Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Fotboll

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Adolfsbergs IK (A/B) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK (D4H) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart/Svart/Svart
Adolfsbergs IK (D6H) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK (P97) Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Adolfsbergs IK U-17 Adolfsbergs IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
AIK FF (DA) AIK FF(Föreningen) Svart, Vit, Svart/Gul
Arboga Södra IF (D3D) Kenth Pettersson 058914096 0723012006 Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF (D4H) Mikael Wiker 0707616307 Gul, Svart, Gul
Arboga Södra IF (P97) Arboga Södra IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Assyriska FF (D4H) FC Örebro Nordic(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
Axbergs IF (D7H) Axbergs IF(Föreningen) Marinblå, Vinröd, Marinblå
BK Forward (D1H) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Forward (PAL) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Forward 2 (D5H) BK Forward(Föreningen) Gul, Svart, Gul
BK Forward/Eyra (D4H) BK Forward/Eyra(Föreningen)
BK Forward/Eyra (D5H) BK Forward/Eyra(Föreningen)
BK Tinnis (D3D) Kenneth Åkerström 0736754793 Vit/grön/grön
BK Zeros Damsenior (D4D) BK Zeros(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Bobby BK (D7H) Bobby BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Borens IK (D2D) Konstantin Tsilofitis 0733466484 Röd, Blå, Röd
Borens IK (P17) Borens IK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Bråtens IK (Junior) Bråtens IK(Föreningen) blå, blå, blå
Carlstad United BK (PAL) Carlstad United BK(Föreningen) svart, svart, svart
Delta Örebro IF (D6H) Delta Örebro IF(Föreningen) Grön, Grön, Vit
Djurgårdens Fotboll AB (PAL) Djurgårdens Elitfotboll AB(Föreningen) Blårandig, Blå, Blå
Djurgårdens IF DFF (DA) Djurgårdens IF DFF(Föreningen) Blårandig, Blå, Blå
Eneby BK (D2D) Lars-Göran Mohede 0706045030 Grön, grön, grön
Ervalla SK (D5H) Ervalla SK(Föreningen) Gul/Gul/Gul
Eskilstuna City FK (PAL) Eskilstuna City FK(Föreningen) BlåVit randig, Blå, Blå
Eskilstuna United DFF (D1D) Eskilstuna United DFF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
FBK Karlstad (D3H) FBK Karlstad(Föreningen) röd, vit, svarta
FC Assyriska (D4H) FC Örebro Nordic(Föreningen) Vit/Vit/Vit
FC Djursholm PA (P14) FC Djursholm(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Fellingsbro GoIF (D5H) Fellingsbro GOIF(Föreningen) Vit/Svart/Vit
Fellingsbro GOIF (D8H) Fellingsbro GOIF(Föreningen) Svart/Vit, Svart, Vit/Svart
Fjugesta IF (D6H) Fjugesta IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Fjugesta IF (D8H) Fjugesta IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
FK Bosna 92 (D4H) FK Bosna 92 Örebro(Föreningen) Vit/Blå/Vit
FK Silva (D7H) FK Silva(Föreningen) vit, blå, Blå
FK Örebro (D7H) FK Örebro(Föreningen) Vitgrön, Grön, Grön
Forsby FF (D2D) Roger Karlsson 0707224712 Blå/vit, Svart, Vita
Frövi IK (D3D) Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Frövi IK (D6H) Frövi IK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gamla Upsala SK (D2H) Gamla Upsala SK(Föreningen) Gula, Svarta, Gula
Garphyttans IF (D4D) Garphyttans IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Garphyttans IF (D6H) Garphyttans IF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Glanshammars IF (D5H) Glanshammars IF(Föreningen) Gul/Svart/Gul
Gropptorps IF (D4D) Gropptorps IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Grythyttans IF (D7H) Grythyttans IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Grönbo IF (D6H) Grönbo IF(Föreningen) Gul herr, gul dam , Svart herr, svart dam , Gul herr, gul dam
GSBK/Kopparberg (D3D) Per Eriksson 058141886 0706836124 Röd-vit, vit-röd, vit-röd
Götlunda IF (D7H) Götlunda IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Hallsbergs BK (D3D) Hallsbergs BK(Föreningen) Svart, Svart, svart
Hampetorp-Odensbackens IF (D5H) Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hampetorp-Odensbackens IF (P17) Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Hidingsta IK (D4H) Hidingsta IK(Föreningen) Gul/Svart/Gul
HOIF (D4D) Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
HOIF (D5H) Hampetorp-Odensbackens IF(Föreningen) Röd/Svart/Röd
Hovsta (D4D) Hovsta IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Hovsta IF (D4D) Hovsta IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Hovsta IF (D6H) Hovsta IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Hovsta IF Lillån (F15-18) Hovsta IF(Föreningen) Orange, Svart, Svart
Hörnebo SK (D3D) Hörnebo SK(Föreningen) Grön, Grön, Grön/Vit
