Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 11(04) Höst A

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2015-08-20 18:30 Ösets BK - Svensk-Somaliska FS Gröna Vallen 1
2015-08-22 10:00 Masthuggets BK - Landvetter IS Grönvit Majvallen 11 Konstgräs
2015-08-23 10:45 Sävedalens IF Grön - Landvetter IS Grön Vallhamra 21 Konstgräs
2015-08-23 11:00 Lerums IS Vit - IK Zenith Svart Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2015-08-23 11:00 Kärra KIF Blå - Azalea BK L Orange Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-08-23 11:00 Balltorps FF - Guldhedens IK Förbovallen 11
2015-08-23 11:45 Sävedalens IF Röd - Landvetter IS Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2015-08-23 11:45 IFK Hindås - Cruz Azul IF Fagervallen 21 Konstgräs
2015-08-23 12:00 Lerums IS Lila - IK Zenith Vit Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2015-08-23 12:00 Kärra KIF Gul - Azalea BK L Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-08-23 12:00 Mossens BK Svart - Älvsborg FF Blå Guldheden Södra 11 Konstgräs
2015-08-23 12:00 Mossens BK Gul - Älvsborg FF Guld Guldheden Södra 12 Konstgräs
2015-08-23 12:00 Angereds IS Vit - Backatorp IF Röd Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-08-23 12:00 FT14 Vit - Dalen/Krokslätts FF Blå Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-08-23 12:00 Romelanda UF - Solväders FC Romevi 31 Konstgräs
2015-08-23 12:00 Nödinge SK Fotboll - Slottsskogen/Godhem IF Vimmervi 11 Gräs
2015-08-23 13:00 FT14 Blå - Dalen/Krokslätts FF Gul Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-08-23 13:15 Azalea BK M Svart - Björndammens BK Blå Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-08-23 13:30 Lekstorps IF - Qviding FIF väst LP Idrottsplats 11
2015-08-23 14:00 IK Zenith Blå - Mölnlycke IF Svart Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-08-23 14:15 Angereds IS Röd - Backatorp IF Svart Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-08-23 15:00 IK Zenith Grön - Mölnlycke IF Röd Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-08-23 15:00 Nol IK - Kärra KIF Vit Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2015-08-23 15:30 IF Warta Blå - Björndammens BK röd Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2015-08-23 16:30 Azalea BK M Orange - Björndammens BK Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-08-24 18:30 Götaholms BK Vit - Sävedalens IF Svart Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-08-24 18:30 Götaholms BK Blå - Sävedalens IF Vit Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2015-08-26 18:00 Älvsborg FF Svart - Solängens BK Vit Hagenplan nr 1 7M
2015-08-26 18:00 Älvsborg FF Vit - Solängens BK Grön Hagenplan nr 2 7M
2015-08-26 18:00 Lindome GIF Svartvit - Mölnlycke IF Gul Lindevi 4
2015-08-26 18:30 Torslanda IK Röd - Lindome GIF Vit Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-08-26 19:00 Qviding FIF norr - Fässbergs IF Lila Skatås 21
2015-08-26 19:00 Qviding FIF söder - Fässbergs IF Lila-Vit Skatås 22
2015-08-26 19:30 Torslanda IK Gul - Lindome GIF Svart Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-23 17:00 IF Warta Vit - Torslanda IK Vit Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2015-09-23 17:00 IF Warta Röd - Torslanda IK Svart Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
Omgång 2
2015-08-26 18:30 IK Zenith Vit - Götaholms BK Blå Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-08-29 11:00 Solväders FC - IF Warta Blå Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2015-08-29 11:00 Cruz Azul IF - Masthuggets BK Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2015-08-29 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Ösets BK Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-08-29 15:15 Guldhedens IK - Nol IK Anders Svensson vallen
