Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 10(05) Höst A

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2015-08-22 11:00 Torslanda IK Röd - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 21 Konstgräs
2015-08-22 11:00 Torslanda IK Grön - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 22 Konstgräs
2015-08-22 11:00 Masthuggets BK - IFK Björkö Majvallen 12 Konstgräs
2015-08-22 11:30 Södra Skärgården Vit - Mölnlycke IF 3 Donsövallen 12
2015-08-22 11:30 Södra Skärgården Blå - Mölnlycke IF 4 Donsövallen 11
2015-08-22 12:00 Mossens BK - Azalea BK L Vit Guldheden Södra 12 Konstgräs
2015-08-22 12:15 Eriksbergs IF - Mölnlycke IF 5 Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-08-22 14:00 Guldhedens IK Röd - Azalea BK M Orange Anders Svensson vallen
2015-08-22 15:00 Guldhedens IK Vit - Azalea BK M Svart Anders Svensson vallen
2015-08-23 10:00 Jonsereds IF Gul - Torslanda IK Svart Jonsereds IP 21 Konstgräs
2015-08-23 10:00 KF Velebit 2 - Kärra KIF Grön Velebit IP 11 Gräs
2015-08-23 11:00 Bergums IF Blå - Ösets BK The Carpenters Arena 21
2015-08-23 11:00 Jonsereds IF - Torslanda IK Vit Jonsereds IP 21 Konstgräs
2015-08-23 11:00 KF Velebit 1 - Kärra KIF Gul Velebit IP 11 Gräs
2015-08-23 11:30 Gunnilse IS Röd - Götaholms BK Blå Hjällbovallen 21 konstgräs
2015-08-23 11:30 Gunnilse IS - Götaholms BK Vit Hjällbovallen 22 konstgräs
2015-08-23 12:00 Lundby IF Grön - Qviding FIF Svart Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-08-23 12:00 Balltorps FF - Stenkullen GoIK Förbovallen 11
2015-08-23 12:30 IF Angered United Hjällbo 2 - IF Mölndal Fotboll Vit Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-08-23 12:30 IF Angered United Hjällbo 1 - IF Mölndal Fotboll Röd Bläsebovallen 12 Konstgräs
2015-08-23 13:00 Mölnlycke IF 1 - Bergums IF Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-08-23 13:00 Fässbergs IF Vit - Bergsjö IF Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-08-23 13:00 Lundby IF Vit - Qviding FIF Vit Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-08-23 13:00 Slottsskogen/Godhem IF - Kållered SK Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-08-23 13:15 Azalea BK L Orange - Kungsladugårds BK Vit Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-08-23 13:15 Kärra KIF Vit - Öjersjö IF Blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-08-23 14:00 Mölnlycke IF 2 - Bergums IF Svart Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-08-23 14:00 Fässbergs IF Lila - Serbiska KIF Semberija Göteborg Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-08-23 14:15 Azalea BK L Svart - Kungsladugårds BK Röd Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-08-23 14:15 Kärra KIF Blå - Öjersjö IF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-08-23 14:30 IFK Hindås - BK Lobo Fagervallen 21 Konstgräs
2015-08-23 15:15 Midnimo IF - Dalen/Krokslätts FF Bläsebovallen 12 Konstgräs
2015-08-25 18:00 Öckerö IF Vit - Näsets SK 3 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2015-08-25 18:00 Assyriska BK - IF Angered United Eriksbo Välen 1 Gräs 7-manna
2015-08-25 18:30 Näsets SK 1 - Partille IF FK 1 Stavdal Arena
2015-08-25 19:00 Öckerö IF Vinröd - Näsets SK 4 Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2015-08-25 19:00 Qviding FIF Vinröd - Lekstorps IF Skatås 21
