Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2008(11 år) Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF David Olsson 0703315806 Gul/Svart/Gula
FC Komarken Parker Ayewubo 0760091989 Vit/Svart/Svart
Hermansby IF Per Olov Sköld 0703335656 Svart Svart Gul
Hisingsbacka FC Jeanette Bergström Svart/Svart/Svart
IF Warta Isabel Johansson Svart/Vit/Vit
IK Kongahälla Mats Liljendahl Röd/Vit/Röd
Kareby IS Niklas Claesson 0708936750 0708936750 Röd/Blå/Röd
Kode IF Patrik Carlén 0702074470 gul/Svart/gul
Nödinge SK Fotboll Robert Jaregård 0303237752 0708274351 Vit/Blå/Vit
Romelanda UF Gunnar Lundberg 0705793497 Gul/Svart/Gul/Svarta
Stenungsunds IF Jonas Åkerström 0739021745 Röd, Röda, Röda
Surte IS FK Jonas Svensson 0703981963 Svart/Svart/Svart
Säve SK Osborn Andersson 0703400611 Röd/Vit/Vita
Vallens IF Markus Viktor Lindahl 0303799414 0725859726 Blå, Blå, Blå
Ytterby IS Blå Mattias Zetterberg 0763443531 Röd/Vit/Blå/Röd
Älvängens IK Linus Wågström 0728889275 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 10:00 Älvängens IK - Ahlafors IF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-04-27 10:00 Kareby IS - Nödinge SK Fotboll Kareby Hed 12
2019-04-27 10:00 IK Kongahälla - Kode IF Skarpe Nord 11
2019-04-27 10:45 Hisingsbacka FC - Vallens IF Backavallen 3 9M9
2019-04-27 11:15 Ytterby IS Blå - Surte IS FK Ytterns IP 31
2019-04-27 12:00 IF Warta - Säve SK Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-04-28 17:00 Romelanda UF - Hermansby IF Romevi 21 Gräs
2019-06-02 10:45 Stenungsunds IF - FC Komarken Nya SIF gården
Omgång 2
2019-05-01 14:00 Vallens IF - Surte IS FK Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-04 10:00 Hermansby IF - Stenungsunds IF Kärnavallen 21 Konstgräs
2019-05-04 10:00 Nödinge SK Fotboll - IK Kongahälla Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-04 10:00 Ahlafors IF - Säve SK Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-05-04 11:00 FC Komarken - IF Warta Skarpe Nord 11
2019-05-05 12:00 Kode IF - Romelanda UF Kode IP 31 Konstgräs
2019-05-05 13:00 Älvängens IK - Hisingsbacka FC Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-05-05 15:45 Ytterby IS Blå - Kareby IS Ytterns IP 31
Omgång 3
2019-05-11 10:00 Surte IS FK - Älvängens IK Surte 11 Gräs
2019-05-11 10:00 Kareby IS - Vallens IF Kareby Hed 12
2019-05-11 10:00 IK Kongahälla - Ytterby IS Blå Skarpe Nord 11
2019-05-11 10:30 Hisingsbacka FC - Ahlafors IF Backavallen 3 9M9
2019-05-11 10:45 Stenungsunds IF - Kode IF Nya SIF gården
2019-05-11 11:00 Säve SK - FC Komarken Säve 11 Gräs
2019-05-11 12:00 IF Warta - Hermansby IF Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-17 18:00 Romelanda UF - Nödinge SK Fotboll Romevi 21 Gräs
Omgång 4
2019-05-17 19:00 Vallens IF - IK Kongahälla Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-05-18 10:00 Älvängens IK - Kareby IS Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-05-18 10:00 Ytterby IS Blå - Romelanda UF Ytterns IP 31
2019-05-18 10:00 Ahlafors IF - FC Komarken Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-05-18 10:45 Hisingsbacka FC - Surte IS FK Backavallen 3 9M9
2019-05-19 12:00 Kode IF - IF Warta Kode IP 31 Konstgräs
2019-05-22 18:00 Nödinge SK Fotboll - Stenungsunds IF Vimmervi 22 Konstgräs
2019-05-22 18:30 Säve SK - Hermansby IF Säve 11 Gräs
Omgång 5
2019-05-21 17:45 Stenungsunds IF - Ytterby IS Blå Nya SIF gården
2019-05-25 10:00 Surte IS FK - Ahlafors IF Surte 11 Gräs
2019-05-25 10:00 IK Kongahälla - Älvängens IK Skarpe Nord 11
2019-05-25 10:00 FC Komarken - Hermansby IF Skarpe Nord 12
2019-05-25 11:00 Säve SK - Kode IF Säve 11 Gräs
2019-05-25 12:15 IF Warta - Nödinge SK Fotboll Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2019-05-26 16:30 Romelanda UF - Vallens IF Romevi 21 Gräs
2019-05-29 18:00 Kareby IS - Hisingsbacka FC Kareby Hed 12
Omgång 6
2019-06-08 10:00 Ytterby IS Blå - IF Warta Ytterns IP 31
2019-06-10 18:00 Ahlafors IF - Hermansby IF Svenska Stenhus Arena 22 Gräs
2019-06-12 18:00 Vallens IF - Stenungsunds IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-06-13 18:00 Kode IF - FC Komarken Kode IP 31 Konstgräs
2019-06-15 10:00 Älvängens IK - Romelanda UF Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2019-06-15 10:00 Surte IS FK - Kareby IS Surte 11 Gräs
2019-06-15 10:00 Nödinge SK Fotboll - Säve SK Vimmervi 22 Konstgräs
2019-06-15 10:30 Hisingsbacka FC - IK Kongahälla Backavallen 3 9M9

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info