Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Träningsmatcher Ungdomar Vår Göteborg

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-01-07 13:00 060907010 BK Häcken (F04) - IK Zenith (F04) 4 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-01-24 20:00 060907048 Qviding FIF (P04) - Älvsborg FF (P04) 1 - 8 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-01-25 18:45 060907078 IF Väster (P05) - FA Göteborg (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-01-29 20:15 060907016 Hovås Billdal IF (P03) - Qviding FIF (P03) 0 - 6 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-02-02 12:30 060907047 Ale United (P04) - Alingsås IF FF (P04) 3 - 5 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-02 13:00 060907143 Kållered SK (P03) - GAIS (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-02-02 14:00 060907119 Ale United (P04) - BK Häcken (P04) 3 - 2 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-02 14:15 060907072 Qviding FIF (P03) - Skoftebyns IF (P03) 3 - 1 Valhalla 1 Konstgräs
2019-02-02 16:00 060907133 IFK Göteborg (P06) - Bekkelaget SK Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-02 18:40 060907095 Store Bergan (P03) - Hovås Billdal IF (P03) 0 - 15 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-02 20:00 060907096 Store Bergan (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-03 11:00 060907093 IFK Göteborg (P03) - IF Brommapojkarna (P03) Kviberg 5 konstgräs
2019-02-03 12:00 060907032 IK Zenith (P03) - Torslanda IK (P03) 3 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-02-03 13:15 060907018 Hovås Billdal IF (P03) - Tölö IF (P03) Inst. Hovås Billdal Arena 1
2019-02-03 13:30 060907037 IF Mölndal Fotboll (P04) - IK Zenith (P04) Inst. Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-02-03 14:00 060907033 IK Zenith (P03) - Älvsborg FF (P03) Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-02-03 14:15 060907098 Västra Frölunda IF (P04) - Mölnlycke IF (P04) Inst. Välens Nya konstgräs
2019-02-03 16:00 060907090 Kållered SK (F04) - Stenkullen GoIK (F04) 2 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-02-07 20:00 060907135 Qviding FIF (P04) - Älvsborg FF (P04) Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-09 11:00 060907042 IF Väster (P05) - Kungsbacka IF (P05) 1 - 3 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-09 14:30 060907129 Sävedalens IF (P05) - Lunden Överås BK (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-02-10 14:30 060907005 BK Häcken (P04) - Utbynäs SK (P04) 2 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-10 15:00 060907074 Hisingsbacka FC (P03) - Torslanda IK (P03) 1 - 4 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-02-10 16:30 060907006 BK Häcken (P04) - Utbynäs SK (P04) Inst. Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-10 17:00 060907157 GAIS (P04) - Björndammens BK (P04) 1 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-02-15 12:00 060907108 BK Häcken (P05) - IF Elfsborg (P05) 6 - 2 Slättadamm 3 konstgräs
2019-02-15 12:00 060907173 BK Häcken (P05) - IF Elfsborg (P05) 9 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-15 13:30 060907107 BK Häcken (P05) - IF Elfsborg (P05) 5 - 5 Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-15 18:45 060907043 IF Väster (P05) - Torslanda IK (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-16 11:30 060907044 IF Väster (P05) - IK Kongahälla (P05) 1 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-16 12:00 060907171 Kärra KIF (P05) - IF Warta (P05) 8 - 6 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-02-17 11:30 060907067 Älvängens IK (P04) - Groheds IF /Ljungskile SK 0 - 5 Älvevi 2 Konstgräs
2019-02-17 12:00 060907176 Assyriska BK (P03) - Gunnilse IS (P03) 6 - 1 Välens Nya konstgräs
2019-02-17 16:45 060907163 Örgryte IS FF (P03) - Lilleström SK (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-17 18:30 060907164 Örgryte IS FF (P06) - Lilleström SK (P06) 1 - 16 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-17 20:00 060907165 Örgryte IS FF (P04) - Lilleström SK (P04) 1 - 7 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-18 17:30 060907219 IFK Göteborg (P06) - Lilleström SK (P06) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-18 19:00 060907218 IFK Göteborg (P05) - Lilleström SK (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-18 20:45 060907217 Qviding FIF (P03) - Lilleström SK (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-02-19 20:00 060907140 Qviding FIF (P04) - Västra Frölunda IF (P04) 1 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-02-20 20:15 060907151 Näsets SK (P04) - IF Väster (P04) Inst. Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-02-21 19:00 060907141 Ale United (P04) - Nol IK (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-02-22 18:30 060907156 Götaholms BK (P05) - Qviding FIF (P05) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-02-22 18:45 060907247 IF Väster (F05) - IFK Göteborg (F05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 09:30 060907146 Jitex Mölndal BK (F05) - Tölö IF (F05) Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-02-23 10:00 060907234 Kållered SK (P03) - Torslanda IK (P03) 3 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-02-23 10:30 060907124 Stenkullen GoIK (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) Stenkullens IP 2 KG
2019-02-23 10:30 060907227 Landvetter IS (P05) - Hovås Billdal IF (P05) 2 - 6 Landvetter IP A-plan
2019-02-23 11:30 060907045 IF Väster (P05) - Onsala BK (P05) 4 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 12:00 060907236 Torslanda IK (P03) - Jonsereds IF (P03) 3 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-23 12:30 060907175 Älvsborg FF (P05) - Torslanda IK (P05) 6 - 2 Hagenplan
2019-02-23 13:00 060907231 Örgryte IS FF (P05) - Kinna IF (P05) 4 - 0 Hammarviken Arena
2019-02-23 14:00 060907021 Angered MBIK (P04) - Jonsereds IF (P04) Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-02-23 14:00 060907049 Qviding FIF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) 1 - 1 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-02-23 14:00 060907174 Älvsborg FF (P05) - Torslanda IK (P05) 1 - 8 Hagenplan
2019-02-23 14:30 060907004 Lerums IS (P03) - Hovås Billdal IF (P03) 3 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-02-23 15:30 060907180 Kållered SK (P03) - Alingsås IF FF (P03) Kållered Sportcenter 1