IF Eker Örebro (D5H) IF Eker Örebro(Föreningen) Svart/Svart/Svart
IF Eker Örebro (D7H) IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Eker Örebro Dam (D3D) IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Eker Örebro IF Eker 15-18 IF Eker Örebro(Föreningen) Svart, Svart, Svart
IF Sylvia (D1H) IF Sylvia(Föreningen) Svart/vit, Svart, Vit
IFK Askersund (D5H) IFK Askersund(Föreningen) VitBlå randig/blå/blå
IFK Eskilstuna (D3H) IFK Eskilstuna(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Grängesberg (D6H) IFK Grängesberg FK(Föreningen) vit, blå, blå
IFK Hallsberg (D4H) IFK Hallsberg FK(Föreningen) Vit/Vit/Vit
IFK Hallsberg (D6H) IFK Hallsberg FK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Kumla (F15/18) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Kumla Dam (D3D) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Kumla Herr (D3H) IFK Kumla(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Lindesberg (D4D) IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Lindesberg (D6H) IFK Lindesberg(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Motala FK (D5H) IFK Motala FK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IFK Norrköping FK (P16) IFK Norrköping FK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
IFK Wreta Kloster DAM (D3D) IFK Wreta Kloster(Föreningen) Röd, Blå, Vit
IFK Ölme (D3H) IFK Ölme(Föreningen) blå, blå, blå
IFK Örebro (D4H) IFK Örebro(Föreningen) Blå, Blå, Blå
IFK Örebro 2 (D5H) IFK Örebro(Föreningen) Blå/Blå/Blå
IK Brage (PAL) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Brage (SE) IK Brage(Föreningen) Grön, Vit, Vit
IK Sturehov (D3D) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (D4D) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (D4H) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (D5H) IK Sturehov(Föreningen) Röd/Blå/Röd
IK Sturehov (D6H) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (F15-18) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov (P16) IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
IK Sturehov F15 IK Sturehov(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Immetorp BK (D4H) Immetorp BK(Föreningen) grön, vit, gröna
Jitex BK (DA) Jitex Mölndal BK(Föreningen) Lila, Lila, Lila
Julita GoIF/Gropptorps IF (D4D) Julita GoIF(Föreningen) Grön, Svart, Svart
Juventus IF (D3H) Juventus IF(Föreningen) Svart/vit, Vit, Vita
Karlskoga SK (F15) Karlskoga SK(Föreningen) vit, vit, vita
Karlskoga SK (F16) Karlskoga SK(Föreningen) vit, vit, vita
Karlslunds FF Karlslunds FF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds FF (D5H) Karlslunds FF(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF HFK (D2H) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF HFK (P14) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlslunds IF HFK 2 (D5H) Karlslunds IF HFK(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Karlstad BK (D1H) Karlstads BK(Föreningen) blå, vita, blå
KB Karlskoga FF (D2H) KB Karlskoga FF(Föreningen) blå, blå, blå
KBK Ungdom (D4H) Karlstad BK Ungdom(Föreningen) blå, vita, blå
KIF Örebro DFF (DA) KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
KIF Örebro DFF (F17) KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
KIF Örebro DFF F17 KIF Örebro DFF(Föreningen) röd, röd, röd
KIF Örebro DUFF (D2D) KIF Örebro DUFF(Föreningen) Röd, blå, röd
Kilsmo IK (D6H) Kilsmo IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kisa BK (D4H) Kisa BK(Föreningen) Gul, Vit, Gul
Kristbergs IF (D5H) Kristbergs IF(Föreningen) Svart = A-laget, Svarta = A-laget, Svarta = A-laget
Kumla BK (D6H) Kumla BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Kungsör BK (P97) Kungsör BK(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Köping FF (D3H) Köping FF(Föreningen) Röd/svart, Svart, Svart
Latorps IF (D5H) Latorps IF(Föreningen) Vit/Svart/Svart
Laxå IF (D5H) Laxå IF(Föreningen) Röd/Vit/Röd
Lekebergs IF (D7H) Lekebergs IF(Föreningen) Svart-Röd/Svart/Svart
Lidköpings FK (D3H) Lidköpings FK(Föreningen) Röd/Svart, Svart, Svart
Lilla Örebro BK (D7H) Lilla Örebro BK(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Lillkyrka IF (D5H) Lillkyrka IF(Föreningen) Gul/Blå/Gul
Lillån FK (D5H) Lillån FK(Föreningen) Vit/grön, Grön, Vit
Lillån FK Dam (D3D) Lillån FK(Föreningen) Vit/grön, Grön, Vit
Lillån FK F15 Lillån FK(Föreningen) Vit/grön, Grön, Vit
Lindesbergs FK (D6H) Lindesbergs FK(Föreningen)
Linghems SK (D3D) Linghems SK(Föreningen) grön, svart, svart
Linköpings FF Ungdom (PAL) Linköpings FF Ungdom(Föreningen) Röd, Svart el Vit, Svart
Lkpg Kenty DFF B (D3D) BK Kenty(Föreningen) Vit, Svart, Vit
LSW IF (D4H) Kenneth Håkansson 014154354 0706890110 blå, blå, blå
