Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Herrar

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2012-02-11 12:00 319091001 IK Oddevold - Utsiktens BK Thordengården
2012-02-11 12:00 319091060 IFK Uddevalla P17 - Stigens IF Kamratgården
2012-02-11 14:30 319091020 Vallens IF - Kode IF Ängö Schakt Arena
2012-02-12 10:30 319091025 IK Oddevold P17 - IFK Göteborg P17 Thordengården
2012-02-12 18:00 319091040 Stala IF - IFK Valla 1 - 1 Ängö Schakt Arena
2012-02-18 09:30 319091026 IK Oddevold P17 - Vänersborgs FK Thordengården
2012-02-18 12:00 319091003 IK Oddevold - Örgryte IS Thordengården
2012-02-18 14:00 319091004 IK Svane - Morlanda GoIF Rimnersvallen
2012-02-18 14:00 319091068 Uddevalla IS - Vänersborgs FK Thordengården
2012-02-18 14:00 319091074 IFK Uddevalla J - Grebbestads IF Kamratgården
2012-02-18 15:00 319091041 Stala IF - Stigens IF Ängö Schakt Arena
2012-02-25 10:00 319091027 IK Oddevold P17 - Vänersborgs IF Thordengården
2012-02-25 10:30 319091021 Vallens IF - Öckerö IF Ängö Schakt Arena
2012-02-25 12:00 319091028 IK Oddevold J - Grebbestads IF 0 - 4 Thordengården
2012-02-25 12:00 319091035 Kungshamns IF - Ödsmåls IK 5 - 0 Kungshamnsvallen
2012-02-25 12:00 319091080 Hogstorps IF - Rosseröds IK Konstgräs, Undavallen
2012-02-25 14:00 319091022 Henåns IF - IK Svane
2012-02-25 14:00 319091052 IFK Strömstad - Stigens IF Strömsvallen - Strömstad
2012-02-25 14:00 319091061 Herrestads AIF - IFK Lane Undavallen K-gräs
2012-02-25 15:00 319091089 Stala IF - Morlanda GoIF Ängö Schakt Arena
2012-03-03 12:00 319091005 IK Oddevold - Qviding FIF Thordengården
2012-03-03 12:30 319091012 Slättens IK - Bovallstrand/Hunnebo Kronbergsplan
2012-03-03 14:00 319091049 Rosseröds IK - Uddevalla IS 1 - 1 Thordengården
2012-03-03 15:00 319091042 Stala IF - Stångenäs AIS Lag 2 Ängö Schakt Arena
2012-03-03 16:00 319091062 Herrestads AIF - Ödsmåls IK 0 - 1 Undavallen K-gräs
2012-03-04 12:00 319091030 IK Oddevold P17 - Trollhättans FK Thordengården
2012-03-07 18:00 319091002 IK Oddevold - IFK Uddevalla 4 - 0 Thordengården
2012-03-07 20:00 319091051 Smögens IF - Bovallstrand/Hunnebo 10 - 1 Kungshamnsvallen
2012-03-09 19:30 319091036 Kungshamns IF - Lysekils FF 4 - 2 Kungshamnsvallen
2012-03-10 11:00 319091085 Stenungsunds IF - IFK Uddevalla 2 - 3 Doterödsvallen
2012-03-10 12:00 319091077 Tanums IF - Hedekas IF/Svarteborg Kvännevi Bullaren
2012-03-10 12:00 319091081 Hogstorps IF - Grebbestads IF 0 - 5 Konstgräs, Undavallen
2012-03-10 12:00 319091094 Stångenäs AIS Lag 2 - Bovallstrand/Hunnebo Brastad Arena
2012-03-10 12:30 319091013 Slättens IK - IK Oddevold Lag 2 Kronbergsplan
2012-03-10 13:00 319091014 Bovallstrand/Hunnebo - IK Svane Kungshamnsvallen
2012-03-10 14:00 319091063 Herrestads AIF - Eds FF Undavallen K-gräs
2012-03-10 15:00 319091043 Stala IF - IFK Lane Ängö Schakt Arena
2012-03-10 15:00 319091082 Svarteborg Dingle IF - Henåns IF 1 - 1 Kronbergsplan
2012-03-10 15:00 319091091 IFK Uddevalla P15 - Trollhättans BOIS P15 Kamratgården
2012-03-10 15:00 319091095 Stångenäs AIS - IFK Strömstad Brastad Arena
2012-03-10 15:30 319091105 Stenungsunds IF J - Kode IF J Doterödsvallen
2012-03-10 16:30 319091029 IK Oddevold P17 - Sävedalens IF 3 - 3 Thordengården
2012-03-11 12:00 319091092 IFK Uddevalla J - Uddevalla IS Kamratgården