2019-02-23 16:00 060907050 Qviding FIF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) 3 - 2 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-02-23 17:00 060907092 Örgryte IS FF (F03/04) - Älvsborg FF (F03) 1 - 1 Hammarviken Arena
2019-02-24 09:00 060907076 Älvsborg FF (P04) - Askims IK (P04) 5 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-02-24 12:00 060907069 Hisingsbacka FC (P03) - IK Zenith (P03) 2 - 5 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-02-24 12:00 060907256 Assyriska BK (P03) - Älvsborg FF (P03) 2 - 4 Välens Nya konstgräs
2019-02-24 12:15 060907034 Torslanda IK (P04) - Bergdalens IK (P04) 2 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-02-24 12:20 060907121 Qviding FIF (P05) - Mölnlycke IF (P05) 3 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-02-24 13:30 060907003 Donsö IS (P04) - Solängens BK (P04) 2 - 3 Donsövallen
2019-02-24 13:30 060907128 Sävedalens IF (P05) - IK Kongahälla (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-02-24 14:00 060907007 BK Häcken (P04) - IFK Värnamo (P04) 4 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-24 14:00 060907114 Mölnlycke IF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) 1 - 4 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-02-24 14:00 060907167 Örgryte IS FF (P04) - Norrby IF (P04) 1 - 2 Hammarviken Arena
2019-02-24 14:15 060907235 Västra Frölunda IF (P04) - Bollebygds IF (P04) 9 - 0 Välens Nya konstgräs
2019-02-24 15:00 060907028 Hisingsbacka FC (P04) - Finlandia/Pallo AIF (P04) 5 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-02-24 15:00 060907160 Kållered SK (F04) - Tölö IF (F04) 0 - 2 Kållered Sportcenter 1
2019-02-24 15:00 060907197 Kode IF (F05) - Kungälvs FF (F05) Kode IP 3 Konstgräs
2019-02-24 15:00 060907211 Bergsjö IF (P04) - Björndammens BK (P04) 13 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-02-24 16:00 060907008 BK Häcken (P04) - IFK Värnamo (P04) 0 - 5 Slättadamm 2 konstgräs
2019-02-24 16:00 060907232 Örgryte IS FF (P05) - IK Zenith (P05) 3 - 1 Hammarviken Arena
2019-02-24 16:15 060907240 Näsets SK (P04) - Dalen/Krokslätts FF (HJ) 4 - 9 Ruddalen 2 Konstgräs
2019-02-24 17:00 060907265 GAIS (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-02-24 18:30 060907263 Älvsborg FF (P05) - Södra Skärgården IK (P05) 11 - 0 Hagenplan
2019-03-01 17:30 060907315 Assyriska BK (P04) - IK Kongahälla (P04) 1 - 1 Garminvallen konstgräs
2019-03-01 18:30 060907245 Landvetter IS (P04) - Bollebygds IF (P04) Landvetter IP A-plan
2019-03-01 18:30 060907278 Jitex Mölndal BK (F05) - IF Mölndal Fotboll (F04) 9 - 0 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-03-02 11:00 060907228 Örgryte IS FF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) Hammarviken Arena
2019-03-02 11:00 060907266 Hönö IS (P04) - Vallens IF (P04) 0 - 4 Hönö Arena 1
2019-03-02 11:00 060907279 Jitex Mölndal BK (F05) - Herrestads AIF (F04) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-02 11:45 060907091 Ytterby IS (F05) - Munkedals IF (F05) 13 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-02 12:00 060907065 Solängens BK (P04) - Gerdskens BK (P04) 2 - 2 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-02 12:00 060907106 Björndammens BK (P04) - Kode IF/Kareby IS (P04) 5 - 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-02 12:00 060907109 Jonsereds IF (P04) - Älvsborg FF (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-02 12:15 060907276 Kärra KIF (P03) - IF Warta (P03) 0 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-02 13:00 060907181 Kållered SK (P03) - Gunnilse IS (P03) 9 - 0 Kållered Sportcenter 1
2019-03-02 13:00 060907221 Azalea BK (P05) - Guldhedens IK (P05) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-02 13:15 060907288 Landvetter IS (P05) - Lindome GIF (P05) 3 - 2 Landvetter IP B-plan
2019-03-02 14:00 060907017 Angered MBIK (P04) - Qviding FIF (P05) 8 - 0 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-02 14:00 060907088 Askims IK (F04) - Kungälvs FF (F04) 3 - 1 Kobbegården Övre
2019-03-02 14:00 060907097 Lerums IS (P03) - Torslanda IK (P03) 4 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-02 14:15 060907071 Torslanda IK (P04) - BK Häcken (P04) 2 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-02 14:30 060907131 BK Häcken (P05) - GAIS (P05) 3 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-02 15:00 060907255 Bergsjö IF (P04) - Nol IK (P04) Uppskj. Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-02 15:15 060907040 Hovås Billdal IF (P04) - IK Zenith (P04) 2 - 1 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-02 16:00 060907051 Qviding FIF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) 4 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-02 16:15 060907022 Hovås Billdal IF (P03) - Älvängens IK (P03) Ruddalen 1 Konstgräs
2019-03-02 16:20 060907147 BK Häcken (P05) - Västra Frölunda IF (P05) 7 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-03 10:00 060907242 Götaholms BK (P04) - Mossens BK( P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-03 10:00 060907251 BK Häcken (P06) - Örgryte IS FF (P06) 1 - 4 Slättadamm 21 konstgräs
2019-03-03 10:00 060907305 BK Häcken (P06) - Örgryte IS FF (P06) 2 - 7 Slättadamm 22 konstgräs
2019-03-03 10:15 060907024 Hovås Billdal IF (P03) - IF Mölndal Fotboll (P03) 3 - 2 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-03 11:00 060907225 Ale United (F05) - Kungälvs FF (F05) 8 - 6 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-03 11:00 060907246 Älvsborg FF (F04) - Utbynäs SK (F04) 5 - 1 Hagenplan
2019-03-03 12:00 060907068 Hisingsbacka FC (P03) - Backatorp IF (P03) 2 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-03 12:00 060907222 Lerums IS (F04) - Stenkullen GoIK (F04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-03 12:00 060907257 Torslanda IK (P03) - Kode IF (P03) 5 - 0 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-03 12:00 060907310 Jonsereds IF (P05) - Onsala BK (P05) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-03 12:30 060907094 Älvsborg FF (F06) - IFK Göteborg (F06) Hagenplan
2019-03-03 13:30 060907031 Donsö IS(P03) - Backatorp IF (P03) Inst. Donsövallen
2019-03-03 14:00 060907027 Angered MBIK (P04) - Torslanda IK (P04) 4 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-03 14:00 060907059 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Halvorstorps IS (P03) 3 - 2 Kareby Hed
