Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 8-9

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2010-01-29 18:30 060905004 Mossens BK (F15) - Jitex BK (F15) Heden 4 Konstgräs
2010-01-30 12:00 060905014 Sjövalla FK (P13) - IK Zenith (P13) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-01-30 13:30 060905015 Örgryte IS (P13) Röd - Onsala BK (P13) Hammarviken Arena
2010-01-30 14:35 060905016 Örgryte IS (P13) - Åsa IF (P13) Hammarviken Arena
2010-01-30 16:00 060905002 Kungsladugårds BK (P13) - Näsets SK (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-01-30 16:00 060905010 IK Zenith (P13) - Sjövalla FK (P13) Heden 4 Konstgräs
2010-01-31 12:30 060905008 Kungsladugårds BK (P13) - Finlandia-Pallo IF (P14) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-01-31 14:30 060905011 Jitex BK (F13) - Kungsladugårds BK (P13) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-01-31 18:30 060905017 Gunnilse IS (P13) - Bergsjö IF (P13) Hjällbovallen 2 Konstgräs
Omgång 2
2010-02-06 15:00 060905018 Mossens BK (P14) - Torslanda IK (P14) Heden 3 Konstgräs
2010-02-07 18:30 060905020 IFK Göteborg (P13) - IK Zenith (P13) Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 3
2010-02-13 15:30 060905013 Sävedalens IF (P15) 1 - Västra Frölunda IF (P15) 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-02-13 19:00 060905045 BK Häcken (P15) - Kärra KIF (P15) 4 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
2010-02-14 12:30 060905012 Lunden Överås BK (P14) - Nol IK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-02-14 18:30 060905019 Gunnilse IS (P13) - Bergsjö IF (P13) 3 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
Omgång 4
2010-02-20 12:30 060905023 GAIS (P13) - Gunnilse IS (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-02-20 14:45 060905022 GAIS (P13) - IK Oddevold (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-02-20 18:00 060905027 Lindome GIF (P15) - Västra Frölunda IF (P15) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-02-21 12:30 060905021 Gunnilse IS (P14) - BK Häcken (P14) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-02-21 13:00 060905024 Azalea BK (F16) - Tuve IF (F16) Majvallen 1 Konstgräs
Omgång 5
2010-02-25 19:30 060905028 Lunden Överås BK (P15) - Utbynäs SK (P15) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-02-26 18:30 060905039 Mossens BK (F15) - BK Häcken (F15) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-02-27 10:45 060905032 Lerums IS (F14) - Kortedala IF (F14) 3 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-02-27 11:45 060905069 Sävedalens IF (F14) - Sandared/Sjömarken (F14) WO (3 - 0) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-02-27 12:00 060905034 Ytterby IS (P16) - Nol IK (P16) 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-02-27 12:00 060905037 Azalea BK (P13) - IK Zenith (P13) Heden 4 Konstgräs
2010-02-27 13:15 060905044 Kållered SK (P15) - Askims IK (P15) 0 - 1 Kållered Sportcenter 1
2010-02-27 13:45 060905041 Västra Frölunda IF (P14) - Kärra KIF (P14) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-02-27 14:00 060905042 Sävedalens IF (P15) 1 - Örgryte IS (P15) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-02-27 15:00 060905071 Mossens BK (P14) - Mölnlycke IF (P14) Heden 4 Konstgräs
2010-02-28 09:30 060905029 Näsets SK (F15) - Torslanda IK (F15) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-02-28 10:00 060905031 Lindome GIF (P15) - Stenkullens GOIK (P15) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-02-28 10:00 060905038 Azalea BK (P13) - IF Warta (P13) Majvallen 1 Konstgräs
2010-02-28 10:30 060905091 Mossens BK (P16) - Landvetter IS (P16) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-02-28 12:00 060905101 Lindome GIF (F13) - IF Väster (F13) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-02-28 12:15 060905035 Mölnlycke IF (F14) - Lerums IS (F14) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-02-28 14:00 060905033 Jonsereds IF (P15) - Torslanda IK (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-02-28 15:00 060905040 Västra Frölunda IF (P15) - Öckerö IF (P15) 1 - 1 Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-02-28 15:00 060905063 BK Häcken (P13) - Jonsereds IF (P13) Slättadamm 2 konstgräs
2010-02-28 15:45 060905061 Lindome GIF (F14) - Qviding FIF (F14) 2 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
Omgång 6
2010-03-04 19:30 060905048 Lunden Överås BK (P15) - Lerums IS (P15) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-05 19:30 060905162 Lindome GIF (P15) - Näsets SK (P15) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-05 20:00 060905052 Torslanda IK (F15) - Lindome GIF (F15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-06 09:15 060905159 Torslanda IK (P14) - Qviding FIF (P14) 2 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-06 09:45 060905051 Kållered SK (P13) - Kungsladugårds BK (P13) 2 - 1 Kållered Sportcenter 1
2010-03-06 09:50 060905157 Örgryte IS (P13) - GAIS (P13) Hammarviken Arena
2010-03-06 10:30 060905072 Finlandia-Pallo IF (P16) - Mossens BK (P16) Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-06 10:45 060905056 BK Häcken (F13) - Lerums IS (F13) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-06 10:45 060905160 Torslanda IK (P14) - Qviding FIF (P14) 1 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-06 11:00 060905105 Jonsereds IF (P14) - Finlandia-Pallo IF (P14) 1 - 3 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-06 12:00 060905073 Lunden Överås BK (P16) - Lerums IS (P16) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-06 13:30 060905060 Västra Frölunda IF (P14) - Sandarna BK (P14) WW (-3 - -3) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-06 14:45 060905054 GAIS (P13) - Kungsbacka IF (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-06 15:00 060905046 Torslanda IK (P15) - Masthuggets BK (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-06 15:00 060905064 BK Häcken (P13) - Fässbergs IF (P13) 1 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-06 15:30 060905067 Finlandia/Pallo AIF (P15) - IK Zenith (P15) 1 - 3 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-06 16:00 060905025 IK Zenith (P13) - Kungsladugårds BK (P13) 2 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-06 16:00 060905130 Mossens BK (P14) - Björndammens BK (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-06 16:00 060905156 Örgryte IS (P13) - Bergsjö IF (P13) 4 - 2 Hammarviken Arena
