Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp B Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Claes Göthberg Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Claes Göthberg Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Orange Linda Hammarbäck +46737500363 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Vit Linda Hammarbäck +46737500363 Orange/Svart/Orange
IF Väster Orange Pär Andreasson 0703222710 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Pär Andreasson 0703222710 Orange/Svart/Orange
Kungsladugårds BK Röd Kazem Kazem +46728852923 Vinröd/Vita/Vinröda
Kungsladugårds BK Vit Kazem Kazem +46728852923 Vinröd/Vita/Vinröda
Mossens BK Mehdi Vaez 0700816691 Svart/Svart/Svart
Näsets SK Grön John Videgren vinröda, Vita, Vinröda
Näsets SK Gul John Videgren vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vinröd Jakob Stoltze 0708713042 vinröda/Vita/Vinröda
Näsets SK Vit John Videgren vinröda/Vita/Vinröda
Proletären FF Henrik Källén 0702228771 Röd/Röd/Röda
Sandarna BK Oskar Ewehag 0729230093 Svart/Röd randig/svarta/röda
Slottsskogen/Godhem IF Johan Aurelius 0733661565 VIT, VIT, VIT
Södra Skärgårdens IK Andreas Fhager 0706038190 Röd/svart/röd
Älvsborg FF Svart Magnus Backman 0704128303 Blå/Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF Vit Magnus Backman 0704128303 Blå/Svart/Svart/Svart
Ösets BK Inge Axelsson 0703702021 gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-22 18:10 Askims IK Röd - Mossens BK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-22 19:25 Askims IK Svart - Sandarna BK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-08-24 10:00 IF Väster Svart - Azalea BK Orange Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-24 10:00 Kungsladugårds BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF Sjöbaren Arena
2019-08-24 11:15 IF Väster Orange - Azalea BK Vit Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-24 11:15 Kungsladugårds BK Röd - Ösets BK Sjöbaren Arena
2019-08-24 17:30 Näsets SK Vinröd - Södra Skärgårdens IK Stavdal Arena
2019-08-27 18:30 Älvsborg FF Vit - Näsets SK Vit Hagenplan 11
2019-08-27 18:30 Älvsborg FF Svart - Näsets SK Grön Hagenplan 12
Omgång 2
2019-08-31 11:15 IF Väster Orange - Kungsladugårds BK Röd Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-31 11:30 Södra Skärgårdens IK - Askims IK Svart Styrsöplan 11 Gräs
2019-08-31 12:30 IF Väster Svart - Kungsladugårds BK Vit Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-08-31 13:00 Sandarna BK - Älvsborg FF Vit Sannaplan 2
2019-08-31 13:15 Slottsskogen/Godhem IF - Näsets SK Gul Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-08-31 14:00 Ösets BK - Näsets SK Vinröd Gröna Vallen 11
2019-08-31 15:00 Azalea BK Vit - Näsets SK Grön Majvallen 12 Konstgräs
2019-08-31 15:00 Azalea BK Orange - Näsets SK Vit Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-01 12:00 Mossens BK - Älvsborg FF Svart Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-09-02 18:15 Proletären FF - Askims IK Röd Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
Omgång 3
2019-09-06 18:10 Askims IK Röd - Ösets BK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-06 19:25 Askims IK Svart - Slottsskogen/Godhem IF Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-07 10:00 Kungsladugårds BK Vit - Azalea BK Vit Sjöbaren Arena
2019-09-07 10:00 Näsets SK Vinröd - IF Väster Svart Stavdal Arena
2019-09-07 11:15 Kungsladugårds BK Röd - Azalea BK Orange Sjöbaren Arena
