Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 4

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2012-01-21 12:00 060902001 Torslanda IK (HJ) - Öckerö IF (D4H) Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-01-28 12:00 060902002 Torslanda IK (HJ) - GAIS (HJ) Torslandavallen 2 Konstgräs
Omgång 2
2012-02-04 12:00 060902005 GAIK (D5H) - Floda BoIF (D4H) 7 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-02-04 12:00 060902006 IK Kongahälla (D4H) - Skärhamns IK (D4H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-02-04 12:00 060902007 Torslanda IK (U) - Sandarna BK (D4H) 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-02-04 14:20 060902004 Stenkullens GOIK (D4H) - Näsets SK (D4H) Flodala IP 3 KG
2012-02-05 12:15 060902003 Hovås Billdal IF (D1D) - Mossens BK (D2D) Hovås Billdal Arena 1
Omgång 3
2012-02-11 12:00 060902008 Hisingsbacka FC (D4H) - Slottsskogen/Godhem IF (D4H) Backavallen 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060902009 IF Väster (D4H) - Göteborgs FF (D3H) 1 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060902011 Bergsjö IF (D4H) - FK Kozara (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-02-11 13:00 060902029 Mölnlycke IF (D4H) - Stenkullens GOIK (D4H) Mölnlycke IP
2012-02-11 14:00 060902026 Torslanda IK (HJ) - IFK Björkö (D4H) 6 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-02-12 13:00 060902010 Lunden Överås BK (D4H) - Askims IK (D4H) Överåsvallen 1 Konstgräs
Omgång 4
2012-02-14 18:30 060902027 Gunnilse IS (D2H) - FK Kozara (D5H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-02-18 11:00 060902028 KF Velebit (D3H) - Kortedala IF (D4H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-02-18 11:00 060902051 Göteborgs FF (D3H) - Askims IK (D4H) Majvallen 1 Konstgräs
2012-02-18 11:15 060902025 Landvetter IS (D4H) - Hestrafors IF (D3H) 0 - 0 Landvetter IP A-plan
2012-02-18 12:00 060902013 Dalen/KFF (D5H) - IFK Björkö (D4H) Krokslättsvallen konstgräs
2012-02-18 12:00 060902017 IF Väster (D4H) - Edets FK (D3H) 5 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060902019 GAIK (D5H) - Sandarna BK (D4H) 5 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-02-18 12:30 060902012 Sandarna BK (D4H) - FC Bosona (D5H) Majvallen 1 Konstgräs
2012-02-18 13:00 060902022 IF Warta (D4H) - Lerums IS (D3H) 0 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2012-02-18 13:00 060902050 Älvsborg FF (D4H) - Kärra/Klareberg IF (D4H) Påvelund 1 Konstgräs
2012-02-18 13:15 060902014 Hovås Billdal IF (D4H) - IF Vardar/Makedonija (D4H) 4 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2012-02-18 13:15 060902020 Lindome GIF (D3D) - Torslanda IK (D2D) 0 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-18 13:30 060902016 Hisingsbacka FC (D4H) - Hälsö BK (D5H) Backavallen 1 Konstgräs
2012-02-18 14:20 060902018 Stenkullens GOIK (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Flodala IP 3 KG
2012-02-18 16:00 060902039 BK Skottfint (D4H) - Lunden Överås BK (D4H) 0 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-19 12:00 060902023 IF Warta (D4H) - Göteborgs FF (D3H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2012-02-19 12:30 060902015 Guldhedens IK (D4H) - Vallens IF (D4H) 4 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-02-19 18:00 060902021 Näsets SK (D4H) - Svarteborg Dingle IF (D4H) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2012-02-22 19:00 060902030 Mölnlycke IF (D4H) - Partille IF FK (D3H) Mölnlycke IP
Omgång 5