2019-03-03 14:00 060907115 Mölnlycke IF (P04) - Bergums IF (P04) 0 - 3 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-03 14:00 060907212 Utbynäs SK (P04) - Stenkullen GoIK (P04) 2 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-03 14:15 060907086 Västra Frölunda IF (P04) - Lerums IS (P04) 1 - 0 Välens Nya konstgräs
2019-03-03 14:30 060907053 Solängens BK (P05) - Mölnlycke IF (P05) 6 - 3 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-03 14:40 060907130 KF Velebit (P03) - Mölnlycke IF (P03) Inst. Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-03 15:00 060907057 Hisingsbacka FC (P04) - Azalea BK (P04) 3 - 1 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-03 15:00 060907116 Ale United (P04) - Gunnilse IS (P04) 5 - 2 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-03 15:00 060907198 Kållered SK (F04) - Stenungsunds IF (F04) Kållered Sportcenter 1
2019-03-03 15:30 060907229 Örgryte IS FF (P05) - IF Elfsborg (P05) 4 - 0 Hammarviken Arena
2019-03-03 16:00 060907110 Öckerö IF (P04) - IK Zenith (P04) 2 - 3 Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-03 16:30 060907281 Örgryte IS FF (P05) - IF Elfsborg (P05) Hammarviken Arena
2019-03-03 18:30 060907325 Lindome GIF (P04) - Kullavik IF (P04) 6 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-04 19:00 060907317 Assyriska BK (P03) - Gunnilse IS (P03) 2 - 3 Välens Nya konstgräs
2019-03-08 18:30 060907254 Götaholms BK (P04) - Trollhättans FK (P04) 5 - 0 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-08 18:30 060907358 Floda BoIF (P03) - Donsö IS(P03) Flodala IP 3 KG
2019-03-08 19:00 060907200 Västra Frölunda IF (P05) - IFK Trollhättan (P05) Välens Nya konstgräs
2019-03-09 10:00 060907192 Stenkullen GoIK (P05) - Tölö IF (P05) 2 - 4 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-09 10:30 060907291 Örgryte IS FF (P04) - Lerums IS (P04) 3 - 3 Hammarviken Arena
2019-03-09 11:00 060907209 Solängens BK (P04) - Utbynäs SK (P04) 1 - 4 Förbovallen 1
2019-03-09 11:00 060907237 Ale United (P06) - IFK Göteborg (P06) Sjövallen träningsplan
2019-03-09 11:00 060907302 Jitex Mölndal BK (F05) - Älvsborg FF (F05) Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-09 11:30 060907170 Kärra KIF (P04) - Hisingsbacka FC (P04) 3 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 11:30 060907205 Sävedalens IF (F05) - Bollebygds IF (F05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-09 12:30 060907312 IFK Göteborg (P05) - Djurgårdens IF FF (P05) 7 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 13:00 060907216 Azalea BK (P05) - Lunden Överås BK (P05) 3 - 5 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060907309 Ale United (P04) - Nol IK (P04) 1 - 0 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-09 13:00 060907321 IF Väster (P05) - Hovås Billdal IF (P05) 3 - 5 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-09 14:00 060907287 BK Häcken (F04) - Utbynäs SK (F04) 4 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-09 14:00 060907334 Lindome GIF (P03) - Sävedalens IF (P03) 2 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-03-09 14:00 060907339 Lindome GIF (F05) - Azalea BK (F05) Inst. Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-09 14:15 060907189 Gunnilse IS (P03) - Fässbergs IF (P03) 8 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-09 15:00 060907082 Älvsborg FF (F04) - Hovås Billdal IF (F04) 2 - 6 Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-09 15:00 060907301 Ale United (P05) - Sävedalens IF (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-09 15:00 060907335 Bergums IF (P04) - IF Mölndal Fotboll (P04) 9 - 0 Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-09 15:30 060907182 Kållered SK (P03) - Älvsborg FF (P03) 5 - 0 Kållered Sportcenter 1
2019-03-09 15:30 060907223 Lerums IS (F04) - Alingsås KIK (F04) Inst. Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-09 15:30 060907273 BK Häcken (P05) - Djurgårdens IF FF (P05) 5 - 2 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-09 16:00 060907186 Jitex Mölndal BK (F04) - Fjellhamar FK (F04) 3 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 16:00 060907330 Näsets SK (P05) - Qviding FIF (P05) 3 - 8 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-09 16:15 060907103 Västra Frölunda IF (P04) - Ytterby IS (P04) 1 - 2 Välens Nya konstgräs
2019-03-09 16:15 060907142 Sävedalens IF (F04) - Ytterby IS (F04) 3 - 1 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-09 16:30 060907313 Stenkullen GoIK (F04) - Tölö IF (F04) 5 - 6 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-09 17:30 060907187 Jitex Mölndal BK (F04) - Fjellhamar FK (F04) 0 - 12 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 18:45 060907355 Fjellhamar FK (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-09 20:10 060907360 Fjellhamar FK (P03) - Kullavik IF (P03) 2 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-10 09:00 060907298 Älvsborg FF (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Hagenplan
2019-03-10 09:30 060907159 Sävedalens IF (F04) - IFK Göteborg (F04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-10 10:00 060907220 Götaholms BK (P04) - IK Zenith (P04) 2 - 1 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 11:00 060907299 Älvsborg FF (P05) - Kungsladugårds BK (P05) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060907030 Älvsborg FF (P04) - Björndammens BK (P04) 2 - 2 Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060907060 Mölnlycke IF (P05) - Floda BoIF (P05) Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-10 12:00 060907194 Kode IF (F05) - Stenungsunds IF (F05) 3 - 2 Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060907269 Lekstorps IF (P04) - Stenkullen GoIK (P04) 3 - 0 LP Idrottsplats 1
2019-03-10 12:00 060907300 Lindome GIF (P05) - Tölö IF (P05) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060907320 Jonsereds IF (P05) - IF Väster (P05) 3 - 12 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060907332 Assyriska BK (P03) - Solängens BK (P03) 1 - 5 Välens Nya konstgräs
2019-03-10 12:00 060907343 Bergsjö IF (P04) - Näsets SK (P04) 5 - 1 Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-10 12:00 060907345 GAIS (P04) - Hisingsbacka FC (P04) 1 - 1 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-10 12:30 060907244 Landvetter IS (P04) - IF Väster (P04) Landvetter IP A-plan
2019-03-10 12:30 060907316 Mossens BK( P04) - Azalea BK (P04) 7 - 0 Guldheden Södra 1 Konstgräs
