Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 11(99) Sanktan Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Nada Markov 0737306508 Orange/Svart/Orange
Balltorps FF Fredrik Leuschner 0730258764 Röd/Svart/Svarta
Bergsjö IF Bergsjö IF(Föreningen) Gul/Svart/Gula
Bergums IF Mikael Persson Blå/Blå/Blåa
BK Häcken Lena Zachau Odh 031233494 0702950036 gul-svart randig, svart, svarta
BK Lobo BK Lobo(Föreningen) gul, gröna, gula
Cruz Azul IF Nizar Balqis 0739453794 Blå/Vit/Blå
Hisingsbacka FC Zusanna Hammarqvist 0739185902 Svart/Svart/Svart
Hönö IS Hönö IS(Föreningen) Röd, Röd, Röd
IF Mölndal Fotboll Marie Eneroth Vit/Vit/Vita
Jitex BK Lila Marie Kannius Janson 0703756761 Lila, Lila, Lila
Jitex BK Vit Marie Kannius Janson 0703756761 Lila, Lila, Lila
Kållered SK Pär Kantedal Blå/Blå/Blåa
Kärra KIF Marie Engström Gul/Blå/Gula
Landvetter IF 2003 Röd Dick Andersson 0703608659 Röd/Vit/Vit
Landvetter IF 2003 Vit Dick Andersson 0703608659 Röd/Vit/Vit
Lerums IS Christer Olsson 0709876583 lila, vit, lila
Lindome GIF Svart Jan Johansson 0736680298 Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF Svartvit Jan Johansson 0736680298 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Vit Jan Johansson 0736680298 Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lundby IF 06 Magnus Ståhl 0313223259 Grön/vit/gröna
Mossens BK Roland Stjernlöf Svart/Svart/Svart
Mölnlycke IF Gul Andreas Malmberg Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Andreas Malmberg Gul/Svart/Gul
Näsets SK Vinröd Peter Borg 0706447563 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit Peter Borg 0706447563 vinröda/Vita/Vinröda
Qviding FIF Vinröd Peter Runevik 0317420852 Vinröd/Vit/Vita
Qviding FIF Vit Peter Runevik 0317420852 Vinröd/Vit/Vita
Romelanda UF Maria Carlsbogård 0766446481 Gul/Svart/Gul/Svarta
Sandarna BK Stefan Nicklasson 0317757448 0706099406 Svart/Röd randig/svarta/röda
Solväders FC Hector Valeria Labrana 0705411793 Vit/röd, Röd, Vit
Solängens BK Hans Joakim Furublad 0704206057 Vit, Vit, Vita
Sävedalens IF Felice Jaconelli 031196017 0705227114 Röd/Blå/Röda
Torslanda IK Röd Anders Johansson 0723875044 Röd/Röd/Röda
Torslanda IK Svart Anders Johansson 0723875044 Röd/Röd/Röda
Utbynäs SK Blå Johan Jacobsson 0708191556 Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Johan Jacobsson 0708191556 Gul, Blå, Gula
Ytterby IS Mia Melbin 0705587819 Röd/Vit, Blå, Röd
Öckerö IF Kristine Dahlén 0702969963 Vinröd/Vit/Vinröd
Öjersjö IF Blå Camilla Eriksson Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Camilla Eriksson Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2010-08-23 18:00 Lindome GIF Vit - Näsets SK Vit Lindevi 4
2010-08-23 18:00 Torslanda IK Svart - Lerums IS Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-08-23 18:00 Öjersjö IF Blå - Lundby IF 06 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2010-08-23 18:00 Jitex BK Lila - Lindome GIF Svartvit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-08-23 18:00 Mölnlycke IF Svart - Utbynäs SK Gul Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2010-08-23 18:00 Azalea BK - Balltorps FF Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-08-23 18:00 Bergums IF - Bergsjö IF The Carpenters Arena 21
2010-08-23 18:00 Öckerö IF - Mossens BK Prästängen 22 Gräs
2010-08-23 19:00 Lindome GIF Svart - Näsets SK Vinröd Lindevi 4
2010-08-23 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Qviding FIF Vinröd Landevi Grus främre
