Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Dalen/Krokslätts FF Blå Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Dalen/Krokslätts FF Gul Joakim Rynäs 0706684516 Gul/Blå/Blå/Gul
Fässbergs IF Lila Jonas Nilton Lila/Vit/Lila
Fässbergs IF Svart Jonas Nilton Lila/Vit/Lila
IF Mölndal Fotboll Röd Liisa Carlzon Vit/Vit/Vita
IF Mölndal Fotboll Vit Liisa Carlzon Vit/Vit/Vita
Kållered SK blå Robert Eriksson 0766507393 Blå, Blå, Blå
Kållered SK vit Robert Eriksson 0766507393 Blå, Blå, Blå
Landvetter IS Blå Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Grön Peter Lindkvist 0738393222 Grön/Grön/Grön
Lindome GIF Blå Martin Veermets Svart vit randig/Svart/Vit
Lindome GIF Grön Lars Berndtsson Vit-svart-randig, Svart, Vit
Mölnlycke IF Hajar Dorde Uzelac Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Lejon Dorde Uzelac Gul/Svart/Gul
Solängens BK 1 Thomas Olsson 0761158117 Vit/Vit/Vita
Solängens BK 2 Thomas Olsson 0761158117 Vit/Vit/Vita
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-23 18:00 Dalen/Krokslätts FF Gul - Solängens BK 2 Krokslättsvallen 7M7
2019-04-23 18:00 Dalen/Krokslätts FF Blå - Solängens BK 1 Krokslättsvallen 7M7
2019-04-24 18:00 Lindome GIF Blå - IF Mölndal Fotboll Vit Lindevi 4
2019-04-24 18:30 Fässbergs IF Svart - Mölnlycke IF Lejon Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-04-24 18:30 Fässbergs IF Lila - Mölnlycke IF Hajar Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-04-24 18:45 Landvetter IS Grön - Kållered SK blå Landvetter IP A-plan 12
2019-04-24 18:45 Landvetter IS Blå - Kållered SK vit Landvetter IP A-plan 12
2019-04-24 19:00 Lindome GIF Grön - IF Mölndal Fotboll Röd Lindevi 4
Omgång 2
2019-04-29 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Landvetter IS Grön Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-04-29 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Landvetter IS Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-01 18:30 Dalen/Krokslätts FF Gul - Fässbergs IF Svart Krokslättsvallen 7M7
2019-05-01 18:30 Dalen/Krokslätts FF Blå - Fässbergs IF Lila Krokslättsvallen 7M7
2019-05-02 18:00 Mölnlycke IF Lejon - Lindome GIF Blå Vällsjöplan bortre
2019-05-02 19:00 Mölnlycke IF Hajar - Lindome GIF Grön Vällsjöplan bortre
2019-05-02 19:30 Solängens BK 1 - Kållered SK vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-02 19:30 Solängens BK 2 - Kållered SK blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 3
2019-05-08 18:15 Lindome GIF Grön - Dalen/Krokslätts FF Gul Lindevi 6
2019-05-08 18:15 Lindome GIF Blå - Dalen/Krokslätts FF Blå Lindevi 4
2019-05-08 18:30 Fässbergs IF Svart - Solängens BK 1 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-08 18:30 Fässbergs IF Lila - Solängens BK 2 Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-08 18:45 Landvetter IS Grön - Mölnlycke IF Hajar Landvetter IP A-plan 12
2019-05-08 18:45 Landvetter IS Blå - Mölnlycke IF Lejon Landvetter IP A-plan 12
2019-05-08 18:45 Kållered SK vit - IF Mölndal Fotboll Vit Kållered Sportcenter 2
2019-05-08 18:45 Kållered SK blå - IF Mölndal Fotboll Röd Kållered Sportcenter 2
Omgång 4
2019-05-12 16:30 Dalen/Krokslätts FF Gul - Landvetter IS Grön Krokslättsvallen 7M7
2019-05-12 16:30 Dalen/Krokslätts FF Blå - Landvetter IS Blå Krokslättsvallen 7M7
2019-05-15 18:00 Mölnlycke IF Hajar - Kållered SK vit Vällsjöplan bortre