2015-08-25 19:30 Näsets SK 2 - Partille IF FK 2 Stavdal Arena
Omgång 2
2015-08-29 09:30 Torslanda IK Svart - Guldhedens IK Röd Torslandavallen 21 Konstgräs
2015-08-29 09:30 Torslanda IK Vit - Guldhedens IK Vit Torslandavallen 22 Konstgräs
2015-08-29 11:00 Azalea BK M Orange - Öckerö IF Vit Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-08-29 12:00 IF Angered United Eriksbo - Bergums IF Blå Eriksboplan 1 Grus
2015-08-29 12:00 Azalea BK M Svart - Öckerö IF Vinröd Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-08-29 13:00 Azalea BK L Vit - IFK Hindås Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-08-29 15:00 Kungsladugårds BK Röd - Näsets SK 1 Apelsinplan 21 Konstgräs
2015-08-29 16:00 Kungsladugårds BK Vit - Näsets SK 2 Apelsinplan 21 Konstgräs
2015-08-30 11:00 Bergums IF Vit - Torslanda IK Röd The Carpenters Arena 22
2015-08-30 11:00 Partille IF FK 2 - Kärra KIF Vit Lexby 21 Konstgräs
2015-08-30 11:00 Partille IF FK 1 - Kärra KIF Blå Lexby 22 Konstgräs
2015-08-30 12:00 Bergums IF Svart - Torslanda IK Grön The Carpenters Arena 22
2015-08-30 12:00 Mölnlycke IF 3 - Jonsereds IF Gul Djupedalsplan B Konstgräs höger
2015-08-30 12:00 IFK Björkö - Eriksbergs IF Björkö gräs 11
2015-08-30 12:15 Kärra KIF Grön - Gunnilse IS Röd Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-08-30 12:30 Bergsjö IF - Södra Skärgården Vit Bergsjövallen 21 Konstgräs
2015-08-30 13:00 Mölnlycke IF 4 - Jonsereds IF Djupedalsplan B Konstgräs höger
2015-08-30 13:00 Stenkullen GoIK - Assyriska BK Stenkullens IP 21 KG
2015-08-30 13:15 Kärra KIF Gul - Gunnilse IS Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-08-30 13:15 Lekstorps IF - Masthuggets BK LP Idrottsplats 11
2015-08-30 13:30 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Södra Skärgården Blå Bergsjövallen 21 Konstgräs
2015-08-30 14:00 Mölnlycke IF 5 - Balltorps FF Djupedalsplan B Konstgräs höger
2015-09-01 18:00 Hjuviks AIK Vit - Azalea BK L Svart Hästevik 7M7
2015-09-01 18:00 Qviding FIF Vit - Mölnlycke IF 2 Skatås 22
2015-09-01 18:00 Dalen/Krokslätts FF - Qviding FIF Vinröd Krokslättsvallen 7M7
2015-09-01 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Lundby IF Grön Enerbacksplan Gräs 7M7
2015-09-01 18:00 Kållered SK - Midnimo IF Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2015-09-01 18:15 Götaholms BK Blå - IF Angered United Hjällbo 1 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-09-01 18:15 Götaholms BK Vit - IF Angered United Hjällbo 2 Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2015-09-01 18:30 Näsets SK 3 - KF Velebit 1 Stavdal Arena
2015-09-01 18:45 Öjersjö IF Blå - Fässbergs IF Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2015-09-01 18:45 Öjersjö IF Vit - Fässbergs IF Lila Öjersjö IP 11 Konstgräs
2015-09-01 19:00 Hjuviks AIK Blå - Azalea BK L Orange Hästevik 7M7
2015-09-01 19:00 Qviding FIF Svart - Mölnlycke IF 1 Skatås 21
2015-09-01 19:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Lundby IF Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2015-09-01 19:00 BK Lobo - Slottsskogen/Godhem IF Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-09-01 19:30 Näsets SK 4 - KF Velebit 2 Stavdal Arena
2015-09-03 18:30 Ösets BK - IF Angered United Gunnared Gröna Vallen 1
