Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF 1 Christopher Zimonyi 0765386076 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF 2 Christopher Zimonyi 0765386076 Gul/Blå/Blå/Gul
IF Mölndal Fotboll blå Niklas Amberntsson Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll röd Anders Onsbacke Vit/Vit/Vita
Kållered SK blå Martin Staxgård 0704205917 Blå/Blå/Blå
Kållered SK Vit Martin Staxgård 0704205917 Blå/Blå/Blå
Landvetter IS Grön Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Gul Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Röd Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF 1 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF 2 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF 3 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF 4 Lars Schön 0317781838 0739022636 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF Grön Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Gul Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart Karin Nilsson 0702707896 vit/svart/vit
Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit Karin Nilsson 0702707896 Vit/Svart/Vit
Solängens BK Grön Jimmy Kjellén 0708391333 Vit, Vit, Vita
Solängens BK Vit Jimmy Kjellén 0708391333 Vit, Vit, Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-24 10:00 Lindome GIF 3 - Landvetter IS Gul Lindevi 31 Konstgräs
2019-08-24 12:00 Mölnlycke IF Svart - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-08-24 12:00 Landvetter IS Röd - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart Landvetter IP B-plan 21
2019-08-24 12:30 Lindome GIF 4 - Landvetter IS Grön Lindevi 32 Konstgräs
2019-08-24 13:15 Dalen/Krokslätts FF 1 - Mölnlycke IF Grön Krokslättsvallen 12
2019-08-24 13:15 Dalen/Krokslätts FF 2 - Mölnlycke IF Gul Krokslättsvallen 12
2019-08-27 17:30 IF Mölndal Fotboll blå - Lindome GIF 2 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-08-27 18:45 IF Mölndal Fotboll röd - Lindome GIF 1 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-11 18:00 Solängens BK Vit - Kållered SK Vit Förbovallen 12
2019-09-11 19:15 Solängens BK Grön - Kållered SK blå Förbovallen 12
Omgång 2
2019-08-31 14:15 Mölnlycke IF Svart - Dalen/Krokslätts FF 1 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-01 12:45 Landvetter IS Gul - Solängens BK Vit Landvetter IP A-plan 11
2019-09-01 13:00 Landvetter IS Grön - Solängens BK Grön Landvetter IP B-plan 21
2019-09-01 17:00 Landvetter IS Röd - Dalen/Krokslätts FF 2 Landvetter IP B-plan 22
2019-09-02 17:45 Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart - Lindome GIF 1 Mölnlycke IP höger
2019-09-02 17:45 Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit - Lindome GIF 2 Mölnlycke IP vänster
2019-09-04 18:30 Kållered SK Vit - IF Mölndal Fotboll blå Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-04 18:30 Kållered SK blå - IF Mölndal Fotboll röd Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-10-12 13:00 Mölnlycke IF Gul - Lindome GIF 3 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-10-12 13:00 Mölnlycke IF Grön - Lindome GIF 4 Djupedalsplan B Konstgräs vänster
Omgång 3
2019-09-06 17:30 Lindome GIF 1 - Kållered SK Vit Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-06 17:30 Lindome GIF 2 - Kållered SK blå Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-07 10:00 Lindome GIF 3 - Mölnlycke IF Svart Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-07 11:15 Lindome GIF 4 - Landvetter IS Röd Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-07 14:00 Solängens BK Vit - Mölnlycke IF Grön Eklandavallen 11
2019-09-07 15:15 Solängens BK Grön - Mölnlycke IF Gul Eklandavallen 11
2019-09-08 12:00 Dalen/Krokslätts FF 1 - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart Krokslättsvallen 11
2019-09-08 12:00 Dalen/Krokslätts FF 2 - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit Krokslättsvallen 12
