Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 13 Alingsås

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF 8 Peter Bergqvist 0760455085 Grön/Vit/Grön
Alingsås IF 9 Magnus Thyni 0322639998 0733451589 Grön/Vit/Grön
Arentorp Helås FK Christina Johansson 051215150 0709820267 Svartvit/Svart/Svart
Herrljunga/Frisco Dan-Olof Wessbo 051312004 0705511492 Röd/Blå/Röd
Holmalunds IF Johan Johansson 032213377 0709290981 Röd/Vit/Röd
Hudene GoIF Ann-Christin Lund 051323207 0768022035 Vit/Röd/Vit
Lekstorps IF Robin Ruus 0702955374 Grön/vit/grön
Nossebro/Essunga/Främmestad Rune Eines 051251577 0708393201 Blå-vit / röd-svart/Blå / svart/Blå / svart
Stora Mellby/Sollebrunn Jörgen Andersson 032241357 0705657445 Röd/Vit/Röd
Södra Härene IF Ulrika Karlsson 0702081741 Grön/Svart/Grön
Trollhättans FK Anders Udd 0520411704 Röd/vit/röd
Vedums AIS Urban Andersson 0702228048 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-01 19:00 Vedums AIS - Arentorp Helås FK Nordvalla
2012-05-02 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Herrljunga/Frisco Björkvallen, Magra
2012-05-03 19:00 Södra Härene IF - Lekstorps IF Björkvallen
2012-05-06 10:00 Holmalunds IF - Nossebro/Essunga/Främmestad Holmalyckan
2012-05-06 12:15 Alingsås IF 9 - Hudene GoIF Mjörnvallen
2012-05-06 16:00 Alingsås IF 8 - Trollhättans FK Mjörnvallen
2012-05-09 18:30 Herrljunga/Frisco - Holmalunds IF Skoghälla
2012-05-10 18:30 Arentorp Helås FK - Södra Härene IF Almesåsen
2012-05-10 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Alingsås IF 9 Ekvallen, Essunga
2012-05-12 13:00 Trollhättans FK - Vedums AIS Stavrelunds IP
2012-05-13 14:00 Lekstorps IF - Stora Mellby/Sollebrunn LP Idrottsplats 21
2012-05-17 11:00 Södra Härene IF - Vedums AIS Björkvallen
2012-05-19 11:00 Alingsås IF 9 - Herrljunga/Frisco Mjörnvallen
2012-05-20 10:00 Holmalunds IF - Lekstorps IF Holmalyckan
2012-05-20 12:15 Alingsås IF 8 - Nossebro/Essunga/Främmestad Mjörnvallen
2012-05-20 15:00 Hudene GoIF - Trollhättans FK Hybergsvallen
2012-05-20 17:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Arentorp Helås FK Nya Bjärkevi
2012-05-22 19:00 Vedums AIS - Stora Mellby/Sollebrunn Nordvalla
2012-05-23 18:30 Herrljunga/Frisco - Alingsås IF 8 Skoghälla
2012-05-25 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Hudene GoIF Ekvallen, Essunga
2012-05-27 14:00 Lekstorps IF - Alingsås IF 9 LP Idrottsplats 21
2012-05-27 15:00 Trollhättans FK - Södra Härene IF Stavrelunds IP
2012-05-28 18:30 Hudene GoIF - Alingsås IF 8 Hybergsvallen
2012-05-28 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Södra Härene IF Brynet
2012-05-30 17:30 Alingsås IF 8 - Lekstorps IF Alströmervallen
2012-05-31 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Trollhättans FK Bergevi IP
2012-05-31 19:00 Alingsås IF 9 - Arentorp Helås FK Alströmervallen
Juni
2012-06-03 10:00 Holmalunds IF - Vedums AIS Holmalyckan
2012-06-03 15:00 Hudene GoIF - Herrljunga/Frisco Hybergsvallen
2012-06-04 18:30 Arentorp Helås FK - Alingsås IF 8 Almesåsen
2012-06-05 19:00 Vedums AIS - Alingsås IF 9 Nordvalla
2012-06-06 18:30 Herrljunga/Frisco - Nossebro/Essunga/Främmestad Skoghälla
2012-06-07 19:00 Södra Härene IF - Holmalunds IF Björkvallen
2012-06-09 11:00 Trollhättans FK - Stora Mellby/Sollebrunn Stavrelunds IP
2012-06-10 14:00 Lekstorps IF - Hudene GoIF LP Idrottsplats 21
2012-06-13 18:00 Herrljunga/Frisco - Trollhättans FK Skoghälla
2012-06-14 18:30 Nossebro/Essunga/Främmestad - Lekstorps IF Bergevi IP
2012-06-16 11:00 Alingsås IF 9 - Södra Härene IF Mjörnvallen
2012-06-17 10:00 Holmalunds IF - Stora Mellby/Sollebrunn Holmalyckan
2012-06-17 13:00 Alingsås IF 8 - Vedums AIS Mjörnvallen
2012-06-17 15:00 Hudene GoIF - Arentorp Helås FK Hybergsvallen
