Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher 5

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2012-02-02 18:30 060903009 Lundby IF 06 (D5H) - IFK Björkö (D4H) 1 - 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-02-04 11:15 060903012 Donsö IS (D4H) - Cruz Azul IF (D6H) Påvelund 1 Konstgräs
2012-02-04 14:00 060903004 Romelanda UF (D5H) - Edets FK (D3H) Romevi 3 Konstgräs
2012-02-04 15:00 060903002 Billdals BK (D3D) - Öjersjö IF (D4D) 6 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2012-02-05 12:00 060903005 GAIS (P17) - IFK Uddevalla (P17) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-02-05 12:00 060903022 Lärje-Angereds IF (HJ) - IFK Uddevalla (HJ) 6 - 3 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-02-05 13:30 060903003 Hisingsbacka FC (D4H) - Gårda BK (D6H) Backavallen 1 Konstgräs
Omgång 3
2012-02-10 19:30 060903007 Hovås Billdal IF (D4H) - Croatia BK Hajduk (D6H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-11 10:00 060903011 Qviding FIF (HJ) - Sparsörs AIK (D5H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-02-11 10:00 060903039 BK Skottfint (D4H) - Lundby IF 06 (D5H) 3 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-11 11:00 060903041 Cruz Azul IF (D6H) - Donsö IS (D4H) 2 - 3 Påvelund 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060903006 GAIK (D5H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-02-11 13:00 060903038 Härryda IF (D5H) - Mölnlycke BK (D6H) Landvetter IP A-plan
2012-02-11 14:00 060903013 Ytterby IS (D3D) - Lödöse Nygård IK (D4D) 3 - 0 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-02-11 15:30 060903010 Mossens BK (D2D) - Hus FF (D3D) 4 - 0 Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-02-12 12:00 060903008 GAIS (P17) - Västra Frölunda IF (P17) 5 - 5 Gaisgården 2 Konstgräs 1
Omgång 4
2012-02-15 15:00 060903040 GAIS (P17) - IFK Göteborg (P17) 1 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-02-15 19:00 060903016 Romelanda UF (D5H) - IFK Björkö (D4H) Romevi 3 Konstgräs
2012-02-16 19:30 060903014 FC Bosona (D5H) - Säve SK (D6H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-02-18 10:00 060903037 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - Kungsladugårds BK (D5H) 5 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-18 11:30 060903068 Göteborgs SIF (D5H) - Donsö IS (D4H) Påvelund 1 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060903018 IK Zenith (D6H) - Hönö IS (D5H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2012-02-18 12:00 060903020 Ytterby IS (D3D) - Skepplanda BTK (D3D) 2 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-02-18 12:00 060903023 Bergsjö IF (D4H) - Götaholms BK (D6H) 1 - 0 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060903036 IK Kongahälla (D4H) - Göteborgs Bosna IF (D6H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060903043 Gunnilse IS (U/J) - Torslanda IK (U/J) 4 - 5 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-02-18 12:30 060903024 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Kung Karl BK (D5H) 0 - 0 Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-02-18 13:30 060903015 Eriksbergs IF (D5H) - Utbynäs SK (D5H) 3 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-02-18 13:30 060903019 Croatia BK Hajduk (D6H) - Lundby IF 06 (D5H) 1 - 7 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-02-18 14:00 060903058 Kode IF (D4H) - Nol IK (D6H) Ytterns IP 3 konstgräs
2012-02-19 12:00 060903017 Hisingsbacka FC (D4H) - Särö IK (D5H) 4 - 2 Backavallen 1 Konstgräs
