Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Futsal Pojkar 2006 Grupp B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF 1 Rolf Rask 0721843909 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF 2 Rolf Rask 0721843909 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF 3 Rolf Rask 0721843909 Blå/Blå/Blåa
BK Häcken Gul Frank Andersson 0727117501 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Frank Andersson 0727117501 gul-svart randig/svart/svarta
Floda BoIF Susanne Nilsson 0766210829 Mörkblå/Vit/Mörkblå
Gunnared KIF Khabat Aslani Aslamarz 0736881035 Mörkblå/Mörkblå/Mörkblå
Gunnilse IS Röd Patricio Garrido Dinamarca 0709664588 Röd/Blå/Röda
Jonsereds IF Thomas Lindmark 0730935669 Gul/Svart, Blå, Gul/svart
Lindome GIF Mikael Brisslert Vit-svart-randig/Svart/Vit
Mossens BK Gul Fredrik Svensson Svart/Svart/Svart
Mossens BK Svart Fredrik Svensson Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2018-11-11 11:00 Mossens BK Svart - Gunnared KIF Masthuggshallen Sporthall
2018-11-11 12:00 Mossens BK Gul - Bergums IF 3 Masthuggshallen Sporthall
2018-11-11 13:00 Bergums IF 1 - BK Häcken Svart Utmarksskolan Sporthall
2018-11-11 13:00 Gunnilse IS Röd - Lindome GIF Hammarkullens Sporthall
2018-11-11 14:00 Bergums IF 2 - Floda BoIF Utmarksskolan Sporthall
2018-11-11 18:00 BK Häcken Gul - Jonsereds IF Sjumilahallen Sporthall
Omgång 2
2018-11-17 11:00 Jonsereds IF - Bergums IF 1 Jonsereds Idrottshall
2018-11-17 12:30 Floda BoIF - Mossens BK Gul Novahallen
2018-11-18 10:00 Lindome GIF - BK Häcken Gul Almåsskolan B-hall
2018-11-18 12:00 Gunnared KIF - Gunnilse IS Röd Angereds Arena Sporthall
2018-11-18 13:30 BK Häcken Svart - Bergums IF 2 Sjumilahallen Sporthall
2018-11-18 14:00 Bergums IF 3 - Mossens BK Svart Utmarksskolan Sporthall
Omgång 3
2018-11-25 10:00 Mossens BK Svart - Floda BoIF Masthuggshallen Sporthall
2018-11-25 11:00 Bergums IF 1 - Lindome GIF Utmarksskolan Sporthall
2018-11-25 11:00 Mossens BK Gul - BK Häcken Svart Masthuggshallen Sporthall
2018-11-25 12:00 Bergums IF 2 - Jonsereds IF Utmarksskolan Sporthall
2018-11-25 13:00 Bergums IF 3 - Gunnared KIF Utmarksskolan Sporthall
2018-11-25 16:30 BK Häcken Gul - Gunnilse IS Röd Sjumilahallen Sporthall
Omgång 4
2018-12-01 14:30 Floda BoIF - Bergums IF 3 Novahallen
2018-12-02 11:00 Lindome GIF - Bergums IF 2 Almåsskolan B-hall
2018-12-02 11:00 Gunnared KIF - BK Häcken Gul Angereds Arena Sporthall
2018-12-02 12:00 Gunnilse IS Röd - Bergums IF 1 Hammarkullens Sporthall
2018-12-02 17:00 BK Häcken Svart - Mossens BK Svart Sjumilahallen Sporthall
2018-12-02 17:00 Jonsereds IF - Mossens BK Gul Jonsereds Idrottshall
Omgång 5
2018-12-08 13:30 Floda BoIF - Gunnared KIF Novahallen
2018-12-09 11:00 Mossens BK Svart - Jonsereds IF Valhalla Sporthall A-Hall
2018-12-09 12:00 Bergums IF 1 - BK Häcken Gul Utmarksskolan Sporthall
2018-12-09 12:00 Mossens BK Gul - Lindome GIF Valhalla Sporthall A-Hall
2018-12-09 13:00 Bergums IF 3 - BK Häcken Svart Utmarksskolan Sporthall
2018-12-09 14:00 Bergums IF 2 - Gunnilse IS Röd Utmarksskolan Sporthall
Omgång 6
2018-12-16 11:00 Lindome GIF - Mossens BK Svart Almåsskolan B-hall
2019-01-12 11:00 Jonsereds IF - Bergums IF 3 Jonsereds Idrottshall
2019-01-13 12:00 Gunnilse IS Röd - Mossens BK Gul Hammarkullens Sporthall
2019-01-13 13:00 Gunnared KIF - Bergums IF 1 Angereds Arena Sporthall
2019-01-13 16:00 BK Häcken Gul - Bergums IF 2 Sjumilahallen Sporthall
2019-01-13 17:00 BK Häcken Svart - Floda BoIF Sjumilahallen Sporthall
Omgång 7
2019-01-26 14:00 Floda BoIF - Jonsereds IF Östads skola Idrottshall
2019-01-27 10:00 Bergums IF 2 - Bergums IF 1 Utmarksskolan Sporthall
2019-01-27 11:00 Bergums IF 3 - Lindome GIF Utmarksskolan Sporthall
2019-01-27 13:00 BK Häcken Svart - Gunnared KIF Sjumilahallen Sporthall
2019-01-27 16:00 Mossens BK Svart - Gunnilse IS Röd Gärdssåsskolan Sporthall
2019-01-27 17:00 Mossens BK Gul - BK Häcken Gul Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 8
2019-01-05 11:00 Lindome GIF - Floda BoIF Almåsskolan B-hall
2019-02-02 11:00 Jonsereds IF - BK Häcken Svart Jonsereds Idrottshall
2019-02-03 10:00 Gunnared KIF - Bergums IF 2 Vättleskolan
2019-02-03 12:00 Bergums IF 1 - Mossens BK Gul Utmarksskolan Sporthall
2019-02-03 12:00 Gunnilse IS Röd - Bergums IF 3 Hammarkullens Sporthall
2019-02-03 17:00 BK Häcken Gul - Mossens BK Svart Sjumilahallen Sporthall
Omgång 9
2019-02-09 11:00 Jonsereds IF - Gunnared KIF Jonsereds Idrottshall
2019-02-09 13:30 Floda BoIF - Gunnilse IS Röd Novahallen
2019-02-10 12:00 Bergums IF 3 - BK Häcken Gul Utmarksskolan Sporthall
2019-02-10 13:00 BK Häcken Svart - Lindome GIF Sjumilahallen Sporthall
2019-02-10 16:00 Mossens BK Gul - Bergums IF 2 Gärdssåsskolan Sporthall
2019-02-10 17:00 Mossens BK Svart - Bergums IF 1 Gärdssåsskolan Sporthall
Omgång 10
2019-01-27 09:00 Bergums IF 1 - Bergums IF 3 Utmarksskolan Sporthall
2019-02-24 09:00 Bergums IF 2 - Mossens BK Svart Utmarksskolan Sporthall
2019-02-24 10:00 Gunnared KIF - Mossens BK Gul Vättleskolan
2019-02-24 11:00 Lindome GIF - Jonsereds IF Almåsskolan B-hall
2019-02-24 13:00 Gunnilse IS Röd - BK Häcken Svart Hammarkullens Sporthall
2019-02-24 13:00 BK Häcken Gul - Floda BoIF Sjumilahallen Sporthall

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info