Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 6-7

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2010-01-24 14:00 060904004 Jitex BK (DJ) - Torslanda IK (DJ) Frejaplan 1 K.Gräs
Omgång 2
2010-02-06 15:00 060904005 Askims IK (DJ) - Näsets SK (DJ) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-02-06 16:00 060904018 Gunnilse IS (P16) - IFK Göteborg (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-07 13:30 060904008 IF Mölndal Fotboll (D6H) - FC Sparta (D7H) Förbovallen 1
Omgång 3
2010-02-08 20:15 060904012 GAIS (P16) - Tölö IF (P16) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-02-12 18:00 060904045 Ytterby IS (HJ) 1 - Ytterby IS (HJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-02-13 12:00 060904006 Bergums IF (DJ) - Tuve IF (DJ) The Carpenters Arena
2010-02-13 12:00 060904009 Kungälvs FF (D4D) - Romelanda UF (D4D) 3 - 1 Munkegärdesplan 1 Grus
2010-02-13 12:30 060904013 Olskrokens IF (D6H) - Pushers BK (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-02-13 13:00 060904010 Näsets SK (HJ) - Torslanda IK (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-02-13 13:00 060904022 Balltorps FF (D4H) - FC Fiskebäck (D6H) 3 - 1 Kållered Sportcenter 1
2010-02-13 14:00 060904017 Sävedalens IF (P15) - Västra Frölunda IF (P15) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-02-13 14:00 060904041 GAIS (P16) - Halmstads BK (P16) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-02-13 14:30 060904040 Elisedals IS (D6H) - Lövet/Johannebergs IF (D6H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-02-13 15:00 060904011 Skogens IF (D5H) - Kaverös BK (D5H) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-02-13 15:00 060904021 Azalea BK (P16) - Sandarna BK (P16) 0 - 4 Majvallen 1 Konstgräs
2010-02-13 16:00 060904019 Gunnilse IS (P16) - Torslanda IK (P16) 3 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-13 16:00 060904112 Nödinge SK (D6H) - FC Ale (D6H) 2 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-02-14 15:00 060904016 Balltorp/Kållered (HJ) - Mölndal/Dalen KFF (HJ) 3 - 2 Förbovallen 1
2010-02-14 20:00 060904062 FC Gole (D7H) - Hålta IK (D6H) Garminvallen konstgräs (Välen)
Omgång 4
2010-02-16 21:30 060904020 FC Bosona (D6H) - Göteborgs SIF (D5H) 0 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2010-02-18 13:30 060904129 GAIS (U17) - GAIS (U17) Valhalla 1 Konstgräs
2010-02-18 20:00 060904029 Solängens BK (D6H) - Hällesåker IF (D5H) Förbovallen 1
2010-02-20 11:00 060904023 Styrsö BK (D6H) - FC Fiskebäck (D6H) Påvelund 1 Konstgräs
2010-02-20 12:30 060904037 Pushers BK (D6H) - GAIK/Kullen (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-02-20 13:00 060904030 Näsets SK (HJ) - Öckerö IF (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-02-20 13:30 060904024 FC Bosona (D6H) - Hålta IK (D6H) Kviberg 5 konstgräs
2010-02-20 13:30 060904033 Lövet/Johannebergs IF (D6H) - Olskrokens IF (D6H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-02-20 13:30 060904036 Bosna IF (D6H) - Vrångö IF (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-02-20 14:00 060904027 Kärra/Klareberg IF (HR) - Säve SK (D6H) 0 - 0 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-02-20 14:00 060904034 Ytterby IS (HJ) - IF Warta (HJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-02-20 15:00 060904063 Azalea/GFF (HJ) - Romelanda UF (HJ) Majvallen 1 Konstgräs
2010-02-20 16:00 060904039 Balltorp/Kållered (HJ) - Jonsereds IF (HJ) Kållered Sportcenter 1
2010-02-20 16:00 060904052 Gunnilse IS (P16) - GAIS (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-20 18:00 060904126 Proletären FF (D7H) - Cruz Azul IF (D6H) WO (3 - 0) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-21 11:30 060904003 Azalea BK (DJ) - Qviding FIF (DJ) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-02-21 11:45 060904035 Sävedalens IF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-02-21 14:00 060904130 Gunnilse IS (HJ) - Rannebergens IF (HJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-21 15:00 060904044 Bjurslätts IF (D6H) - IF Jedinstvo (D7H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-02-21 17:15 060904031 Solängens BK (D6H) - Gårda BK (D6H) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-02-21 18:30 060904032 IFK Göteborg (P15) - Västra Frölunda IF (P15) 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 5
2010-02-22 20:00 060904078 IF Mölndal Fotboll (R3H) - Kållered SK (R2H) Förbovallen 1
2010-02-22 20:15 060904075 GAIS (P16) - IK Kongahälla (P16) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-02-22 21:00 060904077 BK Wobbler (D6H) - Blå Staden/Tingstad (D7H) Kviberg 2 konstgräs
2010-02-23 19:00 060904060 IFK Hällingsjö (D6H) - Härryda IF (D5H) Björkängsvallen 2 Grus
2010-02-23 20:00 060904048 Lerums IS (HJ) - Tollereds IF (HJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-02-25 19:00 060904059 Balltorps FF (D4H) - Solängens BK (D6H) Förbovallen 1
2010-02-26 17:00 060904122 Dalen/KFF (HJ) - Utsiktens BK (HJ) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-02-27 08:30 060904056 Azalea/GFF (HJ) - Partille IF (HJ) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-02-27 10:00 060904201 Gunnilse IS (HJ) - Torslanda IK (HJ) 3 - 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-27 10:30 060904132 SK Argo (D6H) - Palestinska IF (D7H) Majvallen 1 Konstgräs
2010-02-27 12:00 060904053 Azalea BK (P16) - Mölnlycke IF (P16) Heden 4 Konstgräs
2010-02-27 12:00 060904079 Bergums IF (D5H) - Sjövalla FK (D7H) The Carpenters Arena
2010-02-27 12:15 060904202 BK Häcken (P15) - IFK Göteborg (P15) Valhalla 1 Konstgräs
2010-02-27 14:00 060904054 Kärra KIF (HJ) - Marieholm BoIK (HJ) 0 - 0 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-02-27 14:00 060904080 Bergums IF (DJ) - Öjersjö IF (DJ) The Carpenters Arena
2010-02-27 14:00 060904127 Ytterby IS (HJ) - Näsets SK (HJ) 1 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-02-27 15:00 060904050 Styrsö BK (D6H) - Masthuggets BK (D6H) Påvelund 1 Konstgräs
2010-02-27 15:00 060904069 Hisingsbacka FC (HJ) - IFK Hindås (D7H) Backavallen 1 Konstgräs
2010-02-27 15:00 060904128 Stenkullens GOIK (D4D) - Öjersjö IF (D4D) Flodala IP 3 KG
2010-02-27 16:00 060904028 Gunnilse IS (P16) - Västra Frölunda IF (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-27 16:00 060904139 IK Virgo (D5D) - Ödsmåls IK (D5D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-02-27 16:00 060904218 Lerums IS (HJ) - Jonsereds IF (HJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-02-27 16:30 060904071 Fässbergs IF (P16) - Hovås Billdal IF (P16) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-02-28 08:00 060904057 Azalea/GFF (HJ) - Partille IF (HJ) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-02-28 11:00 060904049 Örgryte IS (P15-17) - Ale J United Hammarviken Arena