2012-02-19 12:00 060903021 GAIS (P17) - Halmstads BK (P17) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-02-19 13:15 060903066 IFK Göteborg (P16) - Svenljunga IK (D5H) 1 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2012-02-19 18:00 060903060 BK Tynnered (D6H) - Skogens IF (D5H) Ruddalen 1 Konstgräs
Omgång 5
2012-02-22 18:30 060903067 Rannebergens IF (D5H) - Marieholm BoIK (D6H) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2012-02-23 18:30 060903035 Lundby IF 06 (D5H) - Nol IK (D6H) 2 - 0 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2012-02-25 12:00 060903030 GAIK (D5H) - Donsö IS (D4H) Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060903070 Hisingsbacka FC (D4H) - Hälsö BK (D5H) 3 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2012-02-25 12:30 060903025 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Hällesåker IF (D5H) 6 - 1 Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-02-25 12:30 060903034 Mossens BK (D5H) - Slottsskogen/Godhem IF (D4H) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-02-25 13:00 060903078 Härryda IF (D5H) - Björndammens BK (D6H) Landvetter IP A-plan
2012-02-25 13:15 060903031 Lindome GIF (D3D) - Onsala BK (D4D) 5 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-25 13:30 060903028 Eriksbergs IF (D5H) - Göteborgs SIF (D5H) 1 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-02-25 14:00 060903033 IK Kongahälla (D4H) - Skepplanda BTK (D5H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-02-25 14:00 060903069 Skogens IF (D5H) - IFK Björkö (D4H) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2012-02-25 15:15 060903044 Billdals BK (D3D) - Näsets SK (D3D) 0 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2012-02-25 15:20 060903026 Torslanda IK (HJ) - Hönö IS (D5H) 1 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-02-25 16:00 060903029 Qviding FIF (PA) - Torslanda IK (PA) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-02-25 17:30 060903045 Gunnilse IS (U/J) - Lindome GIF (U/J) WO (3 - 0) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-02-26 13:30 060903027 Torslanda FC (D3D) - Utbynäs SK (D4D) Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-02-26 13:30 060903032 Pushers BK (D6H) - Dalen/KFF (D5H) Heden 2 Konstgräs
2012-02-26 14:00 060903071 Kärra/Klareberg IF (D4H) - IK Virgo (D5H) 4 - 2 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2012-02-26 14:00 060903072 Göteborgs SIF (D3D) - Öjersjö IF (D4D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-02-26 16:30 060903061 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - BK Tynnered (D6H) Ruddalen 1 Konstgräs
Omgång 6
2012-02-28 19:00 060903077 Tollereds IF (D5H) - Hemsjö IF (D5H) Flodala IP 3 KG
2012-03-03 10:00 060903076 Tollereds IF (D5H) - Hällesåker IF (D5H) Flodala IP 3 KG
2012-03-03 10:30 060903073 FK Kozara (D5H) - Kaverös BK (D5H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060903046 Bergums IF (D5H) - Hälsö BK (D5H) 4 - 1 The Carpenters Arena
2012-03-03 12:00 060903051 Dalen/KFF (D5H) - IK Virgo (D5H) Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-03 12:00 060903053 GAIK (D5H) - Lundby IF 06 (D5H) 2 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060903056 Ytterby IS (D3D) - Torslanda IK (D2D) 0 - 5 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-03 13:15 060903055 Marieholm BoIK (D6H) - Utbynäs SK (D5H) 4 - 4 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2012-03-03 13:20 060903057 Västra Frölunda IF (HJ) - IK Oddevold (HJ) Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-03 13:30 060903050 Eriksbergs IF (D5H) - Nödinge SK (D6H) 0 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-03 13:30 060903092 IFK Göteborg (P16) - Guldhedens IK (D4H) 0 - 6 Kviberg 5 konstgräs
2012-03-03 14:00 060903059 Älvängens IK (D6H) - Stenkullens GOIK (D4H) 0 - 0 LP Idrottsplats 1