2010-03-06 16:40 060905153 Sävedalens IF (F15) - Tuve IF (F16) 2 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-06 17:10 060905026 IK Zenith (P13) 2 - Kungsladugårds BK (P12) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-07 10:00 060905053 Lindome GIF (P15) - Finlandia/Pallo AIF (P15) 3 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-07 10:00 060905057 Azalea BK (P13) - Utbynäs SK (P13) 0 - 6 Heden 3 Konstgräs
2010-03-07 11:00 060905122 Lunden Överås BK (P13) - Lerkils IF (P13) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-07 11:00 060905161 Utbynäs SK (F14) - Kortedala IF (F14) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-07 11:30 060905146 Lerums IS (P15) - Lunden Överås BK (P15) 5 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-07 12:00 060905058 Azalea BK (P13) - Öckerö IF (P13) 3 - 2 Heden 3 Konstgräs
2010-03-07 12:00 060905065 BK Häcken (P14) - Finlandia-Pallo IF (P15) 2 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-07 12:00 060905102 Lindome GIF (F13) - Tuve IF (F13) 2 - 4 Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-07 12:00 060905103 Jonsereds IF (P13) - Sjövalla FK (P13) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-07 12:15 060905070 Västra Frölunda IF (P15) - Mölnlycke IF (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-07 12:30 060905049 Gunnilse IS (P14) - Floda BoIF (P14) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-07 13:30 060905066 BK Häcken (P14) 2 - Finlandia-Pallo IF (P14) 5 - 5 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-07 14:00 060905152 IF Väster (F13) - Landvetter IF 2003 (F13) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-07 14:15 060905062 Lindome GIF (F14) - Hovås Billdal IF (F14) 4 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-07 15:00 060905068 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Lunden Överås BK (P15) 2 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-07 15:00 060905129 Älvsborg FF (P14) - Torslanda IK (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-07 15:00 060905131 Sävedalens IF (P13) - Qviding FIF (P13) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-07 15:00 060905155 GAIS (P14) - Hisingsbacka FC (P14) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-07 16:00 060905128 Älvsborg FF (P14) - Torslanda IK (P14) 0 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-07 16:30 060905154 Hisingsbacka FC (P15) - Kärra KIF (P15) 4 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-07 17:00 060905142 Kärra KIF (P13) - BK Häcken (P13) 3 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-07 17:00 060905164 Lerums IS (P15) - Holmalunds IF (P15) 4 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-07 18:00 060905141 Bergsjö IF (P15) - Sävedalens IF (P15) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-03-07 18:15 060905149 BK Häcken (F15) - Mossens BK (F15) 1 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
Omgång 7
2010-03-08 18:30 060905096 Azalea BK (P13) - Utbynäs SK (P13) 2 - 6 Heden 4 Konstgräs
2010-03-09 17:20 060905166 Jitex BK (F15) - Västra Frölunda IF (F15) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-12 18:30 060905191 Älvsborg FF (P15) - Lunden Överås BK (P15) 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-12 18:30 060905203 Mossens BK (P13) - Götaholms BK (P13) 8 - 0 Heden 4 Konstgräs
2010-03-12 19:30 060905097 Lindome GIF (P14) - Kungsbacka IF (P14) 0 - 5 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-12 20:00 060905083 Torslanda IK (F15) - Alingsås Kvinnliga IK (F15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-13 10:00 060905077 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Öckerö IF (P15) 5 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-13 10:00 060905090 Bergums IF (F14) - Floda BoIF (F14) The Carpenters Arena
2010-03-13 10:30 060905127 Finlandia-Pallo IF (P16) - Hönö/Öckerö (P16) Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-13 10:30 060905185 Öjersjö IF (P15) - Hönö IS (P15) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2010-03-13 10:30 060905197 Tuve IF (P13) - BK Bifrost/Dalen (P13) Uppskj. Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-13 10:30 060905199 Västra Frölunda IF (P15) - Azalea BK/Masthugget (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-13 10:45 060905095 BK Häcken (F13) - IF Warta (F13) 1 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-13 11:00 060905106 Jonsereds IF (P14) - Älvsborg FF (P14) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-13 12:30 060905202 Sjövalla FK (P13) - Mölnlycke IF (P13) 3 - 1 Mölnlycke IP
2010-03-13 13:00 060905094 Kållered SK (P15) - Fässbergs IF (P15) 3 - 1 Kållered Sportcenter 1
2010-03-13 13:40 060905088 Torslanda IK (F14) - IF Warta (F14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-13 14:00 060905098 Sävedalens IF (P15) - Jonsereds IF (P15) 1 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-13 14:00 060905167 Lerums IS (P15) - Mölnlycke IF (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-13 15:00 060905078 BK Häcken (P13) - Nol IK (P13) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-13 15:30 060905171 Utbynäs SK (P14) - Kärra KIF (P14) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-13 15:50 060905089 BK Bifrost/Dalen-KFF (P15) - Fässbergs IF (P14) Förbovallen 1
