Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2007(12 år) Grupp F Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Vit Fredrik Wahlberg 0733553887 Rödsvart/Svart/Röd
BK Bifrost Anders Victorén 0703700950 Röd-vit/Vit/Röd
Dalen/Krokslätts FF Ramjar Emami 0760133600 Gul/Blå/Blå/Gul
Fässbergs IF Lila Patrik Karlsson Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Vit Patrik Karlsson Lila/Vit/Lila
Hovås Billdal IF 2 Johan Lockne Vit/vit/vit/vit
IF Mölndal Fotboll blå Peter Johansson Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll röd Peter Johansson Vit/Vit/Vita
Kungsladugårds BK Klas Börjesson Vinröd/Vita/Vinröda
Landvetter IS Gul Sara Lundqvist Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Sara Lundqvist Grön/Grön/Grön
Lindome GIF svart Magnus Lindström Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF vit Magnus Lindström Svart vit randig/Svart/Vit
Masthuggets BK Nicholas Singleton 0709968496 Röd/Blå/Röda/blå
Mölnlycke IF Gul Tomas Rolandsson Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Tomas Rolandsson Gul/Svart/Gul
Slottsskogen/Godhem IF Anders Averby 0703414111 VIT, VIT, VIT
Västra Frölunda IF Vit Jakob Johnson Grön/vit (senior) grön(juniorer) /vit (senior) grön(juniorer)
Älvsborg FF Svart Anders Larsson Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-22 19:30 Masthuggets BK - Dalen/Krokslätts FF Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-08-24 12:00 Landvetter IS Gul - Lindome GIF svart Landvetter IP B-plan 22
2019-08-24 13:15 Landvetter IS Vit - Lindome GIF vit Landvetter IP B-plan 22
2019-08-25 10:00 Västra Frölunda IF Vit - Askims IK Vit Garminvallen 12
2019-08-25 10:45 Älvsborg FF Svart - Slottsskogen/Godhem IF Påvelund 11 Konstgräs
2019-08-25 13:00 Mölnlycke IF Gul - IF Mölndal Fotboll blå Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-08-25 13:00 Mölnlycke IF Svart - IF Mölndal Fotboll röd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-08-27 18:45 Fässbergs IF Lila - Kungsladugårds BK Rävekärrsplan
2019-08-29 18:45 Fässbergs IF Vit - Hovås Billdal IF 2 Rävekärrsplan
Omgång 8
2019-08-31 10:00 Lindome GIF vit - IF Mölndal Fotboll blå Lindevi 31 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Lindome GIF svart - IF Mölndal Fotboll röd Lindevi 32 Konstgräs
2019-08-31 11:15 Västra Frölunda IF Vit - Landvetter IS Vit Garminvallen 12
2019-08-31 11:30 Älvsborg FF Svart - Fässbergs IF Vit Påvelund 11 Konstgräs
2019-08-31 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Fässbergs IF Lila Krokslättsvallen 12
2019-08-31 13:00 Mölnlycke IF Gul - Slottsskogen/Godhem IF Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-08-31 14:15 Mölnlycke IF Svart - Masthuggets BK Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-01 10:00 BK Bifrost - Landvetter IS Gul Bifrostplan 12
2019-09-03 19:20 Askims IK Vit - Hovås Billdal IF 2 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 9
2019-09-07 10:00 Fässbergs IF Vit - Mölnlycke IF Gul Rävekärrsplan
2019-09-07 11:15 Fässbergs IF Lila - Mölnlycke IF Svart Rävekärrsplan
2019-09-07 12:45 IF Mölndal Fotboll blå - Västra Frölunda IF Vit Frejaplan 12 K.Gräs
2019-09-07 12:45 IF Mölndal Fotboll röd - BK Bifrost Frejaplan 11 K.Gräs
2019-09-08 11:30 Landvetter IS Vit - Askims IK Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-09-08 12:00 Masthuggets BK - Lindome GIF svart Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-09-08 12:00 Kungsladugårds BK - Dalen/Krokslätts FF Apelsinplan 22 Konstgräs
