Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Dam Div 4

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2012-02-25 10:00 079915006 Kvibille/getinge - BK Astrio Sannarps IP konstgräs
2012-02-26 14:00 079915001 Snöstorp Nyhem FF - IS Halmia Sannarps IP
2012-03-03 10:00 079915021 Kvibille/getinge - Trönninge IF Dam Sannarps IP konstgräs
2012-03-03 14:00 079915026 Kornhult/Hishult FF - DFK Hasko 2 - 1 Kornhults IP
2012-03-04 11:00 079915018 Onsala BK Dam - Örby FC Rydets IP Konstgräs
2012-03-04 11:00 079915024 VGLT - Kullabygdens DFF A Glänninge Konstgräs
2012-03-04 13:15 079915002 Åsa IF - Näsets IK Åsa C naturgräs
2012-03-04 15:30 079915007 Lerkils IF - Valinge IF Rydets IP Konstgräs
2012-03-10 13:00 079915034 Hyltebruks IF - Kindaholms FF Örnvallen konstgräs
2012-03-10 16:00 079915012 Alets IK - IK Bergandy Sannarps IP konstgräs
2012-03-11 09:00 079915016 Laholms FK - Oskarströms IS 3 - 1 Glänninge Konstgräs
2012-03-11 11:00 079915025 VGLT - IF Salamis Glänninge Konstgräs
2012-03-11 12:00 079915038 Ullareds IK / Ätrans FF - Tvååker/Galtabäck Hedevi
2012-03-11 13:15 079915003 Åsa IF - Kvibille/getinge Åsa C naturgräs
2012-03-11 18:00 079915033 IS Halmia - Westbo United DFF Sannarps IP
2012-03-17 11:00 079915022 Trönninge IF Dam - Snöstorp Nyhem FF Bosön
2012-03-18 11:00 079915019 Onsala BK Dam - Stenungsunds IF Rydets IP Konstgräs
2012-03-18 12:00 079915013 Alets IK - Simlångsdalens IF Sannarps IP konstgräs
2012-03-18 13:00 079915027 Kornhult/Hishult FF - Trönninge IF Dam 1 - 2 Kornhults IP
2012-03-18 13:15 079915004 Åsa IF - Kållered SK Åsa C naturgräs
2012-03-18 15:30 079915039 Lerkils IF - Derome BK 1 - 2 Rydets IP Konstgräs
2012-03-18 17:00 079915017 Laholms FK - Snöstorp Nyhem FF Glänninge Konstgräs
2012-03-24 16:00 079915032 IS Halmia - Råå IF Sannarps IP
2012-03-25 11:00 079915014 Alets IK - Torup/Rydö FF Dam Sannarps IP konstgräs
2012-03-25 13:15 079915005 Åsa IF - Västra Frölunda IF Åsa C naturgräs
2012-03-25 14:30 079915041 Trönninge IF Dam - IK Bergandy Bosön
2012-03-25 16:00 079915028 Kornhult/Hishult FF - Delary/Hamneda 4 - 1 Kornhults IP
2012-03-29 18:00 079915042 IS Halmia - IF Böljan Sannarps IP
2012-03-31 16:00 079915015 Alets IK - Rågsveds IF Sannarps IP konstgräs
2012-04-01 12:00 079915031 Oskarströms IS - Slöinge GOIF /Skrea Grusplanen Oskarström
2012-04-01 12:00 079915037 Ullareds IK / Ätrans FF - Vessigebro BK Ginsten Hedevi
2012-04-01 14:30 079915040 Valinge IF - IF Böljan 1 - 2 Skogstorp
2012-04-01 15:30 079915009 Lerkils IF - Ubbhult/Hällingsjö/Sätila 1 - 5 Rydets IP Konstgräs
2012-04-05 18:00 079915043 IS Halmia - Kvibille/getinge Sannarps IP
2012-04-06 13:00 079915029 Kornhult/Hishult FF - Vittsjö DFK 1 - 3 Kornhults IP
2012-04-07 11:00 079915035 Hyltebruks IF - Snöstorp Nyhem FF Örnvallen
2012-04-08 15:30 079915010 Lerkils IF - Tvååker/Galtabäck 3 - 1 Rydets IP Konstgräs
2012-04-09 13:00 079915030 Kornhult/Hishult FF - Ekets GoIF 11 - 1 Kornhults IP
2012-04-09 14:00 079915047 Tofta GOIF - Örby FC 1 - 1 Veddige IP
2012-04-09 18:00 079915011 Derome BK - IFK Örby Veddige IP
2012-04-12 18:15 079915045 VGLT - Alets IK 8 - 2 Lilla Tjärby IP
2012-04-14 14:00 079915046 VGLT - FC Kabel Åttio Lilla Tjärby IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info