2010-02-28 11:00 060904084 Azalea BK (DJ) - Torslanda IK (DJ) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-02-28 11:30 060904167 Lerums IS (P16) - Hisingsbacka FC (P16) 3 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-02-28 12:00 060904051 GAIS (P16) - Björndammens BK (P16) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-02-28 12:00 060904135 Bokedalens IF (D5H) - Björndammens BK (D6H) 1 - 5 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-02-28 12:30 060904138 Gunnilse IS (P16) - Rannebergens IF (P16) 0 - 9 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-28 13:00 060904070 Skogens IF (D5H) - FC Komarken (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-02-28 13:00 060904081 Ytterby IS (D3D) - Stenungsunds IF (D3D) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-02-28 13:00 060904137 Lerums IS (DJ) - Sandareds IF (DJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-02-28 13:30 060904083 Askims IK (D4D) - IF Väster (D4D) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-02-28 14:00 060904068 Björndammens BK (HJ) - IF Väster (HJ) Furulundsplan 1 Konstgräs
2010-02-28 14:00 060904131 Gunnilse IS (HJ) - Lindome GIF (HJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-28 15:00 060904046 Bjurslätts IF (D6H) - Vrångö IF (D6H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-02-28 15:00 060904076 Balltorp/Kållered (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) 6 - 3 Förbovallen 1
2010-02-28 15:15 060904085 Lekstorps IF (D6H) - Nol IK (D6H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-02-28 16:00 060904061 Guldhedens IK (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-02-28 16:00 060904072 Grimmereds BK (D7H) - Ösets BK (D7H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-02-28 17:00 060904074 Lindome GIF (DJ) - Kungälvs FF (DJ) 6 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-02-28 17:30 060904047 Sandarna BK (DJ) - Sävedalens IF (DJ) Majvallen 1 Konstgräs
2010-02-28 18:00 060904067 IF Warta (HJ) - Öckerö IF (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Omgång 6
2010-03-02 20:00 060904239 Lerums IS (HJ) - Tollereds IF (HJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-04 17:00 060904200 Azalea BK (P16) - Sandarna BK (P16) Heden 3 Konstgräs
2010-03-04 18:30 060904227 Kållered SK (R2H) - IFK Fjärås (RH) 3 - 2 Kållered Sportcenter 1
2010-03-05 19:15 060904270 Björndammens BK (P16) - Örgryte IS (P16) 1 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-05 20:00 060904258 Rannebergens IF (P16) - Hisingsbacka FC (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-06 10:00 060904268 Torslanda FC (D3D) - Team Utbynäs DFF (D4D) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-06 12:00 060904087 IFK Hällingsjö (D6H) - Fritsla IF (D6H) Björkängsvallen 2 Grus
2010-03-06 12:00 060904100 Hermansby IF (D7H) - Hålta IK (D6H) Kärnavallen 2 Grus
2010-03-06 12:00 060904262 Götaholms BK (D6H) - Jonsereds IF (HJ) 3 - 1 Kviberg 2 konstgräs
2010-03-06 12:30 060904118 FC Sparta (D7H) - Mölnlycke BK (D6H) Mölnlycke IP
2010-03-06 13:00 060904119 Älvsborg FF (HJ) - Fässbergs IF (HJ) Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-06 13:00 060904260 Näsets SK (HJ) - Västra Frölunda IF (HJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-06 13:30 060904095 FC Bosona (D6H) - Olskrokens IF (D6H) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-06 13:30 060904134 Hisingsbacka FC (D5H) - Cruz Azul IF (D6H) Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-06 13:30 060904259 Croatia Göteborg (D6H) - Nödinge SK (D6H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-06 13:30 060904264 Torslanda IK (P16) - IK Oddevold (P16) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-06 13:30 060904274 Götaholms BK (HJ) - Bergums IF (HJ) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-06 13:30 060904276 BK Häcken (D4D) - Stenungsunds IF (D3D) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-06 14:00 060904096 Kärra KIF (D4D) - Annebergs IF (D5D) 11 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-06 14:00 060904108 Ytterby IS (HJ) 1 - Tuve IF (HJ) 5 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-03-06 14:00 060904120 Sävedalens IF (P15) - Kinna IF (P16) 2 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-06 14:00 060904271 Örgryte IS (P15) - Halmstads BK (P15) Hammarviken Arena
2010-03-06 14:30 060904269 Elisedals IS (D6H) - Härryda IF (D5H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-06 15:00 060904088 Azalea/GFF (HJ) - Torslanda IK (HJ) 1 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-06 15:00 060904102 Azalea BK (DJ) - Lindome GIF (DJ) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-06 15:00 060904111 Hisingsbacka FC (HJ) - Utbynäs SK (HJ) Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-06 15:00 060904169 Fadini FF (D7H) - FK Lokomotiv Göteborg (D6H) WW (-3 - -3) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-06 15:00 060904243 FC Roma United (D7H) - Högaborg FC (D7H) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-06 15:30 060904098 Björndammens BK (HJ) - Stenkullens GOIK (HJ) 2 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-06 16:00 060904093 Ytterby IS (P16) - Stenungsunds IF (P16) 0 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-03-06 16:00 060904116 Balltorp/Kållered (HJ) - Floda BOIF (HJ) Kållered Sportcenter 1
2010-03-06 16:15 060904136 Västra Frölunda IF (P15) - IF Elfsborg (P15) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-03-06 16:15 060904140 Lindome GIF (HJ) - Tölö IF (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-06 16:30 060904025 Rambergets SK (D6H) - IFK Hindås (D7H) 4 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-07 11:00 060904272 Gunnilse IS (P16) - Qviding FIF (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-07 11:30 060904094 Floda BOIF (DJ) - Tollereds IF (DJ) Flodala IP 3 KG
2010-03-07 12:00 060904097 Azalea BK (DJ) - Torslanda IK (DJ) Heden 4 Konstgräs