2019-09-10 18:00 IF Mölndal Fotboll röd - Landvetter IS Gul Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-11 18:00 IF Mölndal Fotboll blå - Landvetter IS Grön Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 4
2019-09-14 12:00 Mölnlycke IF Svart - Solängens BK Grön Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-14 12:00 Landvetter IS Röd - Solängens BK Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-09-14 12:00 Landvetter IS Gul - Lindome GIF 2 Landvetter IP B-plan 21
2019-09-14 12:00 Mölnlycke IF Gul - IF Mölndal Fotboll blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-14 13:15 Landvetter IS Grön - Lindome GIF 1 Landvetter IP B-plan 22
2019-09-14 13:15 Mölnlycke IF Grön - IF Mölndal Fotboll röd Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-15 13:15 Dalen/Krokslätts FF 1 - Lindome GIF 3 Krokslättsvallen 12
2019-09-15 13:15 Dalen/Krokslätts FF 2 - Lindome GIF 4 Krokslättsvallen 11
2019-09-16 17:45 Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart - Kållered SK Vit Mölnlycke IP höger
2019-09-16 17:45 Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit - Kållered SK blå Mölnlycke IP vänster
Omgång 5
2019-09-21 10:00 Lindome GIF 3 - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-21 11:15 Lindome GIF 4 - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-21 11:15 Lindome GIF 1 - Mölnlycke IF Gul Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-21 12:00 Solängens BK Vit - Dalen/Krokslätts FF 2 Eklandavallen 11
2019-09-21 12:30 Lindome GIF 2 - Mölnlycke IF Grön Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-21 14:30 Solängens BK Grön - Dalen/Krokslätts FF 1 Eklandavallen 12
2019-09-23 17:50 IF Mölndal Fotboll blå - Mölnlycke IF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-24 17:50 IF Mölndal Fotboll röd - Landvetter IS Röd Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-09-25 17:50 Kållered SK Vit - Landvetter IS Grön Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-09-25 17:50 Kållered SK blå - Landvetter IS Gul Kållered Sportcenter Skogsbo 1
Omgång 6
2019-09-28 10:00 Lindome GIF 3 - Solängens BK Grön Lindevi 31 Konstgräs
2019-09-28 10:00 Lindome GIF 4 - Solängens BK Vit Lindevi 32 Konstgräs
2019-09-28 12:00 Mölnlycke IF Svart - Lindome GIF 1 Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-28 12:00 Mölnlycke IF Gul - Kållered SK Vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-09-28 13:15 Mölnlycke IF Grön - Kållered SK blå Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-09-28 14:30 Landvetter IS Röd - Lindome GIF 2 Landvetter IP B-plan 22
2019-09-29 13:15 Dalen/Krokslätts FF 1 - IF Mölndal Fotboll blå Krokslättsvallen 12
2019-09-29 13:15 Dalen/Krokslätts FF 2 - IF Mölndal Fotboll röd Krokslättsvallen 11
2019-09-30 17:45 Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart - Landvetter IS Grön Mölnlycke IP höger
2019-09-30 17:45 Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit - Landvetter IS Gul Mölnlycke IP vänster
Omgång 7
2019-10-01 17:30 IF Mölndal Fotboll blå - Lindome GIF 3 Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-10-02 17:15 IF Mölndal Fotboll röd - Lindome GIF 4 Frejaplan 12 K.Gräs
2019-10-02 17:15 Kållered SK Vit - Mölnlycke IF Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-10-02 17:15 Kållered SK blå - Landvetter IS Röd Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-10-05 10:00 Lindome GIF 1 - Dalen/Krokslätts FF 1 Lindevi 31 Konstgräs
2019-10-05 11:15 Lindome GIF 2 - Dalen/Krokslätts FF 2 Lindevi 32 Konstgräs
2019-10-05 12:00 Solängens BK Vit - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Vit Eklandavallen 11
2019-10-05 12:00 Landvetter IS Grön - Mölnlycke IF Gul Landvetter IP B-plan 22
2019-10-05 12:00 Landvetter IS Gul - Mölnlycke IF Grön Landvetter IP B-plan 21
2019-10-05 14:30 Solängens BK Grön - Sjövalla FK -Mölnlycke IS Svart Eklandavallen 12

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info