2012-03-03 15:00 060903048 Hällesåker IF (D3D) - IFK Fjärås (D3D) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-03 15:15 060903047 Billdals BK (D3D) - Göteborgs SIF (D3D) 4 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2012-03-04 14:00 060903075 Torslanda FC (D3D) - Vallens IF (D3D) 4 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-03-04 14:20 060903074 Örgryte IS (P17) - IFK Uddevalla (P17) Hammarviken Arena
2012-03-04 17:00 060903052 Qviding FIF (D2D) - Öckerö IF (D3D) Valhalla 1 Konstgräs
2012-03-07 18:45 060903042 Gunnilse IS B-lag - Mossens BK (D5H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
Omgång 7
2012-03-10 10:00 060903123 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - Skogens IF (D5H) 0 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-10 11:00 060903102 Hällesåker IF (D5H) - Sätila SK (D5H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060903062 Bergums IF (D5H) - Marieholm BoIK (D6H) The Carpenters Arena
2012-03-10 12:00 060903090 GAIK (D5H) - IK Zenith (D6H) 2 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-10 13:15 060903084 Lindome GIF (D3D) - Qviding FIF (D2D) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-10 13:30 060903086 Eriksbergs IF (D5H) - IK Virgo (D5H) 0 - 4 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-10 13:30 060903087 Qviding FIF (PA) - Vänersborgs FK (PA) Kviberg 2 konstgräs
2012-03-10 13:30 060903088 Croatia BK Hajduk (D6H) - Sandarna BK (D4H) 3 - 2 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-03-10 14:00 060903083 Fässbergs IF (HJ) - IFK Göteborg (HJ) 1 - 4 Eklandavallen Konstgräs 1
2012-03-10 14:00 060903093 Torslanda FC (D3D) - Skepplanda BTK (D3D) 2 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-03-10 14:30 060903063 Gunnilse IS (U/J) - Tölö IF (U/J) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-10 15:00 060903065 Hällesåker IF (D3D) - Onsala BK (D4D) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-10 15:00 060903081 Hisingsbacka FC (D3D) - Lödöse Nygård IK (D4D) 2 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2012-03-10 15:00 060903085 FC Bosona (D5H) - Lundby IF 06 (D5H) 0 - 4 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-10 15:15 060903120 Billdals BK (D3D) - Fräntorp Qviding IF (D3D) Hovås Billdal Arena 1
2012-03-10 16:00 060903117 Kaverös BK (D5H) - BK Björkåsen (D6H) 2 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-11 12:00 060903082 Utbynäs SK (D5H) - FC Komarken (D6H) 3 - 5 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-03-11 12:00 060903091 GAIS (P17) - Jönköpings Södra IF (P17) 2 - 0 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-11 13:00 060903089 Hisingsbacka FC (D4H) - Knippla IK (D6H) Backavallen 1 Konstgräs
2012-03-11 14:00 060903121 Göteborgs SIF (D5H) - BK Wobbler (D6H) 2 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-03-11 15:00 060903100 Kungsladugårds BK (D5H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) Apelsinplan 2 Konstgräs
Omgång 8
2012-03-10 13:15 060903156 Härryda IF (D5H) - Mossens BK (D5H) Landvetter IP A-plan
2012-03-13 19:00 060903095 Tollereds IF (D5H) - Gårda BK (D6H) 1 - 6 Flodala IP 3 KG
2012-03-13 19:30 060903129 Lindome GIF (D3D) - Ulricehamns IFK (D3D) 2 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-14 19:00 060903096 Örgryte IS (P17) - IF Elfsborg (P17) Hammarviken Arena
2012-03-14 20:00 060903118 Näsets SK (D4H) - Göteborgs SIF (D5H) 1 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2012-03-15 18:30 060903108 Lundby IF 06 (D5H) - Hälsö BK (D5H) 5 - 0 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-15 19:30 060903115 FC Bosona (D5H) - Mossens BK (D5H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-17 10:00 060903110 Sjöviks SK (D6H) - Tollereds IF (D5H) 0 - 1 LP Idrottsplats 1
