Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 12(98) Sanktan Höst B

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2010-08-23 18:00 Öjersjö IF 1 - Örgryte IS Blå Öjersjö IP 11 Konstgräs
2010-08-23 19:00 Öjersjö IF 2 - Örgryte IS Röd Öjersjö IP 11 Konstgräs
2010-08-25 18:00 Fässbergs IF Lila - GAIS Grön Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-08-25 18:00 Jonsereds IF Svart - Mölnlycke IF 1 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2010-08-25 18:00 Jonsereds IF Gul - Mölnlycke IF 2 Jonsereds IP 22 Konstgräs
2010-08-25 18:00 BK Häcken Gul - Bergsjö IF Svart Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-08-25 18:00 Kärra KIF - Rannebergens IF 1 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2010-08-25 18:00 Lärje/Angereds IF - Rannebergens IF 2 Bläsebovallen Övre
2010-08-25 18:00 Solväders FC - Guldhedens IK Heyman Länsmansgårdens IP 3 Grus 7-manna
2010-08-25 18:15 Balltorps FF - Särö IK Förbovallen 11
2010-08-25 19:00 Askims IK - IFK Göteborg Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2010-08-25 19:00 Fässbergs IF Vit - GAIS Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-08-25 19:00 BK Häcken Svart - Bergsjö IF Gul Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-08-25 19:30 Hisingsbacka FC Vit - IF Mölndal Fotboll 2 Backavallen 11 Konstgräs
2010-08-25 19:30 Hisingsbacka FC Svart - IF Vardar/Makedonija 1 Backavallen 12 Konstgräs
2010-08-25 19:30 IF Warta Svart - Marieholm BoIK 1 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2010-08-25 19:30 IF Warta Vit - Marieholm BoIK 2 Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2010-08-25 19:30 Rannebergens IF 3 - Lerums IS Syd Lila Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2010-08-28 10:30 Sävedalens IF Blå - Västra Frölunda IF 2 Vallhamra 21 Konstgräs
2010-08-28 10:30 Sävedalens IF Röd - Västra Frölunda IF 1 Vallhamra 22 Konstgräs
2010-08-28 11:00 IK Kongahälla Vit - Kungsladugårds BK 1 Skarpe Nord 11
2010-08-28 11:00 IK Kongahälla Röd - Kungsladugårds BK 2 Skarpe Nord 12
2010-08-29 10:00 Gunnilse IS Röd - Guldhedens IK Salén Hjällbovallen 21 konstgräs
2010-08-29 10:00 Gunnilse IS Blå - Guldhedens IK Allard Hjällbovallen 22 konstgräs
Omgång 2
2010-09-01 18:00 IFK Göteborg Blå - Fässbergs IF Lila Kviberg 16:1
2010-09-01 18:00 IFK Göteborg Vit - Fässbergs IF Vit Kviberg 16:2
2010-09-01 18:00 GAIS Grön - IK Kongahälla Vit Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-09-01 18:00 GAIS Svart - IK Kongahälla Röd Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-01 18:00 Mölnlycke IF 1 - Sävedalens IF Blå Vällsjöplan främre
2010-09-01 18:00 Västra Frölunda IF 1 - Öjersjö IF 1 Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2010-09-01 18:00 IF Vardar/Makedonija 1 - IF Warta Svart Generatorsplan 11 Grus
2010-09-01 18:00 IF Mölndal Fotboll 2 - IF Warta Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2010-09-01 18:00 Marieholm BoIK 1 - Kärra KIF Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2010-09-01 18:00 Marieholm BoIK 2 - Lärje/Angereds IF Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2010-09-01 19:00 Mölnlycke IF 2 - Sävedalens IF Röd Vällsjöplan främre
2010-09-01 19:00 Västra Frölunda IF 2 - Öjersjö IF 2 Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2010-09-01 19:00 Örgryte IS Blå - Askims IK Kviberg 16:1
2010-09-01 19:00 Guldhedens IK Salén - Hisingsbacka FC Vit Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-09-01 19:00 Guldhedens IK Allard - Hisingsbacka FC Svart Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-01 19:00 Särö IK - BK Häcken Svart Särö IP A1
2010-09-01 19:30 Kungsladugårds BK 1 - Jonsereds IF Svart Apelsinplan 21 Konstgräs
