Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 12(99) Sanktan Höst

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2011-08-21 10:00 Lerums IS - Torslanda IK Röd Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2011-08-21 12:00 Tuve IF - Utbynäs SK 2 Tuvevallen 21 Konstgräs
2011-08-21 13:00 Balltorps FF - Mossens BK Förbovallen 11
2011-08-21 14:00 Sävedalens IF - Torslanda IK Svart Vallhamra 22 Konstgräs
2011-08-22 18:00 BK Häcken - Ytterby IS Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2011-08-22 18:00 Öckerö IF - Utbynäs SK 1 Prästängen 22 Gräs
2011-08-22 18:30 Öjersjö IF Vit - Näsets SK Vit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2011-08-22 18:30 Öjersjö IF Blå - Näsets SK Vinröd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2011-08-22 18:30 Älvängens IK - Lindome GIF Svart Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2011-08-22 18:30 Bergums IF - BK Lobo The Carpenters Arena 21
2011-08-22 18:30 Sandarna BK - Kållered SK Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2011-08-22 18:30 Solängens BK - IF Mölndal Fotboll Eklandavallen 11
2011-08-22 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Jitex BK Vit Landevi Grus främre
2011-08-22 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - Jitex BK Lila Landevi Grus bortre
2011-08-22 19:00 Qviding FIF Vit - Hönö IS/IFK Björkö Kviberg 15:1
2011-08-22 19:00 Qviding FIF Vinröd - Hönö IS Kviberg 15:2
2011-08-22 19:00 Hisingsbacka FC - Romelanda UF Backavallen 21(Gratts Arena)
2011-08-22 19:00 Kärra KIF - Lindome GIF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2011-08-22 19:00 Lundby IF 06 - Hovås Billdal IF Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2011-08-22 19:00 Azalea BK - Mölnlycke IF Heden 5 Konstgräs 7M7
Omgång 2
Utbynäs SK 1 - Sävedalens IF Kviberg 15:1
Utbynäs SK 2 - Lerums IS Kviberg 15:2
2011-08-28 12:00 Näsets SK Vit - Öckerö IF Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2011-08-28 12:00 Näsets SK Vinröd - Tuve IF Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2011-08-28 12:00 Mossens BK - Azalea BK Guldheden Södra 11 Konstgräs
2011-08-29 18:00 Jitex BK Vit - Qviding FIF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2011-08-29 18:00 Lindome GIF Vit - Solängens BK Lindevi 5
2011-08-29 18:30 Hönö IS/IFK Björkö - Hisingsbacka FC Hönö Arena 11
2011-08-29 18:30 Hönö IS - BK Häcken Hönö Arena 12
2011-08-29 18:30 Romelanda UF - Öjersjö IF Vit Romevi 21 Gräs
2011-08-29 18:30 Ytterby IS - Öjersjö IF Blå Ytterns IP 21 Gräs
2011-08-29 18:30 Bergums IF - Älvängens IK The Carpenters Arena 21
2011-08-29 18:30 Torslanda IK Röd - Lundby IF 06 Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2011-08-29 19:00 Jitex BK Lila - Qviding FIF Vinröd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2011-08-29 19:00 BK Lobo - Kärra KIF Flatåsplan 11 Grus
2011-08-29 19:00 Lindome GIF Svart - Balltorps FF Lindevi 5
2011-08-29 19:00 Hovås Billdal IF - Mölnlycke IF Billdalsvallen 11
2011-08-29 19:00 Kållered SK - Landvetter IF 2003 Röd Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2011-08-29 19:00 IF Mölndal Fotboll - Landvetter IF 2003 Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2011-08-29 19:30 Torslanda IK Svart - Sandarna BK Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
Omgång 3
BK Häcken - Näsets SK Vinröd Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2011-09-03 13:30 Tuve IF - Bergums IF Tuvevallen 21 Konstgräs
2011-09-04 10:00 Lerums IS - Lindome GIF Svart Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2011-09-04 10:30 Sävedalens IF - Lindome GIF Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2011-09-04 12:00 Balltorps FF - Mölnlycke IF Förbovallen 11
2011-09-05 18:00 Lundby IF 06 - Näsets SK Vit Heden 5 Konstgräs 7M7