2010-08-23 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - Qviding FIF Vit Landevi Grus bortre
2010-08-23 19:00 Torslanda IK Röd - Sävedalens IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-08-23 19:00 Öjersjö IF Vit - BK Häcken Öjersjö IP 12 Konstgräs
2010-08-23 19:00 Jitex BK Vit - Kållered SK Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-08-23 19:00 Mölnlycke IF Gul - Utbynäs SK Blå Djupedalsplan A Konstgräs höger
2010-08-23 19:00 Romelanda UF - Hisingsbacka FC Romevi 21 Gräs
2010-08-23 19:00 Ytterby IS - Solväders FC Ytterns IP 21 Gräs
2010-08-23 19:00 Hönö IS - Kärra KIF Hönö Arena 11
2010-08-23 19:00 IF Mölndal Fotboll - Sandarna BK Enerbacksplan Gräs 7M7
2010-08-26 19:00 Solängens BK - IF Mölndal Fotboll Eklandavallen 11
Omgång 2
2010-08-29 12:00 Lerums IS - Öjersjö IF Blå Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2010-08-29 13:00 Mossens BK - IF Mölndal Fotboll Guldheden Södra 11 Konstgräs
2010-08-29 17:00 Näsets SK Vit - Landvetter IF 2003 Röd Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2010-08-29 17:00 Näsets SK Vinröd - Landvetter IF 2003 Vit Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2010-08-29 18:00 Sävedalens IF - Öjersjö IF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2010-08-30 18:00 Lundby IF 06 - Jitex BK Lila Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-08-30 18:00 Kållered SK - Mölnlycke IF Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2010-08-30 18:00 Utbynäs SK Blå - Romelanda UF Kviberg 16:1
2010-08-30 18:00 Hisingsbacka FC - Lindome GIF Vit Backavallen 21(Gratts Arena)
2010-08-30 18:00 Solväders FC - Lindome GIF Svart Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-08-30 18:00 Kärra KIF - Öckerö IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2010-08-30 18:15 Balltorps FF - Bergums IF Förbovallen 11
2010-08-30 18:30 Sandarna BK - Solängens BK Sannaplan
2010-08-30 19:00 Qviding FIF Vinröd - Torslanda IK Svart Kviberg 15:1
2010-08-30 19:00 Qviding FIF Vit - Torslanda IK Röd Kviberg 15:2
2010-08-30 19:00 BK Häcken - Jitex BK Vit Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-08-30 19:00 Lindome GIF Svartvit - Mölnlycke IF Gul Lindevi 4
2010-08-30 19:00 Utbynäs SK Gul - Ytterby IS Kviberg 16:1
2010-08-30 19:30 Bergsjö IF - BK Lobo Bergsjövallen 21 Konstgräs
2010-09-02 19:00 BK Lobo - Azalea BK Flatåsplan 11 Grus
Omgång 3
2010-09-06 17:30 Öjersjö IF Blå - Lindome GIF Svartvit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2010-09-06 17:30 Öjersjö IF Vit - Kållered SK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2010-09-06 18:00 Lindome GIF Vit - Qviding FIF Vinröd Lindevi 4
2010-09-06 18:00 Torslanda IK Svart - Lundby IF 06 Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-09-06 18:00 Jitex BK Lila - Utbynäs SK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-06 18:00 Azalea BK - Bergsjö IF Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-09-06 18:00 Öckerö IF - Sandarna BK Prästängen 22 Gräs
2010-09-06 19:00 Lindome GIF Svart - Qviding FIF Vit Lindevi 4
2010-09-06 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Lerums IS Landevi Grus främre
2010-09-06 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - Sävedalens IF Landevi Grus bortre
2010-09-06 19:00 Torslanda IK Röd - BK Häcken Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-09-06 19:00 Jitex BK Vit - Utbynäs SK Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-06 19:00 Mölnlycke IF Gul - Hisingsbacka FC Djupedalsplan A Konstgräs höger