2010-09-01 19:30 Kungsladugårds BK 2 - Jonsereds IF Gul Apelsinplan 22 Konstgräs
2010-09-01 19:30 Bergsjö IF Svart - Gunnilse IS Röd Bergsjövallen 21 Konstgräs
2010-09-01 19:30 Bergsjö IF Gul - Gunnilse IS Blå Bergsjövallen 22 Konstgräs
2010-09-01 19:30 Rannebergens IF 1 - Balltorps FF Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2010-09-01 19:30 Rannebergens IF 2 - Solväders FC Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2010-09-05 10:00 Lerums IS Syd Lila - BK Häcken Gul Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2010-09-05 14:30 Guldhedens IK Heyman - Rannebergens IF 3 Guldheden Södra 12 Konstgräs
Omgång 3
2010-09-08 18:00 Fässbergs IF Lila - Kungsladugårds BK 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-08 18:00 Jonsereds IF Svart - Västra Frölunda IF 1 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2010-09-08 18:00 Jonsereds IF Gul - Västra Frölunda IF 2 Jonsereds IP 22 Konstgräs
2010-09-08 18:00 BK Häcken Gul - Guldhedens IK Salén Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-08 18:00 Hisingsbacka FC Vit - Marieholm BoIK 1 Backavallen 21(Gratts Arena)
2010-09-08 18:00 Hisingsbacka FC Svart - Marieholm BoIK 2 Backavallen 22(Gratts Arena)
2010-09-08 18:00 IF Warta Svart - Rannebergens IF 1 Sälöfjordsvallen 3 Grus
2010-09-08 18:00 Lärje/Angereds IF - Guldhedens IK Heyman Bläsebovallen Övre
2010-09-08 18:15 Balltorps FF - Bergsjö IF Svart Förbovallen 11
2010-09-08 19:00 Askims IK - GAIS Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2010-09-08 19:00 Fässbergs IF Vit - Kungsladugårds BK 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-08 19:00 BK Häcken Svart - Guldhedens IK Allard Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-08 19:00 IF Warta Vit - Rannebergens IF 2 Sälöfjordsvallen 3 Grus
2010-09-08 19:00 Särö IK - Solväders FC Särö IP A1
2010-09-08 19:00 Kärra KIF - Lerums IS Syd Lila Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2010-09-08 19:30 Rannebergens IF 3 - Bergsjö IF Gul Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2010-09-09 18:00 Öjersjö IF 1 - IFK Göteborg Blå Öjersjö IP 11 Konstgräs
2010-09-09 19:00 Öjersjö IF 2 - IFK Göteborg Vit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2010-09-11 10:00 IK Kongahälla Vit - Mölnlycke IF 1 Skarpe Nord 11
2010-09-11 10:00 IK Kongahälla Röd - Mölnlycke IF 2 Skarpe Nord 12
2010-09-12 13:00 Gunnilse IS Röd - IF Mölndal Fotboll 2 Hjällbovallen 21 konstgräs
2010-09-12 13:00 Gunnilse IS Blå - IF Vardar/Makedonija 1 Hjällbovallen 22 konstgräs
2010-09-12 14:00 Sävedalens IF Blå - Örgryte IS Röd Vallhamra 21 Konstgräs
2010-09-12 14:00 Sävedalens IF Röd - Örgryte IS Blå Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 4
2010-09-14 19:00 Kungsladugårds BK 1 - Sävedalens IF Blå Hagenplan 11 Gräs, Tr.plan
2010-09-14 19:00 Kungsladugårds BK 2 - Sävedalens IF Röd Hagenplan 12 Gräs, Tr.plan
2010-09-15 17:30 IF Mölndal Fotboll 2 - Balltorps FF Enerbacksplan Gräs 7M7
2010-09-15 17:45 Västra Frölunda IF 1 - Askims IK Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2010-09-15 17:45 Örgryte IS Blå - Fässbergs IF Lila Kviberg 16:1
2010-09-15 17:45 Örgryte IS Röd - Fässbergs IF Vit Kviberg 16:2
2010-09-15 18:00 Guldhedens IK Salén - Kärra KIF Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-09-15 18:00 Guldhedens IK Allard - Lärje/Angereds IF Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-15 18:00 IF Vardar/Makedonija 1 - Särö IK Generatorsplan 12 Grus
2010-09-15 18:00 Marieholm BoIK 1 - Solväders FC Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2010-09-15 18:00 Marieholm BoIK 2 - Rannebergens IF 3 Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2010-09-15 18:00 Hisingsbacka FC Vit - BK Häcken Gul Backavallen 21(Gratts Arena)