2011-09-05 18:30 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK 2 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2011-09-05 18:30 Öckerö IF - BK Lobo Prästängen 22 Gräs
2011-09-05 18:30 Älvängens IK - Mossens BK Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2011-09-05 18:30 Solängens BK - Hovås Billdal IF Eklandavallen 11
2011-09-05 18:30 Sandarna BK - Jitex BK Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2011-09-05 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Hönö IS/IFK Björkö Landevi Grus främre
2011-09-05 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - Hönö IS Landevi Grus bortre
2011-09-05 19:00 Qviding FIF Vit - Romelanda UF Kviberg 15:1
2011-09-05 19:00 Qviding FIF Vinröd - Ytterby IS Kviberg 15:2
2011-09-05 19:00 Hisingsbacka FC - Torslanda IK Svart Backavallen 21(Gratts Arena)
2011-09-05 19:00 Azalea BK - Torslanda IK Röd Heden 5 Konstgräs 7M7
2011-09-05 19:00 Kållered SK - IF Mölndal Fotboll Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2011-09-05 19:00 Kärra KIF - Jitex BK Lila Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2011-09-05 19:30 Öjersjö IF Vit - Utbynäs SK 1 Öjersjö IP 11 Konstgräs
Omgång 4
2011-09-11 12:00 Näsets SK Vit - Sävedalens IF Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2011-09-11 12:00 Näsets SK Vinröd - Lerums IS Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2011-09-12 17:30 Jitex BK Vit - Hisingsbacka FC Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2011-09-12 18:00 Utbynäs SK 1 - Kärra KIF Kviberg 15:1
2011-09-12 18:00 Utbynäs SK 2 - Älvängens IK Kviberg 15:2
2011-09-12 18:00 Lindome GIF Vit - Lundby IF 06 Lindevi 5
2011-09-12 18:30 Jitex BK Lila - BK Häcken Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2011-09-12 18:30 Hönö IS/IFK Björkö - Öjersjö IF Vit Hönö Arena 11
2011-09-12 18:30 Hönö IS - Öjersjö IF Blå Hönö Arena 12
2011-09-12 18:30 Romelanda UF - Öckerö IF Romevi 21 Gräs
2011-09-12 18:30 Ytterby IS - Tuve IF Ytterns IP 21 Gräs
2011-09-12 18:30 Torslanda IK Svart - Landvetter IF 2003 Röd Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2011-09-12 18:30 IF Mölndal Fotboll - Qviding FIF Vinröd Enerbacksplan Gräs 7M7
2011-09-12 19:00 BK Lobo - Solängens BK Flatåsplan 11 Grus
2011-09-12 19:00 Lindome GIF Svart - Azalea BK Lindevi 5
2011-09-12 19:00 Hovås Billdal IF - Sandarna BK Billdalsvallen 11
2011-09-12 19:00 Kållered SK - Qviding FIF Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2011-09-12 19:00 Mölnlycke IF - Mossens BK Djupedalsplan Grus vänster
2011-09-12 19:30 Bergums IF - Balltorps FF The Carpenters Arena 21
2011-09-12 19:30 Torslanda IK Röd - Landvetter IF 2003 Vit Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
Omgång 5
2011-09-15 17:30 Balltorps FF - Torslanda IK Röd Förbovallen 11
2011-09-17 11:00 Lerums IS - Mossens BK Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2011-09-17 15:00 Tuve IF - Lindome GIF Svart Tuvevallen 21 Konstgräs
2011-09-17 16:00 Sävedalens IF - Hönö IS Vallhamra 21 Konstgräs
2011-09-18 13:15 Azalea BK - IF Mölndal Fotboll Heden 6 Konstgräs 7M7
2011-09-19 18:00 Lundby IF 06 - Utbynäs SK 1 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2011-09-19 18:30 Öjersjö IF Vit - BK Lobo Öjersjö IP 12 Konstgräs
2011-09-19 18:30 Öjersjö IF Blå - Bergums IF Öjersjö IP 11 Konstgräs
2011-09-19 18:30 Öckerö IF - Lindome GIF Vit Prästängen 22 Gräs
2011-09-19 18:30 Kärra KIF - Hovås Billdal IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2011-09-19 18:30 Älvängens IK - Mölnlycke IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2011-09-19 18:30 Solängens BK - Torslanda IK Svart Eklandavallen 11
2011-09-19 18:30 Sandarna BK - Hönö IS/IFK Björkö Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2011-09-19 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Romelanda UF Landevi Grus bortre