Mariebergs IK (D5H) Mariebergs IK(Föreningen) Blå/Vit/Blå
Mariestads BoIS FF (D2D) Tomas Nilsson 050114547 0723224547 Röd, Röd, Röd
Marsjö-Byle GoIF (D6H) Marsjö-Byle GOIF(Föreningen) Grön, Vit, Svart
Medåkers IF (D4H) Medåkers IF(Föreningen) Svart-gul, Svart, Svart
Mullhyttans IF (D6H) Mullhyttans IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Mullhyttans IF (D8H) Mullhyttans IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Märsta IK P97 Märsta IK(Föreningen) Svart/Gul, Svart(gula revärer), Svart
Nora-Pershyttan BK (D5H) Nora BK(Föreningen) Röd/Svart/Svart
Nora-Pershyttan BK P15 Nora BK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Nyckelby IF (D7H) Nyckelby IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Nyköpings BIS (D2H) Nyköpings BIS(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Närkes Kils SK (D4H) Ulf Eriksson 019280536 0735723421 Blå/Blå/Blå
Närkes Kils SK (D8H) Nerikes Kils SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Pars FC Örebro (D4D) Scandinavian FC Örebro(Föreningen) Röd (herr) Svart (dam) , Svart, Svart
Pars FC Örebro (D5H) Scandinavian FC Örebro(Föreningen) Svart/Svart/Svart
Pålsboda GoIF (D5H) Peter Erlandsson 058240227 0705146940 Röd/Svart/Röd
Pålsboda GoIF (D7H) Pålsboda GOIF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
QBIK (D1D) QBIK(Föreningen) Blå, blå, blå
Real Örebro (D5H) Peter Hilmersson 0705428236 Vit/Vit/Vit
Rynninge IK (D2H) Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rynninge IK 2 (D5H) Rynninge IK(Föreningen) Vit/Blå/Vit
Rynninge IK Dam (D3D) Peter Nilsson 0706378269 Vit, Blå, Vit
Rynninge IK F 15-18 Rynninge IK(Föreningen) Vit, Blå, Vit
Rävåsens IK (D2D) Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) röd, röd, röda
Rävåsens IK (F15-18) Rävåsens IK Karlskoga(Föreningen) röd, röd, röda
Sannaheds IF (D6H) Sannaheds IF(Föreningen) Röd, Svart, Svart
Sils IF Dam (D2D) Sils IF(Föreningen) Röd-vit, Röd, Vit
Skattkärrs IF (D3D) Skattkärrs IF(Föreningen) röd, röd, röda
Skyllbergs IK P16-17 Skyllbergs IK(Föreningen) vit, blå, vit/blå
Sköllersta IF (D3D) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Sköllersta IF (D3H) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
Sköllersta IF 2 (D5H) Sköllersta IF(Föreningen) Blå, Svart, Blå
SMÅ IF (D6H) Stora Mellösa-Åsbyvikens IF(Föreningen) Röd, Svart, Röd
Stene IF (D7H) Stene IF(Föreningen) Gul, Blå, Gul
Tibro AIK FK (D2H) Tibro AIK FK(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Tjällmo IF (D6H) Tjällmo IF(Föreningen) vit, svart, röd
Töreboda IK (F17) Töreboda IK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Vadstena GoIF (D3D) Vadstena GIF(Föreningen) Vit, Grön, Vita
Villastadens IF (D4H) Villastadens IF(Föreningen) Svart, svart, Svart
Vretstorps IF (D4H) Vretstorps IF(Föreningen) Röd-Svart/Svart/Svart
Vretstorps IF (D6H) Vretstorps IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Värhulta AIS (D6H) Värhulta AIS(Föreningen) RÖD, RÖD, RÖD
Värmbols FC Junior Värmbols FC(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Västerås IK Dam (D2D) Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Västerås IK Herrar (D2H) Västerås IK(Föreningen) Gul-svart, Svart, Svart
Yxhults IK (D4H) Yxhults IK(Föreningen) Vit/Svart/Vit
Yxhults IK (D6H) Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Yxhults IK (JA) Yxhults IK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Åmmebergs IF (D6H) Jörgen Eriksson blå, blå, blå
Åtorps IF (D6H) Åtorps IF(Föreningen) blå, blå, blå
Öfvre Adolfsberg FC (D2D) Öfvre Adolfsberg FC(Föreningen) Vit-Grön, Grön, Vit
Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Öfvre Adolfsberg FC(Föreningen) Grön-Vit/Grön/Vit
Örebro SK (D7H) Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK (P95) Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK (P96) Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK (U21) Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK 2 (PAL) Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK P96 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK FK P-97 Örebro SK FK(Föreningen) Vit, Svart, Vit
Örebro SK Söder Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örebro SK Söder Dam (D2D) Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örebro SK Söder F15 Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Örebro SK Ungdom (D3H) Antonio Eni 019232327 0704199608 Svart, Svart, Svart och vita
Örebro SK Ungdom 2 (D5H) Antonio Eni 019232327 0704199608 Svart, Svart, Svart och vita
Örebro SK Ungdomsklubb (D5H) Antonio Eni 019232327 0704199608 Svart, Svart, Svart och vita
Örebro Syrianska IF (D3H) Örebro Syrianska IF(Föreningen) Röd/Gul, Röd, Röda