2010-03-13 16:00 060905168 Sävedalens IF (P13) - Lerums IS (P13) 0 - 9 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-13 16:00 060905187 Kärra/Klareberg IF (F13) - Tuve IF (F13) 0 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-13 16:30 060905132 Askims IK (F13) - Azalea BK (F13) 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2010-03-13 16:30 060905170 Mossens BK (P14) - Lindome GIF (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-13 16:30 060905172 Utbynäs SK (P14) - Kärra KIF (P14) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-13 16:30 060905193 Torslanda IK (P15) - Västra Frölunda IF (P15) 3 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-13 16:45 060905076 Fässbergs IF (P15) - Skene IF (P15) 1 - 5 Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-13 16:45 060905192 Utbynäs SK (F14) - Nödinge SK (F14) Kviberg 2 konstgräs
2010-03-13 17:15 060905188 Älvsborg FF (P14) - Sandarna BK (P14) 1 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-13 17:30 060905134 Kortedala IF (F14) - Hönö IS (F14) 4 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-13 18:30 060905173 Hisingsbacka FC (P15) - Klofta IL, NO Valhalla 1 Konstgräs
2010-03-14 08:45 060905165 Floda BoIF (P14) - Azalea BK (P14) Flodala IP 3 KG
2010-03-14 09:30 060905093 Kållered SK (P15) - Öjersjö IF (P15) 3 - 6 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-14 09:45 060905158 Utbynäs SK (P15) - Vallens IF (P15) 3 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-14 10:30 060905092 Mossens BK (P16) - Mölnlycke IF (P16) 2 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-14 11:30 060905133 Sandarna BK (P16) - Särö IK (P16) 0 - 6 Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-14 11:30 060905190 Lunden Överås BK (P16) - Azalea BK (P16) 0 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-14 11:50 060905147 Lerums IS (P13) - Sävedalens IF (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-14 12:00 060905079 BK Häcken (P14) - Örgryte IS (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-14 12:00 060905104 Lindome GIF (F13) - BK Häcken (F13) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-14 12:15 060905081 Mölnlycke IF (F14) - Hovås Billdal IF (F14) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-14 12:30 060905200 Gunnilse IS (P14) - GAIS (P14) 2 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-14 13:30 060905075 Lerums IS (F14) - Sävedalens IF (F14) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-14 13:30 060905080 BK Häcken (P14) 2 - Örgryte IS (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-14 15:00 060905074 Guldhedens IK (D7M) - IK Virgo (D7M) 3 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-14 15:15 060905201 SG 97 (P14) - Öckerö IF (P14) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-03-14 15:45 060905082 Lindome GIF (F14) - Landvetter IF 2003 (F14) 0 - 0 Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-14 15:45 060905174 Qviding FIF (F14) - IK Zenith (F14) 2 - 2 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-14 16:45 060905169 Mossens BK (P14) - Kärra KIF (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-14 17:00 060905148 Lerums IS (P15) - Sjömarkens IF (P15) 2 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-14 17:00 060905175 Mölnlycke IF (P14) - Björndammens BK (P14) Mölnlycke IP
2010-03-14 18:15 060905143 Kärra KIF (P13) - Lindome GIF (P13) 2 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-14 18:15 060905198 BK Häcken (F15) - Västra Frölunda IF (F15) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-14 18:30 060905087 Gunnilse IS (P13) - Sjövalla FK (P13) Hjällbovallen 2 Konstgräs
Omgång 8
2010-03-16 17:20 060905205 Jitex BK (F15) - Mossens BK (F15) 4 - 1 Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-17 17:20 060905163 Jitex BK (F13) - Tuve IF (F13) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-18 19:30 060905113 Lunden Överås BK (P15) - Qviding FIF (P15) 6 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-19 17:15 060905189 Kungsladugårds BK (P13) - Näsets SK (P13) 4 - 4 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-19 18:30 060905107 Mossens BK (P16) - Sandarna BK (P16) 0 - 4 Heden 4 Konstgräs
2010-03-19 18:30 060905180 Lerums IS (P15) - Torslanda IK (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-03-19 19:10 060905229 Sävedalens IF (F13) - Qviding FIF (F13) 2 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-19 19:30 060905138 Lindome GIF (P14) - Torslanda IK (P14) 2 - 0 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-20 09:00 060905114 Näsets SK (F15) - Lindome GIF (F15) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-20 09:15 060905109 BK Häcken (P14) - IFK Göteborg (P14) 1 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-20 09:30 060905255 Älvsborg FF (P14) - Lindome GIF (P14) 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-20 09:45 060905259 IFK Göteborg (P14) - BK Häcken (P14) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-20 10:00 060905121 Bergums IF (F14) - Lerums IS (F14) 1 - 4 The Carpenters Arena
2010-03-20 10:45 060905036 BK Häcken (F13) - Lindome GIF (F13) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-20 12:00 060905228 Mölnlycke IF (P15) - Fässbergs IF (P15) 2 - 2 Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-20 13:00 060905144 Kållered SK (P15) - Tölö IF (P15) 2 - 2 Kållered Sportcenter 1
2010-03-20 13:00 060905151 Romelanda UF (P16) - Nol IK /Älvängen IK (P16) Romevi 3 Konstgräs
2010-03-20 13:15 060905246 Qviding FIF (F14) - Sävedalens IF (F14) 4 - 0 Skatås 1 Konstgräs
2010-03-20 13:15 060905247 Floda BoIF (P14) - Stenkullens GoIK (P14) Flodala IP 3 KG
2010-03-20 13:15 060905260 IF Elfsborg (P14) - Halmstads BK (P14) 2 - 2 Skatås 1 Konstgräs