2011-09-19 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - Ytterby IS Landevi Grus främre
2011-09-19 19:00 Qviding FIF Vit - Näsets SK Vit Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2011-09-19 19:00 Qviding FIF Vinröd - Näsets SK Vinröd Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2011-09-19 19:00 BK Häcken - Utbynäs SK 2 Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2011-09-19 19:00 Hisingsbacka FC - Kållered SK Backavallen 21(Gratts Arena)
2011-09-22 18:30 Romelanda UF - Jitex BK Vit Romevi 21 Gräs
2011-09-22 18:30 Ytterby IS - Jitex BK Lila Ytterns IP 21 Gräs
Omgång 6
2011-09-24 12:00 Näsets SK Vit - Kärra KIF Åkeredsvallen 21 Konstgräs
2011-09-24 12:00 Näsets SK Vinröd - Älvängens IK Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2011-09-25 12:00 Lindome GIF Svart - IF Mölndal Fotboll Lindevi 5
2011-09-25 13:00 Lindome GIF Vit - Kållered SK Lindevi 5
2011-09-25 13:45 Mossens BK - Sandarna BK Guldheden Södra 11 Konstgräs
2011-09-25 14:00 Jitex BK Vit - Öjersjö IF Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2011-09-25 15:00 Jitex BK Lila - Öjersjö IF Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2011-09-26 18:00 Hönö IS/IFK Björkö - Öckerö IF Hönö Arena 11
2011-09-26 18:00 Hönö IS - Tuve IF Hönö Arena 12
2011-09-26 18:00 Romelanda UF - Sävedalens IF Romevi 31 Konstgräs
2011-09-26 18:00 Ytterby IS - Lerums IS Ytterns IP 21 Gräs
2011-09-26 18:00 Utbynäs SK 1 - Solängens BK Kviberg 15:1
2011-09-26 18:00 Utbynäs SK 2 - Balltorps FF Kviberg 15:2
2011-09-26 18:00 BK Lobo - Lundby IF 06 Flatåsplan 11 Grus
2011-09-26 18:00 Hovås Billdal IF - Landvetter IF 2003 Röd Billdalsvallen 11
2011-09-26 18:00 Kållered SK - Hisingsbacka FC Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2011-09-26 18:00 IF Mölndal Fotboll - BK Häcken Enerbacksplan Gräs 7M7
2011-09-26 18:30 Bergums IF - Azalea BK The Carpenters Arena 21
2011-09-26 18:30 Torslanda IK Svart - Qviding FIF Vit Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2011-09-26 19:00 Mölnlycke IF - Landvetter IF 2003 Vit Djupedalsplan Grus höger
2011-09-26 19:30 Torslanda IK Röd - Qviding FIF Vinröd Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
Omgång 7
2011-10-02 10:00 Lerums IS - Mölnlycke IF Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2011-10-02 12:00 Tuve IF - Mossens BK Tuvevallen 21 Konstgräs
2011-10-02 13:00 Öckerö IF - Ytterby IS Prästängen 22 Gräs
2011-10-02 13:00 Sävedalens IF - Hovås Billdal IF Vallhamra 22 Konstgräs
2011-10-02 13:00 Balltorps FF - IF Mölndal Fotboll Förbovallen 11
2011-10-02 14:00 Lundby IF 06 - Jitex BK Vit Färjenäs 7-manna
2011-10-02 15:00 BK Häcken - Jitex BK Lila Färjenäs 7-manna
2011-10-03 17:45 Älvängens IK - Torslanda IK Röd Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2011-10-03 18:00 Qviding FIF Vit - Utbynäs SK 1 Heden 5 Konstgräs 7M7
2011-10-03 18:30 Öjersjö IF Vit - Lindome GIF Vit Öjersjö IP 11 Konstgräs
2011-10-03 18:30 Öjersjö IF Blå - Lindome GIF Svart Öjersjö IP 12 Konstgräs
2011-10-03 18:30 Solängens BK - Kållered SK Eklandavallen 11
2011-10-03 18:30 Sandarna BK - Romelanda UF Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2011-10-03 19:00 Landvetter IF 2003 Röd - Näsets SK Vit Landevi Grus främre
2011-10-03 19:00 Landvetter IF 2003 Vit - Näsets SK Vinröd Landevi Grus bortre
2011-10-03 19:00 Qviding FIF Vinröd - Utbynäs SK 2 Heden 6 Konstgräs 7M7
2011-10-03 19:00 Hisingsbacka FC - BK Lobo Backavallen 21(Gratts Arena)
2011-10-03 19:00 Azalea BK - Bergums IF Heden 5 Konstgräs 7M7
2011-10-06 17:45 Hönö IS/IFK Björkö - Lundby IF 06 Hönö Arena 11
2011-10-06 17:45 Hönö IS - Azalea BK Hönö Arena 12
2011-10-10 18:30 Kärra KIF - Torslanda IK Svart Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info