Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF/Nödinge SK Mathias Thörnblom 0703314200 Gul/Svart/Gula
Azalea BK Vit Ulf Johansson +46706269662 Orange/Svart/Orange
Bergsjö IF Mahmood Saman Salih 0735251959 Gul/Svart/Svart
Björndammens BK Mohamed Omar 0736422288 Blå, Blå, Blå
Floda BoIF Roger Johannesson 0708214497 Blå/Vit/Blå
IFK Hindås Daniel Krus 0709749695 vit, Blå, Blå
Kareby IS Niklas Claesson 0708936750 0708936750 Röd. (svart Kareby/Kode), Blå. (svart Kareby/Kode), Röda.(svart Kareby/Kode)
Lunden Överås BK Peter Karlson 0738385334 Vit/Vit/Vita
Romelanda UF Ola Linde 0732306055 Gul/Svart/Gul/Svarta
Surte IS FK Jonas Albinsson 0703882855 Svart/Svart/Svart
Älvängens IK Björn Johanesson vit-blå-blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 12
2019-08-24 11:00 Floda BoIF - Älvängens IK Flodala IP 31 KG
2019-08-25 10:00 Surte IS FK - Björndammens BK Surte 12 Gräs
2019-08-28 17:45 Ahlafors IF/Nödinge SK - Bergsjö IF Svenska Stenhus Arena 32
2019-09-21 11:45 Azalea BK Vit - Romelanda UF Majvallen 12 Konstgräs
Omgång 13
2019-08-29 18:00 Björndammens BK - Lunden Överås BK Furulundsplan 12 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Bergsjö IF - Surte IS FK Bergsjövallen 22 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Romelanda UF - Ahlafors IF/Nödinge SK Romevi 21 Gräs
2019-08-31 11:00 Kareby IS - Azalea BK Vit Kareby Hed 11
2019-08-31 12:30 Älvängens IK - IFK Hindås Älvevi 21 Konstgräs
Omgång 14
2019-09-07 12:00 Lunden Överås BK - Bergsjö IF Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-08 10:00 Surte IS FK - Romelanda UF Surte 12 Gräs
2019-09-08 14:30 Azalea BK Vit - Älvängens IK Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-14 11:00 IFK Hindås - Floda BoIF Fagervallen 12 Gräs
Omgång 15
2019-09-15 10:00 Älvängens IK - Ahlafors IF/Nödinge SK Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-15 10:00 Bergsjö IF - Björndammens BK Bergsjövallen 22 Konstgräs
2019-09-15 10:00 Kareby IS - Surte IS FK Kareby Hed 11
2019-09-15 15:00 Floda BoIF - Azalea BK Vit Flodala IP 31 KG
2019-09-15 18:00 Romelanda UF - Lunden Överås BK Romevi 21 Gräs
Omgång 16
2019-09-21 10:30 Azalea BK Vit - IFK Hindås Majvallen 11 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Surte IS FK - Älvängens IK Surte 12 Gräs
2019-09-22 11:00 Björndammens BK - Romelanda UF Furulundsplan 12 Konstgräs
2019-09-25 17:45 Ahlafors IF/Nödinge SK - Floda BoIF Svenska Stenhus Arena 32
Omgång 17
2019-09-29 11:00 Älvängens IK - Lunden Överås BK Älvevi 22 Konstgräs
2019-09-29 11:00 Floda BoIF - Surte IS FK Flodala IP 32 KG
2019-09-29 11:00 Kareby IS - Björndammens BK Kareby Hed 11
2019-09-29 14:30 Romelanda UF - Bergsjö IF Romevi 21 Gräs
2019-10-02 18:30 IFK Hindås - Ahlafors IF/Nödinge SK Fagervallen 22 Konstgräs
Omgång 18
2019-10-05 10:00 Lunden Överås BK - Floda BoIF Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-10-06 11:00 IFK Hindås - Surte IS FK Surte 12 Gräs
2019-10-06 11:00 Björndammens BK - Älvängens IK Furulundsplan 12 Konstgräs
2019-10-09 17:45 Ahlafors IF/Nödinge SK - Azalea BK Vit Svenska Stenhus Arena 32
Omgång 19
2019-10-12 11:15 Lunden Överås BK - Ahlafors IF/Nödinge SK Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-10-13 12:00 Bergsjö IF - IFK Hindås Bergsjövallen 22 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info