Omgång 3
2015-09-04 18:30 Södra Skärgården Vit - Torslanda IK Svart Donsövallen 12
2015-09-04 18:30 Södra Skärgården Blå - Torslanda IK Vit Donsövallen 11
2015-09-05 11:00 Torslanda IK Röd - Kungsladugårds BK Röd Torslandavallen 21 Konstgräs
2015-09-05 11:00 Torslanda IK Grön - Kungsladugårds BK Vit Torslandavallen 22 Konstgräs
2015-09-06 10:00 Jonsereds IF Gul - Azalea BK M Orange Jonsereds IP 21 Konstgräs
2015-09-06 11:00 Jonsereds IF - Azalea BK M Svart Jonsereds IP 22 Konstgräs
2015-09-06 12:00 Mölnlycke IF 1 - Hjuviks AIK Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-06 12:00 Gunnilse IS Röd - IF Mölndal Fotboll Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
2015-09-06 12:00 IF Angered United Hjällbo 1 - Qviding FIF Svart Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-09-06 12:00 Lundby IF Grön - Bergums IF Vit Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-09-06 12:00 Mossens BK - BK Lobo Guldheden Södra 12 Konstgräs
2015-09-06 12:00 Balltorps FF - IF Angered United Eriksbo Förbovallen 11
2015-09-06 13:00 Mölnlycke IF 2 - Hjuviks AIK Blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-06 13:00 Fässbergs IF Vit - Mölnlycke IF 3 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-06 13:00 Azalea BK L Svart - Partille IF FK 2 Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-09-06 13:00 Gunnilse IS - IF Mölndal Fotboll Röd Hjällbovallen 21 konstgräs
2015-09-06 13:00 IF Angered United Hjällbo 2 - Qviding FIF Vit Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-09-06 13:00 Lundby IF Vit - Bergums IF Svart Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-09-06 13:00 IFK Hindås - Kållered SK Fagervallen 21 Konstgräs
2015-09-06 13:00 Slottsskogen/Godhem IF - Dalen/Krokslätts FF Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-09-06 13:15 Kärra KIF Vit - Bergsjö IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-06 14:00 Fässbergs IF Lila - Mölnlycke IF 4 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-06 14:00 Azalea BK L Orange - Partille IF FK 1 Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-09-06 14:15 IF Angered United Gunnared - Azalea BK L Vit Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-09-06 14:15 Kärra KIF Blå - Serbiska KIF Semberija Göteborg Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-06 14:15 KF Velebit 2 - Götaholms BK Blå Velebit IP 11 Gräs
2015-09-06 14:15 Midnimo IF - Lekstorps IF Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-09-06 14:15 Eriksbergs IF - Stenkullen GoIK Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-09-06 15:00 Masthuggets BK - Mölnlycke IF 5 Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-06 15:00 Guldhedens IK Röd - Näsets SK 3 Anders Svensson vallen
2015-09-06 15:15 KF Velebit 1 - Götaholms BK Vit Velebit IP 11 Gräs
2015-09-06 16:00 Guldhedens IK Vit - Näsets SK 4 Anders Svensson vallen
2015-09-08 18:00 Öckerö IF Vit - Kärra KIF Grön Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2015-09-08 18:00 Assyriska BK - Ösets BK Välen 1 Gräs 7-manna
2015-09-08 18:30 Näsets SK 1 - Öjersjö IF Blå Stavdal Arena
2015-09-08 19:00 Öckerö IF Vinröd - Kärra KIF Gul Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2015-09-08 19:00 Qviding FIF Vinröd - IFK Björkö Skatås 21