2010-03-07 12:00 060904099 Hovås Billdal IF (HJ) - Älvsborg FF (HJ) 1 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2010-03-07 12:00 060904240 Eriksbergs IF (HJ) - Öckerö IF (HJ) 0 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-07 13:00 060904121 Sävedalens IF (D5D) - BK Häcken DF (D5D) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-07 13:00 060904168 Lerums IS (DJ) - Mölnlycke IF (DJ) 2 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-07 13:30 060904101 IF Mölndal Fotboll (D6H) - Bjurslätts IF (D6H) 1 - 2 Förbovallen 1
2010-03-07 13:30 060904141 Blå Staden/Tingstad (D7H) - IF Hakoah (D7H) 1 - 5 Heden 3 Konstgräs
2010-03-07 13:30 060904266 Hovås Billdal IF (P16) - Sandarna BK (P16) 4 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2010-03-07 14:00 060904133 Gunnilse IS (HJ) - Nol IK (HJ) 1 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-07 14:00 060904244 Bokedalens IF (D5H) - Hisingsbacka FC (D5H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-07 15:00 060904091 Balltorps FF (D5D) - IK Virgo (D5D) 1 - 6 Förbovallen 1
2010-03-07 15:00 060904261 Kärra KIF (P16) - Hälsö/Björkö (P16) 5 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-07 15:30 060904245 GAIS (HJ) - IF Warta (HJ) Valhalla 1 Konstgräs
2010-03-07 16:00 060904103 Azalea BK (DJ) - Kungälvs FF (DJ) 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-07 16:00 060904106 Guldhedens IK (HJ) - Cruz Azul IF (R3H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-07 16:00 060904107 Björndammens BK (P16) - Hisingsbacka FC (P16) Furulundsplan 1 Konstgräs
2010-03-07 16:00 060904115 Grimmereds BK (D7H) - FC Fiskebäck (D6H) 0 - 0 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-07 16:00 060904124 Jonsereds IF (HJ) - Tollereds IF (HJ) 3 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-07 17:00 060904117 Bergums IF (DJ) - Qviding FIF (DJ) Valhalla 1 Konstgräs
2010-03-07 17:00 060904125 Azalea BK (P16) - Sävedalens IF (P16) 1 - 0 Heden 4 Konstgräs
2010-03-07 17:15 060904104 Solängens BK (D6H) - Ubbhults IF (D6H) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-07 17:45 060904241 BK Björkåsen (D6H) - Lövet/Johannebergs IF (D6H) 4 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-07 18:00 060904086 Olskrokens IF (D6H) - Menisken IF (D7H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-07 19:00 060904109 Ytterby IS (DJ) - BK Häcken (DJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-03-07 20:00 060904089 FC Gole (D7H) - IK Zenith (HJ) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-07 20:00 060904275 BK Krabba (D7H) - Real Maskin BK (D7H) Heden 3 Konstgräs
Omgång 7
2010-03-08 20:15 060904192 GAIS (P16) - Västra Frölunda IF (P16) 0 - 3 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-12 19:15 060904183 Björndammens BK (P16) - Kärra KIF (P16) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-12 20:00 060904273 Pushers BK (D6H) - Styrsö BK (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-03-13 09:00 060904296 IF Väster (HJ) - Skogens IF (D5H) WO (3 - 0) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-13 10:00 060904307 Qviding FIF (P16) - Gunnilse IS (P16) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-13 10:30 060904145 SK Argo (D6H) - Lundby IF 06 (D6H) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-13 11:00 060904179 Sjöviks SK (D5H) - Älvängens IK (D5H) 4 - 5 Flodala IP 3 KG
2010-03-13 12:00 060904163 IF Warta (HJ) - Sävedalens IF (HJ) 2 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-13 12:00 060904185 Mölnlycke IF (DJ) - Alingsås Kvinnliga IK (DJ) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-13 12:00 060904265 Torslanda IK (P16) - Lerums IS (P16) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-13 12:00 060904300 Västra Frölunda IF (P16) - IF Elfsborg (P16) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-13 12:00 060904301 Ubbhults IF (D6H) - Härryda IF (D5H) 2 - 2 Eriksdalsparken 6
2010-03-13 12:15 060904198 Kärra KIF (D4D) - Stenungsunds IF (D3D) 0 - 0 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-13 13:00 060904195 Älvsborg FF (HJ) - Azalea BK (HJ) Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-13 13:30 060904146 Hisingsbacka FC (D5H) - IF Mölndal Fotboll (D6H) Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-13 13:30 060904159 FC Bosona (D6H) - Högaborg FC (D7H) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-13 13:30 060904177 Lövet/Johannebergs IF (D6H) - Landala IF (D6H) 1 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-13 13:30 060904267 Croatia Göteborg (D6H) - BK Tynnered (D7H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-13 13:30 060904294 Götaholms BK (HJ) - Dalen/KFF (HJ) 2 - 4 Kviberg 2 konstgräs
2010-03-13 13:30 060904305 BK Häcken (D4D) - Länsmansg. DFK (D4D) 2 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-13 13:45 060904150 Marieholm BoIK (HJ) - Götaholms BK (D6H) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-13 14:00 060904181 Ytterby IS (HJ) 1 - Öckerö IF (HJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-03-13 14:00 060904199 Kärra KIF (HJ) - Torslanda IK (HJ) 2 - 5 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-13 14:00 060904285 Gunnilse IS (DJ) - Azalea BK (DJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-13 14:00 060904298 Surte IS (D7H) - Alvhems IK (D6H) 4 - 4 Forsvallen
2010-03-13 14:15 060904286 Kungsladugårds BK (HJ) - Björndammens BK (HJ) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-13 14:15 060904287 Mölnlycke IF (HJ) - Qviding FIF (HJ) Mölnlycke IP
2010-03-13 14:30 060904170 Elisedals IS (D6H) - FK Lokomotiv Göteborg (D6H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-13 14:45 060904162 Hovås Billdal IF (HJ) - Partille IF (HJ) Hovås Billdal Arena 1
2010-03-13 15:00 060904152 Azalea/GFF (HJ) - Lerums IS (HJ) 1 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-13 15:00 060904184 Hisingsbacka FC (HJ) - Tuve IF (HJ) Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-13 15:00 060904186 Fässbergs IF (P16) - Onsala BK (P16) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-13 15:00 060904189 Västra Frölunda IF (P15) - Torslanda IK (P15) 5 - 2 Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-13 16:00 060904143 Lindome GIF (HJ) - IFK Örby (HJ) 3 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-13 16:00 060904144 Lerums IS (DJ) - Landvetter IF 2003 (DJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-13 16:00 060904161 Gunnilse IS (P16) - Rannebergens IF (P16) 4 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-13 16:00 060904257 Sävedalens IF (P16) - Lunden ÖBK (P16) 9 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-13 16:30 060904160 Rambergets SK (D6H) - Masthuggets BK (D6H) 3 - 5 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-13 16:30 060904293 Tuve IF (DJ) - Hjuviks AIK (DJ) Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-14 10:00 060904171 Floda BOIF (HJ) - Tollereds IF (HJ) Flodala IP 3 KG