2010-09-15 18:00 Hisingsbacka FC Svart - BK Häcken Svart Backavallen 22(Gratts Arena)
2010-09-15 18:45 IFK Göteborg Blå - IK Kongahälla Vit Kviberg 16:1
2010-09-15 18:45 IFK Göteborg Vit - IK Kongahälla Röd Kviberg 16:2
2010-09-15 19:00 GAIS Grön - Jonsereds IF Svart Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-09-15 19:00 GAIS Svart - Jonsereds IF Gul Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-15 19:00 Mölnlycke IF 1 - Öjersjö IF 1 Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2010-09-15 19:00 Mölnlycke IF 2 - Öjersjö IF 2 Djupedalsplan Grus höger
2010-09-18 13:30 Bergsjö IF Svart - IF Warta Svart Bergsjövallen 21 Konstgräs
2010-09-18 13:30 Bergsjö IF Gul - IF Warta Vit Bergsjövallen 22 Konstgräs
2010-09-19 10:00 Lerums IS Syd Lila - Guldhedens IK Heyman Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2010-09-19 12:00 Rannebergens IF 1 - Gunnilse IS Röd Angered Arena 11 Gräs
2010-10-03 14:00 Rannebergens IF 2 - Gunnilse IS Blå Gunnaredsplan 11 Konstgräs
Omgång 5
2010-09-04 10:00 IK Kongahälla Vit - Västra Frölunda IF 1 Skarpe Nord 11
2010-09-04 10:00 IK Kongahälla Röd - Västra Frölunda IF 2 Skarpe Nord 12
2010-09-22 17:30 Fässbergs IF Lila - Mölnlycke IF 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-22 17:30 BK Häcken Gul - Marieholm BoIK 1 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-22 18:00 Askims IK - Kungsladugårds BK 1 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2010-09-22 18:00 Jonsereds IF Svart - Örgryte IS Blå Jonsereds IP 21 Konstgräs
2010-09-22 18:00 Jonsereds IF Gul - Örgryte IS Röd Jonsereds IP 22 Konstgräs
2010-09-22 18:00 IF Warta Svart - Guldhedens IK Salén Sälöfjordsvallen 3 Grus
2010-09-22 18:00 Kärra KIF - IF Vardar/Makedonija 1 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2010-09-22 18:00 Lärje/Angereds IF - IF Mölndal Fotboll 2 Bläsebovallen Övre
2010-09-22 18:00 Särö IK - Hisingsbacka FC Vit Särö IP A1
2010-09-22 18:30 Fässbergs IF Vit - Mölnlycke IF 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-22 18:30 BK Häcken Svart - Marieholm BoIK 2 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-22 19:00 IF Warta Vit - Guldhedens IK Allard Sälöfjordsvallen 3 Grus
2010-09-22 19:30 Bergsjö IF Svart - Rannebergens IF 1 Bergsjövallen 21 Konstgräs
2010-09-22 19:30 Bergsjö IF Gul - Rannebergens IF 2 Bergsjövallen 22 Konstgräs
2010-09-23 18:00 Öjersjö IF 1 - GAIS Grön Öjersjö IP 11 Konstgräs
2010-09-23 19:00 Öjersjö IF 2 - GAIS Svart Öjersjö IP 11 Konstgräs
2010-09-26 12:00 Gunnilse IS Röd - Lerums IS Syd Lila Hjällbovallen 21 konstgräs
2010-09-26 12:00 Gunnilse IS Blå - Solväders FC Hjällbovallen 22 konstgräs
2010-09-26 13:00 Rannebergens IF 3 - Balltorps FF Angered Arena 11 Gräs
2010-09-26 14:30 Guldhedens IK Heyman - Hisingsbacka FC Svart Guldheden Södra 12 Konstgräs
2010-09-26 15:00 Sävedalens IF Röd - IFK Göteborg Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2010-09-26 15:00 Sävedalens IF Blå - IFK Göteborg Vit Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 6
2010-09-29 18:00 IFK Göteborg Blå - Jonsereds IF Svart Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-09-29 18:00 IFK Göteborg Vit - Jonsereds IF Gul Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-29 18:00 Hisingsbacka FC Vit - Gunnilse IS Röd Backavallen 21(Gratts Arena)
2010-09-29 18:00 Marieholm BoIK 1 - Bergsjö IF Gul Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2010-09-29 18:00 Marieholm BoIK 2 - Bergsjö IF Svart Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2010-09-29 18:00 IF Vardar/Makedonija 1 - BK Häcken Gul Generatorsplan 11 Grus
2010-09-29 18:00 Solväders FC - IF Warta Vit Länsmansgårdens IP 3 Grus 7-manna