2015-08-30 11:00 Backatorp IF Svart - FT14 Vit Lillhagsparken 7-manna
2015-08-30 11:00 Kärra KIF Vit - Nödinge SK Fotboll Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-08-30 11:30 Mölnlycke IF Svart - Sävedalens IF Grön Djupedalsplan A Konstgräs höger
2015-08-30 11:30 Mölnlycke IF Röd - Sävedalens IF Röd Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2015-08-30 11:30 Sävedalens IF Svart - IF Warta Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2015-08-30 11:30 Sävedalens IF Vit - IF Warta Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2015-08-30 12:00 Backatorp IF Röd - FT14 Blå Lillhagsparken 7-manna
2015-08-30 12:00 Svensk-Somaliska FS - Lekstorps IF Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2015-08-30 13:00 Landvetter IS Grönvit - Balltorps FF Landvetter IP B-plan 22
2015-08-30 13:00 Azalea BK L Orange - Angereds IS Röd Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-08-30 13:00 Fässbergs IF Lila-Vit - Lerums IS Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-08-30 14:00 Azalea BK L Svart - Angereds IS Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-08-30 14:00 Fässbergs IF Lila - Lerums IS Lila Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-08-30 14:30 Björndammens BK Vit - Qviding FIF norr Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-08-30 15:00 Mölnlycke IF Gul - IFK Hindås Djupedalsplan A Konstgräs höger
2015-08-30 15:30 Björndammens BK Blå - Qviding FIF söder Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-08-30 16:30 Björndammens BK röd - Hönö IS Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-09-02 18:00 Lindome GIF Vit - Älvsborg FF Svart Lindevi 4
2015-09-02 18:00 Älvsborg FF Blå - Kärra KIF Blå Hagenplan nr 1 7M
2015-09-02 18:00 Älvsborg FF Guld - Kärra KIF Gul Hagenplan nr 2 7M
2015-09-02 18:00 Solängens BK Vit - Azalea BK M Orange Eklandavallen 11
2015-09-02 18:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - IK Zenith Blå Krokslättsvallen 7M7
2015-09-02 18:30 Torslanda IK Vit - Mossens BK Svart Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-02 18:30 IK Zenith Svart - Götaholms BK Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-02 19:00 Lindome GIF Svart - Älvsborg FF Vit Lindevi 4
2015-09-02 19:00 Solängens BK Grön - Azalea BK M Svart Eklandavallen 11
2015-09-02 19:00 Qviding FIF väst - Romelanda UF Skatås 21
2015-09-02 19:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - IK Zenith Grön Krokslättsvallen 7M7
2015-09-02 19:30 Torslanda IK Svart - Mossens BK Gul Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-06 14:30 Landvetter IS Grön - Torslanda IK Röd Landvetter IP B-plan 22
2015-09-06 14:30 Landvetter IS Vit - Torslanda IK Gul Landvetter IP B-plan 22
Omgång 3
2015-09-05 09:30 Masthuggets BK - Guldhedens IK Majvallen 12 Konstgräs
2015-09-06 11:00 Lerums IS Vit - Sävedalens IF Svart Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2015-09-06 11:00 Kärra KIF Blå - Backatorp IF Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-06 11:00 Balltorps FF - Kärra KIF Vit Förbovallen 11
2015-09-06 12:00 Lerums IS Lila - Sävedalens IF Vit Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2015-09-06 12:00 IF Warta Vit - Älvsborg FF Blå Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2015-09-06 12:00 Mossens BK Svart - Azalea BK L Orange Guldheden Södra 11 Konstgräs
2015-09-06 12:00 Kärra KIF Gul - Backatorp IF Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-06 12:00 Angereds IS Röd - Dalen/Krokslätts FF Blå Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-09-06 12:00 Angereds IS Vit - Dalen/Krokslätts FF Gul Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2015-09-06 12:00 FT14 Vit - Mölnlycke IF Svart Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-09-06 12:00 IFK Hindås - Landvetter IS Grönvit Fagervallen 21 Konstgräs