2010-03-14 11:00 060904157 Örgryte IS (P15-17) - Fässbergs IF (HJ) Hammarviken Arena
2010-03-14 11:00 060904297 Gunnilse IS (P16) - Kinna IF (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-14 11:30 060904299 Floda BOIF (D4D) - Team Utbynäs DFF (D4D) Flodala IP 3 KG
2010-03-14 12:00 060904277 Eriksbergs IF (DJ) - IK Zenith (DJ) 0 - 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-14 12:00 060904317 Bergsjö IF (HJ) - Lärje-Angereds IF (HJ) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-14 13:00 060904165 Azalea BK (HJ) - Skoftebyns IF (HJ) 0 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-14 13:00 060904187 Sävedalens IF (D5D) - Balltorps FF (D5D) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-14 13:30 060904174 IF Mölndal Fotboll (D6H) - Vrångö IF (D6H) 3 - 2 Förbovallen 1
2010-03-14 13:30 060904197 BK Wobbler (D6H) - Öjersjö IF (D6H) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-14 13:30 060904295 Eriksbergs IF (HJ) - Alingsås Internationella FF 1 - 8 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-14 13:30 060904304 Torslanda IK (P16) - Torslanda IK (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-14 14:00 060904147 Gunnilse IS (HJ) - IF Jedinstvo (HJ) 3 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-14 14:00 060904148 Jonsereds IF (HJ) - Vallens IF (HJ) 6 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-14 14:00 060904164 FC Sparta (D7H) - FC Roma United (D7H) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-14 14:00 060904279 Romelanda UF (HJ) - IFK Valla (HJ) Romevi 3 Konstgräs
2010-03-14 15:00 060904176 Lekstorps IF (D4D) - Lilla Edets IF (D5D) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-14 15:00 060904194 Balltorp/Kållered (HJ) - IF Väster (HJ) 2 - 4 Förbovallen 1
2010-03-14 15:00 060904278 Mölnlycke IF (HJ) - Bollebygds IF (HJ) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-14 15:00 060904332 Västra Frölunda IF (HJ) - Varbergs GIF FK (HJ) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-14 16:00 060904175 Guldhedens IK (HJ) - Älvsborg FF (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-14 16:00 060904178 Älvängens IK (RH) - Skepplanda BTK (RH) 4 - 0 Älvevi 2 Konstgräs
2010-03-14 16:00 060904191 Grimmereds BK (RH) - Hönö IS (RH) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-14 16:00 060904288 FK Kozara (HR) - Hisingsbacka FC (HR) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-14 16:30 060904306 Sjövalla FK (D7H) - IFK Hindås (D7H) 2 - 1 Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-14 17:00 060904155 Lindome GIF (P15) - IF Elfsborg (P15) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-14 17:30 060904154 Sandarna BK (DJ) - Tuve IF (DJ) 0 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-14 18:00 060904263 Näsets SK (HJ) - Partille IF (HJ) 0 - 5 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-14 18:20 060904172 Qviding FIF (DJ) - Torslanda IK (DJ) 1 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2010-03-14 18:30 060904166 Azalea BK (HJ) - Utbynäs SK (HJ) Heden 4 Konstgräs
2010-03-14 19:00 060904142 Lindome GIF (DJ) - BK Häcken (DJ) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-14 20:00 060904153 FC Gole (D7H) - Menisken IF (D7H) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-15 20:00 060904303 Högaborg FC (D7H) - Blå Staden/Tingstad (D7H) Heden 4 Konstgräs
Omgång 8
2010-03-16 18:30 060904210 Real Maskin BK (D7H) - Långareds BoIS (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-16 18:30 060904290 Landala IF (D4D) - Länsmansg. DFK (D4D) Heden 4 Konstgräs
2010-03-16 18:30 060904363 IFK Hällingsjö (D6H) - Sätila SK (D5H) Björkängsvallen 2 Grus
2010-03-16 19:00 060904233 BK Häcken (U17) - Mölnlycke IF (HJ) Gothia Park konstgräs
2010-03-16 20:00 060904247 BK S:T Jakob (D6H) - Rödbo IF (D7H) Heden 2 Konstgräs
2010-03-17 19:00 060904281 Hjuviks AIK (DJ) - Vallens IF (DJ) Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-18 17:15 060904341 Styrsö BK (D6H) - Vrångö IF (D6H) Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-18 19:00 060904188 Bergums IF (D3D) - Hisingsbacka FC (D4D) 7 - 0 The Carpenters Arena
2010-03-18 20:00 060904248 Pushers BK (D6H) - FK Lokomotiv Göteborg (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-03-20 10:20 060904364 Masthuggets BK (D6H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-20 10:30 060904379 Jonsereds IF (HJ) - Bokedalens IF (D5H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-20 10:45 060904385 Önnereds IK (D6H) - Nol IK (D6H) 0 - 4 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-20 11:00 060904251 FC Fiskebäck (D6H) - BK Östergärde (D7H) Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-20 12:00 060904230 Lindholmens BK (D6H) - SK Argo (D6H) 4 - 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-20 12:00 060904234 IF Warta (HJ) - Ytterby IS (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-20 12:00 060904362 Utsiktens BK (HJ) - Marieholm BoIK (HJ) 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2010-03-20 12:00 060904391 BK Häcken (P16) - Brämhults IK (P16) 2 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-20 12:15 060904283 Kärra KIF (D4D) - Ahlafors IF (D4D) 2 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-20 13:30 060904205 Hisingsbacka FC (D5H) - Bjurslätts IF (D6H) 2 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-20 13:30 060904208 BK Häcken (DJ) - Öckerö IF (DJ) 2 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-20 13:30 060904217 FC Bosona (D6H) - Real Maskin BK (D7H) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-20 13:30 060904235 Lövet/Johannebergs IF (D6H) - IK Virgo (D5H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-20 13:30 060904292 Götaholms BK (HJ) - Ale J United Kviberg 2 konstgräs
2010-03-20 13:30 060904302 Eriksbergs IF (D5H) - Nödinge SK (D6H) 3 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-20 13:40 060904308 Torslanda IK (P16) - Kungsbacka IF (P16) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-20 14:00 060904238 Mölnlycke IF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) 5 - 3 Mölnlycke IP
2010-03-20 14:00 060904250 Västra Frölunda IF (P15) - Halmstads BK (P15) 2 - 1 Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-20 14:00 060904361 Örgryte IS (P15) - Skene IF (P15) Hammarviken Arena
