Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Pojkar, Div 17 Trollhättan

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Halvorstorps IS Benny Johansson 0706724917 Gul/Svart/Gul
IK Gauthiod Erik Carlsson 051451448 0702229427 Röd/Blå/Röd
Sjuntorp/Upphärad Sandra Österberg 0761861655 Blå/Blå/Blå
Skoftebyns IF svart Olof Fransson 0730477043 0730477043 Vit/Svart/Vit
Sollebrunns AIK Mia Thordson 0701840531 Vit/Blå/Vit
Stora Mellby/Magra Per Boensson 032246005 0703199217 Röd/Röd/Röd
Trollhättans FK Ronny Karlsson 0520428775 0703680556 Vit/Röd/Röd
Wargöns IK Dennis Lindén 0733240193 0733240193 Grön/Grön/Grön
Vänersborgs FK Bo Tallbo 0705730630 Vit/svart/svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2012-05-02 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Halvorstorps IS Sjuntorpsvallen
2012-05-04 18:30 Skoftebyns IF svart - IK Gauthiod Almagärdet
2012-05-06 14:30 Wargöns IK - Sollebrunns AIK Hallevi IP, Wargön
2012-05-06 17:00 Trollhättans FK - Stora Mellby/Magra Stavrelunds IP
2012-05-09 19:00 Halvorstorps IS - Skoftebyns IF svart Halvorstorps IP
2012-05-10 17:45 IK Gauthiod - Wargöns IK Lunnevi
2012-05-11 18:30 Stora Mellby/Magra - Sjuntorp/Upphärad Brynet
2012-05-12 10:00 Halvorstorps IS - Vänersborgs FK Halvorstorps IP
2012-05-13 16:30 Sollebrunns AIK - Trollhättans FK Nya Bjärkevi
2012-05-16 18:30 Sjuntorp/Upphärad - Sollebrunns AIK Lindåsvallen
2012-05-18 18:30 Stora Mellby/Magra - Halvorstorps IS Brynet
2012-05-20 14:30 Wargöns IK - Skoftebyns IF svart Hallevi IP, Wargön
2012-05-20 16:00 Trollhättans FK - IK Gauthiod Stavrelunds IP
2012-05-22 19:00 IK Gauthiod - Sjuntorp/Upphärad Lunnevi
2012-05-25 19:00 Skoftebyns IF svart - Trollhättans FK Almagärdet
2012-05-27 16:30 Sollebrunns AIK - Stora Mellby/Magra Nya Bjärkevi
2012-05-27 17:00 Halvorstorps IS - Wargöns IK Halvorstorps IP
2012-05-31 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Skoftebyns IF svart Sjuntorpsvallen
Juni
2012-06-01 18:30 Stora Mellby/Magra - IK Gauthiod Brynet
2012-06-03 16:30 Sollebrunns AIK - Halvorstorps IS Nya Bjärkevi
2012-06-04 17:45 Sjuntorp/Upphärad - Vänersborgs FK Lindåsvallen
2012-06-05 19:00 Trollhättans FK - Wargöns IK Stavrelunds IP
2012-06-07 18:00 Sollebrunns AIK - Vänersborgs FK Nya Bjärkevi
2012-06-07 19:00 Halvorstorps IS - Trollhättans FK Halvorstorps IP
2012-06-08 18:00 Skoftebyns IF svart - Stora Mellby/Magra Almagärdet
2012-06-10 12:00 Wargöns IK - Sjuntorp/Upphärad Hallevi IP, Wargön
2012-06-10 17:00 IK Gauthiod - Sollebrunns AIK Lunnevi
2012-06-11 18:30 Stora Mellby/Magra - Wargöns IK Brynet
2012-06-11 18:30 Vänersborgs FK - Skoftebyns IF svart Lilla Vallen, Vänersvallen
2012-06-12 17:45 IK Gauthiod - Halvorstorps IS Lunnevi
2012-06-13 18:00 Sjuntorp/Upphärad - Trollhättans FK Sjuntorpsvallen
2012-06-17 16:30 Sollebrunns AIK - Skoftebyns IF svart Nya Bjärkevi
Augusti
2012-08-15 19:00 Halvorstorps IS - Sjuntorp/Upphärad Halvorstorps IP
2012-08-16 17:45 IK Gauthiod - Skoftebyns IF svart Lunnevi
2012-08-17 18:30 Stora Mellby/Magra - Trollhättans FK Brynet
2012-08-19 16:30 Sollebrunns AIK - Wargöns IK Nya Bjärkevi
2012-08-23 18:30 Sjuntorp/Upphärad - Stora Mellby/Magra Lindåsvallen
2012-08-24 18:00 Skoftebyns IF svart - Halvorstorps IS Almagärdet
2012-08-25 11:00 Trollhättans FK - Sollebrunns AIK Stavrelunds IP
2012-08-26 14:30 Wargöns IK - IK Gauthiod Hallevi IP, Wargön
2012-08-28 19:00 Trollhättans FK - Vänersborgs FK Stavrelunds IP
2012-08-30 17:45 IK Gauthiod - Trollhättans FK Lunnevi
2012-08-31 19:00 Skoftebyns IF svart - Wargöns IK Almagärdet
September
2012-09-02 16:30 Sollebrunns AIK - Sjuntorp/Upphärad Nya Bjärkevi
2012-09-02 17:00 Halvorstorps IS - Stora Mellby/Magra Halvorstorps IP
2012-09-04 19:00 Vänersborgs FK - Wargöns IK Vänersvallen
2012-09-06 18:30 Sjuntorp/Upphärad - IK Gauthiod Lindåsvallen
2012-09-07 18:30 Stora Mellby/Magra - Sollebrunns AIK Brynet
2012-09-08 13:00 Trollhättans FK - Skoftebyns IF svart Stavrelunds IP
2012-09-09 18:00 Wargöns IK - Halvorstorps IS Hallevi IP, Wargön
2012-09-13 17:45 IK Gauthiod - Stora Mellby/Magra Lunnevi
2012-09-14 18:30 Skoftebyns IF svart - Sjuntorp/Upphärad Almagärdet
2012-09-16 10:00 Wargöns IK - Trollhättans FK Hallevi IP, Wargön
2012-09-16 16:00 Halvorstorps IS - Sollebrunns AIK Halvorstorps IP
2012-09-16 16:00 Vänersborgs FK - Stora Mellby/Magra Vänersvallen
2012-09-30 15:30 Vänersborgs FK - IK Gauthiod Vänersvallen

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info