Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Elisabeth Berndtsson 0708864881 Gul/Svart/Gula
IK Kongahälla Grön Christian Østergaard 0790787377 Röd/Vit/Röd
IK Kongahälla Röd Christian Østergaard 0790787377 Röd/Vit/Röd
Kode IF Gul Christofer Modig 0739198719 gul/Svart/gul
Kode IF Svart Christofer Modig 0739198719 gul/Svart/gul
Romelanda UF 1 Daniel Ström 0738601569 Gul/Svart/Gul/Svarta
Romelanda UF 2 Daniel Ström 0738601569 Gul/Svart/Gul/Svarta
Vallens IF Kenny Brovall 0303777622 0727238836 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-25 16:00 Romelanda UF 2 - Vallens IF Romevi 31 Konstgräs
2019-08-25 17:00 Ahlafors IF - Kode IF Svart Svenska Stenhus Arena 21 Gräs
2019-08-28 18:30 IK Kongahälla Röd - Kode IF Gul Skarpe Nord 11
2019-09-04 18:30 IK Kongahälla Grön - Romelanda UF 1 Skarpe Nord 11
Omgång 2
2019-08-31 13:30 Vallens IF - IK Kongahälla Grön Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-01 10:30 Kode IF Svart - Romelanda UF 2 Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-01 18:30 Romelanda UF 1 - IK Kongahälla Röd Romevi 31 Konstgräs
2019-10-05 10:30 Kode IF Gul - Ahlafors IF Kode IP 31 Konstgräs
Omgång 3
2019-09-08 14:00 Romelanda UF 2 - Kode IF Gul Romevi 31 Konstgräs
2019-09-08 16:00 Romelanda UF 1 - Vallens IF Romevi 31 Konstgräs
2019-09-08 17:00 IK Kongahälla Grön - Kode IF Svart Skarpe Nord 12
2019-09-08 17:00 IK Kongahälla Röd - Ahlafors IF Skarpe Nord 11
Omgång 4
2019-09-14 10:30 Vallens IF - IK Kongahälla Röd Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-09-14 14:00 Kode IF Gul - IK Kongahälla Grön Kode IP 11 Gräs
2019-09-15 10:30 Kode IF Svart - Romelanda UF 1 Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-15 17:00 Ahlafors IF - Romelanda UF 2 Svenska Stenhus Arena 21 Gräs
Omgång 5
2019-09-22 15:00 Romelanda UF 1 - Kode IF Gul Romevi 31 Konstgräs
2019-09-22 17:00 IK Kongahälla Röd - Romelanda UF 2 Skarpe Nord 11
2019-09-22 17:00 IK Kongahälla Grön - Ahlafors IF Skarpe Nord 12
2019-09-22 17:30 Vallens IF - Kode IF Svart Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 6
2019-09-28 10:15 Kode IF Gul - Vallens IF Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-29 12:00 Kode IF Svart - IK Kongahälla Röd Kode IP 31 Konstgräs
2019-09-29 14:30 Romelanda UF 2 - IK Kongahälla Grön Romevi 31 Konstgräs
2019-09-29 17:00 Ahlafors IF - Romelanda UF 1 Svenska Stenhus Arena 21 Gräs
Omgång 7
2019-10-06 13:00 Vallens IF - Ahlafors IF Stora Höga IP 3 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info