2010-03-20 14:30 060905261 Västra Frölunda IF (P14) - BK Häcken (P14) 2 - 5 Skatås 1 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060905108 BK Häcken (P13) - Onsala BK (P13) 2 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-20 15:00 060905112 Torslanda IK (P15) - Lerums IS (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060905135 Askims IK (F13) - Kållered SK (F13) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060905178 Finlandia-Pallo IF (P16) - Lunden Överås BK (P16) 2 - 5 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060905236 Mossens BK (P13) - Azalea BK (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-20 15:00 060905240 Utbynäs SK (P14) - Sävedalens IF (P14) 1 1 - 9 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-20 15:30 060905139 Västra Frölunda IF (P14) - GAIS (P14) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-20 15:45 060905262 IF Elfsborg (P14) - IFK Göteborg (P14) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-20 15:50 060905120 Team Bifrost (P14) - Askims IK (P14) Förbovallen 1
2010-03-20 16:00 060905184 IK Zenith (P13) - Öckerö IF (P13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-20 16:00 060905241 Utbynäs SK (P14) 2 - Sävedalens IF (P14) 3 - 3 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-20 16:30 060905179 Mossens BK (P14) - Finlandia-Pallo IF (P14) 1 - 3 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-20 16:45 060905195 Utbynäs SK (F14) - Landvetter IF 2003 (F14) 0 - 3 Kviberg 2 konstgräs
2010-03-20 17:00 060905182 Jonsereds IF (P13) - BK Häcken (P13) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-20 17:00 060905263 Halmstads BK (P14) - Västra Frölunda IF (P14) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-20 17:10 060905183 IK Zenith (P13) - Ytterby IS (P13) 4 - 2 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-20 17:30 060905254 Sävedalens IF (P13) - Sjövalla FK (P13) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-20 17:40 060905243 Kärra/Klareberg IF (F13) - Hisingsbacka FC (F13) 8 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-20 18:00 060905118 Lindome GIF (P15) - IK Zenith (P15) 3 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-21 09:00 060905117 Näsets SK (F13) - IF Väster (F13) 5 - 0 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-21 09:45 060905264 Halmstads BK (P14) - BK Häcken (P14) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-21 10:00 060905125 Floda BoIF (F14) - Qviding FIF (F14) Flodala IP 3 KG
2010-03-21 10:00 060905137 Azalea BK (P13) - Nol IK (P13) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-21 10:30 060905194 Älvsborg FF (P15) - Älvängens IK (P15) Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-21 10:45 060905204 IF Warta (F13) - Tuve IF (F13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-21 11:00 060905124 Lunden Överås BK (P13) - Azalea BK (P13) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-21 11:00 060905237 Landvetter IS (P14) - Sjövalla FK (P14) 3 - 4 Mölnlycke IP
2010-03-21 11:00 060905265 IF Elfsborg (P14) - Västra Frölunda IF (P14) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-21 11:15 060905196 Utbynäs SK (F14) - Kortedala IF (F14) 0 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-21 12:00 060905227 IF Warta (P14) - Torslanda IK (P14) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-21 12:15 060905136 IK Kongahälla (P15) - IFK Valla (P15) 2 - 2 Munkegärdesplan 1 Grus
2010-03-21 12:15 060905266 IFK Göteborg (P14) - Halmstads BK (P14) Skatås 1 Konstgräs
2010-03-21 12:30 060905115 Gunnilse IS (P14) - Mossens BK (P14) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-21 12:30 060905230 Utbynäs SK (P13) - Gunnilse IS (P13) 0 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2010-03-21 13:30 060905110 BK Häcken (P14) - Västra Frölunda IF (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-21 13:30 060905267 IF Elfsborg (P14) - BK Häcken (P14) 1 - 3 Skatås 1 Konstgräs
2010-03-21 14:15 060905111 Lindome GIF (F14) - Kungsbacka IF (F14) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-03-21 14:45 060905268 Västra Frölunda IF (P14) - IFK Göteborg (P14) 0 - 3 Skatås 1 Konstgräs
2010-03-21 15:00 060905140 Västra Frölunda IF (P15) - Kållered SK (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-03-21 15:00 060905206 Kärra KIF (P15) - Utbynäs SK (P15) 6 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-21 15:00 060905238 Guldhedens IK (P15) - Masthuggets BK (P15) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-21 15:00 060905269 GAIS (P14) - Cruz Azul IF (P14) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-21 15:45 060905245 Qviding FIF (P14) - Sandarna BK (P14) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-21 16:00 060905177 Sävedalens IF (P15) - Finlandia/Pallo AIF (P15) 4 - 1 Kviberg 2 konstgräs
2010-03-21 16:00 060905253 Örgryte IS (P14) - Ljungskile SK (P14) Hammarviken Arena
2010-03-21 16:30 060905272 BK Häcken (P15) - Sävedalens IF (P15) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-21 17:00 060905176 Mölnlycke IF (P14) - Älvängens IK (P14) Mölnlycke IP
2010-03-21 17:30 060905119 Jonsereds IF (P15) - Askims IK (P15) 2 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-21 18:15 060905145 Kärra KIF (P13) - Sävedalens IF (P13) 0 - 0 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-21 19:30 060905186 Finlandia-Pallo IF (P14) - Azalea BK (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2010-03-21 19:30 060905271 Hovås Billdal IF (F15) - Mossens BK (F15) Hovås Billdal Arena 1
Omgång 9
2010-03-24 17:00 060905181 Azalea BK (P14) - Utbynäs SK (P14) Heden 2 Konstgräs