ÖSK Söder F16 Örebro SK Söder(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Östansjö IF (D6H) Östansjö IF(Föreningen) grön, grön, grön
Östansjö IF (D7H) Östansjö IF(Föreningen) grön, grön, grön
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2012-01-23 17:30 120890034 Karlslunds IF HFK (D2H) - Adolfsbergs IK (D4H) 1 - 0 Karlslund Arena
2012-01-28 12:30 120890012 KIF Örebro DFF (DA) - Sils IF Dam (D2D) Behrn Arena
2012-01-29 13:00 120890047 Örebro SK FK (U21) - Karlstad BK (D1H) Behrn Arena
Omgång 2
2012-02-02 19:45 120890070 Adolfsbergs IK (D4H) - Hidingsta IK (D4H) Allévallen, Konstgräs
2012-02-04 18:15 120890049 Örebro Syrianska IF (D3H) - Adolfsbergs IK (D4H) Karlslund Arena
2012-02-05 13:00 120890002 Örebro SK FK (U21) - Tibro AIK FK (D2H) Behrn Arena
2012-02-11 13:00 120890013 KIF Örebro DFF (DA) - Eskilstuna United DFF (D1D) Behrn Arena
2012-02-11 13:00 120890084 Örebro Distriktslag P97 - Värmland Distriktslag P97 4 - 1 Allévallen, Konstgräs
2012-02-11 14:45 120890085 Örebro Distriktslag P97 - Värmland Distriktslag P97 Allévallen, Konstgräs
2012-02-11 15:15 120890103 Hidingsta IK (D4H) - Mariebergs IK (D5H) Trängens IP Konstgräs
2012-02-12 13:00 120890099 Örebro (F97 Distriktslag) - Västmanland (F97:1) Allévallen, Konstgräs
2012-02-12 14:30 120890100 Örebro (F97 Distriktslag) - Västmanland (F97:1) 3 - 3 Allévallen, Konstgräs
2012-02-16 20:10 120890108 Adolfsbergs IK (D4H) - IFK Örebro (D4H) Allévallen, Konstgräs
2012-02-18 10:15 120890109 Örebro SK FK 2 (PAL) - Djurgårdens Fotboll AB (PAL) Behrn Arena
2012-02-18 13:00 120890014 KIF Örebro DFF (DA) - AIK FF (DA) Behrn Arena
2012-02-18 15:15 120890110 Närkes Kils SK (D4H) - Lillån FK (D5H) Allévallen, Konstgräs
2012-02-18 15:30 120890031 BK Forward (D1H) - KB Karlskoga FF (D2H) 0 - 1 Behrn Arena
2012-02-18 16:15 120890028 Rynninge IK (D2H) - Örebro Syrianska IF (D3H) Karlslund Arena
2012-02-19 13:00 120890018 KIF Örebro DUFF (D2D) - Örebro SK Söder Dam (D2D) Behrn Arena
2012-02-19 14:15 120890060 Yxhults IK (D4H) - Örebro SK Ungdom 2 (D5H) 4 - 1 Kumla IP, Konstgräs
2012-02-19 15:15 120890083 KIF Örebro DFF F17 - Värmland Distriktslag F96 Behrn Arena
2012-02-25 11:15 120890061 Yxhults IK (D4H) - Örebro SK Ungdom (D3H) Kumla IP, Konstgräs
2012-02-25 12:15 120890048 Karlslunds IF HFK (D2H) - IFK Ölme (D3H) 0 - 2 Karlslund Arena
2012-02-25 13:00 120890105 Lilla Örebro BK (D7H) - Närkes Kils SK (D8H) 0 - 4 Trängens IP Konstgräs
2012-02-25 13:30 120890022 IFK Kumla Herr (D3H) - LSW IF (D4H) 3 - 2 Kumla IP, Konstgräs
2012-02-25 14:15 120890089 Karlslunds IF HFK 2 (D5H) - Laxå IF (D5H) 0 - 0 Karlslund Arena
2012-02-25 15:00 120890032 BK Forward (D1H) - Karlstad BK (D1H) 2 - 1 Behrn Arena
2012-02-25 15:15 120890129 Hidingsta IK (D4H) - IK Sturehov (D4H) Trängens IP Konstgräs
2012-02-25 16:00 120890050 Örebro Syrianska IF (D3H) - Arboga Södra IF (D4H) 3 - 0 Karlslund Arena
2012-02-26 14:00 120890104 KIF Örebro DUFF (D2D) - Hörnebo SK (D3D) Behrn Arena
2012-02-26 19:15 120890036 Vretstorps IF (D4H) - BK Forward/Eyra (D4H) 4 - 4 Allévallen, Konstgräs
Omgång 3
2012-03-02 19:15 120890029 Rynninge IK (D2H) - IFK Eskilstuna (D3H) Behrn Arena
2012-03-03 10:15 120890158 Sköllersta IF (D3D) - Garphyttans IF (D4D) Allévallen, Konstgräs
2012-03-03 12:15 120890009 Karlslunds IF HFK (D2H) - BK Forward (D1H) 1 - 2 Karlslund Arena
2012-03-03 12:15 120890113 Åmmebergs IF (D6H) - Tjällmo IF (D6H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-03 13:00 120890015 KIF Örebro DFF (DA) - QBIK (D1D) Behrn Arena
2012-03-03 13:15 120890160 Hidingsta IK (D4H) - Hovsta IF (D6H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-03 14:15 120890090 Karlslunds IF HFK 2 (D5H) - IFK Örebro (D4H) 4 - 0 Karlslund Arena
2012-03-03 14:15 120890126 IFK Hallsberg (D4H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-03 15:15 120890062 Yxhults IK (D4H) - IF Eker Örebro (D5H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-03 17:15 120890159 Yxhults IK (JA) - Bråtens IK (Junior) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-04 10:00 120890132 Östansjö IF (D6H) - Fjugesta IF (D6H) 2 - 4 Allévallen, Konstgräs
2012-03-04 10:00 120890146 IFK Kumla (F15/18) - Rävåsens IK (F15-18) 0 - 0 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-04 11:00 120890155 Fellingsbro GoIF (D5H) - IFK Lindesberg (D6H) x planen finns ej som anläggning
2012-03-04 12:00 120890154 Hallsbergs BK (D3D) - Vadstena GoIF (D3D) Allévallen, Konstgräs
2012-03-04 13:10 120890053 IFK Kumla Dam (D3D) - Eneby BK (D2D) 0 - 3 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-04 14:15 120890123 HOIF (D4D) - Garphyttans IF (D4D) 1 - 1 Allévallen, Konstgräs
2012-03-04 15:30 120890151 Real Örebro (D5H) - Glanshammars IF (D5H) 1 - 1 Behrn Arena
