Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Hisingen + Öckerö Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Röd Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF 1 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Hjuviks AIK Blå Andreas Edsbagge Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Andreas Edsbagge Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hönö IS Röd Mickael Svensson 0702969682 Röd/Röd/Röd
Hönö IS Vit Mickael Svensson 0702969682 Röd/Röd/Röd
IF Warta Jaguarer Roberto Fortes da Cruz 0707239119 0707239119 Svart, Vit, Vit
IK Zenith Grön Rikard Andersson grön/vit/grön
IK Zenith Grön/vit Rikard Andersson grön/vit/grön
Torslanda IK 2 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 7 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Vinröd Niklas Hansson 0706323570 Vinröd/Vit/Vinröd
Öckerö IF Vit Niklas Hansson 0706323570 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 17:30 IK Zenith Grön - IF Warta Jaguarer Torslandavallen 42 Gräs
2019-04-24 18:30 BK Häcken Gul - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 12:2
2019-04-24 18:30 BK Häcken Röd - IK Zenith Grön/vit Torslandavallen 41 Gräs
2019-04-24 18:30 Hjuviks AIK Vit - Öckerö IF Vit Färjenäsplan 11:2
2019-04-24 18:30 Eriksbergs IF 1 - Hönö IS Vit Färjenäsplan 12:1
2019-04-24 18:30 Öckerö IF Vinröd - Torslanda IK 7 Prästängen 31 KG
2019-04-24 18:30 Torslanda IK 2 - Hönö IS Röd Torslandavallen 42 Gräs
Omgång 2
2019-05-03 18:30 Hönö IS Röd - IF Warta Jaguarer Hönö Arena 21
2019-05-03 18:30 Torslanda IK 2 - Öckerö IF Vinröd Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-03 18:30 Torslanda IK 7 - Eriksbergs IF 1 Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-03 18:30 Hönö IS Vit - Hjuviks AIK Vit Hönö Arena 22
2019-05-03 18:30 Öckerö IF Vit - BK Häcken Röd Prästängen 31 KG
2019-05-03 18:30 IK Zenith Grön/vit - BK Häcken Gul Färjenäsplan 12:2
2019-05-03 18:30 Hjuviks AIK Blå - IK Zenith Grön Färjenäsplan 12:1
Omgång 3
2019-05-08 17:30 IK Zenith Grön - Hönö IS Röd Färjenäsplan 12:2
2019-05-08 18:30 BK Häcken Gul - Öckerö IF Vit Färjenäsplan 11:2
2019-05-08 18:30 BK Häcken Röd - Hönö IS Vit Färjenäsplan 12:1
2019-05-08 18:30 Hjuviks AIK Vit - Torslanda IK 7 Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-08 18:30 Eriksbergs IF 1 - Torslanda IK 2 Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-08 18:30 Öckerö IF Vinröd - IF Warta Jaguarer Prästängen 31 KG
2019-05-08 18:30 IK Zenith Grön/vit - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 12:2
Omgång 4
2019-05-15 18:30 IK Zenith Grön - Öckerö IF Vinröd Färjenäsplan 11:1
2019-05-15 18:30 IF Warta Jaguarer - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 12:1
2019-05-15 18:30 Torslanda IK 2 - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-15 18:30 Torslanda IK 7 - BK Häcken Röd Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-15 18:30 Hönö IS Vit - BK Häcken Gul Hönö Arena 22
2019-05-15 18:30 Öckerö IF Vit - IK Zenith Grön/vit Prästängen 31 KG
2019-05-15 18:30 Hönö IS Röd - Hjuviks AIK Blå Hönö Arena 21
Omgång 5
2019-05-22 17:30 BK Häcken Gul - Torslanda IK 7 Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-22 17:30 BK Häcken Röd - Torslanda IK 2 Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-22 18:30 Hjuviks AIK Vit - IF Warta Jaguarer Färjenäsplan 12:1
2019-05-22 18:30 Eriksbergs IF 1 - IK Zenith Grön Färjenäsplan 11:1
2019-05-22 18:30 Öckerö IF Vinröd - Hönö IS Röd Prästängen 31 KG
2019-05-22 18:30 Öckerö IF Vit - Hjuviks AIK Blå Prästängen 32 KG
2019-05-22 18:30 IK Zenith Grön/vit - Hönö IS Vit Färjenäsplan 12:2
Omgång 6
2019-05-29 17:30 IK Zenith Grön - Hjuviks AIK Vit Färjenäsplan 11:2
2019-05-29 17:30 Torslanda IK 7 - IK Zenith Grön/vit Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-29 18:30 Hönö IS Röd - Eriksbergs IF 1 Hönö Arena 21
2019-05-29 18:30 IF Warta Jaguarer - BK Häcken Röd Färjenäsplan 11:1
2019-05-29 18:30 Torslanda IK 2 - BK Häcken Gul Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-29 18:30 Hönö IS Vit - Öckerö IF Vit Hönö Arena 22
2019-05-29 18:30 Hjuviks AIK Blå - Öckerö IF Vinröd Torslandavallen 42 Gräs
Omgång 7
2019-06-05 17:30 IK Zenith Grön - BK Häcken Röd Torslandavallen 42 Gräs
2019-06-05 18:30 BK Häcken Gul - IF Warta Jaguarer Färjenäsplan 12:1
2019-06-05 18:30 Hönö IS Röd - Hjuviks AIK Vit Hönö Arena 21
2019-06-05 18:30 Eriksbergs IF 1 - Öckerö IF Vinröd Färjenäsplan 11:1
2019-06-05 18:30 Hönö IS Vit - Hjuviks AIK Blå Hönö Arena 22
2019-06-05 18:30 Öckerö IF Vit - Torslanda IK 7 Prästängen 31 KG
2019-06-05 18:30 IK Zenith Grön/vit - Torslanda IK 2 Torslandavallen 42 Gräs
Omgång 8
2019-06-12 17:30 BK Häcken Röd - Hönö IS Röd Torslandavallen 42 Gräs
2019-06-12 17:30 IK Zenith Grön - BK Häcken Gul Torslandavallen 41 Gräs
2019-06-12 17:30 Hjuviks AIK Blå - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 11:1
2019-06-12 18:30 Öckerö IF Vinröd - Hjuviks AIK Vit Prästängen 31 KG
2019-06-12 18:30 IF Warta Jaguarer - IK Zenith Grön/vit Färjenäsplan 11:1
2019-06-12 18:30 Torslanda IK 2 - Öckerö IF Vit Torslandavallen 42 Gräs
2019-06-12 18:30 Torslanda IK 7 - Hönö IS Vit Torslandavallen 41 Gräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info