2019-03-10 12:40 060907077 KF Velebit (P03) - Kärra KIF (P03) Inst. Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-10 13:00 060907352 FK Lyn (P04) - Örgryte IS FF (P04) 10 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-10 13:15 060907195 Hovås Billdal IF (P03) - Torslanda IK (P03) 0 - 0 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-10 13:30 060907001 Donsö IS(P03) - Kullavik IF (P03) Inst. Donsövallen
2019-03-10 13:30 060907188 Askims IK (F04) - Sjömarkens IF/ Sandareds IF (F04) 8 - 0 Kobbegården Övre
2019-03-10 13:30 060907230 Kärra KIF (P03) - Stenungsunds IF (P03) 6 - 0 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 060907019 Lerums IS (P03) - IK Zenith (P03) 6 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-10 14:00 060907152 Mölnlycke IF (P04) - Solängens BK (P04) 1 - 1 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-10 14:00 060907213 Utbynäs SK (P04) - Sävedalens IF (P04) 8 - 0 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 060907258 Torslanda IK (P03) - Hovås Billdal IF (P03) 3 - 3 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-10 14:00 060907285 BK Häcken (P04) - IK Tord (P04) 3 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-10 14:00 060907292 Solväders FC (P06) - Gunnilse IS (P06) Länsmansgårdens IP 2 Konstgräs
2019-03-10 15:00 060907075 Älvängens IK (P03) - Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) 4 - 7 Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-10 15:00 060907117 Ale United (P04) - Vallens IF (P04) 1 - 5 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-10 15:00 060907262 IF Warta (P03) - Sävedalens IF (P03) 3 - 1 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-10 15:15 060907023 Hovås Billdal IF (P04) - Varbergs BoIS FC (P04) 2 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-10 16:00 060907260 Ösets BK (P04) - Kareby IS / Kode IF (P04) 1 - 15 Gröna Vallen 1
2019-03-10 16:00 060907284 BK Häcken (P04) - IK Tord (P04) 0 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-10 16:00 060907308 Utbynäs SK (F04) - Mölnlycke IF (F04) 2 - 2 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-10 16:00 060907341 Örgryte IS FF (P05) - BK Häcken (P05) 3 - 1 Hammarviken Arena
2019-03-10 17:00 060907148 IF Mölndal Fotboll (P03) - Azalea BK (P03) 8 - 3 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-03-10 17:30 060907054 Solängens BK (P05) - IK Zenith (P05) Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-03-12 18:30 060907371 BK Bifrost (P05) - Södra Skärgården IK (P05) Bifrostplan
2019-03-12 20:00 060907289 Kode IF (F04) - Vallens IF (F04) 4 - 2 Lunnevi IP Konstgräs
2019-03-12 20:15 060907264 IK Zenith (P03) - Älvsborg FF (P03) 4 - 0 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-14 20:00 060907009 Lerums IS (P03) - Älvsborg FF (P03) 8 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-15 18:30 060907083 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Mölnlycke IF (P03) Kareby Hed
2019-03-15 18:30 060907253 Götaholms BK (P04) - Azalea BK (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-15 18:30 060907333 Öjersjö IF (F05) - IF Mölndal Fotboll (F05) 4 - 4 Öjersjö IP 1 Konstgräs
2019-03-15 18:45 060907039 IF Väster (F05) - Sävedalens IF (F05) 7 - 0 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-15 18:45 060907120 Lerums IS (P04) - Bollebygds IF (P04) Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-15 19:00 060907326 Vålerenga IF (F06) - Hovås Billdal IF (F06) 1 - 7 Prioritet Serneke Arena 11
2019-03-15 19:00 060907379 Vålerenga IF (P06) - Sävedalens IF (P06) Prioritet Serneke Arena 12
2019-03-16 08:00 060907380 Vålerenga IF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 09:30 060907351 Jitex Mölndal BK (F05) - Lindome GIF (F05) 7 - 2 Förbovallen 1
2019-03-16 09:30 060907378 Vålerenga IF (F05) - Hovås Billdal IF (F05) 3 - 3 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 09:45 060907259 IK Kongahälla (P04) - Västra Frölunda IF (P04) 0 - 5 Kongevi 1 Konstgräs
2019-03-16 10:00 060907104 Ytterby IS (P04) - Vallens IF (P04) 6 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-16 10:00 060907162 Azalea BK (P03) - Torslanda IK (P03) 2 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 11:00 060907342 Kållered SK (F05) - Sävedalens IF (F05) 2 - 5 Flodala IP 3 KG
2019-03-16 11:00 060907362 Örgryte IS FF (P04) - BK Astrio (P04) Inst. Hammarviken Arena
2019-03-16 11:00 060907381 Vålerenga IF (P06) - IFK Göteborg (P06) 3 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 11:30 060907322 IF Väster (P05) - Qviding FIF (P05) 6 - 4 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060907080 Björndammens BK (P04) - Masthuggets BK (P04) 2 - 0 Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-16 12:00 060907280 Ytterby IS (F05) - Backatorp IF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-16 12:30 060907304 Vålerenga IF (P04) - Kullavik IF (P04) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 12:35 060907349 Sävedalens IF (F05) - Floda BoIF (F05) 2 - 3 Flodala IP 3 KG
2019-03-16 13:00 060907328 Azalea BK (P05) - Torslanda IK (P05) 1 - 11 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-16 13:15 060907012 Älvsborg FF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) 4 - 0 Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-16 13:55 060907350 Floda BoIF (F05) - Kållered SK (F05) 1 - 2 Flodala IP 3 KG
2019-03-16 14:00 060907064 Angered MBIK (P04) - Tölö IF (P04) 1 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-16 14:00 060907201 Västra Frölunda IF (P05) - Jonsereds IF (P05) 2 - 6 Välens Nya konstgräs
2019-03-16 14:00 060907372 Torslanda IK (P03) - IK Zenith (P03) Inst. Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-16 14:15 060907062 IK Zenith (P04) - Finlandia/Pallo AIF (P04) 1 - 8 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-16 14:15 060907144 Gunnilse IS (P03) - Assyriska BK (P03) 4 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-16 14:15 060907250 BK Häcken (P05) - IFK Trollhättan (P05) 2 - 3 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-16 14:15 060907373 Dalen/Krokslätts FF (P05) - Guldhedens IK (P05) 3 - 2 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-16 14:30 060907127 Sävedalens IF (P05) - GAIS (P05) 3 - 4 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 060907153 Ale United (P05) - Kärra KIF (P05) 0 - 8 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 060907155 Ale United (P05) - KF Velebit (P05) Inst. Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-16 15:00 060907267 Hönö IS (P04) - IF Warta (P04) Inst. Hönö Arena 1