2015-09-08 19:30 Näsets SK 2 - Öjersjö IF Vit Stavdal Arena
Omgång 4
2015-09-12 10:00 Hjuviks AIK Vit - Näsets SK 1 Hästevik 7M7
2015-09-12 11:00 Kärra KIF Grön - IF Angered United Hjällbo 1 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-12 12:00 Hjuviks AIK Blå - Näsets SK 2 Hästevik 7M7
2015-09-12 12:00 Kärra KIF Gul - IF Angered United Hjällbo 2 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-12 13:30 Azalea BK M Orange - KF Velebit 2 Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-09-12 14:30 Azalea BK M Svart - KF Velebit 1 Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-09-12 15:30 Azalea BK L Vit - Slottsskogen/Godhem IF Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-09-13 11:00 Bergums IF Vit - Azalea BK L Svart The Carpenters Arena 22
2015-09-13 11:00 Partille IF FK 2 - Fässbergs IF Vit Lexby 21 Konstgräs
2015-09-13 11:00 Partille IF FK 1 - Fässbergs IF Lila Lexby 22 Konstgräs
2015-09-13 12:00 Bergums IF Svart - Azalea BK L Orange The Carpenters Arena 22
2015-09-13 12:00 Bergsjö IF - Jonsereds IF Gul Kviberg 15:1
2015-09-13 12:00 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Jonsereds IF Kviberg 15:2
2015-09-13 12:00 Mölnlycke IF 3 - Guldhedens IK Röd Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-13 12:00 Torslanda IK Svart - Öckerö IF Vit Torslandavallen 21 Konstgräs
2015-09-13 12:00 Torslanda IK Vit - Öckerö IF Vinröd Torslandavallen 22 Konstgräs
2015-09-13 12:00 IFK Björkö - Balltorps FF Björkö gräs 11
2015-09-13 12:00 IF Angered United Eriksbo - IF Angered United Gunnared Eriksboplan 1 Grus
2015-09-13 12:45 Stenkullen GoIK - Bergums IF Blå Stenkullens IP 21 KG
2015-09-13 13:00 Kungsladugårds BK Röd - Kärra KIF Vit Apelsinplan 21 Konstgräs
2015-09-13 13:00 Mölnlycke IF 4 - Guldhedens IK Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-13 14:00 Kungsladugårds BK Vit - Kärra KIF Blå Apelsinplan 21 Konstgräs
2015-09-13 14:00 Mölnlycke IF 5 - Assyriska BK Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-14 18:00 Lekstorps IF - Eriksbergs IF LP Idrottsplats 11
2015-09-15 17:30 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF 1 Enerbacksplan Gräs 7M7
2015-09-15 18:00 Kållered SK - Qviding FIF Vinröd Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2015-09-15 18:00 Dalen/Krokslätts FF - Masthuggets BK Krokslättsvallen 7M7
2015-09-15 18:30 Näsets SK 3 - Gunnilse IS Röd Stavdal Arena
2015-09-15 18:30 IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF 2 Enerbacksplan Gräs 7M7
2015-09-15 18:45 Öjersjö IF Blå - Södra Skärgården Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2015-09-15 18:45 Öjersjö IF Vit - Södra Skärgården Blå Öjersjö IP 11 Konstgräs
2015-09-15 19:00 Qviding FIF Svart - Torslanda IK Röd Skatås 21
2015-09-15 19:00 Qviding FIF Vit - Torslanda IK Grön Skatås 22
2015-09-15 19:30 Näsets SK 4 - Gunnilse IS Stavdal Arena
2015-09-16 19:00 BK Lobo - Midnimo IF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2015-09-17 18:00 Ösets BK - Mossens BK Gröna Vallen 1
2015-09-17 18:30 Götaholms BK Blå - Lundby IF Grön Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-09-17 18:30 Götaholms BK Vit - Lundby IF Vit Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Omgång 5
2015-09-19 10:00 Masthuggets BK - Stenkullen GoIK Majvallen 12 Konstgräs
