Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Hisingen + Öckerö Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Sami Petri Mikael Oinas Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Jenny Sörensen Röd/Svart/Röd
Eriksbergs IF 2 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Martin Pedersen 0704241117 blå/Blå/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Martin Pedersen 0704241117 Röd/Svart/Röd
Hisingsbacka FC Gul Zoran Tendzeric Alaiso Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Svart Zoran Tendzeric Alaiso Svart/Svart/Svart
IF Warta Tigrarna Roberto Fortes da Cruz 0707239119 0707239119 Svart. Vit /Vit/Vit
Kärra KIF Blå Joakim Andersson 0704201548 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Gul Joakim Andersson 0704201548 Gul/Blå/Gula
Lundby IF Grön Nikola Radenkovic 0730699987 Grön/vit/gröna
Lundby IF Vit Nikola Radenkovic 0730699987 Grön/vit/gröna
Säve SK Jouni Hiltunen Röd/Vit/Vita
Torslanda IK 1 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 3 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 4 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 17:30 Backatorp IF Röd - IF Warta Tigrarna Färjenäsplan 11:2
2019-04-24 17:30 Backatorp IF Svart - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 12:1
2019-04-24 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Säve SK Färjenäsplan 11:1
2019-04-24 17:30 Kärra KIF Blå - Lundby IF Vit Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-04-24 17:30 Kärra KIF Gul - Lundby IF Grön Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-04-24 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit - Torslanda IK 4 Färjenäsplan 11:1
2019-04-24 18:30 Hisingsbacka FC Gul - Torslanda IK 3 Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-04-24 18:30 Hisingsbacka FC Svart - Torslanda IK 1 Backavallen 4:2 (Carlos plan)
Omgång 2
2019-05-03 17:30 Backatorp IF Röd - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-03 17:30 Torslanda IK 1 - Kärra KIF Blå Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-03 17:30 Torslanda IK 3 - Kärra KIF Gul Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-03 17:30 Torslanda IK 4 - Hisingsbacka FC Gul Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-03 18:30 Backatorp IF Svart - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-03 18:30 Säve SK - Hisingsbacka FC Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-03 18:30 Eriksbergs IF 2 - Lundby IF Grön Färjenäsplan 11:2
2019-05-03 18:30 IF Warta Tigrarna - Lundby IF Vit Färjenäsplan 11:1
Omgång 3
2019-05-08 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 11:1
2019-05-08 17:30 Kärra KIF Blå - Torslanda IK 4 Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-08 17:30 Kärra KIF Gul - Säve SK Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-08 17:30 Lundby IF Grön - Torslanda IK 1 Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-08 17:30 Lundby IF Vit - Torslanda IK 3 Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-08 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit - IF Warta Tigrarna Färjenäsplan 11:1
2019-05-08 18:30 Hisingsbacka FC Gul - Backatorp IF Röd Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-08 18:30 Hisingsbacka FC Svart - Backatorp IF Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
Omgång 4
2019-05-15 17:30 Backatorp IF Röd - Kärra KIF Blå Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-15 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Hisingsbacka FC Gul Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-15 17:30 Torslanda IK 4 - Lundby IF Grön Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-15 17:30 IF Warta Tigrarna - Torslanda IK 3 Torslandavallen 41 Gräs
2019-05-15 18:30 Backatorp IF Svart - Kärra KIF Gul Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-15 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit - Hisingsbacka FC Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-15 18:30 Säve SK - Lundby IF Vit Färjenäsplan 12:2
2019-05-15 18:30 Eriksbergs IF 2 - Torslanda IK 1 Färjenäsplan 11:2
Omgång 5
2019-05-22 17:30 Hisingsbacka FC Svart - Torslanda IK 1 Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-22 17:30 Kärra KIF Blå - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Färjenäsplan 11:1
2019-05-22 17:30 Lundby IF Grön - Backatorp IF Röd Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-22 18:30 Hisingsbacka FC Gul - Eriksbergs IF 2 Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-22 18:30 Kärra KIF Gul - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Färjenäsplan 11:2
2019-05-22 18:30 Lundby IF Vit - Backatorp IF Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-22 18:30 IF Warta Tigrarna - Torslanda IK 4 Torslandavallen 42 Gräs
2019-05-22 18:30 Torslanda IK 3 - Säve SK Torslandavallen 41 Gräs
Omgång 6
2019-05-29 17:30 Backatorp IF Röd - Torslanda IK 1 Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-29 17:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå - Lundby IF Grön Färjenäsplan 11:1
2019-05-29 17:30 Hisingsbacka FC Gul - Kärra KIF Blå Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-29 18:30 Backatorp IF Svart - Torslanda IK 3 Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-05-29 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit - Lundby IF Vit Färjenäsplan 11:2
2019-05-29 18:30 Hisingsbacka FC Svart - Kärra KIF Gul Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-05-29 18:30 Eriksbergs IF 2 - Torslanda IK 4 Färjenäsplan 12:2
2019-05-29 18:30 IF Warta Tigrarna - Säve SK Färjenäsplan 12:1
Omgång 7
2019-06-05 17:30 Torslanda IK 1 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Torslandavallen 41 Gräs
2019-06-05 17:30 Torslanda IK 4 - Backatorp IF Röd Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-06-05 17:30 Säve SK - Backatorp IF Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-06-05 18:30 Kärra KIF Blå - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 11:2
2019-06-05 18:30 Kärra KIF Gul - IF Warta Tigrarna Färjenäsplan 12:2
2019-06-05 18:30 Lundby IF Grön - Hisingsbacka FC Gul Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-06-05 18:30 Lundby IF Vit - Hisingsbacka FC Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-06-05 18:30 Torslanda IK 3 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Torslandavallen 41 Gräs
Omgång 8
2019-06-12 17:30 Torslanda IK 4 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå Färjenäsplan 12:2
2019-06-12 17:30 Lundby IF Grön - Kärra KIF Blå Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-06-12 17:30 Lundby IF Vit - Kärra KIF Gul Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2019-06-12 18:30 Eriksbergs IF 2 - Backatorp IF Röd Färjenäsplan 11:2
2019-06-12 18:30 IF Warta Tigrarna - Backatorp IF Svart Färjenäsplan 12:2
2019-06-12 18:30 Säve SK - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Blå-Vit Färjenäsplan 12:1
2019-06-12 18:30 Torslanda IK 1 - Hisingsbacka FC Gul Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2019-06-12 18:30 Torslanda IK 3 - Hisingsbacka FC Svart Backavallen 4:1 (Carlos plan)

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info