2012-03-11 12:00 319091100 IK Oddevold P17 - Trollhättans BoIS P 17 Thordengården
2012-03-11 12:30 319091044 Stala IF - Hjärtums IS Ängö Schakt Arena
2012-03-11 14:00 319091064 Herrestads AIF - Ellenö IK Undavallen K-gräs
2012-03-14 19:00 319091023 Myckleby IK - Morlanda GoIF 0 - 4 Ängevi (Myckleby IK)
2012-03-17 09:00 319091110 IK Oddevold J - Herrestads AIF J Thordengården
2012-03-17 12:00 319091006 IK Oddevold - Norrby IF A-laget Thordengården
2012-03-17 12:15 319091087 IFK Lane - Ödsmåls IK Undavallen K-gräs
2012-03-17 12:30 319091015 Slättens IK - Bokenäs IF Kronbergsplan
2012-03-17 14:00 319091069 Uddevalla IS - Kode IF Thordengården
2012-03-17 14:00 319091101 Henåns IF Lag 2 - Rönnängs FF Hällevi
2012-03-17 16:00 319091007 IK Svane - IK Oddevold Lag 2 Thordengården
2012-03-18 12:00 319091032 IK Oddevold J - FC Trollhättan J Thordengården
2012-03-18 12:00 319091075 IFK Uddevalla P17 - BK Häcken P17 Kamratgården
2012-03-18 14:00 319091053 IFK Strömstad - Borgar Strömsvallen - Strömstad
2012-03-18 18:15 319091102 Torp GoIF - IFK Lane Lag 2 Ängö Schakt Arena
2012-03-21 19:30 319091073 Henåns IF - IFK Valla Ängö Schakt Arena
2012-03-22 19:00 319091054 IFK Strömstad - Tistadalen Strömsvallen - Strömstad
2012-03-24 11:00 319091016 Bovallstrand/Hunnebo - IFK Valla Kungshamnsvallen
2012-03-24 12:00 319091033 IK Oddevold J - Åsebro IF J 2 - 4 Thordengården
2012-03-24 13:00 319091109 Bullarens GOIF - Hedekas IF/Svarteborg Kvännevi Bullaren
2012-03-24 13:30 319091055 IFK Strömstad - Solberg SK Strömsvallen - Strömstad
2012-03-24 14:00 319091065 Herrestads AIF - Färgelanda IF 6 - 1 Undavallen K-gräs
2012-03-24 14:00 319091093 Tanums IF - Bokenäs IF Hamburgsunds grusplan
2012-03-24 16:00 319091008 Rosseröds IK - Högsäters GF Konstgräs, Undavallen
2012-03-24 16:00 319091096 Stångenäs AIS - Smögens IF Brastad Arena
2012-03-25 11:00 319091083 Svarteborg Dingle IF - Ödsmåls IK Brastad Arena
2012-03-25 12:00 319091111 Stenungsunds IF U16 - Vallens IF U16 Doterödsvallen
2012-03-25 12:30 319091103 Myckleby IK - Skärhamns IK 0 - 3 Ängö Schakt Arena
2012-03-25 13:00 319091097 Stångenäs AIS Lag 2 - Ellenö IK Brastad Arena
2012-03-25 14:15 319091084 Stenungsunds IF J - Ytterby IS junior Doterödsvallen
2012-03-30 19:00 319091119 IK Oddevold J - Drammen Thordengården
2012-03-30 19:30 319091017 Lysekils FF - Svarteborg Dingle IF Kronbergsplan
2012-03-31 12:00 319091086 Stenungsunds IF - Alingsås IF Doterödsvallen
2012-03-31 12:00 319091120 IK Oddevold Lag 2 - Slättens IK Thordengården
2012-03-31 14:00 319091010 Groheds IF - Bovallstrand/Hunnebo 0 - 3 Grohedsvallen
2012-03-31 14:00 319091070 Uddevalla IS - IFK Trollhättan Thordengården
2012-03-31 15:00 319091019 Lysekils FF - Halden 0 - 3 Kronbergsplan
2012-03-31 15:00 319091038 Kungshamns IF - Säffle FF 2 - 1 Kungshamnsvallen
2012-03-31 15:00 319091045 Stala IF - IK Svane Ängö Schakt Arena
2012-03-31 17:00 319091047 Lysekils FF P95-97 - Qviding FIF Kronbergsplan
2012-03-31 17:00 319091076 IFK Uddevalla P17 - Qviding FIF Kamratgården
2012-03-31 17:30 319091106 Stenungsunds IF J - Öckerö IF/Hönö IS J Doterödsvallen
2012-04-01 12:00 319091112 Stenungsunds IF U16 - Azalea BK U16 Doterödsvallen
2012-04-01 14:00 319091009 Rosseröds IK - Ellenö IK Thordengården