2019-09-07 11:15 Näsets SK Gul - IF Väster Orange Stavdal Arena
2019-09-07 12:30 Näsets SK Grön - Sandarna BK Stavdal Arena
2019-09-07 13:45 Näsets SK Vit - Mossens BK Stavdal Arena
2019-09-10 18:30 Älvsborg FF Vit - Proletären FF Hagenplan 11
2019-09-10 18:30 Älvsborg FF Svart - Södra Skärgårdens IK Hagenplan 12
Omgång 4
2019-09-14 10:00 Kungsladugårds BK Vit - Näsets SK Vinröd Sjöbaren Arena
2019-09-14 10:00 Azalea BK Vit - Sandarna BK Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-14 10:00 Azalea BK Orange - Mossens BK Majvallen 11 Konstgräs
2019-09-14 11:15 Kungsladugårds BK Röd - Näsets SK Gul Sjöbaren Arena
2019-09-14 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Älvsborg FF Svart Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-15 13:30 Södra Skärgårdens IK - Näsets SK Vit Donsövallen 11
2019-09-15 13:45 Ösets BK - Älvsborg FF Vit Gröna Vallen 12
2019-09-16 18:00 Proletären FF - Näsets SK Grön Välen gräs 7M7 Nr 1, Varpaplan
2019-09-21 15:15 IF Väster Svart - Askims IK Röd Önneredsplan 12 Konstgräs
2019-09-21 15:15 IF Väster Orange - Askims IK Svart Önneredsplan 11 Konstgräs
Omgång 5
2019-09-20 18:10 Askims IK Röd - Kungsladugårds BK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-20 19:25 Askims IK Svart - Kungsladugårds BK Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-09-21 12:30 Näsets SK Grön - Ösets BK Stavdal Arena
2019-09-21 13:45 Näsets SK Vit - Slottsskogen/Godhem IF Stavdal Arena
2019-09-21 15:00 Näsets SK Vinröd - Azalea BK Vit Stavdal Arena
2019-09-21 16:15 Näsets SK Gul - Azalea BK Orange Stavdal Arena
2019-09-22 12:00 Sandarna BK - Proletären FF Sannaplan 2
2019-09-22 13:15 Mossens BK - Södra Skärgårdens IK Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-09-24 18:15 Älvsborg FF Vit - IF Väster Svart Hagenplan 11
2019-09-24 18:15 Älvsborg FF Svart - IF Väster Orange Hagenplan 12
Omgång 6
2019-09-27 17:00 Azalea BK Vit - Proletären FF Majvallen 11 Konstgräs
2019-09-28 09:30 Ösets BK - Sandarna BK Gröna Vallen 12
2019-09-28 10:00 IF Väster Svart - Näsets SK Grön Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-09-28 10:00 Kungsladugårds BK Vit - Älvsborg FF Vit Sjöbaren Arena
2019-09-28 10:00 Azalea BK Orange - Södra Skärgårdens IK Majvallen 11 Konstgräs
2019-09-28 11:15 IF Väster Orange - Näsets SK Vit Önneredsplan 11 Konstgräs
2019-09-28 11:15 Kungsladugårds BK Röd - Älvsborg FF Svart Sjöbaren Arena
2019-09-28 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Mossens BK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-09-28 15:00 Näsets SK Vinröd - Askims IK Röd Stavdal Arena
2019-09-28 16:15 Näsets SK Gul - Askims IK Svart Stavdal Arena
Omgång 7
2019-10-04 18:10 Askims IK Röd - Azalea BK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-10-04 19:00 Näsets SK Grön - Kungsladugårds BK Vit Stavdal Arena
2019-10-04 19:25 Askims IK Svart - Azalea BK Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-10-05 12:00 Mossens BK - IF Väster Orange Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Södra Skärgårdens IK - Slottsskogen/Godhem IF Donsövallen 11
2019-10-05 13:15 Proletären FF - Ösets BK Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2019-10-05 14:15 Sandarna BK - IF Väster Svart Sannaplan 2
2019-10-08 18:15 Älvsborg FF Vit - Näsets SK Vinröd Hagenplan 11
2019-10-08 18:15 Älvsborg FF Svart - Näsets SK Gul Hagenplan 12
2019-10-08 19:00 Näsets SK Vit - Kungsladugårds BK Röd Stavdal Arena

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info