2015-09-06 12:00 Nol IK - Slottsskogen/Godhem IF Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2015-09-06 13:00 IF Warta Röd - Älvsborg FF Guld Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2015-09-06 13:00 Azalea BK M Orange - Fässbergs IF Lila-Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-06 13:00 Mossens BK Gul - Azalea BK L Svart Guldheden Södra 11 Konstgräs
2015-09-06 13:00 FT14 Blå - Mölnlycke IF Röd Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-09-06 13:00 Nödinge SK Fotboll - Svensk-Somaliska FS Vimmervi 11 Gräs
2015-09-06 13:00 Lekstorps IF - Solväders FC LP Idrottsplats 11
2015-09-06 14:00 Azalea BK M Svart - Fässbergs IF Lila Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-06 14:45 Sävedalens IF Grön - Lindome GIF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2015-09-06 15:00 Romelanda UF - Björndammens BK röd Romevi 31 Konstgräs
2015-09-06 15:00 Hönö IS - Mölnlycke IF Gul Hönö Arena 2
2015-09-06 15:45 Sävedalens IF Röd - Lindome GIF Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2015-09-07 18:30 Götaholms BK Vit - Torslanda IK Vit Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-09-07 18:30 Götaholms BK Blå - Torslanda IK Svart Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2015-09-09 18:00 Lindome GIF Svartvit - Cruz Azul IF Lindevi 4
2015-09-09 18:00 Älvsborg FF Svart - Björndammens BK Vit Hagenplan nr 1 7M
2015-09-09 18:00 Älvsborg FF Vit - Björndammens BK Blå Hagenplan nr 2 7M
2015-09-09 18:30 IK Zenith Blå - Landvetter IS Grön Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-09 18:30 IK Zenith Grön - Landvetter IS Vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-09 18:30 Torslanda IK Röd - Solängens BK Vit Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-09 19:00 Qviding FIF norr - IK Zenith Svart Skatås 21
2015-09-09 19:00 Qviding FIF söder - IK Zenith Vit Skatås 22
2015-09-09 19:30 Torslanda IK Gul - Solängens BK Grön Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-10 18:30 Ösets BK - Qviding FIF väst Gröna Vallen 1
Omgång 4
2015-09-05 09:30 Mölnlycke IF Svart - Torslanda IK Röd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2015-09-05 09:30 Mölnlycke IF Röd - Torslanda IK Gul Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2015-09-12 15:00 Guldhedens IK - Nödinge SK Fotboll Anders Svensson vallen
2015-09-13 11:00 Kärra KIF Vit - Ösets BK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-13 11:00 Landvetter IS Grön - Älvsborg FF Svart Landvetter IP B-plan 22
2015-09-13 11:00 Backatorp IF Svart - IK Zenith Blå Lillhagsparken 7-manna
2015-09-13 12:00 Landvetter IS Vit - Älvsborg FF Vit Landvetter IP B-plan 22
2015-09-13 12:00 Backatorp IF Röd - IK Zenith Grön Lillhagsparken 7-manna
2015-09-13 12:00 Svensk-Somaliska FS - Romelanda UF Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2015-09-13 13:00 Landvetter IS Grönvit - Nol IK Landvetter IP B-plan 22
2015-09-13 13:00 Björndammens BK röd - Lindome GIF Svartvit Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-09-13 13:00 Azalea BK L Orange - FT14 Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-13 13:00 Fässbergs IF Lila-Vit - Götaholms BK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-13 13:00 Solväders FC - Hönö IS Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2015-09-13 13:00 Cruz Azul IF - Balltorps FF Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2015-09-13 14:00 Björndammens BK Vit - Lerums IS Vit Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-09-13 14:00 Azalea BK L Svart - FT14 Blå Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-13 14:00 IK Zenith Svart - IF Warta Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-13 14:00 Fässbergs IF Lila - Götaholms BK Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-13 15:00 Mölnlycke IF Gul - Masthuggets BK Djupedalsplan A Konstgräs höger
