Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher med AD

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF (D3H) Ahlafors IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula
Alingsås IF (D3H) Alingsås IF(Föreningen) Grön, Vit, Grön
Assyriska BK (D2H) Assyriska BK(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Balltorps FF (D5H) Balltorps FF(Föreningen) Röd, Svart, Svarta
BK Häcken (J17) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken (J19) BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken A/B BK Häcken(Föreningen) gul-svart randig, svart, svarta
BK Skottfint (D4H) BK Skottfint(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Dalsjöfors GoIF (D1D) Dalsjöfors GoIF (inaktiv)(Föreningen) Grön, Svart, Grön
Falkenbergs FF (U21) Falkenbergs FF(Föreningen) gul, vita, vita
FBK Karlstad (D?H) FBK Karlstad(Föreningen) röd, vit, svarta
FC Hessleholm (D2D) FC Hessleholm(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
FC Trollhättan (U19) FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Trollhättan (D1H) FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FC Trollhättan (U21) FC Trollhättan(Föreningen) Svart, Svart, Svart
FK Kozara (D5H) Serbiska KoIF Kozara(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Floda BoIF (D4H) Floda BoIF(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Fässbergs IF (D2H) Fässbergs IF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
GAIS (J17) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (J19) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
GAIS (U21) GAIS(Föreningen) Grön/svart, Vit, Vit
Gunnilse IS (D2H) Gunnilse IS(Föreningen) Röd/vit, Blå, Röda
Göteborgs FF (D3H) Göteborgs FF(Föreningen) Röd-vit, Blå, Röd
Götene IF (D2H) Götene IF(Föreningen) Blå-vit, Blå, Blå
Halmstads BK (P16) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Halmstads BK (P17) Halmstads BK(Föreningen) blå, svart, blå
Hestrafors IF (D3H) Hestrafors IF(Föreningen) Grön-vit, Vit, Grön
Holmalunds IF (D3H) Holmalunds IF Alingsås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Hovås Billdal IF (D1D) Hovås Billdal IF(Föreningen) Vit, Vit, Vita
Husqvarna FF (D2H) Husqvarna FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Angered United (DJ) IF Angered United(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IF Böljan (D2D) IF Böljan Falkenberg(Föreningen) blå, Blå, Vit
IF Elfsborg (U21) IF Elfsborg(Föreningen) Gul, Svart, Gul
IF Vardar/Makedonija (D4H) IF Vardar/Makedonija(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Röd
IF Väster (D4H) IF Väster(Föreningen) Orange, Svart, Orange
IFK Fjärås (D3H) IFK Fjärås(Föreningen) Röd, Vit, Röd
IFK Göteborg (J17) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Göteborg (J19) IFK Göteborg(Föreningen) Blå/Vit randig, Blå, Vit
IFK Trollhättan (D3H) IFK Trollhättan(Föreningen) Blå/Vit, Blå, Blå
IFK Uddevalla (D2H) IFK Uddevalla(Föreningen) Vit/Blå, Blå, Blå
IK Gauthiod (D1H) IK Gauthiod(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Kongahälla (D4H) IK Kongahälla(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Jitex BK (DAD) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex BK (F17) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Jitex DFF (D2D) Jitex DFF(Föreningen) Lila, Vit, Lila
Jonsereds IF (D2H) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Jonsereds IF (HJ) Jonsereds IF(Föreningen) Gul/Svart, Blå, Gul/svart