2010-09-06 19:00 Mölnlycke IF Svart - Solväders FC Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2010-09-06 19:00 Romelanda UF - Näsets SK Vit Romevi 21 Gräs
2010-09-06 19:00 Ytterby IS - Näsets SK Vinröd Ytterns IP 21 Gräs
2010-09-06 19:00 BK Lobo - Kärra KIF Flatåsplan 11 Grus
2010-09-06 19:00 Hönö IS - Mossens BK Hönö Arena 11
2010-09-06 19:00 Solängens BK - Balltorps FF Eklandavallen 11
2010-09-09 19:00 IF Mölndal Fotboll - Bergums IF Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 4
2010-09-05 11:45 Sävedalens IF - Jitex BK Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2010-09-12 13:00 Lerums IS - Jitex BK Lila Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2010-09-13 17:45 Qviding FIF Vinröd - Öjersjö IF Blå Kviberg 15:2
2010-09-13 17:45 Lundby IF 06 - Mölnlycke IF Gul Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-13 17:45 Utbynäs SK Blå - Lindome GIF Vit Kviberg 16:1
2010-09-13 18:00 Solväders FC - Landvetter IF 2003 Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-13 18:15 Balltorps FF - BK Lobo Förbovallen 11
2010-09-13 18:30 Kållered SK - Ytterby IS Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2010-09-13 18:30 Sandarna BK - Azalea BK Sannaplan
2010-09-13 18:45 Qviding FIF Vit - Öjersjö IF Vit Kviberg 15:2
2010-09-13 18:45 BK Häcken - Mölnlycke IF Svart Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-13 18:45 Lindome GIF Svartvit - Romelanda UF Lindevi 4
2010-09-13 18:45 Utbynäs SK Gul - Lindome GIF Svart Kviberg 16:1
2010-09-13 18:45 Kärra KIF - IF Mölndal Fotboll Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2010-09-13 19:00 Hisingsbacka FC - Landvetter IF 2003 Röd Backavallen 21(Gratts Arena)
2010-09-13 19:30 Bergsjö IF - Hönö IS Bergsjövallen 21 Konstgräs
2010-09-13 19:30 Mossens BK - Solängens BK Guldheden Södra 11 Konstgräs
2010-09-15 18:00 Öckerö IF - Bergums IF Prästängen 22 Gräs
2010-09-15 19:30 Näsets SK Vit - Torslanda IK Svart Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2010-09-15 19:30 Näsets SK Vinröd - Torslanda IK Röd Åkeredsvallen 22 Konstgräs
Omgång 5
2010-09-20 17:30 Lindome GIF Vit - Lerums IS Lindevi 4
2010-09-20 17:30 Jitex BK Vit - Solväders FC Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-20 18:00 Torslanda IK Svart - Lindome GIF Svartvit Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-09-20 18:00 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2010-09-20 18:00 Bergums IF - Kärra KIF The Carpenters Arena 21
2010-09-20 18:00 Hönö IS - Sandarna BK Hönö Arena 11
2010-09-20 18:30 Lindome GIF Svart - Sävedalens IF Lindevi 4
2010-09-20 18:30 Jitex BK Lila - Hisingsbacka FC Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-09-20 18:30 Romelanda UF - Qviding FIF Vinröd Romevi 21 Gräs
2010-09-20 18:30 Ytterby IS - Qviding FIF Vit Ytterns IP 21 Gräs
2010-09-20 18:30 BK Lobo - Mossens BK Flatåsplan 11 Grus
2010-09-20 18:30 IF Mölndal Fotboll - Balltorps FF Enerbacksplan Gräs 7M7
2010-09-20 18:30 Solängens BK - Bergsjö IF Eklandavallen 11
2010-09-20 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Lundby IF 06 Landevi Grus bortre
2010-09-20 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - BK Häcken Landevi Grus främre
2010-09-20 19:00 Torslanda IK Röd - Kållered SK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-09-20 19:00 Öjersjö IF Vit - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 12 Konstgräs
