Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 14 Kinna

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergdalens IK Röd Johan Lundh 0704937570 Röd/Vit/Röd
Bollebygds IF Lars Petter Nicklas Jason 0763184204 Vit/Blå/Blå
Borås Kings IF Kent Ölander 033252205 0705223417 -Svart/-Vit/-Svart
Gerdskens BK Gul Patrick Liljedahl 032253436 0707205521 Gul/Svart/Svart
Horreds IF Eva-Lill Jändel 032080005 0702484774 Grön/Grön/Vit
IFK Örby Magnus Krantzén 032048508 0702911272 Blå/vit/blå/blå
Kinna IF Anders Ydreskog 032015123 0705742363 Röd/Blå/Röda
Mariedals IK Emil Andersson 033417317 0702472590 Blå-vit/Vit/Blå-vit
Mariedals IK blå Fredrik Sigurd 0703668372 Blå-vit/vit/blå-vit
Rydboholms SK Rickard Erik Ärlig 033293159 0708159070 Blå/Vit/Blå
Rävlanda AIS Morgan Fjellberg 0701440206 Blå vit, Blå, Blå
Sjömarkens IF Patrik Adqvist 141477 0707559860 Vit/Grön/Grön
Skene IF Ulf Johansson 0703910355 Vit/Svarta/Vita
Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Mathias Ahlström 030142967 0700920567 Röd/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-01 16:00 Mariedals IK - Horreds IF Kransmossens IP
2012-05-03 18:30 Skene IF - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Vävarevallen
2012-05-05 11:00 Sjömarkens IF - Borås Kings IF Idrottsgården
2012-05-06 16:00 Kinna IF - Gerdskens BK Gul Pruhultsplanen
2012-05-06 17:30 Rävlanda AIS - IFK Örby Bråtaredsvallen
2012-05-09 18:00 Gerdskens BK Gul - Bergdalens IK Röd Gerdskenvallen
2012-05-09 19:00 IFK Örby - Rydboholms SK Örby IP konstgräs
2012-05-10 17:15 Borås Kings IF - Mariedals IK Götavallen
2012-05-10 18:30 Horreds IF - Rävlanda AIS Eksätersvallen
2012-05-13 16:00 Bollebygds IF - Skene IF Björnskogsvallen
2012-05-13 16:00 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Kinna IF Lygnevi
2012-05-14 18:30 Skene IF - IFK Örby Vävarevallen
2012-05-14 19:00 Mariedals IK - Sjömarkens IF Kransmossens IP
2012-05-20 14:00 Kinna IF - Bollebygds IF Pruhultsplanen
2012-05-20 16:00 Rydboholms SK - Horreds IF Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-05-20 17:30 Bergdalens IK Röd - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Björkängsvallen, Borås
2012-05-20 17:30 Rävlanda AIS - Borås Kings IF Bråtaredsvallen
2012-05-23 19:15 IFK Örby - Kinna IF Örby IP
2012-05-24 17:30 Borås Kings IF - Rydboholms SK Götavallen
2012-05-24 18:30 Horreds IF - Skene IF Eksätersvallen
2012-05-25 19:00 Sjömarkens IF - Rävlanda AIS Idrottsgården
2012-05-26 15:00 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Gerdskens BK Gul Lygnevi
2012-05-27 15:00 Bollebygds IF - Bergdalens IK Röd Björnskogsvallen
2012-05-29 18:30 Skene IF - Borås Kings IF Vävarevallen
2012-05-31 18:00 Rydboholms SK - Sjömarkens IF Sven Eriksonsvallen konstgräs
Juni
2012-06-02 12:00 Gerdskens BK Gul - Bollebygds IF Gerdskenvallen
2012-06-03 16:00 Kinna IF - Horreds IF Pruhultsplanen
2012-06-03 17:30 Rävlanda AIS - Mariedals IK Bråtaredsvallen
2012-06-04 18:45 Bergdalens IK Röd - IFK Örby Örby IP
2012-06-06 16:30 Mariedals IK - Rydboholms SK Kransmossens IP
2012-06-06 17:00 IFK Örby - Gerdskens BK Gul Örby IP konstgräs
2012-06-09 12:30 Sjömarkens IF - Skene IF Idrottsgården
2012-06-10 13:00 Borås Kings IF - Kinna IF Götavallen
2012-06-10 15:00 Bollebygds IF - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Björnskogsvallen
2012-06-10 17:00 Horreds IF - Bergdalens IK Röd Eksätersvallen
