Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Björndammens BK Fredrik Torstensson 0705587038 Blå/Blå/Blå
GAIS Mikael Lindström 0707213935 Grön/svart/Vit/Vit
Gunnilse IS Blå Ismail Said Zawetey 0737153308 Röd/Blå/Röda
Götaholms BK Therese Melin Blomgren Blå/Vit/Blå/Blå
Qviding FIF Vinröd Visas ej Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vit Peter Muszta Vinröd/Vit/Vit
Sävedalens IF Vit Roy Ogink Röd/Blå/Röda
Utbynäs SK Gul Carl Sunde 0702275154 Gul/Blå/Gula
Öjersjö IF 5 Anders Svensson 0708879888 Vit, Blå, Blåa
Öjersjö IF 6 Martin Pettersen Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-23 17:30 Björndammens BK - Öjersjö IF 6 Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-04-24 17:30 Öjersjö IF 5 - Gunnilse IS Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-04-24 18:30 Qviding FIF Vinröd - Götaholms BK Skatås 21
2019-04-24 18:30 Qviding FIF Vit - GAIS Skatås 22
2019-04-24 19:00 Sävedalens IF Vit - Utbynäs SK Gul Vallhamra Skola
Omgång 2
2019-04-29 17:30 Öjersjö IF 6 - Qviding FIF Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-04-29 17:30 Götaholms BK - Sävedalens IF Vit Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-04-29 18:15 GAIS - Qviding FIF Vinröd Gaisgården 22
2019-05-02 18:15 Utbynäs SK Gul - Öjersjö IF 5 Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-05-02 18:15 Gunnilse IS Blå - Björndammens BK Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
Omgång 3
2019-05-07 17:30 Björndammens BK - Utbynäs SK Gul Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-05-08 17:30 Öjersjö IF 5 - Sävedalens IF Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-08 18:15 GAIS - Götaholms BK Gaisgården 22
2019-05-09 18:30 Qviding FIF Vinröd - Öjersjö IF 6 Skatås 21
2019-05-09 18:30 Qviding FIF Vit - Gunnilse IS Blå Skatås 22
Omgång 4
2019-05-15 17:30 Öjersjö IF 6 - GAIS Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-15 17:30 Götaholms BK - Öjersjö IF 5 Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-05-15 18:00 Utbynäs SK Gul - Qviding FIF Vit Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-05-15 19:00 Sävedalens IF Vit - Björndammens BK Vallhamra Skola
2019-05-16 18:15 Gunnilse IS Blå - Qviding FIF Vinröd Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
Omgång 5
2019-05-21 17:30 Björndammens BK - Öjersjö IF 5 Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-05-22 17:30 Öjersjö IF 6 - Götaholms BK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-22 18:15 GAIS - Gunnilse IS Blå Gaisgården 22
2019-05-23 18:30 Qviding FIF Vinröd - Utbynäs SK Gul Skatås 21
2019-05-23 18:30 Qviding FIF Vit - Sävedalens IF Vit Skatås 22
Omgång 6
2019-05-28 18:15 Gunnilse IS Blå - Öjersjö IF 6 Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-05-29 17:30 Öjersjö IF 5 - Qviding FIF Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-29 17:30 Götaholms BK - Björndammens BK Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-05-29 18:15 Utbynäs SK Gul - GAIS Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-05-29 19:00 Sävedalens IF Vit - Qviding FIF Vinröd Vallhamra Skola
Omgång 7
2019-06-05 17:30 Öjersjö IF 6 - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-05 18:15 Gunnilse IS Blå - Götaholms BK Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-06-05 18:15 GAIS - Sävedalens IF Vit Gaisgården 22
2019-06-05 18:30 Qviding FIF Vinröd - Öjersjö IF 5 Skatås 21
2019-06-05 18:30 Qviding FIF Vit - Björndammens BK Skatås 22
Omgång 8
2019-06-11 17:30 Björndammens BK - Qviding FIF Vinröd Furulundsplan 11 Konstgräs
2019-06-12 17:30 Öjersjö IF 5 - GAIS Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-12 17:30 Götaholms BK - Qviding FIF Vit Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2019-06-12 18:15 Utbynäs SK Gul - Gunnilse IS Blå Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-06-12 19:00 Sävedalens IF Vit - Öjersjö IF 6 Vallhamra Skola

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info