2010-03-20 14:00 060904378 Hålta IK (D6H) - FC Komarken (D6H) Kode IP 3 Konstgräs
2010-03-20 14:00 060904381 Bergums IF (DJ) - Tollereds IF (DJ) The Carpenters Arena
2010-03-20 14:15 060904384 Kungsladugårds BK (HJ) - Torslanda IK (HJ) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060904211 Azalea/GFF (HJ) - Lerums IS (HJ) 3 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060904229 Team Utbynäs DFF (D4D) - Holmalunds IF (D4D) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060904255 Fadini FF (D7H) - BK Wobbler (D6H) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-20 15:00 060904289 FC Göteborg United (D7H) - FC Roma United (D7H) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-20 15:15 060904204 Stenkullens GOIK (HJ) - Tollereds IF (HJ) Flodala IP 3 KG
2010-03-20 16:00 060904222 Gunnilse IS (P16) - Fässbergs IF (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-20 16:00 060904249 Vrångö IF (D6H) - Hyppelns IK (D6H) 4 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2010-03-20 16:00 060904253 Balltorp/Kållered (HJ) - Partille IF (HJ) 2 - 5 Kållered Sportcenter 1
2010-03-20 16:00 060904311 Kärra KIF (P16) - Lerums IS (P16) 4 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-20 16:30 060904207 BK Häcken (D4D) - Öckerö IF (D3D) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-20 16:30 060904219 Fässbergs IF (HJ) - Azalea/GFF (HJ) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-20 16:30 060904284 Proletären FF (D7H) - Rambergets SK (D6H) 3 - 1 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-20 16:30 060904390 Cruz Azul IF (D6H) - Svarteborg Dingle IF (D5H) Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-20 17:00 060904282 Atlas FC (D7H) - United Africa FC (D6H) 1 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-21 10:15 060904291 IFK Göteborg (P16) - IFK Falköping FF (P16) 17 - 1 Kviberg 2 konstgräs
2010-03-21 11:30 060904216 Floda BOIF (DJ) - Sandarna BK (DJ) 7 - 0 Flodala IP 3 KG
2010-03-21 11:30 060904246 Sandarna BK (P16) - Fässbergs IF (P16) 1 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-21 12:00 060904214 Bergums IF (D3D) - Sandareds IF (D5D) 6 - 0 The Carpenters Arena
2010-03-21 12:00 060904226 Hovås Billdal IF (HJ) - Näsets SK (HJ) 0 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2010-03-21 12:00 060904342 Mölnlycke IF (P16) - Sävedalens IF (P16) 1 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-21 12:00 060904365 Eriksbergs IF (DJ) - Tuve IF (DJ) 2 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-21 12:00 060904387 Ale J United - Romelanda UF (HJ) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2010-03-21 13:00 060904203 Sävedalens IF (D5D) - IK Virgo (D5D) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-21 13:00 060904228 Azalea BK (P16) - Västra Frölunda IF (P16) 4 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-21 13:30 060904256 Askims IK (D4D) - Länsmansg. DFK (D4D) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-03-21 13:45 060904215 Billdals BK (D7H) - Landala IF (D6H) 2 - 10 Hovås Billdal Arena 1
2010-03-21 14:00 060904236 Björndammens BK (HJ) - Utbynäs SK (HJ) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-21 15:00 060904042 Balltorps FF (D5D) - Älvsborg FF (D4D) 0 - 4 Förbovallen 1
2010-03-21 15:00 060904206 Azalea BK (P16) - Lekstorps IF (P16) Heden 4 Konstgräs
2010-03-21 15:00 060904237 Hisingsbacka FC (HJ) - Tuve IF (HJ) 6 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-21 15:00 060904383 Mölnlycke IF (HJ) - Solväders FC (HJ) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-21 16:00 060904232 Guldhedens IK (HJ) - Azalea/GFF (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-21 16:00 060904252 Grimmereds BK (D7H) - BK Björkåsen (D6H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-21 16:30 060904309 Sjövalla FK (D7H) - Blå Staden/Tingstad (D7H) 1 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-21 17:00 060904224 Azalea BK (DJ) - Näsets SK (DJ) Heden 4 Konstgräs
2010-03-21 17:00 060904380 Lindome GIF (DJ) - IFK Örby (DJ) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-21 17:00 060904382 Kungälvs FF (D4D) - Lilla Edets IF (D5D) Munkegärdesplan 1 Grus
2010-03-21 17:15 060904231 Solängens BK (D6H) - Pushers BK (D6H) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-21 17:20 060904310 Hisingsbacka FC (P16) - Hönö/Öckerö (P16) 6 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-21 17:30 060904213 Sandarna BK (DJ) - IF Mölndal Fotboll (DJ) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-21 18:00 060904389 Hjuviks AIK (D7H) - Härryda IF (D5H) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-21 18:00 060904396 FC Majorna (D7H) - AIF Göteborg (D7H) Heden 2 Konstgräs
2010-03-21 19:00 060904209 Olskrokens IF (D6H) - IFK Hindås (D7H) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-21 19:00 060904223 Ytterby IS (DJ) - Romelanda UF (DJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-03-21 19:00 060904386 Bergsjö IF (HJ) - IF Jedinstvo (HJ) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-21 20:00 060904212 FC Gole (D7H) - Käringöns FC (D7H) Garminvallen konstgräs (Välen)
Omgång 9
2010-03-22 18:30 060904398 Västra Frölunda IF (HJ) - Mölnlycke IF (HJ) 0 - 3 Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-22 19:00 060904316 Eriksbergs IF (HJ) - Öckerö IF (HJ) 0 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-22 20:00 060904312 Högaborg FC (D7H) - FK Lokomotiv Göteborg (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-03-22 20:00 060904401 Hönö IS (RH) - IFK Björkö (HR) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-22 20:15 060904374 GAIS (P16) - Alingsås IF (P16) 1 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-23 20:00 060904397 BK S:T Jakob (D6H) - Rödbo IF (D7H) Heden 2 Konstgräs
2010-03-23 20:15 060904334 Balltorp/Kållered (HJ) - Gerdskens BK (HJ) 2 - 4 Kållered Sportcenter 1
2010-03-24 18:30 060904354 IF Mölndal Fotboll (D6H) - IF Jedinstvo (D7H) Kållered Sportcenter 1
2010-03-24 18:30 060904402 Rannebergens IF (P16) - IK Kongahälla (P16) 2 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-24 18:30 060904411 BK Häcken (P16) - Björndammens BK (P16) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-24 19:00 060904451 BK Häcken (U17) - Torslanda IK (HJ) Gothia Park konstgräs
2010-03-24 20:00 060904225 Kållered SK (DJ) - Sandlyckan/Kullavik IF (D5D) Kållered Sportcenter 1
2010-03-25 19:00 060904324 Hermansby IF (D7H) - Bohus IF (D7H) 0 - 0 Kärnavallen 2 Grus
