Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp E Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF 1 Niklas Andersson 0706862941 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF 2 Niklas Andersson 0706862941 Blå/Blå/Blåa
Gunnared KIF Bakhtiar Khalil Shahab 0762326466 Gul/Blå/Blå
Götaholms BK Patrick Obeng Mensah 0729183013 Blå/Vit, Blå, Blå
Kortedala IF Gul Jan-Åke Andersson 0708943163 svart/svart/svart
Kortedala IF Svart Jan-Åke Andersson 0708943163 svart/svart/svart
Landvetter IS Grön Sara Lundqvist Grön/Grön/Grön
Lerums IS Lag 1 Ulrika Wiberg 0733207974 lila/vit/vit
Lerums IS Lag 2 Ulrika Wiberg 0733207974 lila/vit/vit
Mölnlycke IF Vit Tomas Rolandsson Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Röd Johan Sandahl 0706301467 Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Svart Johan Sandahl 0706301467 Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vit Johan Sandahl 0706301467 Vinröd/Vit/Vit
Stenkullen GoIK Jeanette Bohlin +46708451231 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Robert Löfqvist 0736423707 Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Erik Segerpalm Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Vit Jan-Erik Nilsson Röd/Blå/Röda
Utbynäs SK Blå Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-24 12:30 Lerums IS Lag 2 - Bergums IF 2 Hulan
2019-08-24 13:45 Lerums IS Lag 1 - Bergums IF 1 Hulan
2019-08-25 10:00 Sävedalens IF Röd - Qviding FIF Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Utbynäs SK Gul - Sävedalens IF Vit Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-08-25 10:00 Kortedala IF Gul - Stenkullen GoIK Kortedalavallen 12 Gräs
2019-08-25 10:00 Kortedala IF Svart - Gunnared KIF Kortedalavallen 11 Gräs
2019-08-25 11:15 Sävedalens IF Blå - Qviding FIF Röd Vallhamra 21 Konstgräs
2019-08-25 13:00 Mölnlycke IF Vit - Landvetter IS Grön Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-08-25 13:15 Qviding FIF Vit - Götaholms BK Skatås 23
Omgång 8
2019-08-31 10:00 Sävedalens IF Röd - Utbynäs SK Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2019-08-31 11:00 Kortedala IF Gul - Mölnlycke IF Vit Kortedalavallen 12 Gräs
2019-08-31 11:00 Kortedala IF Svart - Qviding FIF Vit Kortedalavallen 11 Gräs
2019-08-31 11:15 Sävedalens IF Vit - Bergums IF 2 Vallhamra 22 Konstgräs
2019-08-31 11:15 Sävedalens IF Blå - Utbynäs SK Blå Vallhamra 21 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Qviding FIF Svart - Götaholms BK Skatås 23
2019-09-01 18:30 Qviding FIF Röd - Landvetter IS Grön Härlanda 22
2019-09-08 09:15 Lerums IS Lag 1 - Stenkullen GoIK Rydsbergsplan 12 Konstgräs
2019-12-31 Lerums IS Lag 2 - Gunnared KIF Hulan
Omgång 9
2019-09-07 12:00 Bergums IF 2 - Sävedalens IF Röd Bergumsvallen 22
2019-09-08 10:00 Utbynäs SK Blå - Qviding FIF Röd Lemmingvallen 22 Konstgräs
2019-09-08 10:00 Utbynäs SK Gul - Qviding FIF Svart Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-09-08 10:00 Gunnared KIF - Sävedalens IF Vit Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-09-08 10:00 Götaholms BK - Kortedala IF Svart Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2019-09-08 11:30 Landvetter IS Grön - Kortedala IF Gul Landvetter IP B-plan 21
2019-09-08 13:00 Mölnlycke IF Vit - Lerums IS Lag 1 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-08 13:15 Qviding FIF Vit - Lerums IS Lag 2 Skatås 23