2015-09-13 15:00 Björndammens BK Blå - Lerums IS Lila Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-09-13 15:00 IK Zenith Vit - IF Warta Röd Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-15 17:45 Slottsskogen/Godhem IF - Lekstorps IF Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-09-16 18:00 Lindome GIF Vit - Azalea BK M Orange Lindevi 4
2015-09-16 18:00 Lindome GIF Svart - Azalea BK M Svart Lindevi 5
2015-09-16 18:00 Solängens BK Vit - Qviding FIF norr Eklandavallen 11
2015-09-16 18:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Sävedalens IF Grön Krokslättsvallen 7M7
2015-09-16 18:00 Älvsborg FF Blå - Angereds IS Röd Hagenplan nr 1 7M
2015-09-16 18:00 Älvsborg FF Guld - Angereds IS Vit Hagenplan nr 2 7M
2015-09-16 18:30 Torslanda IK Vit - Kärra KIF Blå Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-16 19:00 Solängens BK Grön - Qviding FIF söder Eklandavallen 11
2015-09-16 19:00 Qviding FIF väst - IF Warta Blå Skatås 21
2015-09-16 19:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Sävedalens IF Röd Krokslättsvallen 7M7
2015-09-16 19:30 Torslanda IK Svart - Kärra KIF Gul Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-19 09:30 Sävedalens IF Svart - Mossens BK Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2015-09-19 09:30 Sävedalens IF Vit - Mossens BK Gul Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 5
2015-09-19 10:00 Masthuggets BK - Kärra KIF Vit Majvallen 11 Konstgräs
2015-09-20 11:00 Nödinge SK Fotboll - Qviding FIF väst Vimmervi 11 Gräs
2015-09-20 11:00 Kärra KIF Blå - Dalen/Krokslätts FF Blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-20 11:00 Hönö IS - Cruz Azul IF Hönö Arena 2
2015-09-20 11:00 Balltorps FF - Slottsskogen/Godhem IF Förbovallen 11
2015-09-20 11:15 Lerums IS Vit - Torslanda IK Vit Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2015-09-20 12:00 Mossens BK Svart - Backatorp IF Svart Guldheden Södra 11 Konstgräs
2015-09-20 12:00 Kärra KIF Gul - Dalen/Krokslätts FF Gul Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-20 12:00 IFK Hindås - Guldhedens IK Fagervallen 21 Konstgräs
2015-09-20 12:15 Lerums IS Lila - Torslanda IK Svart Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2015-09-20 13:00 Mossens BK Gul - Backatorp IF Röd Guldheden Södra 11 Konstgräs
2015-09-20 13:00 FT14 Vit - Landvetter IS Grön Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-09-20 13:00 Nol IK - Svensk-Somaliska FS Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2015-09-20 13:15 IF Warta Vit - Azalea BK L Orange Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2015-09-20 13:15 Angereds IS Röd - Mölnlycke IF Svart Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-09-20 14:00 IK Zenith Blå - Lindome GIF Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-20 14:00 FT14 Blå - Landvetter IS Vit Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-09-20 14:15 IF Warta Röd - Azalea BK L Svart Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2015-09-20 14:15 Angereds IS Vit - Mölnlycke IF Röd Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-09-20 14:45 Sävedalens IF Grön - Solängens BK Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2015-09-20 15:00 IK Zenith Grön - Lindome GIF Svart Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-20 15:15 IF Warta Blå - Mölnlycke IF Gul Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2015-09-20 15:30 Azalea BK M Orange - IK Zenith Svart Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-20 15:45 Sävedalens IF Röd - Solängens BK Grön Vallhamra 21 Konstgräs
