Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Hisingen + Öckerö Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Svart Fredrik Haase 0702696052 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF 3 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Martin Pedersen 0704241117 blå/Blå/Blå/Blå
Hisingsbacka FC Vit Zoran Tendzeric Alaiso Svart/Svart/Svart
IK Zenith Svart Rikard Andersson Grön, Vit, grön
KF Velebit 1 Oliver Bilan 0704934052 Vit/Blå/Blå
Kärra KIF Röd Joakim Andersson 0704201548 Gul/Blå/Gula
Torslanda IK 5 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-25 18:30 BK Häcken Svart - Hisingsbacka FC Vit Färjenäsplan 11:1
2019-04-25 18:30 Eriksbergs IF 3 - Torslanda IK 5 Färjenäsplan 11:2
2019-04-25 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Kärra KIF Röd Färjenäsplan 12:1
2019-04-25 18:30 IK Zenith Svart - KF Velebit 1 Färjenäsplan 12:2
Omgång 2
2019-05-02 17:30 Hisingsbacka FC Vit - IK Zenith Svart Färjenäsplan 11:1
2019-05-02 18:30 KF Velebit 1 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 11:2
2019-05-02 18:30 Kärra KIF Röd - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 12:1
2019-05-02 18:30 Torslanda IK 5 - BK Häcken Svart Färjenäsplan 12:2
Omgång 3
2019-05-09 18:30 BK Häcken Svart - Kärra KIF Röd Färjenäsplan 11:1
2019-05-09 18:30 Eriksbergs IF 3 - KF Velebit 1 Färjenäsplan 11:2
2019-05-09 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - IK Zenith Svart Färjenäsplan 12:1
2019-05-09 18:30 Torslanda IK 5 - Hisingsbacka FC Vit Färjenäsplan 12:2
Omgång 4
2019-05-16 17:30 Hisingsbacka FC Vit - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 11:1
2019-05-16 18:30 IK Zenith Svart - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 11:2
2019-05-16 18:30 KF Velebit 1 - BK Häcken Svart Färjenäsplan 12:1
2019-05-16 18:30 Kärra KIF Röd - Torslanda IK 5 Färjenäsplan 12:2
Omgång 5
2019-05-23 18:30 BK Häcken Svart - IK Zenith Svart Färjenäsplan 11:1
2019-05-23 18:30 Eriksbergs IF 3 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 11:2
2019-05-23 18:30 Kärra KIF Röd - Hisingsbacka FC Vit Färjenäsplan 12:1
2019-05-23 18:30 Torslanda IK 5 - KF Velebit 1 Färjenäsplan 12:2
Omgång 6
2019-05-28 17:30 Hisingsbacka FC Vit - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 11:1
2019-05-28 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - BK Häcken Svart Färjenäsplan 11:2
2019-05-28 18:30 IK Zenith Svart - Torslanda IK 5 Färjenäsplan 12:1
2019-05-28 18:30 KF Velebit 1 - Kärra KIF Röd Färjenäsplan 12:2
Omgång 7
2019-06-04 18:30 BK Häcken Svart - Eriksbergs IF 3 Färjenäsplan 11:1
2019-06-04 18:30 KF Velebit 1 - Hisingsbacka FC Vit Färjenäsplan 11:2
2019-06-04 18:30 Kärra KIF Röd - IK Zenith Svart Färjenäsplan 12:1
2019-06-04 18:30 Torslanda IK 5 - Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit Färjenäsplan 12:2
Omgång 8
2019-06-13 17:30 Hisingsbacka FC Vit - KF Velebit 1 Färjenäsplan 11:1
2019-06-13 18:30 Eriksbergs IF 3 - BK Häcken Svart Färjenäsplan 11:2
2019-06-13 18:30 Finlandia/Pallo Arvesgärde IF Vit - Torslanda IK 5 Färjenäsplan 12:1
2019-06-13 18:30 IK Zenith Svart - Kärra KIF Röd Färjenäsplan 12:2

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info