2010-03-24 19:00 060905274 GAIS (P14) - Skrea IF (P14) 7 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-25 18:45 060905270 Öjersjö IF (F14) - Hovås Billdal IF (F14) 2 - 2 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2010-03-25 19:30 060905273 Lunden Överås BK (P15) - Finlandia/Pallo AIF (P15) 3 - 1 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-26 17:15 060905214 Kungsladugårds BK (P13) - Sävedalens IF (P13) 3 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-03-26 18:30 060905282 IF Warta (P13) - Hisingsbacka FC (P13) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-26 19:10 060905232 Sävedalens IF (F13) - Mölnlycke IF (F13) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-26 19:30 060905250 Lindome GIF (P14) - Askims IK (P14) 1 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-27 10:00 060905223 Kållered SK (P13) - Utbynäs SK (P13) 1 - 2 Kållered Sportcenter 1
2010-03-27 10:00 060905235 Bergums IF (F14) - Alingsås KIK (F14) The Carpenters Arena
2010-03-27 10:30 060905211 Tuve IF (P13) - Guldhedens IK (P13) Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-27 10:30 060905217 Jonsereds IF (P14) - Utbynäs SK (P14) 7 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-27 10:30 060905257 Azalea BK (P13) - Lerums IS (P13) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-27 10:45 060905249 BK Häcken (F13) - Tuve IF (F13) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-27 12:00 060905231 Jonsereds IF (P13) - Kungsladugårds BK (P13) 2 - 1 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-27 12:00 060905317 Qviding FIF (P15) - Torslanda IK (P15) 1 - 3 Heden 3 Konstgräs
2010-03-27 13:15 060905239 Kållered SK (P15) - Fässbergs IF (P15) Kållered Sportcenter 1
2010-03-27 13:15 060905248 Qviding FIF (F14) - Kortedala IF (F14) 0 - 3 Skatås 1 Konstgräs
2010-03-27 14:00 060905220 Sävedalens IF (P15) - Rommen SK 2 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-27 14:15 060905252 Bergums IF (P16) - Finlandia-Pallo IF (P16) 5 - 3 The Carpenters Arena
2010-03-27 15:00 060905219 BK Häcken (P13) - Stenungsunds IF (P13) Slättadamm 2 konstgräs
2010-03-27 15:00 060905226 Fässbergs IF (P15) - Kållered SK (P15) Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-27 15:00 060905313 Mossens BK (P13) - IFK Göteborg (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-27 15:50 060905234 Team Bifrost (P14) - Onsala BK (P14) Förbovallen 1
2010-03-27 16:00 060905215 Sävedalens IF (P13) - Kungsladugårds BK (P13) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-27 16:30 060905256 Cruz Azul IF (P14) - Azalea BK (P14) Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-03-27 16:45 060905213 Utbynäs SK (F14) - Öjersjö IF (F14) 0 - 2 Kviberg 2 konstgräs
2010-03-27 17:30 060905311 Utbynäs SK (P14) - Vallens IF (P14) Kviberg 5 konstgräs
2010-03-27 17:45 060905280 Öjersjö IF (P15) - Sjömarkens IF (P15) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2010-03-28 09:00 060905222 Näsets SK (F13) - Hovås Billdal IF (F13) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-28 09:45 060905277 Qviding FIF (F13) - Lerums IS (F13) Valhalla 1 Konstgräs
2010-03-28 10:00 060905221 Sävedalens IF (P15) - FC Lyn, NO (P15) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-03-28 10:00 060905281 Floda BOIF (P16) - Hemsjö IF (P16) 2 - 4 Flodala IP 3 KG
2010-03-28 10:30 060905212 Mossens BK (P16) - Landvetter IS (P16) 0 - 1 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-03-28 10:30 060905283 IF Warta (F14) - Hisingsbacka FC (F14) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-28 10:30 060905319 Lindome GIF (P13) - Örgryte IS (P13) 2 - 0 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-28 11:30 060905279 Gunnilse IS (P14) - BK Häcken (P14) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-03-28 12:15 060905218 Mölnlycke IF (F14) - Holmalunds IF (F14) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-03-28 12:30 060905276 Lunden Överås BK (P16) - Hälsö/Björkö (P16) 0 - 4 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-28 13:00 060905216 Azalea BK (F15) - Askims IK (F15) Majvallen 1 Konstgräs
2010-03-28 14:00 060905224 Lindome GIF (P15) - BK Bifrost/Dalen-KFF (P15) 1 - 5 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-03-28 14:00 060905320 GAIS (P14) - IFK Malmö FK (P14) 1 - 4 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-03-28 15:00 060905209 Kärra KIF (P15) - Lerums IS (P15) 0 - 0 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-03-28 16:30 060905296 BK Häcken (P15) - Öjersjö IF (P15) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-03-28 16:30 060905324 Hisingsbacka FC (P15) - Lerums IS (P15) 7 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2010-03-28 16:45 060905251 SG 97 (P14) - Sävedalens IF (P14) 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2010-03-28 17:30 060905225 Jonsereds IF (P15) - Lunden Överås BK (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-03-28 18:00 060905233 Näsets SK (F15) - Bollebygds IF (F15) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2010-03-28 18:15 060905322 Kärra KIF (P13) - IK Zenith (P13) 0 - 2 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2010-03-28 18:30 060905275 Gunnilse IS (P13) - Näsets SK (P13) Hjällbovallen 2 Konstgräs
Omgång 10
2010-03-30 17:20 060905289 Jitex BK (F15) - Hovås Billdal IF (F15) 2 - 0 Frejaplan 1 K.Gräs
2010-03-30 18:00 060905293 Lunden Överås BK (P15) - Öjersjö IF (P15) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-03-31 17:20 060905325 Jitex BK (F13) - Tuve IF (F13) 6 - 0 Frejaplan 1 K.Gräs
2010-04-01 18:30 060905316 Mossens BK (F15) - Jitex BK (F15) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-04-01 19:30 060905318 Qviding FIF (P16) - Lunden Överås BK (P16) 6 - 3 Valhalla 1 Konstgräs
2010-04-02 10:00 060905292 Ytterby IS (F15) - Kareby IS (F15) Ytterns IP 3 konstgräs
2010-04-02 11:40 060905327 IK Zenith (F14) - Lundby IF 06 (F14) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-04-02 12:00 060905334 Älvängens IK (P14) - Sävedalens IF (P14) 2 - 2 Älvevi 2 Konstgräs
