Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 11 Trollhättan

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2012-04-27 18:30 Skepplanda BTK - Lödöse Nygård IK Forsvallen
2012-04-29 17:00 Edet FK - Wargöns IK Strömsvallen
2012-04-29 18:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Trollhättans FK Björkvallen, Magra
Maj
2012-05-05 16:00 Lödöse Nygård IK - Edet FK Tingevi
2012-05-06 12:00 Wargöns IK - Stora Mellby/Sollebrunn Hallevi IP, Wargön
2012-05-06 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Skepplanda BTK Sjuntorpsvallen
2012-05-13 10:00 Wargöns IK - Trollhättans FK Hallevi IP, Wargön
2012-05-13 14:00 Edet FK - Sjuntorp/Upphärad Ekaråsen
2012-05-13 18:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Lödöse Nygård IK Björkvallen, Magra
2012-05-19 12:00 Lödöse Nygård IK - Wargöns IK Tingevi
2012-05-20 16:00 Trollhättans FK - Skepplanda BTK Stavrelunds IP
2012-05-20 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Stora Mellby/Sollebrunn Sjuntorpsvallen
2012-05-26 11:00 Lödöse Nygård IK - Trollhättans FK Tingevi
2012-05-27 14:00 Edet FK - Skepplanda BTK Strömsvallen
2012-05-27 14:00 Wargöns IK - Sjuntorp/Upphärad Hallevi IP, Wargön
2012-05-29 18:45 Skepplanda BTK - Stora Mellby/Sollebrunn
2012-05-31 19:00 Trollhättans FK - Edet FK Stavrelunds IP
Juni
2012-06-03 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Lödöse Nygård IK Sjuntorpsvallen
2012-06-05 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Edet FK Björkvallen, Magra
2012-06-10 15:00 Wargöns IK - Skepplanda BTK Hallevi IP, Wargön
2012-06-10 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans FK Sjuntorpsvallen
2012-06-16 12:00 Lödöse Nygård IK - Skepplanda BTK Tingevi
2012-06-17 11:00 Wargöns IK - Edet FK Hallevi IP, Wargön
2012-06-17 11:00 Trollhättans FK - Stora Mellby/Sollebrunn Stavrelunds IP
Augusti
2012-08-07 18:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Wargöns IK Björkvallen, Magra
2012-08-12 14:00 Skepplanda BTK - Sjuntorp/Upphärad Forsvallen
2012-08-17 18:30 Trollhättans FK - Wargöns IK Stavrelunds IP
2012-08-19 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Edet FK Sjuntorpsvallen
2012-08-26 11:00 Skepplanda BTK - Trollhättans FK Forsavallen
2012-08-26 16:00 Wargöns IK - Lödöse Nygård IK Hallevi IP, Wargön
2012-08-28 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Sjuntorp/Upphärad Brynet
September
2012-09-01 11:00 Skepplanda BTK - Edet FK Forsavallen
2012-09-01 11:00 Trollhättans FK - Lödöse Nygård IK Stavrelunds IP
2012-09-02 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Wargöns IK Sjuntorpsvallen
2012-09-03 18:00 Edet FK - Lödöse Nygård IK Ekaråsen
2012-09-04 18:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Skepplanda BTK Björkvallen, Magra
2012-09-08 11:00 Lödöse Nygård IK - Sjuntorp/Upphärad Tingevi
2012-09-09 16:00 Edet FK - Trollhättans FK Ekaråsen
2012-09-15 11:00 Skepplanda BTK - Wargöns IK Forsvallen
2012-09-15 11:00 Trollhättans FK - Sjuntorp/Upphärad Stavrelunds IP
2012-09-15 12:00 Edet FK - Stora Mellby/Sollebrunn Strömsvallen
2012-09-18 18:00 Lödöse Nygård IK - Stora Mellby/Sollebrunn Alevi

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info