2019-03-16 15:00 060907277 Landvetter IF 2003 (F05) - Azalea BK (F05) Landvetter IP A-plan
2019-03-16 15:00 060907356 Ytterby IS (F04) - Kungälvs FF (F04) 2 - 1 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-16 15:30 060907224 Lerums IS (F04) - Mölnlycke IF (F04) 0 - 1 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-16 15:30 060907377 Vålerenga IF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) 2 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-16 16:00 060907014 Älvängens IK (P03) - Groheds IF/Ljungskile SK (P03) 0 - 4 Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-16 16:15 060907149 Torslanda IK (P04) - Bergums IF (P04) 2 - 1 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-16 16:15 060907249 BK Häcken (P05) - IK Kongahälla (P05) 8 - 6 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-16 17:00 060907376 Vålerenga IF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 10:30 060907388 Landvetter IS (P05) - Romelanda UF (P05) Landvetter IP A-plan
2019-03-17 11:00 060907268 Hönö IS (P04) - IK Zenith (P04) 3 - 1 Hönö Arena 1
2019-03-17 11:15 060907368 IFK Göteborg (P06) - Vålerenga IF (P06) 2 - 3 Kviberg 5 konstgräs
2019-03-17 12:00 060907139 Qviding FIF (P04) - Mölnlycke IF (P04) 2 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-17 12:00 060907270 Lekstorps IF (P04) - Utbynäs SK (P04) 3 - 1 LP Idrottsplats 1
2019-03-17 12:00 060907319 Jonsereds IF (P05) - Ale United (P05) 4 - 2 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-17 12:15 060907150 Torslanda IK (P04) - Hisingsbacka FC (P04) 6 - 2 Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-17 12:15 060907303 Hovås Billdal IF (P03) - Tölö IF (P03) 3 - 0 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-17 12:30 060907338 Älvsborg FF (P03) - Donsö IS(P03) 5 - 1 Hagenplan
2019-03-17 12:30 060907375 Vålerenga IF (P04) - Hovås Billdal IF (P04) 2 - 1 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-17 12:45 060907367 IFK Göteborg (P05) - Vålerenga IF (P05) 2 - 1 Kviberg 5 konstgräs
2019-03-17 13:00 060907238 Ale United (P06) - Björndammens BK (P06) Sjövallen träningsplan
2019-03-17 13:00 060907297 Götaholms BK (P04) - Askims IK (P04) Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-17 13:30 060907190 Kode IF/Kareby IS (P04) - Mossens BK( P04) 6 - 1 Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-17 13:30 060907311 Askims IK (F05) - Bergums IF (F05) Kobbegården Övre
2019-03-17 14:00 060907122 Mölnlycke IF (P05) - Nol IK (P05) 3 - 0 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-17 14:00 060907138 Qviding FIF (P04) - Mölnlycke IF (P04) 2 - 2 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-03-17 14:00 060907293 Gunnilse IS (P04) - IF Warta (P04) 0 - 2 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-17 14:15 060907087 Västra Frölunda IF (P04) - Ale United (P04) 3 - 0 Välens Nya konstgräs
2019-03-17 14:30 060907400 Torslanda IK (P05) - Öckerö IF (P05) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-17 15:30 060907055 Solängens BK (P05) - Kållered SK (P05) 8 - 10 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-17 15:30 060907193 Kode IF (F05) - Älvängens IK (F05) 5 - 3 Kode IP 3 Konstgräs
2019-03-17 15:30 060907401 Torslanda IK (P05) - Öckerö IF (P05) Torslandavallen 2 Konstgräs
2019-03-17 16:00 060907036 IF Mölndal Fotboll (P04) - Lindome GIF (P04) 3 - 3 Förbovallen 1
2019-03-17 16:00 060907111 Öckerö IF (P04) - Torslanda IK (P04) 2 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-17 16:00 060907384 Örgryte IS FF (P05) - Angered MBIK (P05) 0 - 8 Hammarviken Arena
2019-03-17 16:00 060907385 Bergums IF (P03) - Kärra KIF (P03) 4 - 0 Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-17 17:00 060907387 GAIS (P05) - Halmstads BK (P05) Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-17 17:15 060907354 Hovås Billdal IF (F04) - Stenkullen GoIK (F04) 1 - 4 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-17 18:30 060907346 Landvetter IF 2003 (F04) - Älvsborg FF (F04) Landvetter IP A-plan
2019-03-18 19:00 060907366 Assyriska BK (P03) - Näsets SK (P03) 2 - 4 Välens Nya konstgräs
2019-03-19 18:30 060907402 BK Bifrost (P05) - Dalen/Krokslätts FF (P05) Bifrostplan
2019-03-20 18:45 060907145 Gunnilse IS (P03) - IK Zenith (P03) 1 - 3 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-20 19:00 060907136 Jonsereds IF (P04) - Halvorstorps IS (P04) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-22 18:30 060907046 Hovås Billdal IF (P06) - IFK Göteborg (P06) 3 - 2 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-22 18:45 060907248 Hovås Billdal IF (P03) - Holmalunds IF (P03) 4 - 4 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-22 18:45 060907398 Fässbergs IF (P03) - Tölö IF (P03) 2 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 10:15 060907172 Kärra KIF (P04) - Torslanda IK (P04) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-23 10:30 060907123 Stenkullen GoIK (P05) - Romelanda UF (P05) 10 - 2 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-23 10:30 060907306 Solängens BK (P04) - IF Warta (P04) 4 - 1 Kobbegården 1 Konstgräs
2019-03-23 10:30 060907394 Jitex Mölndal BK (F05) - Alingsås KIK (F05) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-23 11:30 060907323 IF Väster (P05) - Näsets SK (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-23 11:30 060907347 Älvängens IK (F04) - Vallens IF (F04) Inst. Älvevi 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060907026 Angered MBIK (P04) - IFK Göteborg (P04) 2 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-23 12:00 060907271 Lekstorps IF (P04) - IF Väster (P04) LP Idrottsplats 1
2019-03-23 12:30 060907413 IF Mölndal Fotboll (P03) - Sätila SK/Hus FF (P03) 3 - 3 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-03-23 12:30 060907415 Älvsborg FF (P05) - Öckerö IF (P05) 4 - 3 Hagenplan
2019-03-23 13:00 060907183 Kållered SK (P03) - Lindome GIF (P03) 2 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-03-23 13:00 060907215 Björndammens BK (P04) - Götaholms BK (P04) Inst. Furulundsplan 1 Konstgräs
2019-03-23 13:00 060907290 IF Mölndal Fotboll (P04) - Näsets SK (P04) Förbovallen 1