2010-04-02 14:00 060905287 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Hisingsbacka FC (P15) 6 - 5 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-04-02 15:30 060905288 Finlandia-Pallo IF (P15) 2 - Götaholms BK (P15) 1 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-04-03 14:00 060905331 GAIS (P12) - Jitex BK Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-04-04 12:00 060905286 Hovås Billdal IF (F13) - Jitex BK (F13) 1 - 7 Hovås Billdal Arena 1
2010-04-04 12:30 060905284 Gunnilse IS (P14) - Kärra KIF (P14) 0 - 4 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-04-04 13:45 060905330 Kärra KIF P14 - Romelanda UF (P14) 3 - 3 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-04-04 14:45 060905291 Lindome GIF (F14) - IFK Örby (F14) 1 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-04-04 15:00 060905343 GAIS (P14) - Finlandia-Pallo IF (P14) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-04-04 18:30 060905294 Gunnilse IS (P13) - Rannebergens IF (P13) 5 - 0 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-04-05 10:30 060905323 Mossens BK (P16) - Finlandia-Pallo IF (P16) 2 - 4 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-04-05 11:00 060905299 Lindome GIF (P15) - Hönö IS (P15) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-04-05 12:00 060905340 BK Häcken (P14) - Varbergs GIF FK (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-05 12:30 060905345 Lerums IS (P15) - Qviding FIF (P15) 2 - 8 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-05 13:00 060905300 Kållered SK (P15) - Kungsbacka IF (P15) 3 - 6 Kållered Sportcenter 1
2010-04-05 13:30 060905329 Älvsborg FF (P14) - Älvängens IK (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2010-04-05 13:30 060905341 BK Häcken (P14) - Björndammens BK (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-05 15:00 060905298 Lindome GIF (P14) - Utbynäs SK (P14) 4 - 2 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-04-05 15:00 060905301 Lerums IS (P13) - Sandareds IF (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-05 16:00 060905285 Jonsereds IF (P14) - Romelanda UF (P14) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-04-05 16:00 060905302 Kärra KIF (P15) - Qviding FIF (P15) 0 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-04-05 16:00 060905339 Hermansby IF (F13) - Kungälvs FF (F13) 5 - 0 Kärnavallen 2 Grus
2010-04-05 16:15 060905297 Lindome GIF (P14) - Utbynäs SK (P14) 2 5 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-04-05 16:30 060905349 Lerums IS (P14) - Alingsås IF (P14) 7 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-05 17:45 060905303 Kärra/Klareberg IF (F13) - Ytterby IS (F13) 6 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-04-05 19:40 060905344 Azalea BK/Masthugget (P15) - Lerkils IF (P15) 4 - 4 Heden 3 Konstgräs
Omgång 11
2010-04-09 18:00 060905360 Hisingsbacka FC (P15) - Qviding FIF (P15) Backavallen 1 Konstgräs
2010-04-09 19:15 060905350 Sävedalens IF (P14) - Azalea BK (P14) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-04-10 09:15 060905315 BK Häcken (P14) - Qviding FIF (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-10 09:45 060905306 Kållered SK (P13) - Landvetter IS (P13) Kållered Sportcenter 1
2010-04-10 10:00 060905304 Ytterby IS (F15) - Kareby IS (F15) 4 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2010-04-10 10:00 060905321 Bergums IF (F14) - Sandared/Sjömarken (F14) 0 - 8 The Carpenters Arena
2010-04-10 10:30 060905361 Hisingsbacka FC (P15) - Älvsborg FF (P15) 2 - 8 Backavallen 1 Konstgräs
2010-04-10 10:45 060905363 Älvsborg FF (P14) - Finlandia-Pallo IF (P14) 1 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2010-04-10 11:00 060905362 IK Kongahälla (P15) - Nol IK (P15) Skarpe Nord 1 Konstgräs
2010-04-10 12:15 060905367 Västra Frölunda IF (P15) - Fässbergs IF (P15) Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-04-10 12:30 060905305 Lerums IS (F14) - Floda BoIF (F14) 5 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-10 14:00 060905333 IK Zenith (P15) - Ahlafors IF (P15) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-04-10 15:00 060905355 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Mölnlycke IF (P15) Krokängsplan 1 Konstgräs
2010-04-10 15:00 060905374 GAIS (P14) - IF Elfsborg (P14) 1 - 3 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-04-11 10:00 060905370 Mossens BK (P14) - Guldhedens IK (P14) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-04-11 10:30 060905308 Lerums IS (P13) - IFK Fjärås (P13) 4 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-11 10:30 060905314 BK Häcken (P14) - Qviding FIF (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-11 10:30 060905353 Björndammens BK (P14) - IF Elfsborg (P14) 5 - 1 Furulundsplan 1 Konstgräs
2010-04-11 10:30 060905358 Floda BoIF (P13) - Gerdskens BK (P13) Flodala IP 3 KG
2010-04-11 11:30 060905332 Azalea BK (P16) - Azalea BK/Masthugget (P15) 2 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2010-04-11 12:00 060905312 Bergums IF (P16) - Ytterby IS (P16) The Carpenters Arena
2010-04-11 12:00 060905356 Finlandia/Pallo AIF (P15) - Mölnlycke IF (P15) Backavallen 1 Konstgräs
2010-04-11 13:00 060905364 Älvsborg FF (P14) - Kärra KIF (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2010-04-11 13:30 060905348 Mossens BK (P14) - Lundby IF 06 (P14) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-04-11 13:30 060905351 Sävedalens IF (P14) - Landvetter IS (P14) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-04-11 14:30 060905372 Sävedalens IF (P13) - Öjersjö IF (P13) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-04-11 16:00 060905342 Askims IK (F13) - IF Väster (F13) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-04-11 17:00 060905346 Lerums IS (P15) - Askims IK (P15) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-11 18:45 060905369 Lerum/Tollered (F15) - Sävedalens IF (F15) 1 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-11 19:15 060905352 Sävedalens IF (F13) - Sävedalens IF (F14) Vallhamra 2 Konstgräs