2015-09-20 16:30 Azalea BK M Svart - IK Zenith Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-21 18:30 Götaholms BK Vit - Älvsborg FF Blå Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-09-21 18:30 Götaholms BK Blå - Älvsborg FF Guld Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2015-09-23 18:00 Lindome GIF Svartvit - Landvetter IS Grönvit Lindevi 4
2015-09-23 18:00 Älvsborg FF Svart - Fässbergs IF Lila-Vit Hagenplan nr 1 7M
2015-09-23 18:00 Älvsborg FF Vit - Fässbergs IF Lila Hagenplan nr 2 7M
2015-09-23 18:00 Lekstorps IF - Björndammens BK röd LP Idrottsplats 11
2015-09-23 18:30 Torslanda IK Röd - Björndammens BK Vit Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-23 19:00 Qviding FIF norr - Sävedalens IF Svart Skatås 21
2015-09-23 19:00 Qviding FIF söder - Sävedalens IF Vit Skatås 22
2015-09-23 19:30 Torslanda IK Gul - Björndammens BK Blå Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-24 18:00 Ösets BK - Solväders FC Gröna Vallen 1
Omgång 6
2015-09-26 11:45 Solväders FC - Lindome GIF Svartvit Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2015-09-26 15:00 Guldhedens IK - Ösets BK Anders Svensson vallen
2015-09-27 11:00 Landvetter IS Grön - Azalea BK M Orange Landvetter IP B-plan 22
2015-09-27 11:00 Sävedalens IF Svart - Kärra KIF Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2015-09-27 11:00 Backatorp IF Svart - Sävedalens IF Grön Lillhagsparken 7-manna
2015-09-27 12:00 Mölnlycke IF Svart - Älvsborg FF Svart Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-27 12:00 Landvetter IS Vit - Azalea BK M Svart Landvetter IP B-plan 22
2015-09-27 12:00 Svensk-Somaliska FS - IF Warta Blå Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2015-09-27 12:00 Sävedalens IF Vit - Kärra KIF Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2015-09-27 12:00 Backatorp IF Röd - Sävedalens IF Röd Lillhagsparken 7-manna
2015-09-27 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Romelanda UF Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-09-27 12:45 Cruz Azul IF - Nol IK Länsmansgårdens IP 21 Konstgräs
2015-09-27 13:00 Mölnlycke IF Röd - Älvsborg FF Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-27 13:00 Landvetter IS Grönvit - Nödinge SK Fotboll Landvetter IP B-plan 22
2015-09-27 13:00 Azalea BK L Orange - IK Zenith Blå Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-27 13:00 Björndammens BK röd - IFK Hindås Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-09-27 14:00 Mölnlycke IF Gul - Balltorps FF Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-27 14:00 Azalea BK L Svart - IK Zenith Grön Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-27 14:00 Björndammens BK Vit - Götaholms BK Vit Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-09-27 15:00 Björndammens BK Blå - Götaholms BK Blå Furulundsplan 11 Konstgräs
2015-09-27 15:30 IK Zenith Svart - Mossens BK Svart Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-27 15:30 IK Zenith Vit - Mossens BK Gul Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-09-27 15:30 Fässbergs IF Lila-Vit - IF Warta Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-27 16:15 Kärra KIF Vit - Lekstorps IF Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2015-09-27 16:30 Fässbergs IF Lila - IF Warta Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-30 17:45 Älvsborg FF Blå - FT14 Vit Hagenplan nr 1 7M
2015-09-30 17:45 Älvsborg FF Guld - FT14 Blå Hagenplan nr 2 7M
2015-09-30 17:45 Lindome GIF Vit - Qviding FIF norr Lindevi 4
2015-09-30 17:45 Lindome GIF Svart - Qviding FIF söder Lindevi 5
2015-09-30 18:00 Solängens BK Vit - Lerums IS Vit Eklandavallen 11