2012-06-12 18:00 Rydboholms SK - Bollebygds IF Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-06-13 18:30 Skene IF - Mariedals IK Vävarevallen
2012-06-16 12:00 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - IFK Örby Lygnevi
2012-06-16 12:00 Gerdskens BK Gul - Horreds IF Gerdskenvallen
2012-06-17 17:00 Kinna IF - Sjömarkens IF Pruhultsplanen
2012-06-17 19:00 Bergdalens IK Röd - Borås Kings IF Björkängsvallen, Borås
Augusti
2012-08-15 19:00 IFK Örby - Bollebygds IF Örby IP
2012-08-16 18:30 Horreds IF - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Eksätersvallen
2012-08-18 11:00 Sjömarkens IF - Bergdalens IK Röd Idrottsgården
2012-08-19 13:00 Borås Kings IF - Gerdskens BK Gul Götavallen
2012-08-19 17:00 Mariedals IK blå - Rydboholms SK Kransmossens IP
2012-08-19 17:30 Rävlanda AIS - Skene IF Bråtaredsvallen
2012-08-19 18:00 Mariedals IK - Kinna IF Kransmossens IP
2012-08-22 18:30 Skene IF - Rydboholms SK Vävarevallen
2012-08-22 19:00 IFK Örby - Mariedals IK blå Örby IP konstgräs
2012-08-25 13:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Borås Kings IF Lygnevi
2012-08-26 13:00 Gerdskens BK Gul - Sjömarkens IF Gerdskenvallen
2012-08-26 14:00 Kinna IF - Rävlanda AIS Pruhultsplanen
2012-08-26 16:00 Bergdalens IK Röd - Mariedals IK Björkängsvallen, Borås
2012-08-26 17:00 Bollebygds IF - Horreds IF Björnskogsvallen
2012-08-28 19:00 Mariedals IK blå - Skene IF Kransmossens IP
2012-08-30 18:00 Borås Kings IF - Bollebygds IF Götavallen
2012-08-30 18:30 Horreds IF - IFK Örby Eksätersvallen
September
2012-09-01 12:30 Sjömarkens IF - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Idrottsgården
2012-09-01 13:00 Mariedals IK - Gerdskens BK Gul Kransmossens IP
2012-09-02 14:00 Rydboholms SK - Kinna IF Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-09-02 17:30 Rävlanda AIS - Bergdalens IK Röd Bråtaredsvallen
2012-09-04 19:00 Rydboholms SK - Rävlanda AIS Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-09-05 19:15 IFK Örby - Borås Kings IF Örby IP konstgräs
2012-09-08 13:30 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Mariedals IK Lygnevi
2012-09-09 12:00 Horreds IF - Mariedals IK blå Eksätersvallen
2012-09-09 15:00 Bollebygds IF - Sjömarkens IF Björnskogsvallen
2012-09-09 15:00 Gerdskens BK Gul - Rävlanda AIS Gerdskenvallen
2012-09-09 17:00 Kinna IF - Skene IF Pruhultsplanen
2012-09-09 18:00 Bergdalens IK Röd - Rydboholms SK Björkängsvallen, Borås
2012-09-15 09:30 Mariedals IK blå - Kinna IF Kransmossens IP
2012-09-15 11:00 Sjömarkens IF - IFK Örby Idrottsgården
2012-09-15 14:00 Mariedals IK - Bollebygds IF Kransmossens IP
2012-09-16 11:00 Rydboholms SK - Gerdskens BK Gul Sven Eriksonsvallen konstgräs
2012-09-16 13:00 Borås Kings IF - Horreds IF Götavallen
2012-09-16 17:00 Skene IF - Bergdalens IK Röd Vävarevallen
2012-09-16 17:30 Rävlanda AIS - Sätila/Hällingsjö/Ubbhult Bråtaredsvallen
2012-09-19 18:30 IFK Örby - Mariedals IK Örby IP konstgräs
2012-09-22 15:00 Sätila/Hällingsjö/Ubbhult - Rydboholms SK Lygnevi
2012-09-23 00:00 Borås Kings IF - Mariedals IK blå Götavallen
2012-09-23 14:00 Horreds IF - Sjömarkens IF Eksätersvallen
2012-09-23 15:00 Bollebygds IF - Rävlanda AIS Björnskogsvallen
2012-09-23 15:00 Gerdskens BK Gul - Skene IF Gerdskenvallen
2012-09-23 17:30 Bergdalens IK Röd - Kinna IF Björkängsvallen, Borås

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info