Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Damer

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2012-02-05 12:30 319092008 IFK Strömstad - Bullarens GOIF Strömsvallen - Strömstad
2012-02-10 19:30 319092009 IFK Strömstad - Hamburgsunds IF Strömsvallen - Strömstad
2012-02-11 11:00 319092012 Grohed/Ljungskile - Skoftebyns IF Uddevalla Arena Konstgräs
2012-02-18 11:00 319092013 Grohed/Ljungskile - Henåns IF Uddevalla Arena Konstgräs
2012-02-18 12:00 319092001 IK Rössö Uddevalla 1 - Vallens IF Konstgräs, Undavallen
2012-02-18 14:15 319092018 Stenungsunds IF - IFK Fjärås Doterödsvallen
2012-02-25 14:00 319092002 IK Rössö Uddevalla 1 - Torslanda IK Thordengården
2012-02-25 15:00 319092031 Stångenäs AIS - Vallens IF 5 - 0 Brastad Arena
2012-02-26 14:00 319092003 IK Rössö Uddevalla 2 - Skoftebyns IF Thordengården
2012-02-26 14:15 319092019 Stenungsunds IF - Lilla Edets IF Doterödsvallen
2012-02-26 16:00 319092004 KIF/Sotenäs DFF - Grohed/Ljungskile Kungshamnsvallen
2012-02-26 16:00 319092020 Gilleby-Stala Orust FC - SAIS/LFF/Svarteb. FC Ängö Schakt Arena
2012-03-02 19:00 319092010 IFK Strömstad - Eds FF Strömsvallen - Strömstad
2012-03-03 11:00 319092014 Grohed/Ljungskile F17 - Munkedals IF F17 Uddevalla Arena Konstgräs
2012-03-03 12:00 319092021 Stenungsunds IF - Skoftebyns IF 1 - 2 Doterödsvallen
2012-03-04 16:00 319092029 Sotenäs DFF F17 - Bullaren/Tanum F17 Kungshamnsvallen
2012-03-10 12:45 319092034 Gilleby-Stala Orust FC F17 - IK Rössö Uddevalla F17 Ängö Schakt Arena
2012-03-11 16:00 319092005 KIF/Sotenäs DFF - Rönnängs FF Kungshamnsvallen
2012-03-11 16:00 319092022 Gilleby-Stala Orust FC - IK Rössö Uddevalla 2 Ängö Schakt Arena
2012-03-16 19:00 319092011 IFK Strömstad - Grohed/Ljungskile 1 - 2 Strömsvallen - Strömstad
2012-03-17 15:00 319092023 Gilleby-Stala Orust FC - Hisingsbacka FC Ängö Schakt Arena
2012-03-18 14:00 319092032 Herrestads AIF - H.E.F. Valbo BK Undavallen K-gräs
2012-03-18 16:00 319092024 Gilleby-Stala Orust FC - Henåns IF Ängö Schakt Arena
2012-03-24 12:00 319092025 Stenungsunds IF - Derome BK 3 - 4 Doterödsvallen
2012-03-24 12:45 319092035 Gilleby-Stala Orust FC F17 - Henåns IF F17 Ängö Schakt Arena
2012-03-24 15:00 319092026 Gilleby-Stala Orust FC - FC Uddevalla Ängö Schakt Arena
2012-03-25 13:00 319092033 IK Rössö Uddevalla 1 - Falköpings KIK Thordengården
2012-03-31 12:00 319092040 Sotenäs DFF F17 - FC Uddevalla WO (3 - 0) Kungshamnsvallen
2012-03-31 12:45 319092036 Gilleby-Stala Orust FC F17 - Vänersborgs IF F17 Ängö Schakt Arena
2012-04-01 16:00 319092030 Sotenäs DFF F17 - Henåns IF F17 Kungshamnsvallen
2012-04-06 16:00 319092017 Herrestads AIF - Ytterby IS Undavallen K-gräs
2012-04-09 12:00 319092028 Stenungsunds IF - Kungälvs FF Doterödsvallen
2012-04-09 13:00 319092027 Gilleby-Stala Orust FC - Vallens IF Ängö Schakt Arena
2012-04-09 18:00 319092038 IFK Strömstad - Tistadalen 2 - 0 Strömsvallen - Strömstad
2012-04-15 13:00 319092039 IFK Strömstad - Hamburgsunds IF Strömsvallen - Strömstad
2012-04-15 16:00 319092007 Sotenäs DFF F17 - Gilleby-Stala Orust FC F17 Kungshamnsvallen
2012-07-28 14:00 319092041 Henåns IF - Sils IF lag 2 Hällevi (Henåns IF)
2012-07-28 16:00 319092042 Gilleby-Stala Orust FC - Sils IF Hällevi (Henåns IF)
2012-10-14 15:00 319092043 Bohusläns FF F97 - Dalslands FF F97 Strömsvallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info