2019-05-15 18:00 Mölnlycke IF Lejon - Kållered SK blå Vällsjöplan bortre
2019-05-15 18:30 Fässbergs IF Svart - Lindome GIF Grön Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-15 18:30 Fässbergs IF Lila - Lindome GIF Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-16 19:30 Solängens BK 1 - IF Mölndal Fotboll Vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-16 19:30 Solängens BK 2 - IF Mölndal Fotboll Röd Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2019-05-22 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Mölnlycke IF Hajar Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-22 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Mölnlycke IF Lejon Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-22 18:15 Lindome GIF Grön - Solängens BK 1 Lindevi 6
2019-05-22 18:15 Lindome GIF Blå - Solängens BK 2 Lindevi 4
2019-05-22 18:45 Landvetter IS Grön - Fässbergs IF Svart Landvetter IP A-plan 12
2019-05-22 18:45 Landvetter IS Blå - Fässbergs IF Lila Landvetter IP A-plan 12
2019-05-22 18:45 Kållered SK vit - Dalen/Krokslätts FF Gul Kållered Sportcenter 2
2019-05-22 18:45 Kållered SK blå - Dalen/Krokslätts FF Blå Kållered Sportcenter 2
Omgång 6
2019-05-26 16:30 Dalen/Krokslätts FF Gul - IF Mölndal Fotboll Vit Krokslättsvallen 7M7
2019-05-26 17:30 Dalen/Krokslätts FF Blå - IF Mölndal Fotboll Röd Krokslättsvallen 7M7
2019-05-29 18:30 Fässbergs IF Svart - Kållered SK vit Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-29 18:30 Fässbergs IF Lila - Kållered SK blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-29 18:30 Lindome GIF Grön - Landvetter IS Grön Lindevi 6
2019-05-29 18:30 Lindome GIF Blå - Landvetter IS Blå Lindevi 4
2019-05-30 18:30 Solängens BK 1 - Mölnlycke IF Hajar Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-05-30 18:30 Solängens BK 2 - Mölnlycke IF Lejon Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
Omgång 7
2019-06-05 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Fässbergs IF Svart Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-05 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Fässbergs IF Lila Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-05 18:00 Mölnlycke IF Hajar - Dalen/Krokslätts FF Gul Vällsjöplan bortre
2019-06-05 18:45 Landvetter IS Grön - Solängens BK 1 Landvetter IP A-plan 12
2019-06-05 18:45 Landvetter IS Blå - Solängens BK 2 Landvetter IP A-plan 12
2019-06-05 18:45 Kållered SK vit - Lindome GIF Grön Kållered Sportcenter 2
2019-06-05 18:45 Kållered SK blå - Lindome GIF Blå Kållered Sportcenter 2
2019-06-05 19:00 Mölnlycke IF Lejon - Dalen/Krokslätts FF Blå Vällsjöplan bortre
Omgång 8
2019-06-11 18:00 IF Mölndal Fotboll Vit - Lindome GIF Grön Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-11 18:00 IF Mölndal Fotboll Röd - Lindome GIF Blå Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-06-12 18:00 Mölnlycke IF Lejon - Fässbergs IF Lila Vällsjöplan bortre
2019-06-12 18:30 Solängens BK 2 - Dalen/Krokslätts FF Blå Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7
2019-06-12 18:45 Kållered SK vit - Landvetter IS Grön Kållered Sportcenter 2
2019-06-12 18:45 Kållered SK blå - Landvetter IS Blå Kållered Sportcenter 2
2019-06-12 19:00 Mölnlycke IF Hajar - Fässbergs IF Svart Vällsjöplan bortre
2019-06-12 19:30 Solängens BK 1 - Dalen/Krokslätts FF Gul Åbyvallen 9 Konstgräs 7M7

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info