Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Herrar, Träningsmatcher

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2001-03-20 12:00 200250713 Hyssna IF - Fritsla IF 1 - 1 Ekäng
2010-01-01 00:00 200250054 Lidköpings IF - Åsarp-Trädet FK Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-01-26 18:00 200250002 IF Heimer (3) - Skövde AIK (1) 2 - 0 Framnäs IP
2010-01-26 19:45 200250003 Skara FC (4) - Tibro AIK FK (3) Sparbanken Arena
2010-01-26 20:00 200250001 IFK Mariestad (3) - Ulvåkers IF (3) 1 - 2 Lekevi IP
2010-02-01 00:00 200250475 Levene-Skogslunds IF - Våmbs IF
2010-02-02 18:45 200250004 Tibro AIK FK (3) - IF Heimer (3) 5 - 0 Sportparken
2010-02-02 19:30 200250006 Skara FC (4) - IFK Skövde FK (4) Sparbanken Arena
2010-02-06 10:45 200250132 Bollebygds IF - Hestrafors IF 4 - 0 Borås Arena
2010-02-06 11:15 200250148 Vänersborgs IF - Götene IF 1 - 3 Vänersvallen
2010-02-06 12:00 200250164 Tibro AIK FK (3) - IFK Skövde FK (4) Sportparken Konstgräs
2010-02-06 13:00 200250138 Norrby IF - Torslanda IK 1 - 2 Borås Arena
2010-02-07 12:00 200250005 Skövde AIK (1) - Ulvåkers IF (3) Södermalms IP konstgräs
2010-02-07 14:30 200250020 Sils IF - Bosna FC 0 - 4 Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-09 18:00 200250009 IF Heimer (3) - Skara FC (4) 2 - 1 Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-02-09 18:45 200250007 Ulvåkers IF (3) - Tibro AIK FK (3) Sportparken Konstgräs
2010-02-10 20:30 200250303 FC Södra Ryd - IFK Värsås Södermalms IP konstgräs
2010-02-12 18:30 200250057 Tibro AIK FK (3) - Skövde AIK (1) Sportparken Konstgräs
2010-02-13 11:00 200250149 Vänersborgs IF - Eds FF 4 - 0 Vänersvallen
2010-02-13 11:00 200250268 IFK Trollhättan - Ahlafors IF (3) 3 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-13 14:00 200250588 Mariestads BK - Åsarp-Trädet FK 4 - 2 Lekevi IP konstgräs
2010-02-13 14:15 200250195 Skene IF - Holmalunds IF 2 - 2 Örby IP konstgräs
2010-02-13 14:30 200250139 Norrby IF - Götene IF 4 - 0 Borås Arena
2010-02-13 16:45 200250133 Bollebygds IF - Annelunds IF Borås Arena
2010-02-14 10:00 200250265 Fristads GoIF - Fristads GoIF Borås Arena
2010-02-14 14:00 200250058 Tibro AIK FK (3) - IFK Hjo Sportparken Konstgräs
2010-02-17 17:45 200250419 Mariedals IK - IFK Örby 3 - 2 Borås Arena
2010-02-17 20:30 200250304 FC Södra Ryd - IF Tymer Södermalms IP konstgräs
2010-02-20 10:30 200250154 Fristads GoIF - Gerdskens BK Borås Arena
2010-02-20 10:30 200250405 Brämhults IK - Rydboholms SK Brämhults IP konstgräs
2010-02-20 12:00 200250039 Tibro AIK FK (3) - Skoftebyns IF Sportparken Konstgräs
2010-02-20 12:00 200250374 Floby IF - Tidaholms GoIF 0 - 0 Ållevi/Odenvi
2010-02-20 12:00 200250528 Götene IF - Björsäters IF Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-20 12:00 200250619 Bosna FC - IFK Åmål Vänersvallen