2010-09-20 19:00 Mölnlycke IF Gul - Näsets SK Vit Djupedalsplan A Konstgräs höger
2010-09-20 19:00 Mölnlycke IF Svart - Näsets SK Vinröd Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2010-09-22 18:00 Öckerö IF - Hönö IS Prästängen 22 Gräs
Omgång 6
2010-09-26 11:00 Lundby IF 06 - Romelanda UF Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-26 11:45 Sävedalens IF - Mölnlycke IF Svart Vallhamra 22 Konstgräs
2010-09-26 14:30 Lerums IS - Mölnlycke IF Gul Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2010-09-27 18:00 Qviding FIF Vinröd - Jitex BK Lila Kviberg 15:1
2010-09-27 18:00 Qviding FIF Vit - Jitex BK Vit Kviberg 15:2
2010-09-27 18:00 BK Häcken - Ytterby IS Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2010-09-27 18:00 Kållered SK - Lindome GIF Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2010-09-27 18:00 Utbynäs SK Blå - Landvetter IF 2003 Röd Kviberg 16:1
2010-09-27 18:00 Utbynäs SK Gul - Landvetter IF 2003 Vit Kviberg 16:2
2010-09-27 18:00 Solväders FC - Torslanda IK Röd Heden 6 Konstgräs 7M7
2010-09-27 18:00 Kärra KIF - Solängens BK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2010-09-27 18:00 Sandarna BK - Bergums IF Sannaplan
2010-09-27 18:15 Balltorps FF - Hönö IS Förbovallen 11
2010-09-27 19:00 Hisingsbacka FC - Torslanda IK Svart Backavallen 21(Gratts Arena)
2010-09-27 19:30 Näsets SK Vit - Öjersjö IF Blå Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2010-09-27 19:30 Näsets SK Vinröd - Öjersjö IF Vit Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2010-09-27 19:30 Bergsjö IF - Öckerö IF Bergsjövallen 21 Konstgräs
2010-09-27 19:30 Mossens BK - Azalea BK Guldheden Södra 11 Konstgräs
2010-09-28 18:00 Lindome GIF Vit - Mölnlycke IF Svart Lindevi 5
2010-09-30 18:00 Lindome GIF Svartvit - Jitex BK Vit Lindevi 5
2010-09-30 19:00 Azalea BK - BK Lobo Heden 5 Konstgräs 7M7
Omgång 7
2010-10-02 12:00 Jitex BK Lila - Näsets SK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-10-02 13:00 Jitex BK Vit - Näsets SK Vinröd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2010-10-04 17:45 Lindome GIF Vit - Lundby IF 06 Lindevi 4
2010-10-04 17:45 Lindome GIF Svart - BK Häcken Lindevi 5
2010-10-04 17:45 Romelanda UF - Lerums IS Romevi 21 Gräs
2010-10-04 17:45 Ytterby IS - Sävedalens IF Ytterns IP 21 Gräs
2010-10-04 17:45 BK Lobo - Sandarna BK Flatåsplan 11 Grus
2010-10-04 17:45 Hönö IS - Solängens BK Hönö Arena 11
2010-10-04 17:45 Öckerö IF - Balltorps FF Prästängen 22 Gräs
2010-10-04 17:45 IF Mölndal Fotboll - Bergsjö IF Enerbacksplan Gräs 7M7
2010-10-04 18:00 Torslanda IK Svart - Utbynäs SK Blå Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-10-04 18:00 Öjersjö IF Blå - Hisingsbacka FC Öjersjö IP 12 Konstgräs
2010-10-04 18:00 Azalea BK - Kärra KIF Heden 5 Konstgräs 7M7
2010-10-04 18:00 Bergums IF - Mossens BK The Carpenters Arena 21
2010-10-04 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Lindome GIF Svartvit Landevi Grus främre
2010-10-04 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - Kållered SK Landevi Grus bortre
2010-10-04 19:00 Torslanda IK Röd - Utbynäs SK Gul Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2010-10-04 19:00 Öjersjö IF Vit - Solväders FC Öjersjö IP 12 Konstgräs
2010-10-04 19:00 Mölnlycke IF Gul - Qviding FIF Vinröd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2010-10-04 19:00 Mölnlycke IF Svart - Qviding FIF Vit Djupedalsplan A Konstgräs vänster

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info