2012-06-19 19:00 Vedums AIS - Hudene GoIF Nordvalla
2012-06-20 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Alingsås IF 9 Nya Bjärkevi
2012-06-20 18:30 Arentorp Helås FK - Nossebro/Essunga/Främmestad Almesåsen
2012-06-21 19:00 Södra Härene IF - Alingsås IF 8 Björkvallen
2012-06-24 14:00 Lekstorps IF - Herrljunga/Frisco LP Idrottsplats 21
Augusti
2012-08-05 13:00 Alingsås IF 8 - Stora Mellby/Sollebrunn Mjörnvallen
2012-08-05 14:00 Lekstorps IF - Trollhättans FK LP Idrottsplats 21
2012-08-12 14:00 Alingsås IF 9 - Holmalunds IF Mjörnvallen
2012-08-12 15:00 Hudene GoIF - Södra Härene IF Hybergsvallen
2012-08-12 18:00 Nossebro/Essunga/Främmestad - Vedums AIS Brovallen
2012-08-14 19:00 Vedums AIS - Herrljunga/Frisco Nordvalla
2012-08-15 18:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Hudene GoIF Björkvallen, Magra
2012-08-15 19:00 Arentorp Helås FK - Lekstorps IF Kedumsvallen
2012-08-16 19:00 Södra Härene IF - Nossebro/Essunga/Främmestad Björkvallen
2012-08-19 10:00 Holmalunds IF - Alingsås IF 8 Holmalyckan
2012-08-19 12:15 Alingsås IF 9 - Trollhättans FK Mjörnvallen
2012-08-19 14:30 Herrljunga/Frisco - Arentorp Helås FK Katebovallen
2012-08-22 18:30 Herrljunga/Frisco - Södra Härene IF Katebovallen
2012-08-24 19:00 Alingsås IF 8 - Alingsås IF 9 Mjörnvallen
2012-08-26 14:00 Lekstorps IF - Vedums AIS LP Idrottsplats 21
2012-08-26 15:00 Hudene GoIF - Holmalunds IF Hybergsvallen
2012-08-26 17:00 Trollhättans FK - Arentorp Helås FK Stavrelunds IP
2012-08-26 18:00 Nossebro/Essunga/Främmestad - Stora Mellby/Sollebrunn Ekvallen, Essunga
2012-08-29 18:30 Arentorp Helås FK - Vedums AIS Kedumsvallen
2012-08-29 18:30 Herrljunga/Frisco - Stora Mellby/Sollebrunn Katebovallen
September
2012-09-02 11:00 Hudene GoIF - Alingsås IF 9 Hybergsvallen
2012-09-02 14:00 Lekstorps IF - Södra Härene IF LP Idrottsplats 21
2012-09-02 18:00 Nossebro/Essunga/Främmestad - Holmalunds IF Brovallen
2012-09-04 19:00 Vedums AIS - Trollhättans FK Nordvalla
2012-09-06 19:00 Södra Härene IF - Arentorp Helås FK Björkvallen
2012-09-07 18:30 Alingsås IF 8 - Hudene GoIF Mjörnvallen
2012-09-09 10:00 Holmalunds IF - Herrljunga/Frisco Holmalyckan
2012-09-09 13:00 Trollhättans FK - Alingsås IF 8 Stavrelunds IP
2012-09-09 17:30 Stora Mellby/Sollebrunn - Lekstorps IF Nya Bjärkevi
2012-09-09 18:00 Alingsås IF 9 - Nossebro/Essunga/Främmestad Alströmervallen
2012-09-11 18:30 Vedums AIS - Södra Härene IF Nordvalla
2012-09-12 18:30 Arentorp Helås FK - Stora Mellby/Sollebrunn Kedumsvallen
2012-09-12 18:30 Herrljunga/Frisco - Alingsås IF 9 Katebovallen
2012-09-16 14:00 Lekstorps IF - Holmalunds IF LP Idrottsplats 21
2012-09-16 15:00 Arentorp Helås FK - Holmalunds IF Almesåsen
2012-09-16 15:00 Trollhättans FK - Hudene GoIF Stavrelunds IP
2012-09-16 17:00 Nossebro/Essunga/Främmestad - Alingsås IF 8 Bergevi IP
2012-09-17 18:00 Stora Mellby/Sollebrunn - Vedums AIS Brynet
2012-09-20 19:00 Södra Härene IF - Trollhättans FK Björkvallen
2012-09-22 11:00 Alingsås IF 9 - Lekstorps IF Mjörnvallen
2012-09-23 10:00 Holmalunds IF - Arentorp Helås FK Holmalyckan
2012-09-23 15:00 Alingsås IF 8 - Herrljunga/Frisco Mjörnvallen
2012-09-23 15:00 Hudene GoIF - Nossebro/Essunga/Främmestad Hybergsvallen
2012-09-25 18:30 Vedums AIS - Holmalunds IF Nordvalla
2012-09-26 18:00 Herrljunga/Frisco - Hudene GoIF Katebovallen
2012-09-26 18:30 Arentorp Helås FK - Alingsås IF 9 Kedumsvallen
2012-09-27 19:00 Södra Härene IF - Stora Mellby/Sollebrunn Björkvallen
2012-09-30 14:00 Lekstorps IF - Alingsås IF 8 LP Idrottsplats 21
2012-09-30 16:00 Trollhättans FK - Nossebro/Essunga/Främmestad Granngården konstgräs
Oktober
2012-10-07 15:00 Trollhättans FK - Holmalunds IF Stavrelunds IP

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info