2015-09-19 11:00 Azalea BK L Svart - Öjersjö IF Blå Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-09-19 12:00 Azalea BK L Orange - Öjersjö IF Vit Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-09-19 14:30 Guldhedens IK Röd - Kärra KIF Grön Anders Svensson vallen
2015-09-19 15:30 Guldhedens IK Vit - Kärra KIF Gul Anders Svensson vallen
2015-09-20 10:45 Gunnilse IS Röd - Qviding FIF Svart Hjällbovallen 21 konstgräs
2015-09-20 11:00 Bergums IF Blå - Azalea BK L Vit The Carpenters Arena 21
2015-09-20 11:45 Gunnilse IS - Qviding FIF Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
2015-09-20 12:00 Mölnlycke IF 1 - Kungsladugårds BK Röd Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-20 12:00 Jonsereds IF Gul - Näsets SK 3 Jonsereds IP 22 Konstgräs
2015-09-20 12:00 IF Angered United Hjällbo 1 - Bergums IF Vit Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-09-20 12:00 Lundby IF Grön - Hjuviks AIK Vit Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-09-20 12:00 Mossens BK - Kållered SK Guldheden Södra 12 Konstgräs
2015-09-20 12:00 Eriksbergs IF - IF Angered United Eriksbo Krokängsplan 12 Konstgräs
2015-09-20 12:00 Balltorps FF - Ösets BK Förbovallen 11
2015-09-20 13:00 Mölnlycke IF 2 - Kungsladugårds BK Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-09-20 13:00 Fässbergs IF Vit - Torslanda IK Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-20 13:00 IF Angered United Hjällbo 2 - Bergums IF Svart Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-09-20 13:00 Lundby IF Vit - Hjuviks AIK Blå Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-09-20 13:00 IFK Hindås - Dalen/Krokslätts FF Fagervallen 21 Konstgräs
2015-09-20 13:00 Slottsskogen/Godhem IF - Lekstorps IF Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-09-20 13:15 Kärra KIF Vit - Mölnlycke IF 3 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-20 13:15 Jonsereds IF - Näsets SK 4 Jonsereds IP 22 Konstgräs
2015-09-20 13:15 KF Velebit 2 - IF Mölndal Fotboll Vit Velebit IP 11 Gräs
2015-09-20 13:15 IF Angered United Gunnared - BK Lobo Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2015-09-20 14:00 Fässbergs IF Lila - Torslanda IK Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-09-20 14:00 Midnimo IF - IFK Björkö Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-09-20 14:15 Kärra KIF Blå - Mölnlycke IF 4 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-20 14:15 KF Velebit 1 - IF Mölndal Fotboll Röd Velebit IP 11 Gräs
2015-09-20 16:30 Södra Skärgården Vit - Azalea BK M Orange Donsövallen 12
2015-09-20 16:30 Södra Skärgården Blå - Azalea BK M Svart Donsövallen 11
2015-09-22 18:15 Öckerö IF Vit - Götaholms BK Blå Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-09-22 18:15 Öckerö IF Vinröd - Götaholms BK Vit Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2015-09-22 18:30 Torslanda IK Röd - Partille IF FK 2 Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-22 18:30 Näsets SK 1 - Bergsjö IF Stavdal Arena
2015-09-22 19:00 Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF 5 Skatås 21
2015-09-22 19:30 Torslanda IK Grön - Partille IF FK 1 Torslandavallen 31 konstgräs 7-manna
2015-09-22 19:30 Näsets SK 2 - Serbiska KIF Semberija Göteborg Stavdal Arena
Omgång 6