2010-04-11 19:15 060905365 Öjersjö IF (P15) - Lerkils IF (P15) Öjersjö IP 1 Konstgräs
Omgång 12
2010-04-12 19:00 060905357 Floda/Stenkullen (P14) - Lekstorps IF (P14) 2 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2010-04-16 17:00 060905382 Björndammens BK (P14) - IF Ullern No. (P14) Furulundsplan 1 Konstgräs
2010-04-16 18:00 060905380 BK Häcken (P13) - IF Ullern, No. (P13) Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-17 09:00 060905379 Azalea BK (P13) - Guldhedens IK (P13) Heden 3 Konstgräs
2010-04-17 10:00 060905309 Bergums IF (F14) - Floda BoIF (F14) 0 - 3 The Carpenters Arena
2010-04-17 14:00 060905328 Lerums IS (F14) - Alingsås KIK (F14) 0 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-04-17 17:00 060905337 Kållered SK (P13) - Landvetter IS (P13) 5 - 1 Kållered Sportcenter 1
2010-04-18 09:00 060905371 IF Warta (F14) - IK Zenith (F14) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-04-18 09:00 060905377 BK Häcken (P14) - IF Ullern No. (P14) 5 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-18 10:00 060905383 FC Lyn, NO (P15) - Näsets SK (P15) Heden 2 Konstgräs
2010-04-18 10:30 060905378 BK Häcken (P14) 2 - IF Ullern No. (P14) 3 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-18 11:00 060905373 Gunnilse IS (P13) - Norrby IF (P13) 2 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2010-04-18 11:30 060905359 Floda BoIF (P13) - Kungsladugårds BK (P13) 0 - 7 Flodala IP 3 KG
2010-04-18 12:00 060905385 BK Häcken (P13) - Tölö IF (P13) 5 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2010-04-18 13:00 060905375 Kode IF/Kareby IF (P15) - Vallens IF (P15) 6 - 1 Kode IP 3 Konstgräs
2010-04-18 13:00 060905384 Askims IK (F15) - Kärra KIF (F15) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-04-18 13:30 060905366 Hovås Billdal IF (F14) - Kungsbacka IF (F14) Hovås Billdal Arena 1
2010-04-18 14:00 060905338 Lunden Överås BK (P15) - Qviding FIF (P15) 0 - 7 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-04-18 15:30 060905336 Partille IF (P13) - Utbynäs SK (P13) 1 - 6 Lexby 2 Konstgräs
2010-04-18 15:50 060905381 Kungsladugårds BK (P13) - Lerums IS (P13) 4 - 3 Heden 4 Konstgräs
2010-04-18 16:00 060905354 Hermansby IF (F13) - Ahlafors/Nol (F13) 1 - 0 Kärnavallen 2 Grus
2010-04-18 17:00 060905347 Kärra KIF (P13) - Qviding FIF (P13) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-04-25 09:15 060905386 IK Zenith (P12) - Torslanda IK (P12) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-04-25 09:30 060905376 Utbynäs SK (P13) - Drammen, No. (P13) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-06-06 09:15 060905387 IK Zenith (P12) - Hisingsbacka FC (P12) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-06-17 18:30 060905388 Lerums IS (P13) - Nol IK (P13) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
Omgång 13
2010-06-19 13:00 060905391 Askims IK (F13) - Kållered SK (F13) Kobbegården 1 Konstgräs
2010-06-19 14:00 060905390 IFK Göteborg (P14) - Visby AIK (P14) Kviberg 21
2010-06-19 16:00 060905389 IFK Göteborg (P14) - Visby AIK (P14) 9 - 0 Kviberg 21
2010-07-03 13:00 060905399 IK Zenith (P12) - Landvetter IS (P12) 2 - 3 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2010-07-05 18:30 060905394 Lerums IS (F14) - Skepplanda BTK /Lödöse Nygård IK (F14) 1 - 4 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-07-12 19:30 060905401 Sävedalens IF (F14) - Kortedala IF (F14) 5 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2010-07-14 19:00 060905405 GAIS (P13) - IFK Göteborg (P13) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-07-14 20:00 060905395 BK Häcken (P14) - Mossens BK (P14) Slättadamm 2 konstgräs
2010-07-15 17:30 060905402 Älvsborg FF (P14) - Lerums IS (P14) 5 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2010-07-15 18:20 060905404 IK Zenith (P13) - Utbynäs SK (P13) 3 - 2 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2010-07-15 19:00 060905400 Öjersjö IF (P15) - Varbergs GIF FK (P15) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2010-07-16 17:15 060905397 IK Zenith (F14) - Tuve IF (F14) 0 - 2 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2010-07-17 10:30 060905396 BK Häcken (P14) - IFK Göteborg (P14) 1 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2010-07-17 13:00 060905403 Älvsborg FF (P14) - Örgryte IS (P14) 2 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2010-07-17 15:00 060905398 IK Zenith (F14) - Öckerö IF (F14) 1 - 1 Hovgårdsvallen 1 Gräs
2010-07-18 11:30 060905392 Azalea BK (P13) - Kuala Lumpur Youth Soccer (P-13) Heden 3 Konstgräs
2010-07-18 17:00 060905393 Azalea BK (P13) - Chiparamba Great Eagles (P-13) Hammarviken Arena
2010-07-18 19:00 060905406 Kortedala IF (F14) - Honka FC, Fin. (F14) Kortedalavallen 1 Gräs
2010-08-03 17:15 060905409 Qviding FIF (P14) - Sandarna BK (P14) 1 - 0 Torpavallen 1 Gräs
2010-08-08 18:00 060905410 SG 97 (P14) - Lerums IS (P14) 2 - 3 Sikvallen 1 Gräs
2010-08-11 18:00 060905412 Öjersjö IF (P15) - Kronängs IF (P15) 0 - 1 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2010-08-14 12:00 060905407 Lindome GIF (F14) - Lundby IF 06 (F14) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-08-14 13:00 060905414 Qviding FIF (P15) - Kärra KIF (P15) 4 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2010-08-15 15:20 060905416 Kungsladugårds BK (P13) - Stala IF (P13) 3 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-08-15 17:30 060905411 Kållered SK (P15) - Fässbergs IF (P15) Kållered Sportcenter 1
2010-08-17 18:00 060905420 Landvetter IS (P16) - Landvetter IS (P14) 4 - 1 Landevi Grus
2010-08-17 18:15 060905415 IK Zenith (P13) - Sjövalla FK (P13) 1 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-08-17 19:30 060905421 Älvsborg FF (P14) - Hisingsbacka FC (P14) Påvelund 1 Konstgräs