2012-03-04 16:00 120890161 IF Eker Örebro IF Eker 15-18 - Rävåsens IK (F15-18) 4 - 2 Allévallen, Konstgräs
2012-03-04 16:15 120890141 Örebro SK Söder Dam (D2D) - BK Tinnis (D3D) Karlslund Arena
2012-03-04 18:15 120890162 Sköllersta IF (D3H) - Örebro SK Söder Allévallen, Konstgräs
2012-03-04 19:30 120890115 Hovsta IF (D6H) - Nyckelby IF (D7H) 9 - 2 Ekängs IP, Konstgräs
2012-03-04 20:00 120890107 IK Sturehov (D4H) - IFK Örebro 2 (D5H) 1 - 2 Allévallen, Konstgräs
2012-03-10 11:15 120890081 BK Forward (PAL) - Eskilstuna City FK (PAL) 5 - 2 Trängens IP Konstgräs
2012-03-10 12:00 120890133 Östansjö IF (D6H) - IFK Askersund (D5H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-10 12:00 120890156 FK Örebro (D7H) - Lilla Örebro BK (D7H) 2 - 3 Sörbyvallen Örebro Grus
2012-03-10 12:15 120890010 Karlslunds IF HFK (D2H) - IFK Eskilstuna (D3H) 2 - 1 Karlslund Arena
2012-03-10 13:00 120890016 KIF Örebro DFF (DA) - Jitex BK (DA) Behrn Arena
2012-03-10 13:00 120890145 Hampetorp-Odensbackens IF (D5H) - SMÅ IF (D6H) Odenvallen B
2012-03-10 14:15 120890024 IFK Kumla Herr (D3H) - Rynninge IK (D2H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-10 14:15 120890091 Karlslunds IF HFK 2 (D5H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) 0 - 0 Karlslund Arena
2012-03-10 14:15 120890114 Åmmebergs IF (D6H) - Pålsboda GoIF (D5H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-10 15:00 120890169 Nyckelby IF (D7H) - Grönbo IF (D6H) 1 - 1 Idrottsparken Fellingsbro Grus
2012-03-10 16:00 120890051 Örebro Syrianska IF (D3H) - IFK Ölme (D3H) Karlslund Arena
2012-03-10 16:15 120890063 Yxhults IK (D4H) - Örebro SK Ungdom (D3H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-10 18:00 120890168 IF Eker Örebro Dam (D3D) - KIF Örebro DFF (F17) 0 - 3 Karlslund Arena
2012-03-11 10:15 120890164 Sköllersta IF (D3D) - Lillån FK Dam (D3D) Allévallen, Konstgräs
2012-03-11 10:15 120890165 Yxhults IK (D6H) - FK Silva (D7H) 8 - 0 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-11 12:15 120890150 IFK Hallsberg (D4H) - BK Forward/Eyra (D5H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-11 12:30 120890019 KIF Örebro DUFF (D2D) - Mariestads BoIS FF (D2D) 2 - 1 Behrn Arena
2012-03-11 13:00 120890184 Real Örebro (D5H) - Örebro SK Ungdom 2 (D5H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-11 13:10 120890054 IFK Kumla Dam (D3D) - IFK Wreta Kloster DAM (D3D) 5 - 4 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-11 14:00 120890182 Örebro (F96) - Södermanland (F 16) Allévallen, Konstgräs
2012-03-11 16:15 120890142 Örebro SK Söder Dam (D2D) - Arboga Södra IF (D3D) 1 - 1 Karlslund Arena
2012-03-11 17:15 120890183 Frövi IK (D6H) - Närkes Kils SK (D4H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-11 18:00 120890163 Fjugesta IF (D6H) - Adolfsbergs IK (D6H) 9 - 1 Allévallen, Konstgräs
2012-03-11 20:00 120890106 Nora-Pershyttan BK (D5H) - Lindesbergs FK (D6H) 2 - 3 Allévallen, Konstgräs
2012-03-13 20:30 120890186 Adolfsbergs IK (D4H) - Sköllersta IF (D3H) Ekängs IP, Konstgräs
2012-03-17 10:15 120890041 Vretstorps IF (D4H) - Närkes Kils SK (D4H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-17 11:00 120890035 KIF Örebro DFF (DA) - Djurgårdens IF DFF (DA) Behrn Arena
2012-03-17 12:15 120890187 Adolfsbergs IK U-17 - Örebro SK FK P-97 Ekängs IP, Konstgräs
2012-03-17 13:00 120890052 Örebro Syrianska IF (D3H) - FK Bosna 92 (D4H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-17 13:15 120890033 BK Forward (D1H) - IK Brage (SE) 2 - 2 Behrn Arena
2012-03-17 13:30 120890025 IFK Kumla Herr (D3H) - Immetorp BK (D4H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-17 14:15 120890189 Sköllersta IF (D3H) - Villastadens IF (D4H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-17 15:00 120890112 Rynninge IK Dam (D3D) - Arboga Södra IF (D3D) 3 - 0 Trängens IP Konstgräs
2012-03-17 16:15 120890064 Yxhults IK (D4H) - IK Sturehov (D5H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-17 16:15 120890127 IFK Hallsberg (D4H) - Kristbergs IF (D5H) 12 - 0 Allévallen, Konstgräs
2012-03-18 10:15 120890172 IK Sturehov (P16) - Skyllbergs IK P16-17 3 - 1 Allévallen, Konstgräs
2012-03-18 11:00 120890020 KIF Örebro DUFF (D2D) - Västerås IK Dam (D2D) Behrn Arena
2012-03-18 11:30 120890147 IFK Kumla (F15/18) - IK Sturehov (F15-18) 4 - 0 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-18 14:00 120890005 Örebro SK FK (U21) - Lidköpings FK (D3H) Behrn Arena
2012-03-18 14:00 120890195 Hallsbergs BK (D3D) - Hovsta IF (D4D) 4 - 0 Allévallen, Konstgräs
2012-03-18 15:15 120890030 Rynninge IK (D2H) - Köping FF (D3H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-18 15:15 120890065 Yxhults IK (D6H) - Hovsta IF (D6H) Inst. Kumla IP, Konstgräs