KF Velebit (D3H) KF Velebit(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) Kopparbergs/Göteborg FC(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kristianstads DFF (DAD) Kristianstads DFF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Kungsbacka IF (F17) Kungsbacka IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Kungsladugårds BK (D5H) Kungsladugårds BK(Föreningen) Vinröd, Vita, Vita
Kållered SK (D3H) Kållered SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
LdB FC Malmö (DAD) FC Rosengård(Föreningen) vit, vit, vit
Lerums IS (D3H) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lerums IS (U) Lerums IS(Föreningen) lila, vit, lila
Lidköpings FK (D2D) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lidköpings FK (D3H) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lindome GIF (D2H) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lindome GIF (D3D) Lindome GIF(Föreningen) Vit-svart-randig, Svart, Vit
Lärje-Angereds IF (D3H) Lärje-Angereds IF(Föreningen) Vit, Mörkblå, Mörkblå
Melleruds IF (D3H) Melleruds IF(Föreningen) Vit, Blå, Vita
Mossens BK (D2D) Mossens BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Näsets SK (D4H) Näsets SK(Föreningen) vinröda, Vita, Vinröda
Onsala BK (D4H) Onsala BK(Föreningen) vit, blå, blå
Partille IF FK (D3H) Partille IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Qviding FIF (D1H) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (D2D) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (HJ) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF (J17) Qviding FIF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vit
Sandarna BK (D4H) Sandarna BK(Föreningen) Svart/Röd randig, svarta, röda
SKIF Semberija (D3H) Serbiska KIF Semberija Göteborg(Föreningen) blå, blå, blå
Skoftebyns IF (D3H) Skoftebyns IF(Föreningen) Vit , Svart, Vit
Stenungsunds IF (D3H) Stenungsunds IF(Föreningen) Röd, Röda, Röda
Styrsö-kombination Styrsö BK(Föreningen) Grönvit randig, Grön, Grön
Sävedalens IF (D2H) Sävedalens IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Torslanda IK (D2D) Dan Hansson 0704312500 Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (D2H) Mikael Fransson 0793138399 Röd, Röd, Röd
Torslanda IK (J19) Torslanda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Tvååkers IF (D2H) Tvååkers IF(Föreningen) Röd, Svart, Röda
Tölö IF (D3H) Tölö IF(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Utsiktens BK (D1H) Glenn Svensson 0702404490 Mörkblå, mörkblå, mörkblå
Vara SK (D4H) Vara SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Varbergs BoIS FC/Haga BoIS (DSH) Varbergs BoIS FC(Föreningen) grönsvartrandig, svart, svarta
Vittsjö GIK (DAD) Vittsjö GIK(Föreningen) Röd, Blåa, Röda
Vänersborgs IF (D4H) Vänersborgs IF(Föreningen) Röd, Blå, Röda
Västra Frölunda IF (D2H) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF (P16) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Västra Frölunda IF (P17) Västra Frölunda IF(Föreningen) Grön, vit (senior) grön(juniorer) , vit (senior) grön(juniorer)
Ytterby IS (D2H) Ytterby IS(Föreningen) Röd/Vit, Blå, Röd
Älvängens IK (D6H) Älvängens IK(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Öckerö IF (D4H) Öckerö IF(Föreningen) Vinröd, Vit, Vinröd
Örgryte IS (D1H) Hans Prytz Röd, Blå, Vit
Örgryte IS (HJ) Göran Malm 0739802524 Röd, Blå, Vit
Örgryte IS (U19) Sören Börjesson 0708879317 Röd, Blå, Vit
Örgryte IS (U21) Örgryte IS(Föreningen) Röd, Blå, Vit
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2012-02-04 13:00 060906001 Lindome GIF (D2H) - Assyriska BK (D2H) Lindevi IP 1 Konstgräs
Omgång 3