2010-03-25 19:30 060904468 Hjuviks AIK (DJ) - Gothenburg Celtic FC (D7H) 2 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-25 20:30 060904433 Sävedalens IF (HJ) - Bergsjö IF (HJ) 7 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-26 18:30 060904326 Mossens BK (P16) - Jonsereds IF (P16) 1 - 4 Heden 4 Konstgräs
2010-03-26 19:00 060904399 Lerums IS (HJ) - IF Lödde (HJ-19) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-27 10:00 060904351 Azalea BK (DJ) - IK Zenith (DJ) Heden 3 Konstgräs
2010-03-27 10:00 060904360 Torslanda FC (D3D) - Landvetter IF 2003 (D3D) 3 - 5 Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-27 10:30 060904409 IFK Göteborg (P15) - IF Elfsborg (P15) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-27 10:45 060904460 Önnereds IK (D6H) - Grimmereds BK (D7H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-27 11:00 060904368 Fässbergs IF (P16) - Särö IK (P16) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-27 12:00 060904320 Mölnlycke IF (DJ) - Tuve IF (DJ) 2 - 0 Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-27 12:00 060904347 Azalea BK (P16) - Älvsborg FF (P16) Heden 4 Konstgräs
2010-03-27 12:00 060904348 Kärra KIF (D4D) - BK Häcken (D4D) 0 - 6 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-27 12:00 060904371 Västra Frölunda IF (HJ) - Falkenbergs FF (HJ) 2 - 1 Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-27 12:00 060904376 Bergums IF (DJ) - Lerkils IF (DJ) The Carpenters Arena
2010-03-27 12:00 060904405 Länsmansg. DFK (D4D) - IK Zenith (DJ) 5 - 0 Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2010-03-27 12:00 060904464 BK Häcken (U17) - GAIS (U17) Gothia Park konstgräs
2010-03-27 13:00 060904367 Billdals BK (D7H) - BK Krabba (D7H) 4 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2010-03-27 13:00 060904410 Nol IK (D6H) - FC Ale (D6H) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2010-03-27 13:30 060904336 Marieholm BoIK (HJ) - Azalea/GFF (HJ) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-27 13:30 060904345 Pushers BK (D6H) - FK Lokomotiv Göteborg (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-03-27 13:30 060904355 Göteborgs Bosna IF (D6H) - IF Mölndal Fotboll (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-03-27 13:30 060904359 Lövet/Johannebergs IF (D6H) - Härryda IF (D5H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-27 13:30 060904472 Örgryte IS (P15) - FC Lyn (P15) Hammarviken Arena
2010-03-27 14:00 060904331 Jonsereds IF (HJ) - Lerums IS (HJ) 6 - 3 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-27 14:00 060904349 Kärra KIF (HJ) - Hisingsbacka FC (HJ) 0 - 0 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-27 14:00 060904370 Björndammens BK (HJ) - Bollebygds IF (HJ) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2010-03-27 14:00 060904372 Västra Frölunda IF (P15) - Falkenbergs FF (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-27 14:00 060904408 Mölnlycke IF (HJ) - Västra Frölunda IF (HJ) Mölnlycke IP
2010-03-27 14:15 060904461 Kungsladugårds BK (HJ) - Eriksbergs IF (HJ) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-27 14:30 060904413 Elisedals IS (D6H) - Masthuggets BK (D6H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-27 14:45 060904404 Hovås Billdal IF (P16) - Sandarna BK (P16) Hovås Billdal Arena 1
2010-03-27 15:00 060904318 Styrsö BK (D6H) - Säve SK (D6H) Heden 3 Konstgräs
2010-03-27 15:00 060904328 Blå Staden/Tingstad (D7H) - BK Wobbler (D6H) 2 - 5 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-27 15:00 060904330 Stenkullens GOIK (D4D) - Holmalunds IF (D4D) Flodala IP 3 KG
2010-03-27 15:00 060904344 Fadini FF (D7H) - Sjövalla FK (D7H) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-27 15:00 060904466 FC Roma United (D7H) - FC Majorna (D7H) Heden 2 Konstgräs
2010-03-27 15:30 060904352 Azalea/GFF (HJ) - IFK Uddevalla (HJ) 0 - 6 Heden 4 Konstgräs
2010-03-27 16:00 060904314 Kärra KIF (P16) - Hisingsbacka FC (P16) 2 - 8 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-27 16:00 060904327 Rambergets SK (D6H) - BK S:T Jakob (D6H) 1 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-27 16:00 060904333 Jonsereds IF (HJ) - Lerums IS (HJ) 1 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-27 16:00 060904343 Hjuviks AIK (DJ) - Öjersjö IF (DJ) 0 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-27 16:00 060904350 Gunnilse IS (P16) - BK Häcken (P16) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-27 16:00 060904377 Askims IK (DJ) - Lindome GIF (DJ) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-27 16:15 060904329 Lindome GIF (HJ) - Kungsbacka IF (HJ) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-27 16:30 060904319 Proletären FF (D7H) - Västkustens BK (D6H) 3 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-27 17:00 060904358 Solängens BK (D6H) - FC Fiskebäck (D6H) Förbovallen 1
2010-03-27 18:00 060904325 Lerums IS (P16) - IK Kongahälla (P16) 0 - 7 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-28 09:00 060904394 Qviding FIF (HJ) - IF Lödde (HJ-19) Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-28 09:30 060904388 Azalea BK (P16) - Askims IK (P16) 4 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-28 10:30 060904395 Qviding FIF (HJ) - IF Lödde (HJ-17) Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-28 11:30 060904322 Sandarna BK (P16) - Lindome GIF (P16) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-28 11:30 060904346 Floda BOIF (DJ) - Tuve IF (DJ) Flodala IP 3 KG
2010-03-28 12:00 060904340 GAIS (P16) - IF Elfsborg (P16) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-28 12:00 060904458 Västra Frölunda IF (HJ) - IF Väster (HJ) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-28 12:30 060904400 Azalea BK (DJ) - IF Olsfors (DJ) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-28 13:00 060904353 Sävedalens IF (D5D) - Rävlanda AIS (D4D) 0 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-28 13:00 060904473 Örgryte IS (P15) - Rommens SK, NO (P15) Hammarviken Arena
2010-03-28 13:30 060904313 Torslanda IK (P16) - Öckerö IF (P16) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-28 14:00 060904456 Björndammens BK (D6H) - Öjersjö IF (D6H) 3 - 3 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-28 14:00 060904462 Bergsjö IF (HJ) - Ale J United Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-28 14:30 060904459 Kungsladugårds BK (D6H) - Lekstorps IF (D6H) 4 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-28 15:00 060904321 Bjurslätts IF (D6H) - SK Mjörn (D6H) 1 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-28 15:00 060904375 Balltorp/Kållered (HJ) - Älvsborg FF (HJ) Förbovallen 1
