Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2009(10 år) Grupp G Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF 1 Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF 2 Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
IF Mölndal Fotboll Röd Mats Lennersten Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll svart Mats Lennersten Vit/Vit/Vita
Kållered SK grön Petter Frejinger 0729888090 Blå/Blå/Blå
Kållered SK vit Petter Frejinger 0729888090 Blå/Blå/Blå
Landvetter IS Svart Henrik Strömberg 0739023959 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Henrik Strömberg 0739023959 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF 2 Carl-johan Axelsson 0733025944 Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF 3 Carl-johan Axelsson 0733025944 Svart vit randig/Svart/Vit
Lunden Överås BK Svart Ann-Charlotte Sundberg 0708363221 Vit/Vit/Vita
Lunden Överås BK Vit Ann-Charlotte Sundberg 0708363221 Vit/Vit/Vita
Mölnlycke IF Gul-Svart Marcus Woodrow Gul, Svart, Gul
Mölnlycke IF vit Marcus Woodrow Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Röd Johan Melander Hagborg Vinröd, Vit, Vit
Qviding FIF Vit Johan Melander Hagborg Vinröd/Vit/Vita
Utbynäs SK Blå Emil Dolk Gul/Blå/Gul
Utbynäs SK Gul Emil Dolk Gul/Blå/Gul
Öjersjö IF Blå Håkan Niklasson +46732349042 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Svart Håkan Niklasson +46732349042 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-27 12:00 Dalen/Krokslätts FF 2 - Kållered SK vit Krokslättsvallen 11
2019-04-27 12:00 Dalen/Krokslätts FF 1 - Kållered SK grön Krokslättsvallen 12
2019-04-27 12:00 Lunden Överås BK Svart - IF Mölndal Fotboll svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-04-27 13:15 Lunden Överås BK Vit - IF Mölndal Fotboll Röd Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-04-28 11:00 Lindome GIF 3 - Landvetter IS Svart Lindevi 31 Konstgräs
2019-04-28 11:00 Lindome GIF 2 - Landvetter IS Vit Lindevi 32 Konstgräs
2019-04-28 13:15 Qviding FIF Vit - Mölnlycke IF vit Skatås 22
2019-04-28 13:15 Qviding FIF Röd - Mölnlycke IF Gul-Svart Skatås 21
2019-04-30 17:20 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-02 17:20 Öjersjö IF Svart - Utbynäs SK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-05 11:30 Landvetter IS Vit - Lunden Överås BK Vit Landvetter IP B-plan 22
2019-05-05 11:30 Landvetter IS Svart - Lunden Överås BK Svart Landvetter IP B-plan 21
2019-05-05 12:00 Dalen/Krokslätts FF 2 - Öjersjö IF Svart Krokslättsvallen 7M7
2019-05-05 13:00 Mölnlycke IF Gul-Svart - Lindome GIF 3 Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-05-05 13:00 Mölnlycke IF vit - Lindome GIF 2 Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-05-05 13:15 Dalen/Krokslätts FF 1 - Öjersjö IF Blå Krokslättsvallen 7M7
2019-05-06 18:30 Kållered SK grön - Qviding FIF Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-05-06 18:30 Kållered SK vit - Qviding FIF Röd Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-05-07 18:30 Utbynäs SK Gul - IF Mölndal Fotboll svart Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-05-07 18:30 Utbynäs SK Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 3
2019-05-11 12:00 Qviding FIF Vit - Öjersjö IF Svart Skatås 23
2019-05-11 12:00 Lunden Överås BK Svart - Mölnlycke IF vit Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-05-11 13:15 Qviding FIF Röd - Öjersjö IF Blå Skatås 21
2019-05-11 13:15 Lunden Överås BK Vit - Mölnlycke IF Gul-Svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-05-12 10:00 Lindome GIF 3 - Kållered SK grön Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-12 10:00 Lindome GIF 2 - Kållered SK vit Lindevi 32 Konstgräs
2019-05-13 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IS Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-13 19:15 IF Mölndal Fotboll svart - Landvetter IS Vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-14 18:00 Dalen/Krokslätts FF 1 - Utbynäs SK Blå Krokslättsvallen 7M7
2019-05-14 19:15 Dalen/Krokslätts FF 2 - Utbynäs SK Gul Krokslättsvallen 7M7
Omgång 4
2019-05-19 12:00 Öjersjö IF Blå - Lindome GIF 2 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-19 13:00 Mölnlycke IF Gul-Svart - IF Mölndal Fotboll svart Djupedalsplan A Konstgräs höger
2019-05-19 13:00 Mölnlycke IF vit - IF Mölndal Fotboll Röd Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2019-05-19 13:15 Öjersjö IF Svart - Lindome GIF 3 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-20 18:30 Kållered SK grön - Lunden Överås BK Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-05-20 18:30 Kållered SK vit - Lunden Överås BK Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-05-21 18:00 Dalen/Krokslätts FF 2 - Qviding FIF Vit Krokslättsvallen 11
2019-05-21 18:00 Dalen/Krokslätts FF 1 - Qviding FIF Röd Krokslättsvallen 12
2019-05-21 18:30 Utbynäs SK Gul - Landvetter IS Vit Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-05-21 18:30 Utbynäs SK Blå - Landvetter IS Svart Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 5
2019-05-26 12:00 Lunden Överås BK Svart - Öjersjö IF Blå Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-05-26 12:45 Landvetter IS Svart - Mölnlycke IF vit Landvetter IP B-plan 21
2019-05-26 13:15 Qviding FIF Vit - Utbynäs SK Gul Skatås 23
2019-05-26 13:15 Qviding FIF Röd - Utbynäs SK Blå Skatås 21
2019-05-26 13:15 Lunden Överås BK Vit - Öjersjö IF Svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2019-05-26 14:00 Landvetter IS Vit - Mölnlycke IF Gul-Svart Landvetter IP B-plan 22
2019-05-26 15:30 Lindome GIF 3 - Dalen/Krokslätts FF 2 Lindevi 31 Konstgräs
2019-05-26 15:30 Lindome GIF 2 - Dalen/Krokslätts FF 1 Lindevi 32 Konstgräs
2019-05-27 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Kållered SK vit Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-27 19:15 IF Mölndal Fotboll svart - Kållered SK grön Enerbacksplan Gräs 7M7
Omgång 6
2019-06-15 10:00 Dalen/Krokslätts FF 1 - Lunden Överås BK Svart Krokslättsvallen 12
2019-06-15 11:15 Dalen/Krokslätts FF 2 - Lunden Överås BK Vit Krokslättsvallen 12
2019-06-16 13:15 Öjersjö IF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-06-16 14:30 Öjersjö IF Svart - IF Mölndal Fotboll svart Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-17 18:30 Qviding FIF Vit - Lindome GIF 3 Skatås 23
2019-06-17 18:30 Qviding FIF Röd - Lindome GIF 2 Skatås 21
2019-06-17 18:30 Kållered SK grön - Landvetter IS Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-06-17 18:30 Kållered SK vit - Landvetter IS Svart Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-06-18 18:30 Utbynäs SK Gul - Mölnlycke IF Gul-Svart Kviberg 3:2 gräs 7M7
2019-06-18 18:30 Utbynäs SK Blå - Mölnlycke IF vit Kviberg 3:1 gräs 7M7

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info