2012-02-07 19:00 060906020 GAIS (U21) - Västra Frölunda IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-08 18:45 060906002 Fässbergs IF (D2H) - Örgryte IS (U21) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-02-11 11:00 060906003 Qviding FIF (D1H) - Torslanda IK (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-11 11:00 060906007 Kållered SK (D3H) - Sävedalens IF (D2H) Kållered Sportcenter 1
2012-02-11 11:15 060906005 Lindome GIF (D2H) - Jonsereds IF (D2H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906006 Gunnilse IS (D2H) - Lerums IS (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906008 IK Kongahälla (D4H) - Lärje-Angereds IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906016 Västra Frölunda IF (D2H) - Assyriska BK (D2H) 1 - 1 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-11 12:00 060906023 Ytterby IS (D2H) - Edets FK (D3H) 2 - 3 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-02-11 13:30 060906004 Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) - Jitex BK (DAD) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-11 14:00 060906021 GAIS (U21) - Götene IF (D2H) Gaisgården 2 Konstgräs 1
Omgång 4
2012-02-14 16:00 060906017 BK Häcken (J19) - GAIS (J19) Gothia Park konstgräs
2012-02-15 18:45 060906009 Fässbergs IF (D2H) - Balltorps FF (D5H) Frejaplan 1 K.Gräs
2012-02-16 19:00 060906013 Lindome GIF (D2H) - IFK Fjärås (D3H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-17 19:00 060906015 Kållered SK (D3H) - Gunnilse IS (D2H) 1 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-02-18 11:00 060906012 Qviding FIF (D1H) - Sävedalens IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060906014 Jonsereds IF (D2H) - Partille IF FK (D3H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-02-18 12:00 060906032 Torslanda IK (D2H) - Assyriska BK (D2H) 1 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2012-02-18 12:15 060906011 Fässbergs IF (D2H) - Floda BoIF (D4H) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-02-18 13:00 060906057 Örgryte IS (U21) - Holmalunds IF (D3H) Hammarviken Arena
2012-02-18 13:30 060906010 Lärje-Angereds IF (D3H) - Vänersborgs IF (D4H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-02-18 14:00 060906038 LdB FC Malmö (DAD) - Stabaek Dam, No. Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-19 10:15 060906022 GAIS (U21) - Edets FK (D3H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-19 12:00 060906018 BK Häcken (J17) - Qviding FIF (J17) Gothia Park konstgräs
Omgång 5
2012-02-22 17:45 060906031 Lärje-Angereds IF (D3H) - Sandarna BK (D4H) 0 - 4 Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-02-22 18:45 060906030 Fässbergs IF (D2H) - KF Velebit (D3H) 0 - 4 Kållered Sportcenter 1
2012-02-23 19:00 060906034 Jitex BK (DAD) - Hovås Billdal IF (D1D) Krokslättsvallen konstgräs
2012-02-25 11:00 060906058 Näsets SK (D4H) - Örgryte IS (U21) 3 - 4 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2012-02-25 11:15 060906035 Lindome GIF (D2H) - Torslanda IK (D2H) 1 - 1 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906025 Lerums IS (D3H) - Tvååkers IF (D2H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906026 GAIS (U21) - Falkenbergs FF (U21) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-02-25 12:00 060906029 Västra Frölunda IF (D2H) - Utsiktens BK (D1H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906036 Jonsereds IF (D2H) - Holmalunds IF (D3H) 5 - 4 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-02-25 12:00 060906037 IK Kongahälla (D4H) - Stenungsunds IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-02-25 12:15 060906033 Fässbergs IF (D2H) - IFK Göteborg (J19) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-02-26 10:15 060906027 GAIS (U21) - Skoftebyns IF (D3H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-02-26 13:30 060906024 Sävedalens IF (D2H) - Alingsås IF (D3H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-02-26 14:00 060906028 BK Häcken (J17) - IFK Göteborg (J17) Gothia Park konstgräs