Hjuviks AIK Vit - Kärra KIF Vit Hästevik 7M7
Hjuviks AIK Blå - Kärra KIF Blå Hästevik 7M7
2015-09-26 12:00 Bergsjö IF - Guldhedens IK Röd Bergsjövallen 22 Konstgräs
2015-09-26 12:00 Azalea BK M Orange - Gunnilse IS Röd Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-26 12:15 Torslanda IK Svart - KF Velebit 2 Torslandavallen 21 Konstgräs
2015-09-26 12:15 Torslanda IK Vit - KF Velebit 1 Torslandavallen 22 Konstgräs
2015-09-26 13:00 Serbiska KIF Semberija Göteborg - Guldhedens IK Vit Bergsjövallen 22 Konstgräs
2015-09-26 13:00 Azalea BK M Svart - Gunnilse IS Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-26 14:00 Azalea BK L Vit - Midnimo IF Heden 6 Konstgräs 7M7
2015-09-27 10:00 Bergums IF Vit - Näsets SK 1 The Carpenters Arena 22
2015-09-27 11:00 Kärra KIF Grön - Lundby IF Grön Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-27 11:00 Lekstorps IF - Balltorps FF LP Idrottsplats 11
2015-09-27 12:00 Bergums IF Svart - Näsets SK 2 The Carpenters Arena 22
2015-09-27 12:00 Mölnlycke IF 5 - Bergums IF Blå Djupedalsplan B Konstgräs höger
2015-09-27 12:00 Kärra KIF Gul - Lundby IF Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-09-27 12:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Torslanda IK Röd Enerbacksplan Gräs 7M7
2015-09-27 12:00 Kungsladugårds BK Röd - Fässbergs IF Vit Apelsinplan 21 Konstgräs
2015-09-27 12:00 IFK Björkö - Assyriska BK Björkö gräs 11
2015-09-27 12:00 IF Angered United Eriksbo - Mossens BK Eriksboplan 1 Grus
2015-09-27 12:00 Ösets BK - IFK Hindås Gröna Vallen 1
2015-09-27 12:45 Stenkullen GoIK - IF Angered United Gunnared Stenkullens IP 21 KG
2015-09-27 13:00 Mölnlycke IF 3 - Öckerö IF Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
2015-09-27 13:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Torslanda IK Grön Enerbacksplan Gräs 7M7
2015-09-27 13:00 Kungsladugårds BK Vit - Fässbergs IF Lila Apelsinplan 21 Konstgräs
2015-09-27 13:00 BK Lobo - Qviding FIF Vinröd Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-09-27 14:00 Mölnlycke IF 4 - Öckerö IF Vinröd Djupedalsplan B Konstgräs höger
2015-09-27 14:45 Partille IF FK 2 - Södra Skärgården Vit Lexby 21 Konstgräs
2015-09-27 14:45 Partille IF FK 1 - Södra Skärgården Blå Lexby 22 Konstgräs
2015-09-29 17:30 Kållered SK - Masthuggets BK Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2015-09-29 18:00 Dalen/Krokslätts FF - Eriksbergs IF Krokslättsvallen 7M7
2015-09-29 18:30 Näsets SK 3 - IF Angered United Hjällbo 1 Stavdal Arena
2015-09-29 18:45 Öjersjö IF Blå - Jonsereds IF Gul Öjersjö IP 12 Konstgräs
2015-09-29 18:45 Öjersjö IF Vit - Jonsereds IF Öjersjö IP 11 Konstgräs
2015-09-29 19:00 Qviding FIF Svart - Azalea BK L Svart Skatås 21
2015-09-29 19:00 Qviding FIF Vit - Azalea BK L Orange Skatås 22
2015-09-29 19:30 Näsets SK 4 - IF Angered United Hjällbo 2 Stavdal Arena
2015-10-01 18:30 Götaholms BK Blå - Mölnlycke IF 1 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2015-10-01 18:30 Götaholms BK Vit - Mölnlycke IF 2 Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
Omgång 7
2015-09-30 18:30 Södra Skärgården Vit - Näsets SK 3 Donsövallen 12
2015-09-30 18:30 Södra Skärgården Blå - Näsets SK 4 Donsövallen 11
2015-10-03 09:30 Torslanda IK Röd - Öjersjö IF Blå Torslandavallen 22 Konstgräs