2012-03-18 16:00 120890039 IF Eker Örebro IF Eker 15-18 - Örebro SK Söder F15 1 - 1 Allévallen, Konstgräs
2012-03-18 16:30 120890096 BK Forward 2 (D5H) - Adolfsbergs IK (D4H) 0 - 2 Behrn Arena
2012-03-18 17:00 120890139 Öfvre Adolfsberg FC (D4H) - Hidingsta IK (D4H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-18 18:00 120890193 Yxhults IK (JA) - BK Forward (PAL) 5 - 2 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-20 17:30 120890092 Karlslunds IF HFK 2 (D5H) - Villastadens IF (D4H) 2 - 2 Karlslund Arena
2012-03-20 19:15 120890102 Rynninge IK (D2H) - BK Forward (D1H) Behrn Arena
2012-03-24 10:15 120890121 IK Sturehov (D4D) - Hovsta IF (D4D) 2 - 2 Allévallen, Konstgräs
2012-03-24 12:15 120890042 Vretstorps IF (D4H) - Immetorp BK (D4H) 2 - 2 Allévallen, Konstgräs
2012-03-24 12:15 120890198 Örebro SK FK P96 - IK Sturehov (P16) 0 - 3 Ekängs IP, Konstgräs
2012-03-24 12:30 120890021 KIF Örebro DUFF (D2D) - Borens IK (D2D) Behrn Arena
2012-03-24 13:15 120890190 Rynninge IK 2 (D5H) - Hidingsta IK (D4H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-24 14:00 120890137 Laxå IF (D5H) - Adolfsbergs IK (D4H) 1 - 5 Allévallen, Konstgräs
2012-03-24 14:00 120890188 Örebro SK FK (P96) - IFK Norrköping FK (P16) Ekängs IP, Konstgräs
2012-03-24 14:00 120890196 IFK Kumla Herr (D3H) - Köping FF (D3H) 1 - 2 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-24 15:00 120890116 Karlslunds IF HFK (P14) - FC Djursholm PA (P14) 2 - 1 Behrn Arena
2012-03-24 15:15 120890097 BK Forward 2 (D5H) - IK Sturehov (D4H) 5 - 1 Trängens IP Konstgräs
2012-03-24 16:00 120890199 Kumla BK (D6H) - Bobby BK (D7H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-25 10:15 120890043 Vretstorps IF (D6H) - IFK Hallsberg (D6H) 1 - 0 Allévallen, Konstgräs
2012-03-25 12:15 120890178 Sköllersta IF (D3D) - Julita GoIF/Gropptorps IF (D4D) 5 - 3 Allévallen, Konstgräs
2012-03-25 13:00 120890140 Öfvre Adolfsberg FC (D4H) - Närkes Kils SK (D4H) Trängens IP Konstgräs
2012-03-25 13:55 120890056 IFK Kumla Dam (D3D) - Lillån FK Dam (D3D) 3 - 0 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-25 14:15 120890203 HOIF (D4D) - IF Eker Örebro IF Eker 15-18 2 - 6 Allévallen, Konstgräs
2012-03-25 15:00 120890201 Örebro SK FK P-97 - Märsta IK P97 Ekängs IP, Konstgräs
2012-03-25 16:00 120890157 Fellingsbro GOIF (D8H) - Götlunda IF (D7H) 3 - 0 Idrottsparken Fellingsbro Grus
2012-03-25 17:45 120890148 IFK Kumla (F15/18) - Hovsta IF Lillån (F15-18) 4 - 1 Kumla IP, Konstgräs
2012-03-28 19:45 120890117 Rynninge IK (D2H) - IFK Ölme (D3H) Behrn Arena
2012-03-31 11:15 120890066 Yxhults IK (D4H) - Sköllersta IF (D3H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-31 11:15 120890214 BK Forward 2 (D5H) - Laxå IF (D5H) 5 - 1 Trängens IP Konstgräs
2012-03-31 11:45 120890118 Rynninge IK (D2H) - FBK Karlstad (D3H) Behrn Arena
2012-03-31 12:15 120890011 Karlslunds IF HFK (D2H) - Nyköpings BIS (D2H) 1 - 3 Karlslund Arena
2012-03-31 12:15 120890128 IFK Hallsberg (D4H) - Juventus IF (D3H) Allévallen, Konstgräs
2012-03-31 12:15 120890213 Örebro SK FK 2 (PAL) - IK Brage (PAL) Ekängs IP, Konstgräs
2012-03-31 14:15 120890044 IFK Hallsberg (D4H) - IFK Motala FK (D5H) Inst.
2012-03-31 14:15 120890202 Vretstorps IF (D4H) - IFK Motala FK (D5H) 10 - 1 Allévallen, Konstgräs
2012-03-31 15:00 120890087 IFK Örebro (D4H) - Kisa BK (D4H) 1 - 2 Trängens IP Konstgräs
2012-03-31 15:00 120890205 Mullhyttans IF (D6H) - Stene IF (D7H) 10 - 3 Åvallen
2012-03-31 15:15 120890217 Yxhults IK (JA) - Sköllersta IF 2 (D5H) Kumla IP, Konstgräs
2012-03-31 16:00 120890194 Pålsboda GoIF (D5H) - Rynninge IK 2 (D5H) 1 - 2 Allévallen, Konstgräs
2012-03-31 16:15 120890166 Örebro Syrianska IF (D3H) - Adolfsbergs IK (D4H) Karlslund Arena
2012-03-31 17:00 120890088 IFK Örebro 2 (D5H) - Kisa BK (D4H) 0 - 0 Trängens IP Konstgräs
2012-04-25 18:15 120890177 Sköllersta IF (D3D) - HOIF (D4D) Allévallen, Konstgräs
Omgång 4
2012-04-01 10:15 120890206 Vretstorps IF (D4H) - IFK Askersund (D5H) 0 - 6 Allévallen, Konstgräs
2012-04-01 11:15 120890197 Garphyttans IF (D6H) - Grönbo IF (D6H) 5 - 0 Trängens IP Konstgräs
2012-04-01 11:30 120890149 IFK Kumla (F15/18) - Töreboda IK (F17) 0 - 0 Kumla IP, Konstgräs
2012-04-01 13:00 120890208 FC Assyriska (D4H) - Närkes Kils SK (D4H) Trängens IP Konstgräs
2012-04-01 13:30 120890026 IFK Kumla Herr (D3H) - Öfvre Adolfsberg FC (D4H) Kumla IP, Konstgräs
2012-04-01 14:15 120890215 Sköllersta IF (D3D) - Frövi IK (D3D) Allévallen, Konstgräs
2012-04-01 15:00 120890218 Örebro SK FK P-97 - Nora-Pershyttan BK P15 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-01 16:00 120890175 Öfvre Adolfsberg FC (D2D) - Borens IK (D2D) 2 - 3 Karlslund Arena