2010-03-28 15:30 060904403 Gunnilse IS (HJ) - Utsiktens BK (HJ) 4 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-28 16:00 060904357 Guldhedens IK (HJ) - Floda BOIF (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-28 16:00 060904373 Grimmereds BK (D7H) - Lövet/Johannebergs IF (D6H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-28 16:00 060904438 Jonsereds IF (HJ) - Dalen/KFF (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-28 16:30 060904337 Näsets SK (DJ) - Askims IK (DJ) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-28 17:00 060904073 Lindome GIF (DJ) - Sjömarkens IF (DJ) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-28 17:15 060904356 Solängens BK (HR) - Elisedals IS (HR) 2 - 0 Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-28 17:30 060904339 Sandarna BK (DJ) - Landvetter IF 2003 (DJ) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-28 17:45 060904369 BK Björkåsen (HR) - Hestrafors IF (HR) 1 - 2 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-28 18:00 060904335 Olskrokens IF (D6H) - FK Lokomotiv Göteborg (D6H) 1 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-28 18:00 060904470 IF Warta (HJ) - Tuve IF (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-28 18:15 060904393 Qviding FIF (HJ) - Partille IF (HJ) Heden 3 Konstgräs
2010-03-28 18:30 060904412 Gårda BK (D6H) - FC Sparta (D7H) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-28 19:00 060904407 Bokedalens IF (D5H) - Sävedalens IF (HR) 1 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-28 20:00 060904338 FC Gole (D7H) - Skogens IF (D5H) Garminvallen konstgräs (Välen)
Omgång 10
2010-03-29 19:00 060904315 Eriksbergs IF (HJ) - Partille IF (HJ) 1 - 7 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-29 20:00 060904416 Hjuviks AIK (DJ) - Vallens IF (DJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-29 20:00 060904420 Högaborg FC (D7H) - Menisken IF (D7H) Heden 4 Konstgräs
2010-03-29 20:00 060904439 FC Göteborg United (D7H) - Midnimo IF (D7H) 1 - 6 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2010-03-30 20:00 060904426 FK Lokomotiv Göteborg (D6H) - BK S:T Jakob (D6H) Heden 2 Konstgräs
2010-03-31 18:30 060904435 Fässbergs IF (HJ) - IK Kongahälla (HJ) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-31 18:30 060904480 BK Häcken (P16) - Hälsö/Björkö (P16) 6 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-31 20:00 060904469 Hyppelns IK (D6H) - SK Argo (D5D) 1 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2010-03-31 20:00 060904471 FC Sparta (D7H) - Blå Staden/Tingstad (D7H) Backavallen 1 Konstgräs
2010-04-01 18:00 060904429 Hermansby IF (D7H) - Hålta IK (D6H) 3 - 2 Kärnavallen 2 Grus
2010-04-01 19:00 060904423 Jonsereds IF (HJ) - Näsets SK (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-04-01 19:00 060904483 Härryda IF (HR) - Landvetter IS (HJ) Härryda 2 Konstgräs
2010-04-01 20:00 060904419 Hisingsbacka FC (HJ) - IFK Hindås (D7H) Backavallen 1 Konstgräs
2010-04-01 20:00 060904437 BK Wobbler (D6H) - Käringöns FC (D7H) Kviberg 2 konstgräs
2010-04-02 10:30 060904474 Torslanda IK (P16) - Lindome GIF (P16) 8 - 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-04-02 11:00 060904421 Azalea BK (DJ) - Tuve IF (DJ) Majvallen 1 Konstgräs
2010-04-02 11:00 060904490 Kärra KIF (HJ) - Bergsjö IF (HJ) 4 - 0 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-04-02 11:30 060904422 Kaverös BK (D5H) - Mölnlycke BK (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-04-02 12:00 060904414 Lindholmens BK (D6H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) 3 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-04-02 13:00 060904418 Azalea BK (DJ) - Tölö IF (DJ) 2 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2010-04-02 13:00 060904434 Fässbergs IF (P16) - Gerdskens BK (P16) 0 - 2 Frejaplan 1 K.Gräs
2010-04-02 13:00 060904478 Lindome GIF (HJ) - Derome BK /Åskloster (D5H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-04-02 14:00 060904432 Balltorp/Kållered (HJ) - Nol IK (HJ) Förbovallen 1
2010-04-02 14:00 060904436 Ytterby IS (HJ) - Stenungsunds IF (HJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-04-02 14:00 060904485 Cruz Azul IF (D6H) - Varbergs GIF FK (HJ) Heden 3 Konstgräs
2010-04-02 15:00 060904417 Qviding FIF (HJ) - Björndammens BK (HJ) 3 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2010-04-02 15:00 060904427 Hjuviks AIK (DJ) - Lerkils IF (DJ) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-04-02 18:30 060904392 Älvsborg FF (P16) - Rannebergens IF (P16) Påvelund 1 Konstgräs
2010-04-03 10:20 060904489 Masthuggets BK (D6H) - FC Sparta (D7H) Majvallen 1 Konstgräs
2010-04-03 11:15 060904487 Västra Frölunda IF (P16) - Brämhults IK (P16) Påvelund 1 Konstgräs
2010-04-03 12:00 060904428 Götaholms BK (D6H) - Lundby IF 06 (D6H) Kviberg 2 konstgräs
2010-04-03 15:00 060904431 Styrsö BK (D6H) - Bohus IF (D7H) 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2010-04-04 13:00 060904424 Sävedalens IF (D5D) - Balltorps FF (D5D) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-04-04 14:30 060904486 Ytterby IS (P16) - IK Kongahälla (P16) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-04-04 15:20 060904430 Stenkullens GOIK (D4H) - Nol IK (D6H) 4 - 1 Flodala IP 3 KG
2010-04-04 16:00 060904415 Guldhedens IK (HJ) - Solväders FC (HJ) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-04-04 19:00 060904494 FC Majorna (D7H) - Midnimo IF (D7H) Heden 2 Konstgräs
2010-04-05 12:00 060904441 Balltorp/Kållered (HJ) - IFK Örby (HJ) Förbovallen 1
2010-04-05 12:30 060904479 Hisingsbacka FC (P16) - Björndammens BK (P16) Backavallen 1 Konstgräs
2010-04-05 12:30 060904482 Ytterby IS (D3D) - Lilla Edets IF (D5D) 7 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-04-05 14:00 060904443 Jonsereds IF (HJ) - Bjurslätts IF (D6H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-04-05 14:15 060904457 Hermansby IF (D5D) - Romelanda UF (D4D) Kärnavallen 2 Grus
2010-04-05 15:00 060904442 Sävedalens IF (P16) - Bollebygds IF (P16) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-04-05 15:00 060904481 Bergums IF (DJ) - Eriksbergs IF (DJ) 9 - 1 The Carpenters Arena
2010-04-05 15:00 060904488 Stenkullens GOIK (R3H) - Stenkullens GOIK (HJ) 3 - 3 Flodala IP 3 KG
2010-04-05 15:15 060904476 Qviding FIF (HJ) - Sävedalens IF (HJ) WO (3 - 0) Heden 3 Konstgräs
