Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 7 Alingsås (463)

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2010-05-01 11:00 Vallens IF - Stenkullens GOIK F98 Röd Ekarvallen
2010-05-03 19:00 Alingsås KIK F12 - Nossebro IF Noltorpsvallen
2010-05-05 19:15 IK Gauthiod - Holmalunds IF Lunnevi
2010-05-09 11:00 Wargöns IK - Hemsjö IF Hallevi IP, Wargön
2010-05-09 17:00 Främmestads IK - Upphärad/Sjuntorp Bergevi IP
2010-05-11 18:30 Stenkullens GOIK F98 Röd - Främmestads IK Stenkullens IP
2010-05-12 19:00 Nossebro IF - Wargöns IK Brovallen
2010-05-13 18:00 Holmalunds IF - Alingsås KIK F12 Holmalyckan
2010-05-16 17:00 Hemsjö IF - Vallens IF Byvallen
2010-05-16 18:00 Upphärad/Sjuntorp - IK Gauthiod Lindåsvallen
2010-05-19 18:30 Upphärad/Sjuntorp - Holmalunds IF Sjuntorpsvallen
2010-05-19 19:15 IK Gauthiod - Stenkullens GOIK F98 Röd Lunnevi
2010-05-20 19:00 Wargöns IK - Alingsås KIK F12 Hallevi IP, Wargön
2010-05-22 11:30 Vallens IF - Nossebro IF Ekarvallen
2010-05-23 15:00 Främmestads IK - Hemsjö IF Bergevi IP
2010-05-23 18:00 Alingsås KIK F12 - Vallens IF Noltorpsvallen
2010-05-26 19:00 Nossebro IF - Främmestads IK Brovallen
2010-05-29 10:30 Stenkullens GOIK F98 Röd - Upphärad/Sjuntorp Stenkullens IP
2010-05-30 12:00 Holmalunds IF - Wargöns IK Holmalyckan
2010-05-30 17:00 Hemsjö IF - IK Gauthiod Byvallen
Juni
2010-06-02 19:15 IK Gauthiod - Nossebro IF Lunnevi
2010-06-03 18:30 Upphärad/Sjuntorp - Hemsjö IF Lindåsvallen
2010-06-05 10:00 Stenkullens GOIK F98 Röd - Alingsås KIK F12 Stenkullens IP
2010-06-06 15:00 Främmestads IK - Holmalunds IF Bergevi IP
2010-06-07 19:00 Alingsås KIK F12 - IK Gauthiod Noltorpsvallen
2010-06-08 18:30 Wargöns IK - Främmestads IK Hallevi IP, Wargön
2010-06-09 18:30 Hemsjö IF - Stenkullens GOIK F98 Röd Byvallen
2010-06-09 19:00 Nossebro IF - Upphärad/Sjuntorp Brovallen
2010-06-12 11:30 Holmalunds IF - Vallens IF Holmalyckan
2010-06-13 18:00 Främmestads IK - Vallens IF Bergevi IP
2010-06-16 19:00 Hemsjö IF - Holmalunds IF Byvallen
2010-06-16 19:15 IK Gauthiod - Wargöns IK Lunnevi
2010-06-19 10:00 Stenkullens GOIK F98 Röd - Nossebro IF Stenkullens IP
2010-06-21 18:30 Holmalunds IF - Stenkullens GOIK F98 Röd Holmalyckan
2010-06-23 19:00 Alingsås KIK F12 - Främmestads IK Noltorpsvallen
2010-06-23 19:00 Nossebro IF - Hemsjö IF Brovallen
2010-06-27 11:00 Wargöns IK - Upphärad/Sjuntorp Hallevi IP, Wargön
2010-06-28 18:30 Vallens IF - IK Gauthiod Ekarvallen
2010-06-30 19:00 Upphärad/Sjuntorp - Alingsås KIK F12 Sjuntorpsvallen
Juli
2010-07-04 11:00 Vallens IF - Wargöns IK Ekarvallen
Augusti
2010-08-08 18:00 Upphärad/Sjuntorp - Vallens IF Lindåsvallen
2010-08-11 19:00 Nossebro IF - Holmalunds IF Brovallen
2010-08-15 16:00 Hemsjö IF - Alingsås KIK F12 Byvallen
2010-08-15 18:00 IK Gauthiod - Främmestads IK Lunnevi
2010-08-18 19:00 Nossebro IF - Alingsås KIK F12 Brovallen
2010-08-21 11:00 Stenkullens GOIK F98 Röd - Vallens IF Stenkullens IP
2010-08-22 16:00 Hemsjö IF - Wargöns IK Byvallen
2010-08-22 16:00 Holmalunds IF - IK Gauthiod Holmalyckan
2010-08-22 18:00 Upphärad/Sjuntorp - Främmestads IK Sjuntorpsvallen
2010-08-25 19:15 IK Gauthiod - Upphärad/Sjuntorp Lunnevi
2010-08-26 18:30 Alingsås KIK F12 - Holmalunds IF Noltorpsvallen
2010-08-28 12:00 Främmestads IK - Stenkullens GOIK F98 Röd Bergevi IP
2010-08-29 11:00 Vallens IF - Hemsjö IF Ekarvallen
2010-08-29 11:00 Wargöns IK - Nossebro IF Hallevi IP, Wargön
2010-08-30 19:00 Stenkullens GOIK F98 Röd - IK Gauthiod Stenkullens IP
September
2010-09-01 18:30 Nossebro IF - Vallens IF Brovallen
2010-09-02 18:30 Alingsås KIK F12 - Wargöns IK Noltorpsvallen
2010-09-04 11:00 Holmalunds IF - Upphärad/Sjuntorp Holmalyckan
2010-09-05 17:00 Hemsjö IF - Främmestads IK Byvallen
2010-09-08 19:15 IK Gauthiod - Hemsjö IF Lunnevi
2010-09-11 11:00 Stenkullens GOIK F98 Röd - Wargöns IK Stenkullens IP
2010-09-11 11:00 Vallens IF - Alingsås KIK F12 Ekarvallen
2010-09-12 11:00 Wargöns IK - Holmalunds IF Hallevi IP, Wargön
2010-09-12 16:00 Upphärad/Sjuntorp - Stenkullens GOIK F98 Röd Lindåsvallen
2010-09-12 18:00 Främmestads IK - Nossebro IF Bergevi IP
2010-09-14 18:00 Alingsås KIK F12 - Stenkullens GOIK F98 Röd Noltorpsvallen
2010-09-15 18:30 Nossebro IF - IK Gauthiod Brovallen
2010-09-16 18:15 Holmalunds IF - Främmestads IK Holmalyckan
2010-09-19 13:00 Wargöns IK - Vallens IF Hallevi IP, Wargön
2010-09-19 16:00 Hemsjö IF - Upphärad/Sjuntorp Byvallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info