Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp C Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Hysein Myftari 0765599654 Svart/Svart/Svarta
Bergsjön SK 1 Omar Isa Abdi 0760685998 blå/blå/blå
Bergsjön SK 2 Omar Isa Abdi 0760685998 blå, blå, blå
Björndammens BK Fredrik Torstensson 0705587038 Blå/Blå/Blå
GAIS Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart/Vit/Vit
Gunnared KIF Khabat Aslani Aslamarz 0736881035 Mörkblå, Mörkblå, Mörkblå
Gunnilse IS Blå Ismail Said Zawetey 0737153308 Röd/Blå/Röda
Gunnilse IS Röd Ismail Said Zawetey 0737153308 Röd/Blå/Röda
Gunnilse IS Svart Ismail Said Zawetey 0737153308 Röd/Blå/Röda
Götaholms BK Therese Melin Blomgren Blå/Vit/Blå/Blå
Kortedala IF Gul Jan-Åke Andersson 0708943163 svart/svart/svart
Kortedala IF Svart Jan-Åke Andersson 0708943163 svart/svart/svart
Lunden Överås BK svart Andreas Mårtensson 0700815088 Vit/Vit/Vita
Lunden Överås BK Vit Alberto Casimiro 0709480721 Vit/Vit/Vita
Qviding FIF Röd Stefan Kemper Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vinröd Visas ej Vinröd/Vit/Vit
Sävedalens IF Röd Martin Johansson Röd/Blå/Röda
Utbynäs SK Blå Carl Sunde 0702275154 Gul/Blå/Gula
Öjersjö IF 4 Olle Berglund Vit, Blå, Blåa
Öjersjö IF 5 Anders Pettersson Vit, Blå, Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-08-20 17:30 Björndammens BK - GAIS Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-08-21 18:30 Gunnilse IS Svart - Öjersjö IF 4 Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-08-21 18:30 Gunnilse IS Röd - Öjersjö IF 5 Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-08-21 18:30 Kortedala IF Gul - Bergsjön SK 1 Kortedalavallen 11 Gräs
2019-08-21 18:30 Kortedala IF Svart - Bergsjön SK 2 Kortedalavallen 12 Gräs
2019-08-21 18:30 Qviding FIF Vinröd - Gunnilse IS Blå Skatås 22
2019-08-22 18:30 Qviding FIF Röd - Götaholms BK Skatås 22
2019-08-24 10:00 Gunnared KIF - Sävedalens IF Röd Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-01 10:30 Lunden Överås BK svart - Angered MBIK Överåsvallen 11 Konstgräs
2019-09-01 10:30 Lunden Överås BK Vit - Utbynäs SK Blå Överåsvallen 12 Konstgräs
Omgång 2
2019-08-26 17:30 Öjersjö IF 4 - GAIS Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-08-28 17:30 Götaholms BK - Gunnared KIF Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-08-28 17:30 Öjersjö IF 5 - Sävedalens IF Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-08-28 18:00 Gunnilse IS Röd - Kortedala IF Svart Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-08-28 18:00 Gunnilse IS Blå - Björndammens BK Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-08-28 18:00 Utbynäs SK Blå - Qviding FIF Röd Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-08-28 18:30 Angered MBIK - Qviding FIF Vinröd Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-08-28 19:00 Gunnilse IS Svart - Kortedala IF Gul Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-08-28 19:00 Bergsjön SK 2 - Lunden Överås BK svart Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-08-28 19:00 Bergsjön SK 1 - Lunden Överås BK Vit Kviberg 9 5m5 nr 1
Omgång 3
2019-09-03 17:30 Björndammens BK - Utbynäs SK Blå Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-09-04 18:30 Kortedala IF Gul - Öjersjö IF 5 Kortedalavallen 11 Gräs
2019-09-04 18:30 Kortedala IF Svart - Öjersjö IF 4 Kortedalavallen 12 Gräs
2019-09-04 18:30 Qviding FIF Röd - Bergsjön SK 2 Skatås 22
2019-09-04 18:30 Qviding FIF Vinröd - Bergsjön SK 1 Skatås 22
2019-09-04 18:30 Sävedalens IF Röd - Gunnilse IS Blå Vallhamra Skola
2019-09-04 18:30 GAIS - Götaholms BK Gaisgården 22
2019-09-07 10:00 Lunden Överås BK svart - Gunnilse IS Svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-07 10:00 Gunnared KIF - Angered MBIK Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-07 11:00 Lunden Överås BK Vit - Gunnilse IS Röd Överåsvallen 12 Konstgräs
Omgång 4
2019-09-09 17:30 Öjersjö IF 4 - Götaholms BK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-11 17:30 Öjersjö IF 5 - Gunnilse IS Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-11 17:45 Utbynäs SK Blå - Sävedalens IF Röd Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-09-11 18:20 Kortedala IF Gul - Lunden Överås BK svart Kortedalavallen 11 Gräs
2019-09-11 18:20 Kortedala IF Svart - Lunden Överås BK Vit Kortedalavallen 12 Gräs
2019-09-11 18:30 Gunnilse IS Svart - Qviding FIF Röd Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-09-11 18:30 Gunnilse IS Röd - Qviding FIF Vinröd Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-09-11 18:30 Angered MBIK - GAIS Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2019-09-11 18:45 Bergsjön SK 2 - Björndammens BK Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-09-11 18:45 Bergsjön SK 1 - Gunnared KIF Kviberg 9 5m5 nr 1
Omgång 5
2019-09-17 17:30 Björndammens BK - Gunnilse IS Svart Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-09-17 18:15 Sävedalens IF Röd - Bergsjön SK 2 Vallhamra Skola
2019-09-18 17:30 Götaholms BK - Angered MBIK Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-09-18 18:20 Gunnilse IS Blå - Utbynäs SK Blå Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-09-18 18:30 Qviding FIF Röd - Kortedala IF Gul Skatås 22
2019-09-18 18:30 Qviding FIF Vinröd - Kortedala IF Svart Skatås 22
2019-09-18 18:30 GAIS - Bergsjön SK 1 Gaisgården 22
2019-09-21 10:00 Lunden Överås BK svart - Öjersjö IF 5 Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-21 10:00 Gunnared KIF - Gunnilse IS Röd Gunnaredsplan 11 Konstgräs
2019-09-21 11:00 Lunden Överås BK Vit - Öjersjö IF 4 Överåsvallen 12 Konstgräs
Omgång 6
2019-09-25 17:30 Öjersjö IF 5 - Utbynäs SK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-25 17:30 Öjersjö IF 4 - Angered MBIK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-25 18:00 Gunnilse IS Svart - Sävedalens IF Röd Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-09-25 18:00 Gunnilse IS Röd - GAIS Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-09-25 18:00 Bergsjön SK 2 - Gunnilse IS Blå Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-09-25 18:00 Bergsjön SK 1 - Götaholms BK Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-09-26 18:00 Kortedala IF Gul - Björndammens BK Kortedalavallen 11 Gräs
2019-09-26 18:00 Kortedala IF Svart - Gunnared KIF Kortedalavallen 12 Gräs
2019-09-28 10:00 Lunden Överås BK svart - Qviding FIF Röd Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-09-28 11:00 Lunden Överås BK Vit - Qviding FIF Vinröd Överåsvallen 12 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info