2012-02-22 19:30 060902031 Romelanda UF (D5H) - Floda BoIF (D4H) Romevi 3 Konstgräs
2012-02-25 11:15 060902038 Landvetter IS (D4H) - Älvsborg FF (D4H) Landvetter IP A-plan
2012-02-25 12:00 060902035 IF Väster (D4H) - IF Warta (D4H) Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060902052 Floda BoIF (D4H) - Byttorps IF (D4H) Flodala IP 3 KG
2012-02-25 12:30 060902057 Sandarna BK (D4H) - Guldhedens IK (D4H) 1 - 2 Majvallen 1 Konstgräs
2012-02-25 13:15 060902033 Hovås Billdal IF (D4H) - Balltorps FF (D5H) Hovås Billdal Arena 1
2012-02-25 13:30 060902040 Askims IK (D4H) - IF Vardar/Makedonija (D4H) 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2012-02-25 14:20 060902036 Stenkullens GOIK (D4H) - BK Skottfint (D4H) Flodala IP 3 KG
2012-02-26 12:00 060902037 IF Warta (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2012-02-26 17:00 060902034 Qviding FIF (D2D) - Lidköpings FK (D2D) 5 - 2 Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 6
2012-03-03 11:00 060902063 Göteborgs FF (D3H) - Vallens IF (D4H) Majvallen 1 Konstgräs
2012-03-03 11:15 060902047 Landvetter IS (D4H) - Bollebygds IF (D4H) 2 - 2 Landvetter IP A-plan
2012-03-03 12:00 060902044 Lunden Överås BK (D4H) - Partille IF FK (D3H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060902045 IF Warta (D4H) - KF Velebit (D3H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2012-03-03 12:00 060902046 Bergsjö IF (D4H) - Kortedala IF (D4H) 0 - 6 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-03-03 14:00 060902042 BK Skottfint (D4H) - Göteborgs SIF (D5H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-03 14:00 060902043 Romelanda UF (D5H) - Kode IF (D4H) Romevi 3 Konstgräs
2012-03-03 14:45 060902054 Kärra/Klareberg IF (D4H) - Stenungsunds IF (D3H) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2012-03-04 16:30 060902053 Mossens BK (D2D) - Lidköpings FK (D2D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
Omgång 7
2012-03-05 18:30 060902067 SKIF Semberija (D3H) - Floda BoIF (D4H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-03-08 19:15 060902065 IK Kongahälla (D4H) - Romelanda UF (D5H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-10 10:30 060902055 FK Kozara (D5H) - Hisingsbacka FC (D4H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060902048 IF Väster (D4H) - Tölö IF (D3H) 2 - 3 Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060902062 Lunden Överås BK (D4H) - SKIF Semberija (D3H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060902064 Bergsjö IF (D4H) - Rannebergens IF (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060902068 Torslanda IK (D2D) - Borås GoIF (D3D) 8 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060902076 Floda BoIF (D4H) - BK Skottfint (D4H) Flodala IP 3 KG
2012-03-10 12:00 060902092 IK Kongahälla (D4H) - Hovås Billdal IF (D4H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-10 12:45 060902056 Kärra/Klareberg IF (D4H) - Skärhamns IK (D4H) 8 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2012-03-10 13:00 060902049 Älvsborg FF (D4H) - Kortedala IF (D4H) 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2012-03-10 13:00 060902093 Mölnlycke IF (D4H) - Dalen/KFF (D5H) Mölnlycke IP
2012-03-10 14:20 060902061 Stenkullens GOIK (D4H) - Askims IK (D4H) 2 - 0 Flodala IP 3 KG
2012-03-11 12:00 060902085 Ytterby IS (HR) - Kode IF (D4H) Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-11 12:30 060902060 Guldhedens IK (D4H) - IFK Björkö (D4H) WW (-3 - -3) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-03-11 17:00 060902059 Qviding FIF (D2D) - Falköpings KIK (D2D) Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 8
