Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 7 Skövde

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Trix Niclas Johansson 050513114 0704442337 Vit/svart/svart
Falköpings KIK 1 Stefan Berger 051516869 0515685317 Röd/Röd/Röda
Hova/Finnerödja Anders Nordström 050630111 0762501904 Svart-vit/Svart/Svart
Hörnebo SK Jan Henningsson 050431010 0702371025 Grön, Grön, Grön/Vit
IFK Hjo Lennart Andersson 050312399 0705780610 Vit/Blå/Vit
IFK Tidaholm Carina Johansson-Qvick 0705540557 Vit/Blå/Blå
Skultorps IF 00 Beatrice Wall Gustavsson 0500428020 0760404034 Gul/Svart/gul
Töreboda IK 1 Terese Fahlgren Wallskog 050610897 0732199531 Röd/Röd/Röd
Ulvåkers IF Mattias Nissmo 0703120294 Röd/svart/svarta
Våmbs IF Mats Blomstrand 0500480100 0736996799 Grön-vit/Grön/Grön
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-02 18:00 IFK Tidaholm - Våmbs IF Tidavallen
2012-05-05 12:15 Ulvåkers IF - BK Trix Åbrovallen
2012-05-06 11:00 Hova/Finnerödja - Töreboda IK 1 Movallen
2012-05-07 18:00 Falköpings KIK 1 - Hörnebo SK Dotorpsplan
2012-05-08 18:30 Skultorps IF 00 - IFK Hjo Orkanvallen
2012-05-09 18:30 BK Trix - Skultorps IF 00 Molidens IP
2012-05-13 10:00 Hörnebo SK - Ulvåkers IF Hörnebo IP
2012-05-13 11:00 Töreboda IK 1 - Falköpings KIK 1 Töreshov
2012-05-13 13:00 IFK Hjo - IFK Tidaholm Guldkroksvallen
2012-05-13 15:30 Våmbs IF - Hova/Finnerödja Claesborgs IP
2012-05-16 18:00 IFK Tidaholm - BK Trix Tidavallen
2012-05-19 11:00 Ulvåkers IF - Töreboda IK 1 Åbrovallen
2012-05-20 11:00 IFK Hjo - Våmbs IF Guldkroksvallen
2012-05-21 19:00 Falköpings KIK 1 - Hova/Finnerödja Dotorpsplan
2012-05-22 18:30 Skultorps IF 00 - Töreboda IK 1 Orkanvallen
2012-05-24 18:30 Hova/Finnerödja - Ulvåkers IF Movallen
2012-05-27 10:00 Hörnebo SK - IFK Tidaholm Hörnebo IP
2012-05-27 15:00 BK Trix - IFK Hjo Molidens IP
2012-05-27 15:30 Våmbs IF - Falköpings KIK 1 Claesborgs IP
2012-05-29 18:30 Skultorps IF 00 - Hörnebo SK Orkanvallen
2012-05-30 18:00 IFK Tidaholm - Töreboda IK 1 Tidavallen
Juni
2012-06-02 11:00 Ulvåkers IF - Falköpings KIK 1 Åbrovallen
2012-06-03 11:00 IFK Hjo - Hörnebo SK Guldkroksvallen
2012-06-03 15:00 BK Trix - Våmbs IF Molidens IP
2012-06-05 18:30 Skultorps IF 00 - Hova/Finnerödja Orkanvallen
2012-06-07 19:00 Töreboda IK 1 - IFK Hjo Töreshov
2012-06-09 15:30 Hörnebo SK - BK Trix Hörnebo IP
2012-06-10 11:00 Hova/Finnerödja - IFK Tidaholm Movallen
2012-06-10 11:00 Våmbs IF - Ulvåkers IF Claesborgs IP
2012-06-11 18:00 Falköpings KIK 1 - Skultorps IF 00 Dotorpsplan
2012-06-12 18:00 Skultorps IF 00 - Våmbs IF Orkanvallen
2012-06-13 18:00 IFK Tidaholm - Falköpings KIK 1 Tidavallen
2012-06-13 18:30 BK Trix - Töreboda IK 1 Molidens IP
2012-06-17 11:00 IFK Hjo - Hova/Finnerödja Guldkroksvallen
2012-06-19 18:30 Skultorps IF 00 - Ulvåkers IF Orkanvallen
2012-06-19 18:30 Hörnebo SK - Våmbs IF Hörnebo IP
2012-06-24 10:00 Töreboda IK 1 - Hörnebo SK Töreshov
2012-06-24 11:00 Hova/Finnerödja - BK Trix Movallen
2012-06-25 19:00 Falköpings KIK 1 - IFK Hjo Dotorpsplan
2012-06-26 18:00 Ulvåkers IF - IFK Tidaholm Åbrovallen
Augusti
2012-08-12 11:00 IFK Hjo - Ulvåkers IF Guldkroksvallen
2012-08-12 15:00 BK Trix - Falköpings KIK 1 Molidens IP
2012-08-15 18:00 IFK Tidaholm - Skultorps IF 00 Tidavallen
2012-08-16 18:00 Hörnebo SK - Hova/Finnerödja Hörnebo IP
2012-08-19 10:00 Töreboda IK 1 - Hova/Finnerödja Töreshov
2012-08-19 11:00 IFK Hjo - Skultorps IF 00 Guldkroksvallen
2012-08-19 12:30 Våmbs IF - IFK Tidaholm Claesborgs IP
2012-08-21 18:00 Hörnebo SK - Falköpings KIK 1 Hörnebo IP
2012-08-21 18:30 BK Trix - Ulvåkers IF Molidens IP
2012-08-22 18:00 IFK Tidaholm - IFK Hjo Tidavallen
2012-08-25 11:00 Ulvåkers IF - Hörnebo SK Åbrovallen
2012-08-25 15:00 Våmbs IF - Töreboda IK 1 Claesborgs IP
2012-08-26 11:00 Hova/Finnerödja - Våmbs IF Movallen
2012-08-27 19:00 Falköpings KIK 1 - Töreboda IK 1 Dotorpsplan
2012-08-28 18:30 Skultorps IF 00 - BK Trix Orkanvallen
September
2012-09-02 10:00 Töreboda IK 1 - Ulvåkers IF Töreshov
2012-09-02 10:00 Hörnebo SK - Skultorps IF 00 Hörnebo IP
2012-09-02 11:00 Hova/Finnerödja - Falköpings KIK 1 Movallen
2012-09-02 13:00 Våmbs IF - IFK Hjo Claesborgs IP
2012-09-02 15:00 BK Trix - IFK Tidaholm Molidens IP
2012-09-05 18:00 IFK Tidaholm - Hörnebo SK Tidavallen
2012-09-08 11:00 Ulvåkers IF - Hova/Finnerödja Åbrovallen
2012-09-09 11:00 IFK Hjo - BK Trix Guldkroksvallen
2012-09-11 18:00 Töreboda IK 1 - Skultorps IF 00 Töreshov
2012-09-13 18:00 Falköpings KIK 1 - Våmbs IF Dotorpsplan
2012-09-15 14:30 Våmbs IF - BK Trix Claesborgs IP
2012-09-16 10:00 Hörnebo SK - IFK Hjo Hörnebo IP
2012-09-16 10:30 Töreboda IK 1 - IFK Tidaholm Töreshov
2012-09-16 11:00 Hova/Finnerödja - Skultorps IF 00 Movallen
2012-09-17 18:30 Falköpings KIK 1 - Ulvåkers IF Dotorpsplan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info