2012-02-26 14:00 060906060 Örgryte IS (D1H) - Husqvarna FF (D2H) 2 - 0 Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 6
2012-02-27 18:30 060906063 Västra Frölunda IF (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-02-29 17:45 060906042 Lärje-Angereds IF (D3H) - Ahlafors IF (D3H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-01 19:00 060906041 BK Häcken (J17) - GAIS (J17) Gothia Park konstgräs
2012-03-02 16:00 060906064 BK Häcken (J19) - Fredrikstad (No) (HJ) Gothia Park konstgräs
2012-03-03 11:15 060906043 Lindome GIF (D2H) - GAIS (U21) 0 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060906039 Sävedalens IF (D2H) - Torslanda IK (D2H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060906044 Gunnilse IS (D2H) - Västra Frölunda IF (D2H) 1 - 1 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-03 12:00 060906045 IK Kongahälla (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-03 13:00 060906059 Örgryte IS (D1H) - Varbergs BoIS FC/Haga BoIS (DSH) Hammarviken Arena
2012-03-03 14:00 060906093 GAIS (U21) - Stabek (No) (U21) 0 - 5 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-03 15:15 060906088 Örgryte IS (HJ) - Lärje-Angereds IF (D3H) 1 - 2 Hammarviken Arena
Omgång 7
2012-03-06 19:00 060906048 Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) - Dalsjöfors GoIF (D1D) Valhalla 1 Konstgräs
2012-03-06 19:30 060906086 Örgryte IS (U21) - Torslanda IK (D2H) Hammarviken Arena
2012-03-07 20:00 060906051 Lerums IS (D3H) - Stenungsunds IF (D3H) LP Idrottsplats 1
2012-03-10 10:00 060906046 Qviding FIF (HJ) - Hestrafors IF (D3H) Överåsvallen 1 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906047 Sävedalens IF (D2H) - Edets FK (D3H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906055 Gunnilse IS (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906056 Jonsereds IF (D2H) - KF Velebit (D3H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-03-10 12:00 060906062 Örgryte IS (D1H) - FC Trollhättan (D1H) Hammarviken Arena
2012-03-10 13:00 060906049 BK Häcken (J19) - Torslanda IK (J19) Gothia Park konstgräs
2012-03-10 13:15 060906087 Hovås Billdal IF (D1D) - Mossens BK (D2D) 2 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2012-03-10 13:30 060906052 Lärje-Angereds IF (D3H) - IF Vardar/Makedonija (D4H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-10 14:00 060906050 Västra Frölunda IF (D2H) - Ytterby IS (D2H) 3 - 3 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-10 14:15 060906089 Örgryte IS (HJ) - Öckerö IF (D4H) 1 - 4 Hammarviken Arena
2012-03-11 14:30 060906054 Qviding FIF (D1H) - Husqvarna FF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-03-11 14:30 060906096 GAIS (U21) - FC Trollhättan (U21) Gaisgården 2 Konstgräs 1
Omgång 8
2012-03-12 19:00 060906092 Västra Frölunda IF (D2H) - BK Skottfint (D4H) 3 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-13 19:00 060906067 Ytterby IS (D2H) - Jonsereds IF (D2H) Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-16 19:15 060906075 IK Kongahälla (D4H) - SKIF Semberija (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906065 IF Väster (D4H) - Ahlafors IF (D3H) Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906066 Sävedalens IF (D2H) - IFK Göteborg (J19) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906068 Ytterby IS (D2H) - IFK Uddevalla (D2H) 2 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-17 12:00 060906074 Gunnilse IS (D2H) - Torslanda IK (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-17 12:00 060906094 Floda BoIF (D4H) - Lerums IS (D3H) 0 - 0 Flodala IP 3 KG