2015-10-03 09:30 Masthuggets BK - IF Angered United Eriksbo Majvallen 12 Konstgräs
2015-10-03 10:30 Torslanda IK Grön - Öjersjö IF Vit Torslandavallen 21 Konstgräs
2015-10-03 11:00 Kärra KIF Vit - Torslanda IK Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-10-03 11:00 Bergums IF Blå - BK Lobo The Carpenters Arena 22
2015-10-03 11:45 Mossens BK - Dalen/Krokslätts FF Guldheden Södra 11 Konstgräs
2015-10-03 12:00 Kärra KIF Blå - Torslanda IK Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2015-10-03 12:30 IF Angered United Hjällbo 1 - Hjuviks AIK Vit Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-10-03 13:30 IF Angered United Hjällbo 2 - Hjuviks AIK Blå Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-10-03 14:00 IFK Hindås - Lekstorps IF Fagervallen 22 Konstgräs
2015-10-03 14:30 Guldhedens IK Röd - Götaholms BK Blå Anders Svensson vallen
2015-10-03 15:30 Guldhedens IK Vit - Götaholms BK Vit Anders Svensson vallen
2015-10-04 11:30 Gunnilse IS Röd - Bergums IF Vit Hjällbovallen 21 konstgräs
2015-10-04 12:00 Mölnlycke IF 1 - Partille IF FK 2 Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-10-04 12:00 Jonsereds IF Gul - Kärra KIF Grön Jonsereds IP 22 Konstgräs
2015-10-04 12:00 KF Velebit 2 - Qviding FIF Svart Velebit IP 11 Gräs
2015-10-04 12:00 IF Angered United Gunnared - Kållered SK Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2015-10-04 12:15 Midnimo IF - Mölnlycke IF 5 Bläsebovallen 11 Konstgräs
2015-10-04 12:30 Gunnilse IS - Bergums IF Svart Hjällbovallen 21 konstgräs
2015-10-04 13:00 Mölnlycke IF 2 - Partille IF FK 1 Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2015-10-04 13:00 Jonsereds IF - Kärra KIF Gul Jonsereds IP 22 Konstgräs
2015-10-04 13:00 Azalea BK L Svart - Bergsjö IF Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-10-04 13:00 Fässbergs IF Vit - Azalea BK M Orange Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-10-04 13:00 KF Velebit 1 - Qviding FIF Vit Velebit IP 11 Gräs
2015-10-04 13:00 Slottsskogen/Godhem IF - IFK Björkö Ruddalen 7M7 nr 2 Konstgräs
2015-10-04 14:00 Azalea BK L Orange - Serbiska KIF Semberija Göteborg Heden 5 Konstgräs 7M7
2015-10-04 14:00 Fässbergs IF Lila - Azalea BK M Svart Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2015-10-04 14:30 Lundby IF Grön - Kungsladugårds BK Röd Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-10-04 14:30 Eriksbergs IF - Ösets BK Krokängsplan 12 Konstgräs
2015-10-04 15:30 Lundby IF Vit - Kungsladugårds BK Vit Krokängsplan 11 Konstgräs
2015-10-06 17:30 Assyriska BK - Azalea BK L Vit Välen 1 Gräs 7-manna
2015-10-06 18:00 Öckerö IF Vit - IF Mölndal Fotboll Vit Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2015-10-06 18:30 Näsets SK 1 - Mölnlycke IF 3 Stavdal Arena
2015-10-06 19:00 Öckerö IF Vinröd - IF Mölndal Fotboll Röd Prästängen 3 9M9 Konstgräs
2015-10-06 19:00 Qviding FIF Vinröd - Stenkullen GoIK Skatås 21
2015-10-06 19:30 Näsets SK 2 - Mölnlycke IF 4 Stavdal Arena
2015-10-10 12:00 Balltorps FF - Masthuggets BK Förbovallen 11
2015-10-11 11:45 Bergums IF Blå - IFK Hindås The Carpenters Arena 21
2015-10-11 12:00 Assyriska BK - Slottsskogen/Godhem IF Välen 1 Gräs 7-manna
2015-10-11 13:15 IF Angered United Gunnared - Mossens BK Gunnaredsplan 11 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info