Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 6 Trollhättan

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-28 11:00 Halvorstorps IS - IK Rössö Halvorstorps IP
2012-04-28 12:00 Skoftebyns IF - IK Gauthiod Granngården konstgräs
2012-04-29 12:00 IFK Trollhättan - Wargöns IK Kamratgårdens IP
Maj
2012-05-01 18:00 Vänersborgs IF - Vänersborgs FK Vänersvallen
2012-05-02 18:45 IK Rössö - Vänersborgs IF Ängevi
2012-05-04 18:00 Wargöns IK - Åsaka SK Hallevi IP, Wargön
2012-05-05 12:00 Trollhättans BoIS - Skoftebyns IF Torsbovallen
2012-05-06 11:00 IK Gauthiod - Halvorstorps IS Lunnevi
2012-05-11 18:00 Wargöns IK - Trollhättans BoIS Hallevi IP, Wargön
2012-05-13 15:00 Vänersborgs IF - IK Gauthiod Sportcentrum, Konstgräs
2012-05-13 16:00 IFK Trollhättan - IK Rössö Kamratgårdens IP
2012-05-13 18:00 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Halvorstorps IP
2012-05-16 18:45 IK Rössö - Åsaka SK Ängevi
2012-05-18 19:00 Trollhättans BoIS - Halvorstorps IS Torsbovallen
2012-05-20 11:00 IK Gauthiod - IFK Trollhättan Lunnevi
2012-05-20 11:30 Vänersborgs FK - Wargöns IK Sportcentrum, Konstgräs
2012-05-24 19:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Almagärdet
2012-05-26 12:00 Wargöns IK - IK Rössö Hallevi IP, Wargön
2012-05-26 16:30 Vänersborgs FK - Trollhättans BoIS Sportcentrum, Konstgräs
2012-05-27 11:00 IFK Trollhättan - Skoftebyns IF Kamratgårdens IP
2012-05-27 17:00 Vänersborgs IF - Halvorstorps IS Sportcentrum, Konstgräs
2012-05-27 18:00 Åsaka SK - IK Gauthiod Åsevi
2012-05-29 19:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs IF Torsbovallen
2012-05-30 18:45 IK Rössö - Vänersborgs FK Ängevi
2012-05-30 19:00 Halvorstorps IS - IFK Trollhättan Halvorstorps IP
2012-05-30 19:00 Skoftebyns IF - Åsaka SK Almagärdet
Juni
2012-06-03 11:00 IK Gauthiod - Wargöns IK Lunnevi
2012-06-04 18:00 Åsaka SK - Halvorstorps IS Åsevi
2012-06-06 11:00 IK Rössö - Trollhättans BoIS Ängevi
2012-06-06 13:00 Vänersborgs FK - IFK Trollhättan Sportcentrum, Konstgräs
2012-06-09 15:30 Vänersborgs FK - IK Gauthiod Sportcentrum, Konstgräs
2012-06-10 17:00 Wargöns IK - Skoftebyns IF Hallevi IP, Wargön
2012-06-12 19:00 Halvorstorps IS - Wargöns IK Halvorstorps IP
2012-06-15 17:30 Åsaka SK - Trollhättans BoIS Åsevi
2012-06-15 18:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs FK Almagärdet
2012-06-17 11:00 IFK Trollhättan - Trollhättans BoIS Kamratgårdens IP
2012-06-17 17:00 Vänersborgs IF - Åsaka SK Sportcentrum, Konstgräs
2012-06-18 19:00 IK Gauthiod - IK Rössö Lunnevi
2012-06-19 18:00 Vänersborgs FK - Halvorstorps IS Sportcentrum, Konstgräs
2012-06-19 18:00 Wargöns IK - Vänersborgs IF Hallevi IP, Wargön
2012-06-20 18:45 IK Rössö - Skoftebyns IF Ängevi
2012-06-20 19:00 IFK Trollhättan - Vänersborgs IF Kamratgårdens IP
2012-06-24 18:00 Trollhättans BoIS - IK Gauthiod Torsbovallen
2012-06-26 18:45 IK Rössö - Halvorstorps IS Ängevi