2012-04-01 14:00 319091056 IFK Strömstad - Bengtsfors IF 1 - 1 Strömsvallen - Strömstad
2012-04-01 17:00 319091113 Ödsmåls IK P17 - Kode IF P17 Ödsmåls IP
2012-04-01 18:00 319091118 Gilleby IF - Torp GoIF Ängö Schakt Arena
2012-04-04 19:00 319091048 IK Oddevold - Lindome GIF Thordengården
2012-04-05 19:00 319091018 Lysekils FF - Grebbestads IF 0 - 8 Kronbergsplan
2012-04-05 19:00 319091108 Stala IF U - Torp GoIF Ängö Schakt Arena
2012-04-06 11:30 319091046 Stala IF - Kode IF Ängö Schakt Arena
2012-04-06 12:00 319091024 Myckleby IK - IK Svane 5 - 2 Mycklebyvallen (LH Arena)
2012-04-06 12:15 319091088 IFK Lane - Wargöns IK 5 - 0 Undavallen K-gräs
2012-04-06 13:00 319091039 Kungshamns IF - Smögens IF 8 - 2 Kungshamnsvallen
2012-04-06 13:00 319091121 Tanums IF - Hamburgsunds IF Rabbalshedevallen
2012-04-06 14:00 319091057 IFK Strömstad - Färgelanda IF Strömsvallen - Strömstad
2012-04-06 14:00 319091066 Herrestads AIF - Uddevalla IS 3 - 3 Undavallen K-gräs
2012-04-09 11:00 319091104 Myckleby IK Lag 2 - Rönnängs FF 2 - 0 Mycklebyvallen (LH Arena)
2012-04-09 12:00 319091034 Färgelanda IF - Munkedals IF 7 - 4 Thordengården
2012-04-09 14:00 319091058 IFK Strömstad - Bäckefors IF Strömsvallen - Strömstad
2012-04-09 14:00 319091067 Herrestads AIF - IK Svane Undavallen K-gräs
2012-04-09 14:00 319091071 Uddevalla IS - Skepplanda BTK Thordengården
2012-04-09 14:00 319091117 Svarteborg Dingle IF - Gilleby IF 1 - 2 Kronbergsplan
2012-04-09 14:15 319091078 Stenungsunds IF J - Morlanda GoIF Doterödsvallen
2012-04-09 16:00 319091114 Ödsmåls IK P17 - Munkedals IF P17 Ödsmåls IP
2012-04-09 18:30 319091123 Stångenäs AIS - Grebbestads IF Brastad Arena
2012-04-10 18:15 319091122 IK Oddevold J - Hogstorps IF Thordengården
2012-04-12 19:00 319091059 IFK Strömstad - Berg IL Strömsvallen - Strömstad
2012-04-14 11:00 319091050 Bovallstrand/Hunnebo - Hamburgsunds IF Kungshamnsvallen
2012-04-14 12:00 319091107 Tanums IF - Billingsfors IK Rabbalshedevallen
2012-04-14 12:00 319091116 Slättens IK - Hovsta IF Kronbergsplan
2012-04-14 12:00 319091125 IK Oddevold Lag 2 - Svenshögens SK Thordengården
2012-04-14 14:00 319091011 Groheds IF - Morlanda GoIF Grohedsvallen
2012-04-14 14:00 319091090 Rosseröds IK - Färgelanda IF Konstgräs, Undavallen
2012-04-14 14:15 319091079 Stenungsunds IF J - Borgstena IF Doterödsvallen
2012-04-14 15:00 319091098 Lysekils FF - Stångenäs AIS 1 - 3 Kronbergsplan
2012-04-14 18:00 319091099 Bokenäs IF - Skredsviks SK Konstgräs, Undavallen
2012-04-16 18:30 319091124 Uddevalla IS - Trollhättans BoIS
2012-04-20 18:30 319091115 Ödsmåls IK P17 - Munkedals IF P17 Ödsmåls IP
2012-07-28 15:00 319091126 Grebbestads IF - Alingsås IF Siljevi
2012-08-04 12:00 319091133 Gilleby IF - Uddevalla IS Tavlebordsvallen
2012-08-04 15:00 319091127 Grebbestads IF - Älvsborg FF Siljevi
2012-08-04 15:00 319091128 IFK Strömstad - Vänersborgs IF Strömsvallen
2012-08-04 15:00 319091130 Smögens IF - Älvängens IK Havsvallen
2012-08-04 16:00 319091129 Halvorstorps IS - IFK Lane Fjällbacka IP
2012-08-04 16:00 319091132 Stala IF - Skärhamns IK Lövängens IP
2012-08-05 17:00 319091131 Ödsmåls IK P17 - Grebbestads IF /Bullaren/Tanum Div 3 max 17 Ödsmåls IP
2012-10-09 19:00 319091134 Bohuslän P96 - Västergötland FF P96 Doterödsvallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info