2010-08-18 18:30 060905417 Azalea BK (P16) - Azalea BK/Masthugget (P15) 0 - 2 Heden 1 Konstgräs
2010-08-19 17:10 060905413 Mossens BK (P13) - IFK Göteborg (P13) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2010-08-20 18:00 060905423 Örgryte IS (P15) - Qviding FIF (P15) 3 - 3 Hammarviken Arena
2010-08-21 09:30 060905424 IF Väster (P14) - Älvsborg FF (P14) 1 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2010-08-21 11:45 060905418 Mölnlycke IF (P14) - Sandarna BK (P14) Mölnlycke IP
2010-08-21 12:00 060905408 Lindome GIF (F14) - IF Warta (F14) Lindevi IP 1 Konstgräs
2010-08-21 14:00 060905427 Lerums IS (F15) - Mossens BK (F15) 6 - 0 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2010-08-22 11:30 060905425 Landvetter IS (P12) - Torslanda IK (P12) Djupedalsplan B Konstgräs
2010-08-22 16:15 060905419 Sandarna BK (P14) - Mölnlycke IF (P14) 2 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2010-08-24 18:30 060905426 IK Zenith (P12) - Sjövalla FK P98 7 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2010-08-29 12:00 060905429 Utbynäs SK (F14) - IFK Hjo (F14) Kviberg 2 konstgräs
2010-08-29 13:30 060905422 Bergsjö IF (P12) - Qviding FIF (P12) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2010-09-18 12:15 060905428 Hjuviks AIK (P12) - Azalea BK (P12) Torslandavallen 2 Konstgräs
2010-09-25 10:30 060905430 Qviding FIF (P12) - Degerfors IF 3 - 1 Kviberg 5 konstgräs
Omgång 14
2010-10-01 19:00 060905437 IFK Göteborg (P13) - KD 55 (P13) Skatås 1 Konstgräs
2010-10-02 11:00 060905435 Romelanda UF (P14) - Turnford, England (P14) 1 - 2 Romevi 1 Gräs
2010-10-03 12:10 060905436 Västra Frölunda IF (P12) - Fässbergs IF 6 - 3 Garminvallen konstgräs (Välen)
2010-10-03 12:15 060905438 GAIS (P13) - KD 55 (P13) 2 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2010-10-10 12:15 060905431 Qviding FIF (F14) - Sävedalens IF (F14) 4 - 0 Kviberg 2 konstgräs
2010-10-16 12:20 060905441 Hovås Billdal IF (P12) - Kungsbacka IF (P12) Hovås Billdal Arena 1
2010-10-16 15:00 060905433 Kungsladugårds BK (P13) - Halmstads BK (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-10-21 19:30 060905442 Azalea BK (P13) - Lunden Överås BK (P13) Majvallen 1 Konstgräs
2010-10-23 09:45 060905446 Lindome GIF (F14) - Åsa IF (F14) Lindevi IP 3 Konstgräs
2010-10-23 12:00 060905443 Azalea BK (P13) - Hemsjö IF (P13) 5 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2010-10-23 12:30 060905447 Qviding FIF (F12) - Qviding FIF (F12) 2 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-10-23 15:00 060905439 Kungsladugårds BK (P13) - Örgryte IS (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-10-24 16:00 060905434 Kungsladugårds BK (P13) - Bollebygds IF (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-10-26 19:30 060905449 GAIS (P14) - Västra Frölunda IF (P14) 9 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2010-10-27 19:45 060905451 Älvsborg FF (P15) - Öjersjö IF (P15) 1 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2010-10-28 18:00 060905444 Qviding FIF (F14) - Utbynäs SK (F14) 3 - 2 Heden 2 Konstgräs
2010-10-30 10:15 060905445 Qviding FIF (P12) - Västra Frölunda IF (P12) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-10-30 12:30 060905456 Qviding FIF (F12) - Qviding FIF (F12) 2 - 3 Valhalla 1 Konstgräs
2010-10-30 13:00 060905448 Landvetter IF 2003 (F14) - Landvetter IS (P14) Mölnlycke IP
2010-10-31 19:00 060905453 Kungsladugårds BK (P13) - Lerkils IF (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-11-01 18:30 060905452 GAIS (P14) - Hisingsbacka FC (P14) 3 - 3 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-11-02 18:15 060905454 Guldhedens IK (P13) - Södra Skärgården IK (P13) Heden 3 Konstgräs
2010-11-04 15:30 060905455 Öjersjö IF (P15) - Örgryte IS (P15) Öjersjö IP 1 Konstgräs
2010-11-06 10:40 060905457 Hisingsbacka FC (P14) - Halmstads BK (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2010-11-06 11:55 060905458 Hisingsbacka FC (P14) - Halmstads BK (P14) Backavallen 1 Konstgräs
2010-11-10 18:45 060905459 Qviding FIF (P14) - Sävedalens IF (P14) 4 - 4 Heden 2 Konstgräs
2010-11-16 19:15 060905460 Qviding FIF (P14) - GAIS (P14) Överåsvallen 1 Konstgräs
2010-11-16 20:15 060905466 GAIS (P15) - Mölnlycke IF (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-11-17 19:25 060905461 Qviding FIF (P14) - Utbynäs SK (P14) Heden 2 Konstgräs
2010-11-17 19:30 060905471 Kungsladugårds BK (P12) - Lundby IF (P12) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-11-18 20:00 060905467 IK Zenith (P14) - Azalea BK (P14) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2010-11-20 09:30 060905470 IF Väster (P14) - GAIS (P14) Önneredsplan 1 Konstgräs
2010-11-21 12:45 060905469 Kungsladugårds BK (P13) - Jonsereds IF (P13) Apelsinplan 2 Konstgräs
2010-11-27 09:30 060905475 Kärra KIF (P14) - IFK Göteborg (P14) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-11-27 10:00 060905479 SG 97 (P14) - Askims IK (P14) Ruddalen 1 Konstgräs
2010-11-27 10:50 060905476 Kärra KIF (P14) - IFK Göteborg (P14) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2010-11-28 10:45 060905450 IK Zenith (F13) - Öckerö IF (F13) 1 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2010-11-28 12:00 060905477 GAIS (P15) - Tölö IF (P15) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2010-11-28 12:30 060905474 Qviding FIF (F14) - Jitex BK (F14) 0 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
2010-11-30 19:00 060905472 Jonsereds IF (P15) - Lerums IS (P15) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2010-12-01 18:45 060905478 Lundby IF (P12) - Balltorps FF (P12) Färjenäsplan
2010-12-07 17:45 060905481 Kållered SK (P14) - Azalea BK (P14) 1 - 6 Kållered Sportcenter 1
2010-12-15 20:00 060905482 Mölnlycke IF (P13) - IF Warta (P13) Valhalla 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info