Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor, Div 7 Trollhättan

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Edet FK Hanna Werner 0520658552 0708964571 Röd/blå/Blå/Röda
Halvorstorps IS Peter Ohlson 052019851 0703198515 Gul/Svart/Gul
Holmalunds IF Mikael Sigvardsson Röd/Vit/Röd
IK Gauthiod blå IK Gauthiod(Föreningen) Röd/Blå/Röd
Sjuntorp/Upphärad Christer Lindgren 052010447 0708389901 Blå/Blå/Blå
Skoftebyns IF Patrik Blom 08353479 Vit/Svart/Vit
Stora Mellby/Magra Ulf Vuorenmaa 0701840535 0701840535 Röd/Röd/Röd
Wargöns IK Urban Karlsson 052167654 0708898815 Grön/Grön/Grön
Vänersborgs FK Tomas Lund 052161262 0734170353 Vit/Svart/Svart
Vänersborgs IF Madeleine Leijon 052168979 0705677258 Röd/Blå/Röda (Dam-vita)
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-04 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Halvorstorps IS Sjuntorpsvallen
2012-05-05 12:00 Edet FK - Vänersborgs FK Strömsvallen
2012-05-06 12:00 Holmalunds IF - Skoftebyns IF Östlyckevallen
2012-05-06 16:00 Wargöns IK - Vänersborgs IF Hallevi IP, Wargön
2012-05-06 17:00 Stora Mellby/Magra - IK Gauthiod blå Björkvallen, Magra
2012-05-08 17:30 IK Gauthiod blå - Holmalunds IF Lunnevi
2012-05-11 18:00 Skoftebyns IF - Sjuntorp/Upphärad Almagärdet
2012-05-13 10:15 Vänersborgs FK - Wargöns IK Sportcentrum, Konstgräs
2012-05-13 17:00 Halvorstorps IS - Edet FK Halvorstorps IP
2012-05-13 18:00 Vänersborgs IF - Stora Mellby/Magra Boteredsvallen
2012-05-16 18:15 Wargöns IK - Edet FK Hallevi IP, Wargön
2012-05-19 12:00 Holmalunds IF - Vänersborgs IF Östlyckevallen
2012-05-20 17:00 Stora Mellby/Magra - Vänersborgs FK Brynet
2012-05-21 19:00 Sjuntorp/Upphärad - IK Gauthiod blå Lindåsvallen
2012-05-23 19:00 Halvorstorps IS - Wargöns IK Halvorstorps IP
2012-05-27 12:00 Edet FK - Stora Mellby/Magra Strömsvallen
2012-05-27 17:00 IK Gauthiod blå - Skoftebyns IF Lunnevi
2012-05-27 18:00 Vänersborgs IF - Sjuntorp/Upphärad Boteredsvallen
2012-05-29 19:00 IK Gauthiod blå - Halvorstorps IS Lunnevi
2012-05-31 19:00 Skoftebyns IF - Vänersborgs IF Almagärdet
Juni
2012-06-01 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs FK Sjuntorpsvallen
2012-06-02 11:00 Holmalunds IF - Edet FK Östlyckevallen
2012-06-03 17:00 Stora Mellby/Magra - Wargöns IK Björkvallen, Magra
2012-06-06 15:00 Vänersborgs FK - Holmalunds IF Sportcentrum, Konstgräs
2012-06-06 17:00 Halvorstorps IS - Stora Mellby/Magra Halvorstorps IP
2012-06-10 13:00 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF Lilla Vallen, Vänersvallen
2012-06-10 13:30 Wargöns IK - Holmalunds IF Hallevi IP, Wargön
2012-06-10 14:00 Edet FK - Sjuntorp/Upphärad Ekaråsen
2012-06-10 18:00 Vänersborgs IF - IK Gauthiod blå Boteredsvallen