2012-03-17 11:00 060903132 Hällesåker IF (D5H) - IK Virgo (D5H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-17 11:30 060903133 Gårda BK (D6H) - Hemsjö IF (D5H) 7 - 1 Backavallen 1 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060903099 Bergums IF (D5H) - Styrsö BK (D6H) The Carpenters Arena
2012-03-17 12:00 060903105 GAIS (P17) - BK Astrio (P17) 8 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-17 12:00 060903116 Lunden ÖBK (D4H) - IK Zenith (D6H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-17 12:30 060903103 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Löftadalens IF (D5H) 4 - 0 Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-03-17 12:30 060903112 Mossens BK (D5H) - IFK Björkö (D4H) 2 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-03-17 13:15 060903107 Lindome GIF (D3D) - Rävlanda AIS (D3D) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-17 13:15 060903113 Marieholm BoIK (D6H) - Hälsö BK (D5H) 7 - 3 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2012-03-17 13:20 060903104 Västra Frölunda IF (HJ) - Norrby IF (HJ) 5 - 0 Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-17 13:20 060903131 Härryda IF (D5H) - Stenkullens GOIK (D4H) 2 - 3 Landvetter IP A-plan
2012-03-17 14:00 060903101 Gunnilse IS (U/J) - Cruz Azul IF (U/J) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-17 14:30 060903130 Masthuggets BK (D6H) - Hönö IS (D5H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2012-03-17 15:00 060903114 FC Bosona (D5H) - Kaverös BK (D5H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-18 11:30 060903135 Utbynäs SK (D5H) - Annebergs IF (D6H) 5 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2012-03-18 13:15 060903128 Qviding FIF (PA) - Snöstorp Nyhem FF (PA) 5 - 4 Kviberg 5 konstgräs
2012-03-18 14:00 060903106 GAIS (P17) - Falkenbergs FF (P17) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-18 14:00 060903122 Göteborgs SIF (D5H) - Guldringen SK (D6H) 2 - 2 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-03-18 14:20 060903097 Örgryte IS (P17) - Lerums IS (P17) Hammarviken Arena
2012-03-18 18:00 060903098 Tuve IF (D6H) - Hisingsbacka FC (D4H) 3 - 2 Tuvevallen 2 Konstgräs
Omgång 9
2012-03-19 18:30 060903150 Rannebergens IF (D5H) - Marieholm BoIK (D6H) 4 - 6 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2012-03-21 19:20 060903136 Västra Frölunda IF (HJ) - IF Warta (HJ) Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-21 20:00 060903148 FK Lokomotiv (D6H) - BK Skottfint (D4H) Heden 2 Konstgräs
2012-03-21 20:00 060903162 IF Mölndal Fotboll (D6H) - Mossens BK (D5H) Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-23 18:30 060903175 Rannebergens IF (D5H) - Kurdistan IK (D6H) 3 - 0 Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2012-03-24 10:00 060903163 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - Hälsö BK (D5H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-24 10:00 060903166 Tollereds IF (D5H) - Gerdskens BK A Flodala IP 3 KG
2012-03-24 10:30 060903127 FK Kozara (D5H) - Utbynäs SK (D5H) 4 - 0 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-24 11:00 060903147 Gunnilse IS (U/J) - Rannebergens IF (U/J) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-24 11:15 060903141 Lindome GIF (D3D) - Åsa IF (D3D) 4 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-24 12:00 060903126 Bergums IF (D5H) - Dalen/KFF (D5H) The Carpenters Arena
2012-03-24 12:00 060903138 GAIK (D5H) - Sätila SK (D5H) 3 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-24 13:00 060903134 Mölnlycke IF (D4H) - Lundby IF 06 (D5H) 4 - 2 Mölnlycke IP