2019-03-23 13:00 060907369 Azalea BK (P05) - Lundby IF (P05) 2 - 3 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-23 13:15 060907013 Älvsborg FF (P04) - Kullavik IF (P04) 4 - 2 Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-23 13:30 060907329 Ale United (F05) - Vallens IF (F05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-23 14:00 060907202 Västra Frölunda IF (P05) - Götaholms BK (P05) Välens Nya konstgräs
2019-03-23 14:00 060907241 Ytterby IS (F05) - IK Zenith (F05) 3 - 2 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-23 14:00 060907286 BK Häcken (F04) - Kungälvs FF (F04) 4 - 0 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-23 14:00 060907416 Älvsborg FF (P05) - IK Zenith (P05) 3 - 4 Hagenplan
2019-03-23 14:15 060907061 IK Zenith (P04) - Mossens BK( P04) 1 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-23 14:15 060907073 Qviding FIF (P03) - Älvängens IK (P03) 5 - 0 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-23 14:15 060907199 Kärra KIF (P03) - Gunnilse IS (P03) 5 - 4 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-23 15:00 060907261 Ösets BK (P05) - Ale United (P05) 4 - 4 Gröna Vallen 1
2019-03-23 15:00 060907423 Jitex Mölndal BK (F04) - IF Böljan (F04) 1 - 0 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-23 16:30 060907359 Torslanda IK (P04) - Kristianstad United FS (P04) Bravida Arena
2019-03-24 10:00 060907340 IF Väster (F05) - IF Mölndal Fotboll (F05) 1 - 2 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 11:00 060907058 Älvsborg FF (P03) - Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) Påvelund 1 Konstgräs
2019-03-24 11:00 060907169 Stenkullen GoIK (P04) - IF Väster (P04) 5 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-24 11:00 060907239 Ale United (P06) - Ytterby IS (P06) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-24 11:00 060907370 Älvsborg FF (F04) - Lerums IS (F04) 5 - 1 Hagenplan
2019-03-24 11:00 060907425 Näsets SK (P05) - Utbynäs SK (P05) 3 - 3 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-24 11:30 060907206 Hisingsbacka FC (P04) - Bergsjö IF (P04) 1 - 0 Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-24 12:00 060907154 Ale United (P05) - Lunden Överås BK (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-24 12:00 060907208 Utbynäs SK (P04) - Bergums IF (P04) 5 - 4 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-24 12:00 060907365 Assyriska BK (P03) - Slottsskogen/Godhem IF (D6H) 3 - 6 Garminvallen konstgräs
2019-03-24 12:30 060907052 Qviding FIF (P05) - Örgryte IS FF (P05) 12 - 5 Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-24 13:00 060907296 Lindome GIF (F05) - Askims IK (F05) 5 - 1 Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-24 13:00 060907336 Landvetter IS (P05) - Mölnlycke IF (P05) 2 - 7 Landvetter IP B-plan
2019-03-24 13:00 060907412 Lerums IS (F05) - Jonsereds IF (F04) 8 - 3 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 13:15 060907025 Hovås Billdal IF (P03) - Floda BoIF (P03) Hovås Billdal Arena 1
2019-03-24 13:30 060907191 Askims IK (F04) - IFK Örby (F04) 10 - 2 Kobbegården Övre
2019-03-24 13:30 060907294 Sävedalens IF (P04) - Tölö IF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-24 13:30 060907399 IF Väster (P05) - Askims IK (P05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 13:30 060907404 Örgryte IS FF (P03) - Kållered SK (P03) Hammarviken Arena
2019-03-24 13:30 060907418 Bergums IF (F05) - Mölnlycke IF (F05) 10 - 1 Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-24 14:00 060907283 BK Häcken (P04) - Gerdskens BK (P04) 5 - 2 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-24 14:00 060907327 Ytterby IS (P05) - Lindome GIF (P05) 5 - 7 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-03-24 14:00 060907392 GAIS (P04) - Kristianstad United FS (P04) 2 - 3 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-24 14:00 060907393 Angered MBIK (P05) - IF Elfsborg (P05) 4 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-24 14:15 060907084 Västra Frölunda IF (P04) - Trollhättans BoIS (P04) 2 - 2 Välens Nya konstgräs
2019-03-24 14:30 060907011 Lerums IS (P03) - Onsala BK (P03) Inst. Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-24 14:30 060907243 Kode IF/Kareby IS (P04) - IF Warta (P04) 1 - 6 Kareby Hed
2019-03-24 15:00 060907066 Ale United (P04) - Sjuntorps IF (P04) 8 - 0 Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-24 15:00 060907353 Nol IK (P05) - KF Velebit (P05) WO (3 - 0) Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-03-24 15:00 060907389 IK Zenith (F04) - Landvetter IF 2003 (F04) 1 - 2 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-24 15:30 060907433 Sävedalens IF (P05) - BK Häcken (P05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-24 16:00 060907100 Dalen/Krokslätts FF (P03) - Näsets SK (P03) 6 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-24 16:00 060907282 BK Häcken (P04) - Gerdskens BK (P04) 7 - 1 Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-24 17:00 060907414 GAIS (P05) - Backatorp IF (P05) 3 - 3 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-27 18:45 060907307 Gunnilse IS (P03) - Lerums IS (P03) 0 - 5 Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-03-27 18:45 060907445 IFK Hindås (P04) - Bollebygds IF (P04) 4 - 6 Fagervallen 2 Konstgräs
2019-03-27 20:15 060907134 Hovås Billdal IF (P04) - Solängens BK (P04) 1 - 4 Hovås Billdal Arena 1
2019-03-29 18:00 060907419 Bergums IF (F06) - Stenkullen GoIK (F06) Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-29 18:45 060907324 IF Väster (P05) - Hovås Billdal IF (P05) 6 - 1 Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-29 19:00 060907099 Dalen/Krokslätts FF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-30 09:00 060907314 Stenkullen GoIK (F04) - Alingsås KIK (F04) 2 - 1 Stenkullens IP 2 KG
2019-03-30 10:00 060907161 Azalea BK (P03) - Älvsborg FF (P03) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 10:00 060907252 Götaholms BK (P05) - Sävedalens IF (P05) 8 - 2 Gamlestadsvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 10:05 060907406 IF Warta (F05) - Backatorp IF (F05) 6 - 3 Sälöfjordsvallen 2 K.Gräs
2019-03-30 10:30 060907428 Hermansby IF (F04) - Kungälvs FF (F04) Kärnavallen 2 Konstgräs
2019-03-30 11:00 060907166 Stenkullen GoIK (P05) - Särö IK (P05) Stenkullens IP 2 KG
2019-03-30 11:00 060907422 Jitex Mölndal BK (F05) - Öjersjö IF (F05) 9 - 1 Krokslättsvallen konstgräs