2012-03-17 12:00 060906095 BK Häcken A/B - BK Häcken A/B Gothia Park konstgräs
2012-03-17 12:15 060906069 Fässbergs IF (D2H) - Onsala BK (D4H) Eklandavallen Konstgräs 1
2012-03-17 13:00 060906090 Örgryte IS (HJ) - Hestrafors IF (D3H) Hammarviken Arena
2012-03-17 13:30 060906070 Lärje-Angereds IF (D3H) - Melleruds IF (D3H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-17 14:15 060906072 Jitex BK (DAD) - Vittsjö GIK (DAD) Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-18 14:00 060906071 Qviding FIF (D1H) - Västra Frölunda IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
Omgång 9
2012-03-20 19:00 060906084 Gunnilse IS (D2H) - Fässbergs IF (D2H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-21 17:45 060906080 Lärje-Angereds IF (D3H) - Ytterby IS (D2H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-21 18:00 060906091 Lerums IS (D3H) - Örgryte IS (U21) LP Idrottsplats 1
2012-03-21 18:00 060906097 IFK Göteborg (J17) - Floda BoIF (D4H) Skatås 1 Konstgräs
2012-03-21 19:00 060906077 BK Häcken (J19) - IK Gauthiod (D1H) Gothia Park konstgräs
2012-03-22 19:00 060906078 BK Häcken (J17) - Kungsladugårds BK (D5H) Gothia Park konstgräs
2012-03-24 11:00 060906116 KF Velebit (D3H) - Lerums IS (D3H) Tuvevallen 2 Konstgräs
2012-03-24 11:15 060906083 Lindome GIF (D2H) - Fässbergs IF (D2H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-03-24 12:00 060906076 Sävedalens IF (D2H) - Lidköpings FK (D3H) 3 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-24 13:30 060906081 Lärje-Angereds IF (D3H) - FBK Karlstad (D?H) Bläsebovallen 1 Konstgräs
2012-03-24 14:00 060906117 GAIS (U21) - Lerums IS (U) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-24 14:15 060906082 Jitex BK (DAD) - Sarpsborg 08 (No) (D1D) 2 - 0 Krokslättsvallen konstgräs
2012-03-25 12:00 060906100 IF Angered United (DJ) - Sarpsborg 08 (DJ) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-25 14:00 060906099 Älvängens IK (D6H) - IFK Göteborg (J19) LP Idrottsplats 1
2012-03-25 14:00 060906118 GAIS (U21) - Vara SK (D4H) 0 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2012-03-25 15:00 060906085 Jonsereds IF (D2H) - IFK Göteborg (J19) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-03-28 18:15 060906079 Västra Frölunda IF (D2H) - Torslanda IK (D2H) Torslandavallen 2 Konstgräs
Omgång 10
2012-03-27 19:00 060906102 Gunnilse IS (D2H) - Ahlafors IF (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-03-27 19:00 060906119 Floda BoIF (D4H) - Sävedalens IF (D2H) Flodala IP 3 KG
2012-03-27 19:15 060906121 Örgryte IS (U19) - FC Trollhättan (U19) Hammarviken Arena
2012-03-28 18:30 060906122 Örgryte IS (D1H) - Qviding FIF (D1H) Hammarviken Arena
2012-03-29 19:00 060906098 Ytterby IS (D2H) - Stenungsunds IF (D3H) 1 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2012-03-30 19:30 060906103 Assyriska BK (D2H) - Tvååkers IF (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-31 11:00 060906123 Västra Frölunda IF (P17) - Halmstads BK (P17) Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-31 12:00 060906104 Västra Frölunda IF (D2H) - Kållered SK (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-03-31 12:00 060906105 Sävedalens IF (D2H) - Partille IF FK (D3H) Vallhamra 2 Konstgräs