2012-03-24 13:00 060903172 Hällesåker IF (D5H) - Onsala BK (D4H) 2 - 4 Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-24 13:20 060903124 Västra Frölunda IF (HJ) - Qviding FIF (HJ) 0 - 3 Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-24 13:30 060903144 Qviding FIF (PA) - Lärje-Angereds IF (HJ) Kviberg 2 konstgräs
2012-03-24 13:30 060903161 Eriksbergs IF (D5H) - Mossens BK (D5H) 1 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-24 14:00 060903176 Skogens IF (D5H) - Göteborgs SIF (D5H) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2012-03-24 15:00 060903146 Hällesåker IF (D3D) - Hus FF (D3D) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-24 15:00 060903173 Kungsladugårds BK (D5H) - Hällaryd A 1 - 1 Påvelund 1 Konstgräs
2012-03-24 15:15 060903119 Billdals BK (D3D) - IFK Fjärås (D3D) 4 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2012-03-24 15:15 060903142 Lindome GIF (U/J) - Örgryte IS (P17) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-24 16:00 060903171 FC Komarken (D6H) - Skepplanda BTK (D5H) 3 - 1 Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-25 12:00 060903137 Ytterby IS (D3D) - Vallens IF (D3D) Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-25 14:00 060903158 Ytterby IS (HR) - Lärje/Angereds IF (HR) 0 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-25 14:50 060903167 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - BK Tynnered (D6H) 6 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-25 16:30 060903143 Mossens BK (D2D) - Herrestads AIF (D2D) Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-03-25 18:00 060903140 Tuve IF (D6H) - Kärra/Klareberg IF (D4H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-03-31 12:30 060903139 Finlandia/Pallo AIF (D5H) - Annebergs IF (D6H) Tuvevallen 2 Konstgräs
Omgång 10
2012-03-29 18:30 060903151 Lundby IF 06 (D5H) - Skogens IF (D5H) 2 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-30 19:00 060903168 Ytterby IS (D3D) - Stenungsunds IF (D3D) Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-31 10:00 060903157 Tollereds IF (D5H) - Gerdskens BK A Flodala IP 3 KG
2012-03-31 10:00 060903165 Sjöviks SK (D6H) - Örgryte IS (P17) LP Idrottsplats 1
2012-03-31 12:00 060903154 GAIK (D5H) - IFK Björkö (D4H) 3 - 1 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-03-31 12:00 060903155 Romelanda UF (D5H) - Härryda IF (D5H) 2 - 6 Romevi 3 Konstgräs
2012-03-31 12:00 060903191 Utbynäs SK (D5H) - Utbynäs SK (D5H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-31 12:30 060903152 Mossens BK (D5H) - Askims IK Guldheden Södra 1 Konstgräs
2012-03-31 12:30 060903190 SK Argo (D6H) - Sandarna BK (D4H) 3 - 1 Majvallen 1 Konstgräs
2012-03-31 13:00 060903174 Kungsladugårds BK (D5H) - Tuve IF (D6H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2012-03-31 13:15 060903153 Marieholm BoIK (D6H) - Lundby IF 06 (D5H) Gunnaredsplan 1 Konstgräs
2012-03-31 14:00 060903170 BK Wobbler (D6H) - Skogens IF (D5H) 3 - 2 Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-31 14:10 060903183 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - Kaverös BK (D5H) 0 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-31 15:00 060903160 Hällesåker IF (D3D) - Åsa IF (D3D) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-03-31 15:00 060903164 Eriksbergs IF (D5H) - Älvsborg FF (D4H) 0 - 7 Krokängsplan 1 Konstgräs
Omgång 11
2012-04-02 20:00 060903194 FC Komarken (D6H) - Stenungsunds IF (U) 3 - 3 Skarpe Nord 1 Konstgräs
2012-04-03 18:30 060903192 Tuve IF (D6H) - Finlandia/Pallo AIF (D5H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-04-03 18:30 060903195 Cruz Azul IF (D6H) - Utbynäs SK (D5H) Heden 2 Konstgräs