2019-03-30 11:30 060907337 Landvetter IS (P05) - Lerums IS (P05) 2 - 4 Landvetter IP B-plan
2019-03-30 11:30 060907391 GAIS (P03) - Lerums IS (P03) Inst. Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-30 12:00 060907081 Jonsereds IF (P04) - Herrestads AIF (P04) 1 - 0 Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-30 12:00 060907318 Hisingsbacka FC (P04) - BK Häcken (P04) 0 - 8 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-30 12:00 060907363 IFK Göteborg (P06) - Tölö IF (P06) 9 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2019-03-30 12:00 060907382 Örgryte IS FF (P04) - IFK Norrköping FK (P04) 1 - 2 Hammarviken Arena
2019-03-30 12:00 060907427 Kärra KIF (P04) - Bergums IF (P04) 1 - 5 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 12:15 060907158 IK Zenith (P04) - Älvsborg FF (P04) 0 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-30 12:30 060907417 Älvsborg FF (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Hagenplan
2019-03-30 12:45 060907383 Sandarna BK (F05) - Kållered SK (F05) 3 - 2 Gröna Vallen 1
2019-03-30 13:00 060907184 Kållered SK (P03) - Norrby IF (P03) 2 - 3 Kållered Sportcenter 1
2019-03-30 13:00 060907449 Utbynäs SK (P06) - Sävedalens IF (P06) 5 - 3 Kviberg 2 konstgräs
2019-03-30 13:00 060907453 Lekstorps IF (P05) - Guldhedens IK (P05) 5 - 8 LP Idrottsplats 1
2019-03-30 14:00 060907203 Västra Frölunda IF (P05) - Qviding FIF (P05) 12 - 4 Välens Nya konstgräs
2019-03-30 14:00 060907424 Örgryte IS FF (P05) - IFK Norrköping FK (P05) 1 - 3 Hammarviken Arena
2019-03-30 14:00 060907426 Näsets SK (P05) - Azalea BK (P05) 3 - 2 Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-03-30 14:00 060907435 Angered MBIK (P04) - IK Kongahälla (P04) 7 - 2 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-03-30 14:30 060907274 BK Häcken (P05) - Askims IK (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-30 14:30 060907395 Azalea BK (F05) - Qviding FIF (F05) 2 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 15:00 060907443 Kungsladugårds BK (P05) - Torslanda IK (P05) 2 - 1 Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-03-30 15:00 060907461 IFK Göteborg (P04) - Ängelholms FF (P04) 8 - 0 Prioritet Serneke Arena Konstgräs
2019-03-30 16:00 060907035 IF Väster (F05) - Alingsås KIK (F05) Önneredsplan 1 Konstgräs
2019-03-30 16:00 060907396 Azalea BK (F05) - Qviding FIF (F05) 4 - 0 Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-30 16:15 060907275 BK Häcken (P05) - Kinna IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-03-30 16:15 060907361 Ytterby IS (F05) - Stenungsunds IF (F05) 2 - 2 Kareby Hed
2019-03-30 16:15 060907397 IK Zenith (F04) - Öckerö IF (F04) 6 - 1 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-30 16:20 060907444 Kungsladugårds BK (P05) - Torslanda IK (P05) Apelsinplan 2 Konstgräs
2019-03-31 09:30 060907442 Sävedalens IF (P05) - Lunden Överås BK (P05) 6 - 0 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-31 10:00 060907348 Näsets SK (P04) - Kolbotn IL (P04) Backavallen 1 Konstgräs
2019-03-31 10:00 060907457 Bergums IF (P06) - Kärra KIF (P06) 4 - 2 Bergumsvallen 21
2019-03-31 11:00 060907118 Ale United (P04) - Onsala BK (P04) Svenska Stenhus Arena 3 Konstgräs
2019-03-31 11:00 060907447 Älvsborg FF (P05) - Kungsladugårds BK (P05) 4 - 9 Hagenplan
2019-03-31 11:30 060907432 Azalea BK (F06) - Sjömarkens IF (F06) Majvallen 1 Konstgräs
2019-03-31 11:30 060907440 GAIS (P05) - IFK Norrköping FK (P05) 3 - 2 Gaisgården 2 Konstgräs 1
2019-03-31 11:30 060907460 IFK Göteborg (P04) - IFK Norrköping FK (P04) 4 - 0 Kviberg 5 konstgräs
2019-03-31 12:00 060907070 Hisingsbacka FC (P04) - Örgryte IS FF (P04) 7 - 3 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-31 12:00 060907207 Utbynäs SK (P04) - Ytterby IS (P04) Inst. Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 12:00 060907233 Mölnlycke IF (F04) - Kållered SK (F04) 1 - 5 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-31 12:00 060907344 Qviding FIF (P05) - IF Mölndal Fotboll (P05) Härlanda Park 2 Konstgräs
2019-03-31 12:00 060907364 Assyriska BK (P03) - Bergsjö IF (P03) 1 - 8 Välens Nya konstgräs
2019-03-31 12:00 060907409 Jonsereds IF (P05) - Kållered SK (P05) WO (3 - 0) Jonsereds IP 2 Konstgräs
2019-03-31 12:00 060907436 Landvetter IF 2003 (F05) - Floda BoIF (F05) 1 - 5 Landvetter IP A-plan
2019-03-31 12:00 060907450 Ale United (P05) - Nol IK (P05) Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-31 12:15 060907178 Kärra KIF (P03) - Fässbergs IF (P03) 3 - 1 Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 13:00 060907105 Askims IK (F04) - IF Böljan (F04) 0 - 5 Kobbegården Övre
2019-03-31 13:00 060907210 Bergsjö IF (P04) - Assyriska BK (P04) Inst. Bergsjövallen 2 Konstgräs
2019-03-31 13:30 060907038 Donsö IS(P03) - Askims IK (P04) Donsövallen
2019-03-31 13:30 060907056 Solängens BK (P05) - IF Väster (P05) 5 - 4 Eklandavallen Konstgräs 1
2019-03-31 13:30 060907437 Landvetter IF 2003 (F05) - IK Zenith (F05) 2 - 5 Landvetter IP A-plan
2019-03-31 13:40 060907459 Sävedalens IF (P04) - Hermansby IF (P04) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-31 13:45 060907407 Hisingsbacka FC (P03) - Backatorp IF (P03) Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-03-31 14:00 060907063 Mölnlycke IF (P05) - Kode IF (P05) 3 - 3 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-03-31 14:00 060907214 Utbynäs SK (P04) - Hovås Billdal IF (P04) 3 - 1 Lemmingvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 14:00 060907226 Ale United (F05) - Kungälvs FF (F05) 5 - 1 Vimmervi 2 Konstgräs
2019-03-31 14:30 060907403 Lindome GIF (F05) - Kållered SK (F05) Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-31 15:00 060907179 Kärra KIF (F05) - Torp GOIF (F05) Klarebergsvallen 2 Konstgräs
2019-03-31 15:00 060907421 IK Zenith (P03) - Örgryte IS FF (P03) 0 - 3 Hovgårdsvallen 2 Konstgräs (Bjurforsplanen)
2019-03-31 15:00 060907454 Hönö IS/Björkö IF (F04) - Örgryte IS FF (F03/04) 5 - 2 Hönö Arena 1
2019-03-31 15:30 060907357 Sävedalens IF (F05) - Bergums IF (F05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-03-31 16:00 060907015 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Groheds IF/Ljungskile SK (P03) 4 - 3 Kareby Hed
2019-03-31 16:00 060907112 Öckerö IF (P04) - Qviding FIF (P04) 3 - 2 Prästängen 1 Konstgräs
2019-03-31 16:00 060907331 Lindome GIF (P03) - Hovås Billdal IF (P03) 2 - 2 Lindevi IP 3 Konstgräs