2012-03-31 13:00 060906124 Västra Frölunda IF (P16) - Halmstads BK (P16) 4 - 3 Garminvallen konstgräs (Välen)
2012-03-31 15:00 060906111 Jitex BK (DAD) - Kristianstads DFF (DAD) Krokslättsvallen konstgräs
Omgång 11
2012-04-03 19:00 060906128 Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) - Jonsereds IF (HJ) 4 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2012-04-03 20:00 060906126 Fässbergs IF (D2H) - Tölö IF (D3H) Kållered Sportcenter 1
2012-04-04 19:00 060906101 BK Häcken (J19) - Lerums IS (D3H) Gothia Park konstgräs
2012-04-05 19:00 060906107 IF Väster (D4H) - Stenungsunds IF (D3H) Önneredsplan 1 Konstgräs
2012-04-05 19:00 060906108 Lindome GIF (D2H) - Lärje-Angereds IF (D3H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-04-06 12:00 060906113 IK Kongahälla (D4H) - Edets FK (D3H) Kongevi 1 Konstgräs
2012-04-06 12:00 060906129 Floda BoIF (D4H) - Lidköpings FK (D3H) 1 - 0 Flodala IP 3 KG
2012-04-06 13:00 060906110 Örgryte IS (D1H) - Assyriska BK (D2H) 2 - 0 Hammarviken Arena
2012-04-06 14:00 060906125 Utsiktens BK (D1H) - Torslanda IK (D2H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-04-07 12:00 060906112 Lerums IS (D3H) - Kållered SK (D3H) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2012-04-09 11:30 060906127 Fässbergs IF (D2H) - Lidköpings FK (D3H) Frejaplan 1 K.Gräs
2012-04-09 20:00 060906132 Västra Frölunda IF (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-04-11 20:00 060906130 Jitex BK (F17) - Kungsbacka IF (F17) 1 - 1 Frejaplan 1 K.Gräs
Omgång 12
2012-04-09 12:00 060906109 Gunnilse IS (D2H) - IFK Trollhättan (D3H) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2012-04-09 14:00 060906115 Jonsereds IF (D2H) - Alingsås IF (D3H) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2012-04-10 17:30 060906131 Örgryte IS (D1H) - IF Elfsborg (U21) Hammarviken Arena
Omgång 13
2012-04-16 16:45 060906133 Jitex BK (DAD) - IF Böljan (D2D) Krokslättsvallen konstgräs
Omgång 14
2012-06-21 10:00 060906137 BK Häcken A/B - BK Häcken A/B Gothia Park gräs
Omgång 15
2012-07-07 16:00 060906138 Gunnilse IS (D2H) - Dynamo Moskva (Ry) Hjällbovallen 1 Gräs
2012-07-13 18:00 060906141 Styrsö-kombination - IFK Göteborg (J19) Styrsöplan 1 Gräs
2012-07-26 19:00 060906140 Lindome GIF (D2H) - Tölö IF (D3H) Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-07-28 11:00 060906144 Fässbergs IF (D2H) - Kållered SK (D3H) Åbyvallen 1 Konstgräs
2012-07-28 12:00 060906136 Sävedalens IF (D2H) - Partille IF FK (D3H) 4 - 2 Vallhamra 1 Gräs
2012-07-28 12:00 060906143 Gunnilse IS (D2H) - Göteborgs FF (D3H) Hjällbovallen 1 Gräs
2012-07-28 14:00 060906134 Assyriska BK (D2H) - Lerums IS (D3H) Ruddalen 1 Konstgräs
2012-07-28 14:00 060906139 Mossens BK (D2D) - FC Hessleholm (D2D) 3 - 3 Mossens IP 1 Gräs
2012-08-03 17:30 060906142 Qviding FIF (D1H) - Fässbergs IF (D2H) Valhalla 1 Konstgräs
2012-08-03 18:30 060906145 Lindome GIF (D3D) - Jitex BK (DAD) 0 - 3 Lindevi IP 1 Konstgräs
2012-08-09 16:55 060906135 Jitex BK (DAD) - Kopparbergs/Göteborg FC (DAD) Krokslättsvallen konstgräs
Omgång 16
2012-11-17 13:00 060906147 Sävedalens IF (D2H) - Assyriska BK (D2H) 3 - 3 Vallhamra 2 Konstgräs
2012-11-21 18:00 060906148 BK Häcken (J19) - Sävedalens IF (D2H) Gothia Park konstgräs
2012-12-09 12:00 060906149 Kållered SK (D3H) - Fässbergs IF (D2H) Kållered Sportcenter 1
2012-12-09 17:00 060906146 Qviding FIF (D2D) - Lidköpings FK (D2D) Valhalla 1 Konstgräs
2012-12-18 18:30 060906150 Lindome GIF (D2H) - Fässbergs IF (D2H) 2 - 4 Lindevi IP 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info