2012-06-27 18:30 Wargöns IK - IFK Trollhättan Hallevi IP, Wargön
Juli
2012-07-03 18:30 Trollhättans BoIS - Åsaka SK Torsbovallen
2012-07-05 19:00 Åsaka SK - Vänersborgs FK Åsevi
Augusti
2012-08-05 17:00 Vänersborgs IF - IK Rössö Sportcentrum, Konstgräs
2012-08-05 18:00 Åsaka SK - Wargöns IK Åsevi
2012-08-05 19:00 Halvorstorps IS - IK Gauthiod Halvorstorps IP
2012-08-05 19:00 Skoftebyns IF - Trollhättans BoIS Almagärdet
2012-08-08 18:30 Vänersborgs FK - Åsaka SK Tärnanskolan
2012-08-08 18:45 IK Rössö - IFK Trollhättan Ängevi
2012-08-08 19:00 Skoftebyns IF - Halvorstorps IS Almagärdet
2012-08-14 19:00 Trollhättans BoIS - Wargöns IK Torsbovallen
2012-08-15 19:00 IFK Trollhättan - IK Gauthiod Kamratgårdens IP
2012-08-15 19:00 Halvorstorps IS - Trollhättans BoIS Halvorstorps IP
2012-08-17 18:00 Wargöns IK - Vänersborgs FK Hallevi IP, Wargön
2012-08-17 18:30 Åsaka SK - IK Rössö Åsevi
2012-08-19 17:00 Vänersborgs IF - Skoftebyns IF Sportcentrum, Konstgräs
2012-08-20 18:30 Halvorstorps IS - Vänersborgs IF Halvorstorps IP
2012-08-22 18:30 IK Rössö - Wargöns IK Ängevi
2012-08-23 19:00 Skoftebyns IF - IFK Trollhättan Almagärdet
2012-08-26 11:00 IK Gauthiod - Åsaka SK Lunnevi
2012-08-26 14:00 Trollhättans BoIS - Vänersborgs FK Torsbovallen
2012-08-29 19:00 IFK Trollhättan - Halvorstorps IS Kamratgårdens IP
September
2012-09-01 11:00 Åsaka SK - Skoftebyns IF Åsevi
2012-09-02 11:00 Wargöns IK - IK Gauthiod Hallevi IP, Wargön
2012-09-02 16:00 Vänersborgs FK - IK Rössö Vänersvallen
2012-09-02 17:00 Vänersborgs IF - Trollhättans BoIS Sportcentrum, Konstgräs
2012-09-03 18:15 Halvorstorps IS - Åsaka SK Halvorstorps IP
2012-09-06 18:30 Skoftebyns IF - Wargöns IK Almagärdet
2012-09-08 11:00 IK Gauthiod - Vänersborgs FK Lunnevi
2012-09-09 15:00 Vänersborgs IF - IFK Trollhättan Sportcentrum, Konstgräs
2012-09-09 15:00 Trollhättans BoIS - IK Rössö Torsbovallen
2012-09-12 18:30 IK Rössö - IK Gauthiod Ängevi
2012-09-14 19:00 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Sportcentrum, Konstgräs
2012-09-16 13:00 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön
2012-09-16 17:00 Åsaka SK - Vänersborgs IF Åsevi
2012-09-23 11:00 IFK Trollhättan - Åsaka SK Kamratgårdens IP
2012-09-23 11:00 IK Gauthiod - Trollhättans BoIS Lunnevi
2012-09-23 15:00 Vänersborgs IF - Wargöns IK Sportcentrum, Konstgräs
2012-09-23 16:00 Halvorstorps IS - Vänersborgs FK Halvorstorps IP
2012-09-27 19:00 IK Gauthiod - Skoftebyns IF Lunnevi
2012-09-29 14:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Sportcentrum, Konstgräs
2012-09-30 11:00 IFK Trollhättan - Vänersborgs FK Kamratgårdens IP
Oktober
2012-10-01 19:00 IK Gauthiod - Vänersborgs IF Lunnevi
2012-10-06 10:30 Skoftebyns IF - IK Rössö Nysätra IP
2012-10-06 11:30 Åsaka SK - IFK Trollhättan Granngården konstgräs
2012-10-14 13:00 Trollhättans BoIS - IFK Trollhättan Granngården konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info