2019-09-08 14:00 Bergums IF 1 - Sävedalens IF Blå Bergumsvallen 22
Omgång 10
2019-09-14 12:00 Gunnared KIF - Sävedalens IF Röd Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-09-14 12:00 Bergums IF 2 - Utbynäs SK Gul Bergumsvallen 22
2019-09-15 11:00 Götaholms BK - Lerums IS Lag 2 Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2019-09-15 11:15 Stenkullen GoIK - Sävedalens IF Blå Stenkullens IP 21 KG
2019-09-15 11:30 Landvetter IS Grön - Lerums IS Lag 1 Landvetter IP B-plan 21
2019-09-15 12:00 Qviding FIF Röd - Kortedala IF Gul Skatås 21
2019-09-15 13:15 Qviding FIF Svart - Kortedala IF Svart Skatås 21
2019-09-15 13:15 Qviding FIF Vit - Sävedalens IF Vit Skatås 23
2019-09-15 14:00 Bergums IF 1 - Utbynäs SK Blå Bergumsvallen 22
Omgång 11
2019-09-18 18:30 Bergums IF 2 - Qviding FIF Svart Bergumsvallen 12 Gräs
2019-09-21 12:30 Lerums IS Lag 1 - Kortedala IF Gul Hulan
2019-09-21 13:45 Lerums IS Lag 2 - Kortedala IF Svart Hulan
2019-09-22 10:00 Utbynäs SK Blå - Stenkullen GoIK Lemmingvallen 22 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Utbynäs SK Gul - Gunnared KIF Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Sävedalens IF Röd - Qviding FIF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-22 10:00 Sävedalens IF Vit - Götaholms BK Vallhamra 22 Konstgräs
2019-09-22 11:15 Sävedalens IF Blå - Mölnlycke IF Vit Vallhamra 21 Konstgräs
2019-09-25 18:30 Bergums IF 1 - Qviding FIF Röd Bergumsvallen 12 Gräs
Omgång 12
2019-09-28 10:00 Stenkullen GoIK - Bergums IF 1 Stenkullens IP 21 KG
2019-09-28 10:00 Gunnared KIF - Bergums IF 2 Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-09-29 09:30 Götaholms BK - Sävedalens IF Röd Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2019-09-29 10:00 Kortedala IF Svart - Sävedalens IF Vit Kortedalavallen 11 Gräs
2019-09-29 11:30 Landvetter IS Grön - Sävedalens IF Blå Landvetter IP B-plan 21
2019-09-29 12:00 Qviding FIF Röd - Lerums IS Lag 1 Skatås 21
2019-09-29 13:00 Mölnlycke IF Vit - Utbynäs SK Blå Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-29 13:15 Qviding FIF Svart - Lerums IS Lag 2 Skatås 22
2019-09-29 14:30 Qviding FIF Vit - Utbynäs SK Gul Skatås 23
Omgång 13
2019-10-05 12:00 Bergums IF 2 - Qviding FIF Vit Bergumsvallen 21
2019-10-06 10:00 Sävedalens IF Röd - Kortedala IF Svart Vallhamra 21 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Sävedalens IF Vit - Lerums IS Lag 2 Vallhamra 22 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Utbynäs SK Blå - Landvetter IS Grön Lemmingvallen 22 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Utbynäs SK Gul - Götaholms BK Lemmingvallen 21 Konstgräs
2019-10-06 11:00 Stenkullen GoIK - Qviding FIF Röd Stenkullens IP 21 KG
2019-10-06 11:15 Sävedalens IF Blå - Kortedala IF Gul Vallhamra 21 Konstgräs
2019-10-06 12:00 Gunnared KIF - Qviding FIF Svart Gunnaredsplan 12 Konstgräs
2019-10-06 13:00 Bergums IF 1 - Mölnlycke IF Vit Bergumsvallen 22
Omgång 14
2019-10-12 10:00 Lerums IS Lag 1 - Sävedalens IF Blå Hulan
2019-10-13 10:00 Kortedala IF Gul - Utbynäs SK Blå Kortedalavallen 12 Gräs
2019-10-13 11:30 Landvetter IS Grön - Bergums IF 1 Landvetter IP B-plan 21
2019-10-20 12:30 Stenkullen GoIK - Mölnlycke IF Vit Stenkullens IP 21 KG

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info