2019-09-08 13:15 Slottsskogen/Godhem IF - Lindome GIF vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-09 17:15 Hovås Billdal IF 2 - Älvsborg FF Svart Billdalsvallen 5
Omgång 10
2019-09-14 10:00 Fässbergs IF Vit - Lindome GIF vit Rävekärrsplan
2019-09-14 11:15 Fässbergs IF Lila - Lindome GIF svart Rävekärrsplan
2019-09-14 13:00 IF Mölndal Fotboll röd - Landvetter IS Gul Frejaplan 11 K.Gräs
2019-09-14 14:15 IF Mölndal Fotboll blå - Landvetter IS Vit Frejaplan 11 K.Gräs
2019-09-15 11:00 Masthuggets BK - BK Bifrost Heden 31 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Kungsladugårds BK - Mölnlycke IF Svart Apelsinplan 22 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Västra Frölunda IF Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-15 13:15 Askims IK Vit - Älvsborg FF Svart Kobbegården Övre 22
2019-09-18 18:10 Hovås Billdal IF 2 - Mölnlycke IF Gul Billdalsvallen 5
Omgång 11
2019-09-21 14:30 IF Mölndal Fotboll blå - Askims IK Vit Frejaplan 11 K.Gräs
2019-09-22 10:00 Västra Frölunda IF Vit - Fässbergs IF Vit Garminvallen 12
2019-09-22 10:00 BK Bifrost - Fässbergs IF Lila Bifrostplan 12
2019-09-22 11:15 Lindome GIF svart - Kungsladugårds BK Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-22 12:30 Lindome GIF vit - Hovås Billdal IF 2 Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-22 12:45 Landvetter IS Vit - Slottsskogen/Godhem IF Landvetter IP B-plan 22
2019-09-22 13:00 Mölnlycke IF Gul - Älvsborg FF Svart Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-22 13:00 Mölnlycke IF Svart - Dalen/Krokslätts FF Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-22 14:00 Landvetter IS Gul - Masthuggets BK Landvetter IP B-plan 22
Omgång 12
2019-09-29 12:00 Askims IK Vit - Mölnlycke IF Gul Kobbegården Övre 22
2019-09-29 12:00 Älvsborg FF Svart - Lindome GIF vit Påvelund 11 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Lindome GIF svart Krokslättsvallen 7M7
2019-09-29 12:00 Kungsladugårds BK - BK Bifrost Apelsinplan 22 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - IF Mölndal Fotboll blå Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Masthuggets BK - IF Mölndal Fotboll röd Heden 5 Konstgräs 7M7
2019-09-30 17:30 Hovås Billdal IF 2 - Västra Frölunda IF Vit Billdalsvallen 5
2019-10-08 18:45 Fässbergs IF Vit - Landvetter IS Vit Rävekärrsplan
2019-10-08 20:00 Fässbergs IF Lila - Landvetter IS Gul Rävekärrsplan
Omgång 13
2019-10-05 13:00 IF Mölndal Fotboll blå - Fässbergs IF Vit Frejaplan 12 K.Gräs
2019-10-05 13:00 IF Mölndal Fotboll röd - Fässbergs IF Lila Frejaplan 11 K.Gräs
2019-10-06 10:00 Västra Frölunda IF Vit - Älvsborg FF Svart Garminvallen 12
2019-10-06 10:00 BK Bifrost - Dalen/Krokslätts FF Bifrostplan 12
2019-10-06 11:30 Landvetter IS Gul - Kungsladugårds BK Landvetter IP B-plan 22
2019-10-06 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Askims IK Vit Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-10-06 12:30 Lindome GIF vit - Mölnlycke IF Gul Lindevi 31 Konstgräs
2019-10-06 12:30 Lindome GIF svart - Mölnlycke IF Svart Lindevi 32 Konstgräs
2019-10-06 12:45 Landvetter IS Vit - Hovås Billdal IF 2 Landvetter IP B-plan 22
Omgång 14
2019-10-13 12:00 Dalen/Krokslätts FF - Landvetter IS Gul Krokslättsvallen 7M7
2019-10-13 12:00 Kungsladugårds BK - IF Mölndal Fotboll röd Apelsinplan 22 Konstgräs
2019-10-13 13:00 Mölnlycke IF Svart - BK Bifrost Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-10-19 10:00 Fässbergs IF Lila - Masthuggets BK Rävekärrsplan

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info