2019-03-31 16:00 060907386 Bergums IF (P03) - Floda BoIF (P03) Bergumsvallen Konstgräs
2019-03-31 16:15 060907410 Lerums IS (P04) - Lekstorps IF (P04) 3 - 2 Rydsbergsplan 1 Konstgräs
2019-03-31 17:00 060907441 Finlandia/Pallo AIF (P04) - IF Warta (P04) 4 - 5 Tuvevallen 2 Konstgräs
2019-03-31 18:30 060907456 Älvsborg FF (P05) - IF Warta (P05) 9 - 2 Hagenplan
2019-04-02 20:10 060907439 Örgryte IS FF (F03/04) - Mölnlycke IF (F04) 0 - 4 Hammarviken Arena
2019-04-02 20:15 060907463 Sävedalens IF (P04) - Floda BoIF (P04) 3 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-03 19:30 060907470 Lindome GIF (P04) - Frillesås FF (P04) 2 - 2 Lindevi IP 1 Konstgräs
2019-04-03 20:00 060907420 Dalen/Krokslätts FF (P03) - IK Zenith (P03) 5 - 4 Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-04 19:00 060907272 Lekstorps IF (P04) - Bergums IF (P04) 5 - 4 LP Idrottsplats 1
2019-04-05 18:00 060907455 Bergums IF (F05) - Floda BoIF (F05) Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-06 10:30 060907020 Stenkullen GoIK (P05) - Sävedalens IF (P05) 4 - 4 Stenkullens IP 2 KG
2019-04-06 10:30 060907451 Solängens BK (P04) - Askims IK (P04) 4 - 3 Förbovallen 1
2019-04-06 11:15 060907374 Fässbergs IF (P03) - Solängens BK (P04) 1 - 2 Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-04-06 12:00 060907411 Assyriska BK (P03) - Torslanda IK (P03) Inst. Garminvallen konstgräs
2019-04-06 12:00 060907465 Örgryte IS FF (P05) - BK Häcken (P05) 4 - 7 Hammarviken Arena
2019-04-06 12:30 060907469 Älvsborg FF (P03) - Torslanda IK (P03) 0 - 5 Påvelund 1 Konstgräs
2019-04-06 12:45 060907408 Sävedalens IF (F05) - Mölnlycke IF (F05) Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-06 13:00 060907429 Donsö IS(P03) - Hermansby IF (P03) 2 - 2 Donsövallen
2019-04-06 13:30 060907464 Örgryte IS FF (P05) - BK Häcken (P05) 6 - 2 Hammarviken Arena
2019-04-06 13:45 060907472 BK Häcken (P06) - Halmstads BK (P06) 0 - 4 Slättadamm 22 konstgräs
2019-04-06 13:45 060907473 BK Häcken (P06) - Halmstads BK (P06) 4 - 2 Slättadamm 21 konstgräs
2019-04-06 14:00 060907204 Västra Frölunda IF (P05) - Angered MBIK (P05) Välens Nya konstgräs
2019-04-06 14:00 060907434 Angered MBIK (P05) - Västra Frölunda IF (P05) 4 - 3 Lövgärdesplan 2 Konstgräs
2019-04-06 14:15 060907029 Gunnilse IS (P03) - Azalea BK (P03) Hjällbovallen 2 Konstgräs
2019-04-06 14:30 060907405 Landvetter IF 2003 (F05) - Öjersjö IF (F05) 4 - 3 Landvetter IP A-plan
2019-04-06 15:00 060907113 Öckerö IF (P04) - Älvsborg FF (P04) Inst. Prästängen 1 Konstgräs
2019-04-06 16:00 060907101 Dalen/Krokslätts FF (P03) - IK Zenith (P03) Inst. Krokslättsvallen konstgräs
2019-04-06 16:00 060907468 Näsets SK (P05) - IK Zenith (P05) Åkeredsvallen 2 Konstgräs
2019-04-06 16:30 060907462 IK Kongahälla (P04) - Bergums IF (P04) 2 - 4 Kongevi 1 Konstgräs
2019-04-07 10:15 060907471 Fässbergs IF (P05) - Västra Frölunda IF (P05) Åbyvallen 2 Konstgräs
2019-04-07 10:30 060907196 Sävedalens IF (F04) - Stenkullen GoIK (F04) Inst. Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-07 11:00 060907168 Stenkullen GoIK (P04) - Björndammens BK (P04) Stenkullens IP 2 KG
2019-04-07 12:00 060907185 Hisingsbacka FC (P04) - Götaholms BK (P04) 4 - 0 Backavallen 2 (GRATTS Arena)
2019-04-07 12:00 060907390 Mölnlycke IF (F05) - Landvetter IF 2003 (F05) Djupedalsplan B Konstgräs
2019-04-07 12:00 060907438 Nol IK (P05) - Utbynäs SK (P05) 6 - 8 Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-04-07 12:15 060907431 Sävedalens IF (P05) - Onsala BK (P05) 7 - 5 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-07 12:30 060907452 IFK Hindås (P04) - Kode IF/Kareby IS (P04) 1 - 6 Fagervallen 2 Konstgräs
2019-04-07 13:00 060907458 Bergums IF (F05) - Kärra KIF (F05) Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-07 13:30 060907132 IF Mölndal Fotboll (P04) - IK Zenith (P04) 3 - 5 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-04-07 13:45 060907430 Sävedalens IF (P05) - Onsala BK (P05) 4 - 2 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-04-07 14:00 060907089 Mölnlycke IF (P05) - Qviding FIF (P05) 3 - 11 Djupedalsplan A Konstgräs
2019-04-07 14:00 060907466 Qviding FIF (F05) - Jonsereds IF (F04) 5 - 3 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-04-07 14:00 060907467 Näsets SK (P05) - Askims IK (P05) 2 - 2 Ruddalen 1 Konstgräs
2019-04-07 14:15 060907448 Västra Frölunda IF (P04) - Utbynäs SK (P04) Inst. Välens Nya konstgräs
2019-04-07 15:30 060907446 Bergums IF (P03) - Bergsjön SK (P03) Bergumsvallen Konstgräs
2019-04-18 17:00 060907474 Kareby IS/IK Kongahälla IK (P03) - Bröndby IF (P16) Kareby Hed
2019-06-02 17:00 060907478 Ytterby IS (F05) - Kärra KIF (F05) 3 - 5 Ytterns IP 3 konstgräs
2019-06-09 12:30 060907479 Älvsborg FF (F04) - BK Søllerød-Vedbæk (F04) 2 - 1 Hagenplan
2019-06-17 19:30 060907477 Ytterby IS (F05) - Floda BoIF (F05) 3 - 3 Ytterns IP 2 Gräs
2019-06-18 19:45 060907475 Älvsborg FF (F04) - BK Häcken (F04) 0 - 4 Påvelund 1 Konstgräs
2019-06-24 19:30 060907476 Ytterby IS (F05) - Kode IF (F05) Ytterns IP 3 konstgräs
2019-07-06 11:00 060907491 Stenkullen GoIK (P04) - Sävedalens IF (P04) 0 - 3 Stenkullens IP 2 KG
2019-07-07 10:30 060907487 BK Häcken (P06) - Hisingsbacka FC (P06) 1 - 4 Slättadamm 2 konstgräs
2019-07-09 19:00 060907485 Stenkullen GoIK (P04) - Alingsås IF FF (P04) 1 - 8 Stenkullens IP 1 Gräs
2019-07-10 18:00 060907480 Lunden Överås BK (P05) - Qviding FIF (P05) Överåsvallen 1 Konstgräs
2019-07-10 19:00 060907482 Donsö IS (P04) - Mölnlycke IF (P04) 2 - 1 Donsövallen
2019-07-10 19:15 060907483 Sävedalens IF (P04) - Landvetter IS (P04) 2 - 0 Vallhamra 2 Konstgräs
2019-07-10 19:15 060907492 Qviding FIF (P03) - Onsala BK (P03) 3 - 0 Härlanda Park 1 Konstgräs
2019-07-12 10:00 060907489 BK Häcken (P05) - Hovås Billdal IF (P05) Slättadamm 2 konstgräs
2019-07-13 12:15 060907484 Guldhedens IK (P05) - Juventus Academy Saudi Arabia (P05) 2 - 12 Valhalla 1 Konstgräs
2019-07-13 13:00 060907481 IF Mölndal Fotboll (P04) - Hovås Billdal IF (P04) 1 - 0 Frejaplan 1 K.Gräs
2019-07-13 15:00 060907490 BK Häcken (P05) - Sport 4 All Dubai (P05) 3 - 1 Åbyvallen 1 Konstgräs
2019-07-13 16:30 060907486 Torslanda IK (P04) - Boo FF (P04) 2 - 0 Torslandavallen 1 Gräs
2019-07-14 12:00 060907493 Landvetter IF 2003 (F04) - Express de Boucherville (F04) 5 - 1 Landvetter IP A-plan
2019-07-14 16:00 060907488 Kareby IS / Kode IF (P04) - Whitmore High School (P04) Kode IP 3 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info