2010-02-20 13:00 200250073 IF Elfsborg U - IS Halmia Borås Arena
2010-02-20 13:00 200250269 IFK Trollhättan - Ödsmåls IK 0 - 0 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-20 14:00 200250274 IK Gauthiod - Holmalunds IF Lunnevi konstgräs
2010-02-20 16:00 200250010 Skövde AIK (1) - IFK Mariestad (3) Södermalms IP konstgräs
2010-02-20 16:15 200250589 Mariestads BK - IFK Hjo 3 - 0 Lekevi IP konstgräs
2010-02-20 17:00 200250159 Halvorstorps IS - Trollhättans BoIS 1 - 2 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-21 11:00 200250155 Fristads GoIF - Tigris IF Borås Arena
2010-02-21 11:00 200250285 Trollhättans FK - Upphärads IS Edsborgs IP konstgräs
2010-02-21 12:00 200250212 IFK Mariestad (3) - FBK Karlstad 4 - 4 Lekevi IP konstgräs
2010-02-21 12:00 200250537 Lundsbrunns IF - Vara SK Sparbanksvallen Götene konstgräs
2010-02-21 13:00 200250026 Byttorps IF - Bergdalens IK 0 - 0 Borås Arena
2010-02-21 13:15 200250296 Skoftebyns IF - Lödöse Nygård IK Edsborgs IP konstgräs
2010-02-21 14:00 200250059 Tibro AIK FK (3) - Våmbs IF Sportparken Konstgräs
2010-02-21 14:00 200250461 Vilske-Kleva BK - Floby IF Ållevi
2010-02-21 19:00 200250254 Borås AIK - Säve SK 7 - 0 Borås Arena
2010-02-23 18:00 200250011 IF Heimer (3) - IFK Skövde FK (4) Framnäs konstgräs, Lidköping
2010-02-24 20:30 200250305 FC Södra Ryd - Stenstorps IF Södermalms IP konstgräs
2010-02-24 20:50 200250641 Byttorps IF - Kinna IF 0 - 4 Borås Arena
2010-02-25 18:30 200250140 Norrby IF - Västra Frölunda IF 0 - 1 Borås Arena
2010-02-25 20:30 200250420 Mariedals IK - Sandareds IF 0 - 5 Borås Arena
2010-02-26 18:00 200250509 Falköping United FC - Vilske-Kleva BK Ållevi/Odenvi
2010-02-26 18:30 200250601 Norra Fågelås IF - Tidaholms GoIF 2 - 3 Sportparken Konstgräs
2010-02-26 19:00 200250324 Bergdalens IK - Öckerö IF Borås Arena
2010-02-26 19:00 200250606 Jung/Kvänum 10 IF - Främmestads IK 2 - 0 Lunnevi konstgräs
2010-02-26 19:00 200250637 Lerdala IF - Vretens BK 2 - 3 Södermalms IP konstgräs
2010-02-27 09:00 200250379 Axvalls IF - Kållandsö GoIF Sparbanken Arena Konstgräs
2010-02-27 09:00 200250580 Trollhättans BoIS - Bosna FC 2 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-27 10:00 200250337 Borgunda IK - Töreboda IK 0 - 7 Ållevi/Odenvi
2010-02-27 10:30 200250406 Brämhults IK - Kronängs IF Brämhults IP konstgräs
2010-02-27 11:00 200250150 Vänersborgs IF - Åsebro IF 2 - 1 Lilla Vallen, Vänersvallen
2010-02-27 11:00 200250239 Skara FC (4) - Vara SK Sparbanken Arena Konstgräs
2010-02-27 11:00 200250544 Svenljunga IK - FC Kabel Åttio 4 - 0 Högvalla IP
2010-02-27 11:15 200250297 Skoftebyns IF - IF Heimer (3) 1 - 1 Edsborgs IP konstgräs
2010-02-27 11:30 200250600 Ulricehamns IFK - Dalstorps IF 3 - 2 Vistavallen
2010-02-27 12:00 200250040 Tibro AIK FK (3) - IFK Ölme Sportparken Konstgräs
2010-02-27 12:00 200250078 IFK Falköping FF - Skultorps IF 1 - 1