Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Novemberserien Pojkar 13(02) Lätt

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2015-11-07 11:30 060949014 Landvetter Grön - Lerums IS Landvetter IP A-plan
2015-11-07 13:00 060949010 Lerkils IF 2 - Hovås Billdal IF Ängåsvallen Konstgräs 11-manna
2015-11-07 13:15 060949005 IF Warta Svart - Ytterby IS Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2015-11-07 13:30 060949001 Sandarna BK - Azalea BK Orange Majvallen 1 Konstgräs
2015-11-07 14:00 060949012 Ahlafors IF/Nol - Fässbergs IF Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2015-11-07 14:15 060949007 Floda BoIF - Sävedalens IF Flodala IP 3 KG
2015-11-07 14:30 060949002 Lunden ÖBK - Azalea BK Vit Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-11-07 14:30 060949013 Hjuviks AIK - Torslanda IK Torslandavallen 2 Konstgräs
2015-11-07 14:45 060949004 IF Mölndal Fotboll Röd - Partille IF FK Vit Åbyvallen 2 Konstgräs
2015-11-07 15:00 060949006 Solängens BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF Vit Eklandavallen Konstgräs 1
2015-11-08 10:30 060949003 Eriksbergs IF 2 - Dalen/Krokslätts FF Blå Krokängsplan 1 Konstgräs
2015-11-08 13:00 060949008 Hönö IS Vit - Bergums IF 1 Hönö Arena 1
2015-11-08 13:00 060949015 Kållered SK - IF Väster Grön Kållered Sportcenter 1
2015-11-08 13:15 060949009 Kärra KIF - Stenkullen GoIK Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2015-11-08 15:15 060949011 Vallens IF - Kode IF Kareby/Kode Stora Höga IP
Omgång 2
2015-11-13 18:00 060949020 Ytterby IS - Solängens BK Vit Ytterns IP 3 konstgräs
2015-11-14 09:30 060949016 Azalea BK Orange - Eriksbergs IF 2 Majvallen 1 Konstgräs
2015-11-14 13:15 060949025 Hovås Billdal IF - Vallens IF Hovås Billdal Arena 1
2015-11-14 13:15 060949028 Torslanda IK - Landvetter Grön Torslandavallen 2 Konstgräs
2015-11-14 13:30 060949023 Bergums IF 1 - Kärra KIF The Carpenters Arena
2015-11-14 13:30 060949029 Lerums IS - Kållered SK Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2015-11-14 14:30 060949017 Azalea BK Vit - Floda BoIF Majvallen 1 Konstgräs
2015-11-14 14:30 060949018 Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Krokslättsvallen konstgräs
2015-11-14 14:30 060949021 Slottsskogen/Godhem IF Vit - Lunden ÖBK Ruddalen 2 Konstgräs
2015-11-14 15:00 060949026 Kode IF Kareby/Kode - Ahlafors IF/Nol Kode IP 3 Konstgräs
2015-11-14 16:30 060949027 Fässbergs IF - Hjuviks AIK Åbyvallen 2 Konstgräs
2015-11-15 12:00 060949024 Stenkullen GoIK - Lerkils IF 2 Stenkullens IP 2 KG
2015-11-15 14:30 060949019 Partille IF FK Vit - IF Warta Svart Lexby 2 Konstgräs
2015-12-02 20:00 060949030 IF Väster Grön - Sandarna BK Önneredsplan 1 Konstgräs
2015-12-31 060949022 Sävedalens IF - Hönö IS Vit Vallhamra 2 Konstgräs
Omgång 3
060949032 Eriksbergs IF 2 - Partille IF FK Vit Krokängsplan 1 Konstgräs
2015-11-01 12:00 060949040 Kärra KIF - Hovås Billdal IF Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2015-11-17 18:00 060949045 Landvetter Grön - IF Väster Grön Landvetter IP A-plan
2015-11-21 12:00 060949036 Kållered SK - Azalea BK Orange Kållered Sportcenter 1
2015-11-21 14:00 060949039 Hönö IS Vit - Stenkullen GoIK Hönö Arena 1
2015-11-21 14:00 060949043 Ahlafors IF/Nol - Torslanda IK Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2015-11-21 14:15 060949038 Floda BoIF - Bergums IF 1 Flodala IP 3 KG
2015-11-21 14:30 060949031 Sandarna BK - Dalen/Krokslätts FF Blå Majvallen 1 Konstgräs
2015-11-21 14:30 060949037 Lunden ÖBK - Sävedalens IF Överåsvallen 1 Konstgräs
2015-11-21 14:30 060949041 Lerkils IF 2 - Kode IF Kareby/Kode Ängåsvallen Konstgräs 11-manna
2015-11-21 14:45 060949033 IF Mölndal Fotboll Röd - Ytterby IS Åbyvallen 2 Konstgräs
2015-11-21 15:00 060949035 Solängens BK Vit - Azalea BK Vit Eklandavallen Konstgräs 1
2015-11-21 15:15 060949034 IF Warta Svart - Slottsskogen/Godhem IF Vit Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2015-11-22 15:15 060949042 Vallens IF - Fässbergs IF Stora Höga IP
2015-11-24 18:45 060949044 Hjuviks AIK - Lerums IS Torslandavallen 2 Konstgräs
Omgång 4
060949056 Kode IF Kareby/Kode - Hjuviks AIK Kode IP 3 Konstgräs
2015-11-28 13:15 060949048 Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Warta Svart Krokslättsvallen konstgräs
2015-11-28 13:15 060949054 Stenkullen GoIK - Vallens IF Stenkullens IP 2 KG
2015-11-28 13:30 060949053 Bergums IF 1 - Lerkils IF 2 The Carpenters Arena
2015-11-28 14:30 060949049 Partille IF FK Vit - Solängens BK Vit Lexby 2 Konstgräs
2015-11-28 14:30 060949051 Slottsskogen/Godhem IF Vit - Floda BoIF Ruddalen 2 Konstgräs
2015-11-28 14:30 060949052 Sävedalens IF - Kärra KIF Vallhamra 2 Konstgräs
2015-11-28 14:30 060949055 Hovås Billdal IF - Ahlafors IF/Nol Hovås Billdal Arena 1
2015-11-28 14:30 060949060 IF Väster Grön - Eriksbergs IF 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2015-11-29 13:15 060949046 Azalea BK Orange - IF Mölndal Fotboll Röd Majvallen 1 Konstgräs
2015-11-29 13:45 060949050 Ytterby IS - Lunden ÖBK Ytterns IP 3 konstgräs
2015-11-29 14:30 060949047 Azalea BK Vit - Hönö IS Vit Majvallen 1 Konstgräs
2015-11-29 14:30 060949057 Fässbergs IF - Landvetter Grön Frejaplan 1 K.Gräs
2015-11-29 14:30 060949058 Torslanda IK - Kållered SK Torslandavallen 2 Konstgräs
2015-11-29 15:30 060949059 Lerums IS - Sandarna BK Rydsbergsplan 1 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info