2012-04-01 20:00 120890212 Hallsbergs BK (D3D) - Garphyttans IF (D4D) 5 - 0 Allévallen, Konstgräs
2012-04-03 15:00 120890222 Lindesbergs FK (D6H) - Delta Örebro IF (D6H) 2 - 5 Trängens IP Konstgräs
2012-04-05 20:00 120890170 IFK Kumla Herr (D3H) - Adolfsbergs IK (D4H) Kumla IP, Konstgräs
2012-04-06 08:15 120890237 Garphyttans IF (D6H) - Lekebergs IF (D7H) 2 - 3 Karlslund Arena
2012-04-06 12:15 120890093 Karlslunds IF HFK 2 (D5H) - BK Forward 2 (D5H) 2 - 2 Karlslund Arena
2012-04-06 14:15 120890130 IFK Hallsberg (D4H) - IFK Askersund (D5H) Allévallen, Konstgräs
2012-04-06 15:00 120890224 Fellingsbro GoIF (D5H) - Medåkers IF (D4H) 2 - 3 Arunavallen 1
2012-04-07 12:15 120890226 Närkes Kils SK (D4H) - Örebro SK Ungdomsklubb (D5H) Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-08 12:15 120890191 Rynninge IK 2 (D5H) - Real Örebro (D5H) Allévallen, Konstgräs
2012-04-08 15:00 120890231 Örebro SK FK P-97 - Adolfsbergs IK (P97) 3 - 8 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-08 15:15 120890067 Yxhults IK (D6H) - IK Sturehov (D6H) Kumla IP, Konstgräs
2012-04-08 16:00 120890040 IF Eker Örebro IF Eker 15-18 - Lillån FK F15 7 - 0 Allévallen, Konstgräs
2012-04-08 18:00 120890046 Örebro SK Söder F15 - IK Sturehov F15 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-08 18:30 120890216 IFK Kumla (F15/18) - Karlskoga SK (F16) Kumla IP, Konstgräs
2012-04-08 19:30 120890232 Örebro SK FK P-97 - Hampetorp-Odensbackens IF (P17) Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-09 09:45 120890219 Lillån FK Dam (D3D) - Garphyttans IF (D4D) 4 - 0 Karlslund Arena
2012-04-09 12:15 120890225 BK Forward 2 (D5H) - Örebro SK Ungdom (D3H) 4 - 1 Trängens IP Konstgräs
2012-04-09 13:45 120890143 Örebro SK Söder Dam (D2D) - Lkpg Kenty DFF B (D3D) 2 - 2 Karlslund Arena
2012-04-09 16:00 120890210 Grönbo IF (D6H) - Bobby BK (D7H) Stadsskogsskolan Grus
2012-04-09 17:00 120890223 Östansjö IF (D6H) - Vretstorps IF (D4H) Bäcksjövallen
2012-04-09 18:15 120890179 Sköllersta IF (D3D) - IK Sturehov (D4D) 3 - 0 Allévallen, Konstgräs
2012-04-09 20:15 120890233 Sköllersta IF (D3H) - Rynninge IK (D2H) Allévallen, Konstgräs
2012-04-11 18:30 120890207 Vretstorps IF (D4H) - Pålsboda GoIF (D5H) 6 - 2 Fredriksberg
2012-04-14 00:00 120890027 IFK Kumla Herr (D3H) - Arboga Södra IF (D4H)
2012-04-14 10:15 120890248 Örebro Syrianska IF (D3H) - Adolfsbergs IK (D4H) Karlslund Arena
2012-04-14 12:15 120890094 Karlslunds IF HFK 2 (D5H) - IK Sturehov (D4H) 2 - 3 Karlslund Arena
2012-04-14 12:15 120890242 Örebro SK FK 2 (PAL) - Adolfsbergs IK (A/B) 3 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-14 14:00 120890153 Kilsmo IK (D6H) - Marsjö-Byle GoIF (D6H) Högsjö Idrottsplats
2012-04-14 14:15 120890131 IFK Hallsberg (D4H) - Villastadens IF (D4H) Allévallen, Konstgräs
2012-04-14 14:15 120890192 Yxhults IK (D4H) - Hidingsta IK (D4H) Kumla IP, Konstgräs
2012-04-14 15:15 120890221 Hovsta IF (D4D) - Pars FC Örebro (D4D) 0 - 1 Trängens IP Konstgräs
2012-04-14 16:00 120890120 IF Eker Örebro (D5H) - FK Örebro (D7H) 2 - 0 Karlslund Arena
2012-04-14 16:00 120890204 Kumla BK (D6H) - Fjugesta IF (D6H) 0 - 2 Kumla IP, Konstgräs
2012-04-14 18:30 120890235 Adolfsbergs IK U-17 - Örebro SK FK (P95) 2 - 6 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-15 10:00 120890176 Öfvre Adolfsberg FC (D2D) - Arboga Södra IF (D3D) 5 - 2 Karlslund Arena
2012-04-15 11:15 120890069 Yxhults IK (D6H) - IFK Örebro 2 (D5H) 2 - 3 Kumla IP, Konstgräs
2012-04-15 11:15 120890211 Real Örebro (D5H) - Lillkyrka IF (D5H) 3 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-15 12:15 120890209 KIF Örebro DFF (F17) - IK Sturehov (D4D) Behrn Arena
2012-04-15 13:00 120890111 Rynninge IK Dam (D3D) - Örebro SK Söder Dam (D2D) 2 - 2 Trängens IP Konstgräs
2012-04-15 13:10 120890058 IFK Kumla Dam (D3D) - Rävåsens IK (D2D) 0 - 3 Kumla IP, Konstgräs
2012-04-15 14:00 120890239 Hallsbergs BK (D3D) - GSBK/Kopparberg (D3D) 4 - 0 Allévallen, Konstgräs
2012-04-15 14:00 120890246 SMÅ IF (D6H) - Garphyttans IF (D6H) 3 - 8 Tingstadsvallen
2012-04-15 15:00 120890229 Örebro Distriktslag P97 - Östergötland (P97) 2 - 3 Fredriksberg
2012-04-15 15:00 120890243 Örebro SK FK P-97 - Kungsör BK (P97) 5 - 3 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-15 15:10 120890234 Örebro (F97 Distriktslag) - IK Sturehov (D4D) 6 - 1 Trängens IP Konstgräs
2012-04-15 16:00 120890238 Östansjö IF (D7H) - Pålsboda GoIF (D7H) 4 - 4 Bäcksjövallen
2012-04-15 16:00 120890247 Nyckelby IF (D7H) - Ervalla SK (D5H) 5 - 4 Lyckevallen
2012-04-15 16:15 120890144 Örebro SK Söder Dam (D2D) - Borens IK (D2D) 4 - 1 Karlslund Arena
2012-04-15 18:15 120890220 Lillån FK Dam (D3D) - IF Eker Örebro Dam (D3D) Karlslund Arena