2012-04-04 19:30 060903184 Hällesåker IF (D5H) - Hyppelns IK (D6H) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-04-04 20:00 060903197 Guldringen SK (D6H) - Kaverös BK (D5H) 0 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-04-04 20:00 060903199 IF Mölndal Fotboll (D6H) - Balltorps FF (D5H) 2 - 6 Krokslättsvallen konstgräs
2012-04-05 18:30 060903178 Götaholms BK (D6H) - Utbynäs SK (D5H) Kviberg 2 konstgräs
2012-04-05 18:30 060903180 Lundby IF 06 (D5H) - Hönö IS (D5H) 3 - 2 Krokängsplan 1 Konstgräs
2012-04-05 18:30 060903186 IK Zenith (D6H) - IF Warta (D4H) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2012-04-05 19:00 060903179 Romelanda UF (D5H) - Nödinge SK (D6H) 3 - 1 Romevi 3 Konstgräs
2012-04-05 20:00 060903185 Kungsladugårds BK (D5H) - IFK Björkö (D4H) Apelsinplan 2 Konstgräs
2012-04-05 20:00 060903198 Slottsskogen/Godhem IF (D4H) - Göteborgs SIF (D5H) 1 - 0 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-04-06 11:00 060903188 Hällesåker IF (D3D) - Lerkils IF (D4D) Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-04-06 12:00 060903181 Bergsjö IF (D4H) - Croatia BK Hajduk (D6H) 2 - 5 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2012-04-06 14:00 060903196 Tollereds IF (D5H) - Skepplanda BTK (D5H) Flodala IP 3 KG
2012-04-09 10:15 060903193 IFK Göteborg (P17) - IFK Göteborg (P17) 2 - 6 Skatås 1 Konstgräs
2012-04-09 11:00 060903200 IFK Björkö (D4H) - Kungsladugårds BK (D5H) 2 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2012-04-09 13:00 060903187 Hisingsbacka FC (D4H) - Östadkulle SK (D5H) 3 - 3 Backavallen 1 Konstgräs
2012-04-09 15:00 060903177 Lindome GIF (D3D) - IFK Fjärås (D3D) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-04-09 19:30 060903189 Lindome GIF (HJ) - Hällesåker IF (D5H) 2 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
Omgång 12
2012-04-14 12:00 060903202 Malungs IF (D5H) - Nittedal IL (No) (D6H) 4 - 1 Heden 2 Konstgräs
2012-04-14 16:00 060903201 Burseryds IF (D5H) - Malungs IF (D5H) Heden 4 Konstgräs
Omgång 13
2012-04-21 12:00 060903203 Sjöviks SK (D6H) - Lödöse Nygård IK (D5H) Sjöviks IP 1
Omgång 15
2012-07-26 18:00 060903211 IK Kongahälla (D4H) - IK Kongahälla (HR) Kongevi 1 Konstgräs
2012-07-28 15:00 060903206 Bergsjö IF (D4H) - Ahlafors IF (HR) Bergsjövallen 1 Gräs
2012-08-01 18:30 060903209 Utbynäs SK (D5H) - BK Wobbler (D6H) 1 - 1 Lemmingvallen 1 Gräs
2012-08-01 19:00 060903208 Romelanda UF (D5H) - Kaverös BK (D5H) Romevi 1 Gräs
2012-08-04 11:30 060903213 Lekstorps IF (D6H) - Tollereds IF (D5H) LP Idrottsplats 1
2012-08-04 12:00 060903205 Hällesåker IF (D5H) - Mölnlycke IS (D6H) 2 - 1 Hällesåker 1 Gräs
2012-08-04 12:00 060903212 FC Komarken (D6H) - FC Bosona (D5H) 5 - 3 Ytterns IP 1 Gräs
2012-08-04 12:00 060903215 GAIK (D5H) - Storskogens SK 1 - 3 Heden 2 Konstgräs
2012-08-05 12:30 060903214 Torslanda FC (D3D) - Ubbhults IF (D3D) Styrsöplan 1 Gräs
Omgång 16
2012-08-04 12:00 060903207 Bergsjö IF (D4H) - Härryda IF (D5H) 0 - 4 Bergsjövallen 1 Gräs
2012-11-17 14:15 060903219 Härryda IF (D5H) - Björndammens BK (D6H) Landvetter IP A-plan
2012-11-24 12:00 060903216 Hällesåker IF (D5H) - Sätila SK (D5H) 6 - 2 Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-11-29 20:00 060903221 FK Kozara (D5H) - FK Kozara (D5H) Kviberg 5 konstgräs
2012-12-01 13:00 060903220 Landvetter IS (D4H) - Styrsö BK (D6H) Landvetter IP A-plan
2012-12-02 12:00 060903217 Hällesåker IF (D5H) - Ubbhult/Hällingsjö (D6H) 0 - 2 Lindevi IP 3 Konstgräs
2012-12-08 13:00 060903222 Kärra/Klareberg IF (D4H) - Säve SK (D6H) Klarebergsvallen 2 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info