2012-06-12 19:30 IK Gauthiod blå - Vänersborgs FK Lunnevi konstgräs
2012-06-13 19:00 Holmalunds IF - Stora Mellby/Magra Östlyckevallen
2012-06-14 19:00 Skoftebyns IF - Edet FK Almagärdet
2012-06-17 17:00 Sjuntorp/Upphärad - Wargöns IK Lindåsvallen
2012-06-17 18:00 Vänersborgs IF - Halvorstorps IS Boteredsvallen
2012-06-20 17:45 Skoftebyns IF - Halvorstorps IS Almagärdet
2012-06-20 18:00 Vänersborgs FK - Vänersborgs IF Lilla Vallen, Vänersvallen
2012-06-24 17:00 Stora Mellby/Magra - Sjuntorp/Upphärad Brynet
2012-06-24 18:00 Edet FK - IK Gauthiod blå Strömsvallen
Augusti
2012-08-06 19:00 Halvorstorps IS - Vänersborgs FK Halvorstorps IP
2012-08-08 19:00 Holmalunds IF - Halvorstorps IS Östlyckevallen
2012-08-12 17:00 IK Gauthiod blå - Wargöns IK Lunnevi
2012-08-13 19:00 Halvorstorps IS - Sjuntorp/Upphärad Halvorstorps IP
2012-08-13 19:15 Vänersborgs IF - Edet FK Boteredsvallen
2012-08-14 17:30 IK Gauthiod blå - Stora Mellby/Magra Lunnevi
2012-08-15 19:00 Skoftebyns IF - Holmalunds IF Almagärdet
2012-08-19 09:30 Vänersborgs FK - Edet FK Sportcentrum, Konstgräs
2012-08-19 16:30 Sjuntorp/Upphärad - Holmalunds IF Sjuntorpsvallen
2012-08-19 18:00 Vänersborgs IF - Wargöns IK Boteredsvallen
2012-08-20 18:00 Skoftebyns IF - Stora Mellby/Magra Almagärdet
2012-08-24 18:00 Wargöns IK - Vänersborgs FK Hallevi IP, Wargön
2012-08-25 12:00 Holmalunds IF - IK Gauthiod blå Östlyckevallen
2012-08-25 12:00 Edet FK - Halvorstorps IS Strömsvallen
2012-08-26 16:00 Sjuntorp/Upphärad - Skoftebyns IF Lindåsvallen
2012-08-28 17:30 IK Gauthiod blå - Sjuntorp/Upphärad Lunnevi
2012-08-30 18:30 Stora Mellby/Magra - Vänersborgs IF Björkvallen, Magra
September
2012-09-01 00:00 Vänersborgs IF - Holmalunds IF Boteredsvallen
2012-09-01 12:00 Edet FK - Wargöns IK Strömsvallen
2012-09-01 17:00 Vänersborgs FK - Stora Mellby/Magra Sportcentrum, Konstgräs
2012-09-02 18:00 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF Halvorstorps IP
2012-09-07 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs IF Sjuntorpsvallen
2012-09-07 18:00 Skoftebyns IF - IK Gauthiod blå Almagärdet
2012-09-08 12:00 Holmalunds IF - Vänersborgs FK Östlyckevallen
2012-09-09 11:00 Stora Mellby/Magra - Edet FK Brynet
2012-09-09 14:00 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön
2012-09-15 11:00 Halvorstorps IS - IK Gauthiod blå Halvorstorps IP
2012-09-15 15:00 Wargöns IK - Stora Mellby/Magra Hallevi IP, Wargön
2012-09-15 16:00 Edet FK - Holmalunds IF Strömsvallen
2012-09-16 13:15 Vänersborgs FK - Sjuntorp/Upphärad Sportcentrum, Konstgräs
2012-09-16 18:00 Vänersborgs IF - Skoftebyns IF Boteredsvallen
December
2012-12-30 Wargöns IK - Skoftebyns IF Hallevi IP, Wargön

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info