2010-09-29 18:00 Lärje/Angereds IF - Kärra KIF Bläsebovallen Övre
2010-09-29 18:15 Balltorps FF - IF Warta Svart Förbovallen 11
2010-09-29 19:00 Mölnlycke IF 1 - Askims IK Djupedalsplan A Konstgräs höger
2010-09-29 19:00 GAIS Grön - Sävedalens IF Blå Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-09-29 19:00 GAIS Svart - Sävedalens IF Röd Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-29 19:00 Hisingsbacka FC Svart - Gunnilse IS Blå Backavallen 22(Gratts Arena)
2010-09-29 19:30 Guldhedens IK Salén - Särö IK Guldheden Södra 12 Konstgräs
2010-09-29 19:30 Guldhedens IK Allard - Rannebergens IF 3 Guldheden Södra 11 Konstgräs
2010-10-02 13:30 Kungsladugårds BK 1 - Öjersjö IF 1 Apelsinplan 21 Konstgräs
2010-10-02 13:30 Kungsladugårds BK 2 - Öjersjö IF 2 Apelsinplan 22 Konstgräs
2010-10-03 11:00 Västra Frölunda IF 1 - Fässbergs IF Lila Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2010-10-03 11:00 IF Mölndal Fotboll 2 - BK Häcken Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2010-10-03 12:00 Västra Frölunda IF 2 - Askims IK svart Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2010-10-03 12:00 Rannebergens IF 1 - Guldhedens IK Heyman Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2010-10-03 12:15 Örgryte IS Röd - IK Kongahälla Vit Hammarviken Arena 31
2010-10-03 12:15 Örgryte IS Blå - IK Kongahälla Röd Hammarviken Arena 32
2010-10-03 13:00 Rannebergens IF 2 - Lerums IS Syd Lila Gunnaredsplan 11 Konstgräs
Omgång 7
2010-10-02 10:00 IK Kongahälla Vit - Jonsereds IF Svart Skarpe Nord 11
2010-10-02 10:00 IK Kongahälla Röd - Jonsereds IF Gul Skarpe Nord 12
2010-10-06 18:00 Askims IK - Fässbergs IF Lila Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2010-10-06 18:00 IFK Göteborg Blå - GAIS Grön Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-10-06 18:00 IFK Göteborg Vit - GAIS Svart Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-10-06 18:00 IF Warta Svart - Kärra KIF Sälöfjordsvallen 3 Grus
2010-10-06 18:00 Marieholm BoIK 1 - IF Vardar/Makedonija 1 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2010-10-06 18:00 Marieholm BoIK 2 - IF Mölndal Fotboll 2 Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2010-10-06 19:00 IF Warta Vit - Lärje/Angereds IF Sälöfjordsvallen 3 Grus
2010-10-06 19:30 Kungsladugårds BK 1 - Mölnlycke IF 1 Apelsinplan 21 Konstgräs
2010-10-06 19:30 Kungsladugårds BK 2 - Mölnlycke IF 2 Apelsinplan 22 Konstgräs
2010-10-06 19:30 Bergsjö IF Svart - Hisingsbacka FC Svart Bergsjövallen 21 Konstgräs
2010-10-06 19:30 Bergsjö IF Gul - Hisingsbacka FC Vit Bergsjövallen 22 Konstgräs
2010-10-06 19:30 Rannebergens IF 3 - Gunnilse IS Röd Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2010-10-09 11:00 Solväders FC - Guldhedens IK Allard Länsmansgårdens IP 3 Grus 7-manna
2010-10-10 10:00 Lerums IS Syd Lila - Guldhedens IK Salén Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2010-10-10 11:00 Västra Frölunda IF 1 - Örgryte IS Röd Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2010-10-10 11:00 BK Häcken Gul - Rannebergens IF 1 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-10-10 12:00 Västra Frölunda IF 2 - Örgryte IS Blå Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2010-10-10 12:00 BK Häcken Svart - Rannebergens IF 2 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-10-10 12:00 Guldhedens IK Heyman - Balltorps FF Guldheden Södra 12 Konstgräs
2010-10-10 13:00 Gunnilse IS Blå - Särö IK Hjällbovallen 21 konstgräs
2010-10-10 15:00 Sävedalens IF Blå - Öjersjö IF 1 Vallhamra 21 Konstgräs
2010-10-10 16:00 Sävedalens IF Röd - Öjersjö IF 2 Vallhamra 21 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info