Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2007(11 år) Grupp E Höst - Kompisligan

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-09-02 10:45 Surte IS FK - Älvängens IK Vit Surte 11 Gräs
2018-09-02 12:00 Kortedala IF - Bergsjö IF Kortedalavallen 11 Gräs
2018-09-02 13:00 Gunnared KIF - Östra Göteborg IF Gunnaredsplan 11 Konstgräs
Omgång 2
2018-09-09 12:00 Östra Göteborg IF - Surte IS FK Bergsjövallen 22 Konstgräs
2018-09-09 12:00 Nödinge SK Fotboll Vit - Kortedala IF Vimmervi 22 Konstgräs
2018-09-09 13:15 Bergsjö IF - Gunnared KIF Bergsjövallen 22 Konstgräs
Omgång 3
2018-09-16 12:00 Kortedala IF - Älvängens IK Vit Kortedalavallen 11 Gräs
2018-09-16 12:00 Gunnared KIF - Nödinge SK Fotboll Vit Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2018-09-16 12:00 Östra Göteborg IF - Bergsjö IF Bergsjövallen 21 Konstgräs
Omgång 4
2018-09-23 12:00 Nödinge SK Fotboll Vit - Östra Göteborg IF Vimmervi 22 Konstgräs
2018-09-23 12:00 Älvängens IK Vit - Gunnared KIF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2018-09-23 12:00 Bergsjö IF - Surte IS FK Bergsjövallen 22 Konstgräs
Omgång 5
2018-09-30 12:00 Östra Göteborg IF - Älvängens IK Vit Bergsjövallen 22 Konstgräs
2018-09-30 12:00 Bergsjö IF - Nödinge SK Fotboll Vit Bergsjövallen 21 Konstgräs
2018-09-30 12:00 Surte IS FK - Kortedala IF Surte 11 Gräs
Omgång 6
2018-10-07 10:45 Kortedala IF - Gunnared KIF Kortedalavallen 11 Gräs
2018-10-07 10:45 Surte IS FK - Nödinge SK Fotboll Vit Surte 11 Gräs
2018-10-07 12:00 Älvängens IK Vit - Bergsjö IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
Omgång 7
2018-08-26 10:45 Nödinge SK Fotboll Vit - Älvängens IK Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2018-08-26 11:45 Östra Göteborg IF - Kortedala IF Bergsjövallen 22 Konstgräs
2018-08-26 12:00 Surte IS FK - Gunnared KIF Surte 11 Gräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info