Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 8 Alingsås (474)

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2010-05-03 18:00 Sjöviks SK - Holmalunds IF Sjöviks IP
2010-05-07 19:00 Bollebygds IF - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Björnskogsvallen
2010-05-08 12:00 Västra Mark F12 - Floda BoIF Kajbergsvallen
2010-05-09 14:00 Alingsås KIK F11 - Långareds BOIS Noltorpsvallen
2010-05-09 16:00 Västra Mark F11 - IFK Öxnevalla Kajbergsvallen
2010-05-09 17:00 Stenkullens GOIK F98 Blå - Töllsjö IF Stenkullens IP
2010-05-16 16:00 Töllsjö IF - Västra Mark F12 Holmängen
2010-05-16 16:00 IFK Öxnevalla - Sjöviks SK Hedevallen
2010-05-16 16:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Västra Mark F11 Lygnevi
2010-05-17 18:00 Floda BoIF - Bollebygds IF Flodala IP
2010-05-17 18:00 Långareds BOIS - Stenkullens GOIK F98 Blå Ollevi
2010-05-17 18:15 Holmalunds IF - Alingsås KIK F11 Holmalyckan
2010-05-18 19:00 Sjöviks SK - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Sjöviks IP
2010-05-19 18:30 Alingsås KIK F11 - IFK Öxnevalla Noltorpsvallen
2010-05-21 18:00 Holmalunds IF - Långareds BOIS Holmalyckan
2010-05-21 19:00 Bollebygds IF - Töllsjö IF Björnskogsvallen
2010-05-23 18:30 Västra Mark F12 - Stenkullens GOIK F98 Blå Kajbergsvallen
2010-05-29 09:30 Stenkullens GOIK F98 Blå - Bollebygds IF Stenkullens IP
2010-05-29 12:00 IFK Öxnevalla - Holmalunds IF Hedevallen
2010-05-30 15:30 Töllsjö IF - Västra Mark F11 Holmängen
2010-05-30 16:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Alingsås KIK F11 Lygnevi
2010-05-31 18:00 Floda BoIF - Sjöviks SK Flodala IP
Juni
2010-06-02 18:30 Sjöviks SK - Töllsjö IF Sjöviks IP
2010-06-02 18:45 IFK Öxnevalla - Långareds BOIS Hedevallen
2010-06-05 11:00 Bollebygds IF - Västra Mark F12 Björnskogsvallen
2010-06-05 12:00 Holmalunds IF - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Holmalyckan
2010-06-07 17:30 Alingsås KIK F11 - Floda BoIF Noltorpsvallen
2010-06-08 18:30 Långareds BOIS - Bollebygds IF
2010-06-12 12:00 Långareds BOIS - Västra Mark F12
2010-06-13 16:00 Töllsjö IF - Alingsås KIK F11 Holmängen
2010-06-13 16:00 Västra Mark F11 - Bollebygds IF Kajbergsvallen
2010-06-13 16:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - IFK Öxnevalla Ekåsvallen
2010-06-13 18:00 Floda BoIF - Holmalunds IF Flodala IP
2010-06-14 18:00 Stenkullens GOIK F98 Blå - Sjöviks SK Stenkullens IP
2010-06-16 00:00 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Långareds BOIS Ekåsvallen
2010-06-16 18:30 Sjöviks SK - Västra Mark F12 Sjöviks IP
2010-06-16 19:00 Västra Mark F11 - Stenkullens GOIK F98 Blå Kajbergsvallen
2010-06-16 19:00 IFK Öxnevalla - Floda BoIF Hedevallen
2010-06-19 11:00 Holmalunds IF - Töllsjö IF Holmalyckan
2010-06-20 16:00 Alingsås KIK F11 - Stenkullens GOIK F98 Blå Noltorpsvallen
2010-06-20 18:00 Västra Mark F12 - Västra Mark F11 Kajbergsvallen
2010-06-20 18:00 Floda BoIF - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Flodala IP
2010-06-21 19:00 Stenkullens GOIK F98 Blå - Holmalunds IF
2010-06-23 00:00 Långareds BOIS - Västra Mark F11