2010-04-05 17:00 060904440 Älvängens IK (D5H) - Ahlafors IF (HR) Älvevi 2 Konstgräs
2010-04-05 19:15 060904484 Kärra KIF (P16) - Ale J United 1 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
Omgång 11
2010-04-09 20:00 060904495 Qviding FIF (P16) - Lunden ÖBK (P16) Valhalla 1 Konstgräs
2010-04-10 12:00 060904123 Jonsereds IF (HJ) - Finlandia/Pallo IF (HJ) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-04-10 12:00 060904446 Bergums IF (DJ) - Hemsjö IF (DJ) The Carpenters Arena
2010-04-10 12:00 060904449 Älvängens IK (D5H) - FC Ale (D6H) Älvevi 2 Konstgräs
2010-04-10 12:00 060904502 Qviding FIF (HJ) - Kungsbacka IF (HJ) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-04-10 13:30 060904475 Azalea BK (HJ) - Partille IF (HJ) Majvallen 1 Konstgräs
2010-04-10 14:00 060904501 Bergsjö IF (HJ) - Guldhedens IK (HJ) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-04-10 14:00 060904503 Lerums IS (P16) - Hälsö/Björkö (P16) 0 - 5 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-10 15:00 060904493 Stenkullens GOIK (R3H) - Paddington Flodala IP 3 KG
2010-04-10 15:30 060904491 Askims IK (D4D) - IF Väster (D4D) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-04-10 16:00 060904445 Ytterby IS (DJ) - IK Rössö (DJ) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-04-10 16:00 060904492 Kållered SK (HR) - Annebergs IF (HR) 0 - 3 Kållered Sportcenter 1
2010-04-10 16:00 060904497 IFK Göteborg (P15) - Skogås-Trångsunds FF (P15) Skatås 1 Konstgräs
2010-04-10 16:30 060904447 Fässbergs IF (P16) - IFK Göteborg (P16) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-04-11 11:30 060904454 Floda BOIF (HJ) - Utbynäs SK (HJ) Flodala IP 3 KG
2010-04-11 12:00 060904498 Qviding FIF (P15) - Skogås-Trångsunds FF (P15) 1 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2010-04-11 13:00 060904450 Lerums IS (P16) - Hälsö/Björkö (P16) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-11 13:00 060904452 Ytterby IS (HJ) - IFK Valla (HJ) 9 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-04-11 14:00 060904463 Älvängens IK (D4D) - Lilla Edets IF (D5D) Älvevi 2 Konstgräs
2010-04-11 14:00 060904499 Palestinska IF (D7H) - Säve SK (D6H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2010-04-11 15:00 060904448 Romelanda UF (HJ) - Vallens IF (HJ) 6 - 0 Romevi 3 Konstgräs
2010-04-11 15:00 060904453 Balltorp/Kållered (HJ) - Bollebygds IF (HJ) 3 - 2 Förbovallen 1
2010-04-11 15:15 060904500 Lekstorps IF (HJ) - Fässbergs IF (HJ) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Omgång 12
2010-04-13 18:30 060904496 Hovås Billdal IF (D1D) - Örgryte IS (P14) 2 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2010-04-16 19:30 060904455 Lindome GIF (P16) - Lerums IS (P16) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-04-17 16:00 060904504 IFK Göteborg (P15) - Sollentuna Fotboll (P15) 4 - 2 Skatås 1 Konstgräs
2010-04-18 08:30 060904505 IFK Göteborg (P15) - Sollentuna Fotboll (P15) 3 - 1 Kviberg 2 konstgräs
2010-05-09 19:00 060904508 Kållered SK (HR) - Floda BOIF (HR) Kållered Sportcenter 1
Omgång 13
2010-07-09 19:00 060904512 Soyapango, El Salvador (P15) - Västra Frölunda IF (P15) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-07-15 18:00 060904514 IFK Göteborg (P15) - Kampala Junior team (P15) Skatås 1 Konstgräs
2010-07-15 19:30 060904510 Lindome GIF (HJ) - Näsets SK (HJ) 4 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-07-17 13:00 060904515 IFK Göteborg (P15) - Kalmar FF (P15) Skatås 1 Konstgräs
2010-07-17 15:30 060904519 Örgryte IS (P15) - EDS Laos FC (HJ) Hammarviken Arena
2010-07-18 12:00 060904506 Lunden Överås BK (P15) - Singapore Boys (P15) 3 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-07-18 13:30 060904520 GAIS (P13) - Singapore Boys (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-07-31 10:00 060904509 IF Warta (HJ) - Götlunda IF (HJ) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-07-31 16:00 060904521 Proletären FF (D7H) - Skogens IF (D5H) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-08-04 18:00 060904524 Eriksbergs IF (D5H) - Rambergets SK (D6H) 1 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-08-04 18:00 060904525 Lindholmens BK (D6H) - Nödinge SK (D6H) 1 - 2 Länsmansgårdens IP 1 Gräs
2010-08-05 19:30 060904511 FK Lokomotiv Göteborg (D6H) - Masthuggets BK (D6H) Heden 4 Konstgräs
2010-08-07 13:00 060904513 Rambergets SK (D6H) - Masthuggets BK (D6H) 3 - 4 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-08-07 14:00 060904522 Ytterby IS (HJ) - Lindome GIF (HJ) 2 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-08-07 16:00 060904526 Mölnlycke BK (D6H) - Elisedals IS (D6H) Mölnlycke IP
2010-08-07 16:00 060904527 Lunden ÖBK (P16) - Qviding FIF (P16) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-08-08 14:00 060904517 Lundby IF 06 (D6H) - FK Lokomotiv Göteborg (D6H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-08-09 20:00 060904518 BK Wobbler (D6H) - Olskrokens IF (D6H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-08-10 19:00 060904529 Björndammens BK (D6H) - Göteborgs City FF (D7H) Furulundsplan 1 Konstgräs
2010-08-11 18:00 060904523 Tollereds IF (HJ) - Lerums IS (HJ) Spinnarvallen 1 Gräs
2010-08-13 15:00 060904516 IFK Göteborg (P15) - SV Darmstadt 98 (P15) Majvallen 1 Konstgräs
2010-08-13 18:00 060904528 Hovås Billdal IF (P16) - Hönö/Öckerö (P16) 1 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2010-08-14 13:15 060904530 Hisingsbacka FC (HJ) - Jonsereds IF (HJ) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
Omgång 14
2010-10-21 20:00 060904533 Lerums IS (HJ) - Jonsereds IF (HJ) 1 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-10-23 13:00 060904531 Utsiktens BK (HJ) - Partille IF (HJ) 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2010-10-30 14:30 060904532 Hisingsbacka FC (D5H) - Härryda IF (D5H) Backavallen 1 Konstgräs
2010-11-07 12:00 060904534 GAIS (P15) - Västra Frölunda IF (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-11-18 19:30 060904536 Kungsladugårds BK (HJ) - Björndammens BK (HJ) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-11-20 14:00 060904535 Utsiktens BK (HJ) - Sävedalens IF (HJ) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-11-27 14:15 060904537 Utsiktens BK (HJ) - IK Zenith (HJ) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-12-04 14:00 060904539 Utsiktens BK (HJ) - Sävedalens IF (HJ) 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2010-12-06 19:00 060904538 Sävedalens IF (HJ) - Lerums IS (HJ) 2 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info