2012-03-13 18:30 060902079 Dalen/KFF (D5H) - Donsö IS (D4H) Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-14 19:00 060902100 Gunnilse IS (A/B) - Älvsborg FF (D4H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-15 19:00 060902075 Romelanda UF (D5H) - Skärhamns IK (D4H) Romevi 3 Konstgräs
2012-03-15 20:00 060902105 Göteborgs FF (D3H) - Kaverös BK (D5H) Majvallen 1 Konstgräs
2012-03-17 10:00 060902084 Qviding FIF (HJ) - GAIS (HJ) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-17 11:15 060902078 Landvetter IS (D4H) - Kungsbacka IF (D4H) 2 - 0 Landvetter IP A-plan
2012-03-17 12:00 060902072 Bergsjö IF (D4H) - Upphärads IS (D5H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060902074 GAIK (D5H) - Slottsskogen/Godhem IF (D4H) 3 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060902080 Dalen/KFF (D5H) - Guldhedens IK (D4H) Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-17 12:00 060902083 IF Warta (D4H) - Partille IF FK (D3H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2012-03-17 12:00 060902097 Kortedala IF (D4H) - Öckerö IF (D4H) 0 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2012-03-17 12:30 060902094 Sandarna BK (D4H) - KF Velebit (D3H) Majvallen 1 Konstgräs
2012-03-17 13:00 060902070 Älvsborg FF (D4H) - Kungsladugårds BK (D5H) 2 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2012-03-17 13:00 060902096 Mölnlycke IF (D4H) - Balltorps FF (D5H) Mölnlycke IP
2012-03-17 13:15 060902082 Hovås Billdal IF (D4H) - Vallens IF 1 - 3 Hovås Billdal Arena 1
2012-03-17 13:30 060902081 Eriksbergs IF (D5H) - Donsö IS (D4H) 2 - 4 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-17 14:00 060902071 BK Skottfint (D4H) - IF Vardar/Makedonija (D4H) 1 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-17 14:20 060902095 Mossens BK (D2D) - IF Böljan (D2D) 3 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2012-03-17 16:30 060902069 FK Kozara (D5H) - Kärra/Klareberg IF (D4H) Kviberg 2 konstgräs
2012-03-18 12:00 060902073 IF Warta (D4H) - Holmalunds IF (D3H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
Omgång 9
2012-03-20 18:30 060902086 Landvetter IS (D4H) - Tölö IF (D3H) 2 - 2 Landvetter IP A-plan
2012-03-23 20:00 060902088 Näsets SK (D4H) - Kode IF (D4H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2012-03-24 11:00 060902115 BK Skottfint (D4H) - Stenungsunds IF (D3H) Heden 3 Konstgräs
2012-03-24 12:00 060902087 Bergsjö IF (D4H) - Hovås Billdal IF (D4H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-03-24 12:00 060902089 Lunden Överås BK (D4H) - IF Väster (D4H) 2 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-24 12:00 060902098 IF Warta (D4H) - Edets FK (D3H) Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2012-03-24 12:00 060902099 Kortedala IF (D4H) - Sandarna BK (D4H) Kviberg 5 konstgräs
2012-03-24 12:00 060902103 Romelanda UF (D5H) - Vallens IF (D4H) Romevi 3 Konstgräs
2012-03-24 12:45 060902091 Kärra/Klareberg IF (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2012-03-24 13:00 060902090 Älvsborg FF (D4H) - Guldhedens IK (D4H) Påvelund 1 Konstgräs
2012-03-24 15:00 060902102 Hönö IS - IFK Björkö (D4H) 2 - 5 Heden 4 Konstgräs
2012-03-29 19:30 060902104 IF Vardar/Makedonija (D4H) - FC Bosona (D5H) 1 - 4 Bläsebovallen 1 Konstgräs
Omgång 10