2012-04-15 18:15 120890244 Fjugesta IF (D8H) - Mullhyttans IF (D8H) Allévallen, Konstgräs
2012-04-15 19:30 120890241 IK Sturehov (P16) - Adolfsbergs IK U-17 0 - 2 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-15 20:15 120890180 Närkes Kils SK (D4H) - Latorps IF (D5H) 2 - 1 Karlslund Arena
2012-04-17 17:45 120890249 Pålsboda GoIF (D5H) - Pars FC Örebro (D5H) Pålsboda IP
2012-04-19 18:00 120890253 Nora-Pershyttan BK (D5H) - IFK Grängesberg (D6H) Ängarna A
2012-04-19 18:30 120890227 Yxhults IK (D4H) - BK Forward 2 (D5H) Moabvallen
2012-04-20 18:30 120890230 Nyckelby IF (D7H) - Garphyttans IF (D6H) Inst. Arunavallen 1
2012-04-21 10:15 120890181 Närkes Kils SK (D4H) - Örebro SK Ungdom 2 (D5H) 4 - 1 Karlslund Arena
2012-04-21 12:00 120890138 Laxå IF (D5H) - Immetorp BK (D4H) Allévallen, Konstgräs
2012-04-21 12:00 120890251 Grönbo IF (D6H) - Hovsta IF (D6H) Lyckevallen
2012-04-21 12:15 120890245 Örebro SK (D7H) - Grythyttans IF (D7H) 3 - 6 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-21 14:00 120890250 Mullhyttans IF (D6H) - Mariebergs IK (D5H) 7 - 4 Åsavallen
2012-04-21 17:15 120890254 Hovsta (D4D) - IFK Lindesberg (D4D) 6 - 0 Trängens IP Konstgräs
2012-04-21 18:00 120890167 FK Örebro (D7H) - Ervalla SK (D5H) 3 - 7 Karlslund Arena
2012-04-21 18:30 120890236 Adolfsbergs IK U-17 - Örebro SK FK (P96) 1 - 2 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-22 10:00 120890185 Hampetorp-Odensbackens IF (D5H) - Kilsmo IK (D6H) Odenvallen
2012-04-22 14:10 120890059 IFK Kumla Dam (D3D) - Öfvre Adolfsberg FC (D2D) 0 - 7 Kumla IP, Konstgräs
2012-04-22 15:00 120890257 Örebro SK FK P-97 - Arboga Södra IF (P97) Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-22 16:00 120890240 Hallsbergs BK (D3D) - Sköllersta IF (D3D) 0 - 2 Allévallen, Konstgräs
2012-04-22 18:00 120890045 Örebro SK Söder F15 - Karlskoga SK (F15) Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-22 18:15 120890255 Real Örebro (D5H) - Bobby BK (D7H) 1 - 1 Karlslund Arena
2012-04-24 16:00 120890200 Kumla BK (D6H) - Yxhults IK (D6H) Inst. Kumla IP, Konstgräs
2012-04-25 20:30 120890256 IK Sturehov (D4D) - Pars FC Örebro (D4D) 7 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-29 11:45 120890259 Bobby BK (D7H) - IF Eker Örebro (D7H) 4 - 2 Trängens IP Konstgräs
2012-04-29 13:00 120890258 Skyllbergs IK P16-17 - Örebro SK FK P96 2 - 4 Björkvik
2012-04-29 15:00 120890263 Örebro SK FK P-97 - Arboga Södra IF (P97) 4 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
2012-04-29 15:50 120890260 Lilla Örebro BK (D7H) - Axbergs IF (D7H) 5 - 2 Trängens IP Konstgräs
2012-05-01 11:00 120890261 Lilla Örebro BK (D7H) - FK Örebro (D7H) 2 - 3 Hedens IP A
Omgång 5
2012-05-01 10:45 120890262 Örebro SK FK (P95) - IK Sturehov (P16) 4 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
Omgång 6
2012-06-03 16:00 120890264 IK Sturehov (P16) - Adolfsbergs IK (P97) 5 - 1 Sörbyvallen Örebro Konstgräs
Omgång 7
2012-07-24 18:30 120890268 Karlslunds IF HFK (D2H) - IFK Kumla Herr (D3H) 2 - 1 Karlslund Arena
2012-07-29 13:00 120890269 Karlslunds IF HFK (D2H) - Gamla Upsala SK (D2H) 2 - 1 Karlslund Arena
Omgång 8
2012-08-01 19:00 120890270 Latorps IF (D5H) - Åtorps IF (D6H) Björkvallen
2012-08-02 18:00 120890273 IFK Hallsberg (D4H) - Lillån FK (D5H) Transtensvallen A
2012-08-02 19:00 120890271 Östansjö IF (D6H) - Sannaheds IF (D6H) 6 - 0 Bäcksjövallen
2012-08-04 11:00 120890272 Skyllbergs IK P16-17 - Borens IK (P17) 8 - 3 Skyllbergsvallen
2012-08-04 13:00 120890274 IFK Örebro (D4H) - Arboga Södra IF (D4H) 2 - 1 Behrn Arena
2012-08-04 15:00 120890265 BK Forward (D1H) - IF Sylvia (D1H) 1 - 0 Trängens IP
2012-08-04 15:00 120890266 Garphyttans IF (D6H) - Grönbo IF (D6H) 8 - 0 Kilsbergsvallen
Omgång 10
2012-10-14 13:15 120890277 Örebro Distriktslag F15 - Östergötland Distriktslag F15 Sköllervallen IP
2012-10-14 15:15 120890278 Örebro Distriktslag F15 - Östergötland Distriktslag F15 3 - 0 Sköllervallen IP
2012-10-19 19:30 120890275 Örebro Distriktslag P16 - Dalarna Distriktslag P16 Allévallen, Konstgräs
2012-10-19 19:45 120890276 Örebro Distriktslag F16 - Dalarna Distriktslag F16 2 - 1 Kumla IP, Konstgräs
2012-10-21 15:15 120890279 Örebro Distriktslag F16 - ÖSK Söder F16 4 - 2 Kumla IP, Konstgräs
2012-10-27 11:30 120890280 Örebro SK FK 2 (PAL) - Carlstad United BK (PAL) Ekängs IP, Konstgräs
Omgång 11
2012-11-13 17:00 120890281 Örebro Distriktslag (P98) - Örebro SK FK P-97 Karlslund Arena
2012-11-13 20:00 120890282 Örebro Distriktslag (P98) - Örebro SK FK P-97 Karlslund Arena
Omgång 12
2012-12-10 19:30 120890283 IFK Kumla Herr (D3H) - Adolfsbergs IK (D4H) Kumla IP, Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info