2010-06-23 19:00 Västra Mark F12 - Alingsås KIK F11 Kajbergsvallen
2010-06-23 19:00 Töllsjö IF - IFK Öxnevalla Holmängen
Augusti
2010-08-11 18:30 Alingsås KIK F11 - Bollebygds IF Noltorpsvallen
2010-08-12 18:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Töllsjö IF Lygnevi
2010-08-14 00:00 Västra Mark F11 - Floda BoIF Björketorps IP
2010-08-15 11:00 Holmalunds IF - Västra Mark F12 Holmalyckan
2010-08-16 18:45 IFK Öxnevalla - Stenkullens GOIK F98 Blå Hedevallen
2010-08-18 00:00 Långareds BOIS - Sjöviks SK
2010-08-21 12:00 Bollebygds IF - Holmalunds IF Björnskogsvallen
2010-08-22 15:00 Västra Mark F11 - Alingsås KIK F11 Kajbergsvallen
2010-08-22 16:00 Töllsjö IF - Floda BoIF Holmängen
2010-08-22 17:00 Västra Mark F12 - IFK Öxnevalla Kajbergsvallen
2010-08-23 18:30 Stenkullens GOIK F98 Blå - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Stenkullens IP
2010-08-25 18:30 Sjöviks SK - Västra Mark F11 Sjöviks IP
2010-08-28 11:00 Holmalunds IF - Västra Mark F11 Holmalyckan
2010-08-29 15:00 Alingsås KIK F11 - Sjöviks SK Noltorpsvallen
2010-08-29 16:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Västra Mark F12 Ekåsvallen
2010-08-29 17:00 IFK Öxnevalla - Bollebygds IF Hedevallen
2010-08-29 18:00 Töllsjö IF - Långareds BOIS Holmängen
September
2010-09-01 00:00 Långareds BOIS - Alingsås KIK F11
2010-09-01 18:30 Bollebygds IF - Sjöviks SK Björnskogsvallen
2010-09-05 16:00 Töllsjö IF - Stenkullens GOIK F98 Blå Holmängen
2010-09-05 16:00 IFK Öxnevalla - Västra Mark F11 Hedevallen
2010-09-05 16:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Bollebygds IF Lygnevi
2010-09-05 17:00 Floda BoIF - Västra Mark F12 Flodala IP
2010-09-05 17:00 Alingsås KIK F11 - Holmalunds IF Noltorpsvallen
2010-09-08 18:30 Floda BoIF - Långareds BOIS Flodala IP
2010-09-08 18:45 Sjöviks SK - IFK Öxnevalla Sjöviks IP
2010-09-11 10:00 Stenkullens GOIK F98 Blå - Långareds BOIS Stenkullens IP
2010-09-12 15:00 Västra Mark F11 - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Kajbergsvallen
2010-09-12 17:00 Västra Mark F12 - Töllsjö IF Kajbergsvallen
2010-09-12 18:00 Bollebygds IF - Floda BoIF Björnskogsvallen
2010-09-13 18:15 Holmalunds IF - Sjöviks SK Holmalyckan
2010-09-15 00:00 Långareds BOIS - Holmalunds IF
2010-09-16 18:30 Floda BoIF - Västra Mark F11 Flodala IP
2010-09-18 10:00 Stenkullens GOIK F98 Blå - Västra Mark F12 Stenkullens IP
2010-09-18 15:00 IFK Öxnevalla - Alingsås KIK F11 Hedevallen
2010-09-19 16:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Sjöviks SK Ekåsvallen
2010-09-19 18:00 Töllsjö IF - Bollebygds IF Holmängen
2010-09-22 18:00 Alingsås KIK F11 - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Noltorpsvallen
2010-09-22 18:00 Sjöviks SK - Floda BoIF Sjöviks IP
2010-09-25 12:00 Västra Mark F12 - Långareds BOIS Kajbergsvallen
2010-09-26 12:00 Holmalunds IF - IFK Öxnevalla Holmalyckan
2010-09-26 15:00 Västra Mark F11 - Töllsjö IF Kajbergsvallen
2010-09-28 18:00 Floda BoIF - Stenkullens GOIK F98 Blå Flodala IP
Oktober
2010-10-02 11:00 Bollebygds IF - Stenkullens GOIK F98 Blå Björnskogsvallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info