2015-09-30 18:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Torslanda IK Röd Krokslättsvallen 7M7
2015-09-30 18:30 Torslanda IK Vit - Angereds IS Röd Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-30 19:00 Qviding FIF väst - Hönö IS Skatås 21
2015-09-30 19:00 Solängens BK Grön - Lerums IS Lila Eklandavallen 11
2015-09-30 19:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Torslanda IK Gul Krokslättsvallen 7M7
2015-09-30 19:30 Torslanda IK Svart - Angereds IS Vit Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
Omgång 7
2015-10-03 09:30 Masthuggets BK - Slottsskogen/Godhem IF Majvallen 11 Konstgräs
2015-10-03 10:00 IF Warta Blå - Cruz Azul IF Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2015-10-03 16:00 Mossens BK Svart - Dalen/Krokslätts FF Blå Guldheden Södra 11 Konstgräs
2015-10-03 16:00 Mossens BK Gul - Dalen/Krokslätts FF Gul Guldheden Södra 12 Konstgräs
2015-10-04 10:30 Sävedalens IF Grön - Björndammens BK Vit Vallhamra 22 Konstgräs
2015-10-04 11:00 Kärra KIF Blå - Mölnlycke IF Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-10-04 11:00 Hönö IS - Landvetter IS Grönvit Hönö Arena 2
2015-10-04 11:00 Balltorps FF - Svensk-Somaliska FS Förbovallen 11
2015-10-04 11:15 Lerums IS Vit - Älvsborg FF Blå Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2015-10-04 12:00 Kärra KIF Gul - Mölnlycke IF Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-10-04 12:00 IFK Hindås - Kärra KIF Vit Fagervallen 21 Konstgräs
2015-10-04 12:00 FT14 Vit - Lindome GIF Vit Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-10-04 12:15 Lerums IS Lila - Älvsborg FF Guld Rydsbergsplan 11 Konstgräs
2015-10-04 12:15 Nödinge SK Fotboll - Solväders FC Vimmervi 11 Gräs
2015-10-04 12:30 Sävedalens IF Röd - Björndammens BK Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2015-10-04 13:00 Azalea BK M Orange - Sävedalens IF Svart Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-10-04 13:00 Angereds IS Röd - Landvetter IS Grön Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-10-04 13:00 FT14 Blå - Lindome GIF Svart Tuvevallen 21 Konstgräs
2015-10-04 13:00 Nol IK - Qviding FIF väst Nolängens IP 7M7 Konstgräs
2015-10-04 14:00 IK Zenith Blå - Solängens BK Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-10-04 14:00 Azalea BK M Svart - Sävedalens IF Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-10-04 14:00 Romelanda UF - Mölnlycke IF Gul Romevi 31 Konstgräs
2015-10-04 14:00 Angereds IS Vit - Landvetter IS Vit Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-10-04 15:00 IK Zenith Grön - Solängens BK Grön Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2015-10-04 15:15 IF Warta Vit - Backatorp IF Svart Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2015-10-04 16:15 IF Warta Röd - Backatorp IF Röd Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2015-10-05 18:30 Götaholms BK Vit - Azalea BK L Orange Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-10-05 18:30 Götaholms BK Blå - Azalea BK L Svart Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2015-10-07 17:30 Älvsborg FF Svart - IK Zenith Svart Hagenplan nr 1 7M
2015-10-07 17:30 Älvsborg FF Vit - IK Zenith Vit Hagenplan nr 2 7M
2015-10-07 17:30 Lindome GIF Svartvit - Guldhedens IK Lindevi 4
2015-10-07 18:30 Torslanda IK Röd - Fässbergs IF Lila-Vit Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-10-07 19:00 Qviding FIF norr - Torslanda IK Vit Skatås 21
2015-10-07 19:00 Qviding FIF söder - Torslanda IK Svart Skatås 22
2015-10-07 19:30 Torslanda IK Gul - Fässbergs IF Lila Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-10-11 12:00 Ösets BK - Björndammens BK röd Gröna Vallen 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info