2012-03-31 11:00 060902116 Hällesåker IF (D5H) - Kode IF (D4H) 1 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-31 11:00 060902122 BK Skottfint (D4H) - Balltorps FF (D5H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2012-03-31 12:00 060902106 IK Kongahälla (D4H) - Göteborgs FF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-31 12:45 060902110 Kärra/Klareberg IF (D4H) - Sandarna BK (D4H) 3 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2012-03-31 13:30 060902111 IF Vardar/Makedonija (D4H) - KF Velebit (D3H) Backavallen 1 Konstgräs
2012-03-31 14:00 060902109 Torslanda IK (D2D) - Stångenäs AIS (D2D) 0 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-04-01 17:00 060902108 Hovås Billdal IF (D4H) - Stenkullens GOIK (D4H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-04-01 17:00 060902113 Mölnlycke IF (D4H) - Bergsjö IF (D4H) 1 - 3 Mölnlycke IP
2012-04-02 18:30 060902112 Kortedala IF (D4H) - SKIF Semberija (D3H) Bergsjövallen 2 Konstgräs
Omgång 11
2012-04-03 18:30 060902128 Landvetter IS (D4H) - Landvetter IS (D4H) Landvetter IP A-plan
2012-04-05 18:30 060902118 Älvsborg FF (D4H) - Kärra/Klareberg IF (D4H) 3 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2012-04-05 18:30 060902123 IF Vardar/Makedonija (D4H) - FK Kozara (D5H) Backavallen 1 Konstgräs
2012-04-05 18:30 060902125 Lunden Överås BK (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-04-05 19:20 060902129 Stenkullens GOIK (D4H) - Holmalunds IF (D3H) 0 - 5 Flodala IP 3 KG
2012-04-06 12:00 060902126 Sandarna BK (D4H) - Göteborgs FF (D3H) Majvallen 1 Konstgräs
2012-04-06 13:00 060902117 Kortedala IF (D4H) - GAIK (D5H) Kviberg 5 konstgräs
2012-04-09 12:00 060902120 Bergums IF (D5H) - Lärje-Angereds IF (D3H) The Carpenters Arena
2012-04-09 16:00 060902124 Eriksbergs IF (D5H) - IF Warta (D4H) 1 - 3 Krokängsplan 1 Konstgräs
Omgång 12
2012-04-14 14:00 060902127 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - IFK Lane (D4H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-04-15 12:30 060902130 Qviding FIF (D2D) - Stångenäs AIS (D2D) Valhalla 1 Konstgräs
2012-04-15 14:00 060902131 Torslanda IK (D2D) - Derome BK (D3D) 8 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
Omgång 15
2012-07-25 19:00 060902133 Landvetter IS (D4H) - Åsa IF (D4H) Landevi IP Gräs
2012-07-28 12:00 060902137 Romelanda UF (D5H) - Slottsskogen/Godhem IF (D4H) Romevi 1 Gräs
2012-07-28 14:00 060902132 Torslanda IK (D2D) - Falköpings KIK (D2D) 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-07-29 11:30 060902135 Qviding FIF (U) - Torslanda IK (U) 3 - 5 Styrsöplan 1 Gräs
2012-08-01 19:00 060902136 Hällesåker IF (D5H) - Kållered SK (D3H) Hällesåker 1 Gräs
2012-08-02 18:30 060902134 Landvetter IS (D4H) - Hestrafors IF (D3H) Landvetter IP A-plan
2012-08-02 19:00 060902139 Floda BoIF (D4H) - BK Skottfint (D4H) Flodala IP 1 Gräs
2012-08-03 17:00 060902140 BK Häcken (HJ) - XXX (HJ) (USA) 5 - 3 Gothia Park gräs
2012-08-04 13:00 060902141 Kortedala IF (D4H) - Utbynäs SK (D5H) Kortedalavallen 1 Gräs
2012-08-04 14:00 060902138 Romelanda UF (D5H) - Skogens IF (D5H) 2 - 3 Romevi 1 Gräs
Omgång 16
2012-11-22 18:00 060902142 Lerums IS (D3H) - Landvetter IS (D4H) Flodala IP 3 KG
2012-11-27 19:00 060902143 Ahlafors IF (D3H) - IK Kongahälla (D4H) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2012-12-01 12:00 060902146 Hisingsbacka FC (D4H) - Kärra/Klareberg IF (D4H) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2012-12-03 18:45 060902147 Hisingsbacka FC (D4H) - Lärje-Angereds IF (D3H) Backavallen 1 Konstgräs
2012-12-08 12:00 060902145 Lindome GIF (D2H) - Kungsbacka IF (D4H) Lindevi IP 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info