Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2007(12 år) Grupp A Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Johan Lindberg Orange, Svart, Orange
BK Häcken Gul Jenny Katarina Rönnegård 0703204860 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Jenny Katarina Rönnegård 0703204860 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF Jan Johansson +46706206410 Blå/Blå/Blå
Hermansby IF Jonas Svensson Landhage Gul/Svart/Gul
Hjuviks AIK Anna Simonsson Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IF Mölndal Fotboll Naila Hedblom 0728545390 Vit/Vit/Vita
Jonsereds IF Johan Wahlberg 0709481086 Gul/svart och blå shorts.
Mossens BK Per Östlund Svart/Svart/Svart
Nol IK Andreas Martinsson Lyckner Blå/Vita/blå/vita
Romelanda UF Malin Bidås Gul/Svart/Gul/Svarta
Slottsskogen/Godhem IF Fredrik Högberg 0708706876 VIT, VIT, VIT
Torslanda IK Robert Provci 0704326755 Röd/Röd/Röd
Vallens IF Benny Stridsberg 0303777558 0702974380 Blå, Blå, Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 7
2019-08-23 18:30 Romelanda UF - Vallens IF Romevi 22 Gräs
2019-08-25 11:15 Hermansby IF - Hjuviks AIK Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-08-25 12:15 Torslanda IK - Mossens BK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-08-25 12:30 BK Häcken Svart - Azalea BK Slättadamm 3 konstgräs
2019-08-25 13:30 Eriksbergs IF - IF Mölndal Fotboll Rosenhill 12
2019-08-25 13:45 BK Häcken Gul - Jonsereds IF Slättadamm 3 konstgräs
2019-08-25 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - Nol IK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
Omgång 8
2019-08-31 10:00 Jonsereds IF - BK Häcken Svart Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-08-31 10:00 Nol IK - Romelanda UF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-08-31 11:15 Azalea BK - Torslanda IK Majvallen 12 Konstgräs
2019-08-31 13:00 IF Mölndal Fotboll - BK Häcken Gul Frejaplan 12 K.Gräs
2019-08-31 14:00 Mossens BK - Slottsskogen/Godhem IF Heden 32 Konstgräs
2019-09-01 12:30 Vallens IF - Hermansby IF Stora Höga IP 21
2019-09-02 18:15 Hjuviks AIK - Eriksbergs IF Hästevik 7M7
Omgång 9
2019-09-08 10:00 Nol IK - Vallens IF Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-09-08 11:00 Torslanda IK - Jonsereds IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-08 12:15 Eriksbergs IF - Hermansby IF Rosenhill 12
2019-09-08 13:15 BK Häcken Gul - Hjuviks AIK Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-08 14:30 BK Häcken Svart - IF Mölndal Fotboll Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-08 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - Azalea BK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-10-19 11:00 Romelanda UF - Mossens BK Romevi 22 Gräs
Omgång 10
2019-09-14 13:00 IF Mölndal Fotboll - Torslanda IK Frejaplan 12 K.Gräs
2019-09-15 10:00 Hermansby IF - BK Häcken Gul Kärnavallen 22 Konstgräs
2019-09-15 10:00 Jonsereds IF - Slottsskogen/Godhem IF Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Azalea BK - Romelanda UF Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-15 12:00 Mossens BK - Nol IK Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-09-21 15:00 Vallens IF - Eriksbergs IF Stora Höga IP 3 Konstgräs
2019-10-18 18:15 Hjuviks AIK - BK Häcken Svart Hästevik 7M7
Omgång 11
2019-09-20 18:30 Romelanda UF - Jonsereds IF Romevi 22 Gräs
2019-09-22 10:00 Nol IK - Azalea BK Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-09-22 12:00 Mossens BK - Vallens IF Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-09-22 12:15 Torslanda IK - Hjuviks AIK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-09-22 12:30 BK Häcken Svart - Hermansby IF Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-22 13:45 BK Häcken Gul - Eriksbergs IF Slättadamm 3 konstgräs
2019-09-22 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - IF Mölndal Fotboll Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
Omgång 12
2019-09-26 18:45 Eriksbergs IF - BK Häcken Svart Rosenhill 12
2019-09-28 10:00 Azalea BK - Mossens BK Majvallen 12 Konstgräs
2019-09-28 13:00 IF Mölndal Fotboll - Romelanda UF Frejaplan 12 K.Gräs
2019-09-29 10:00 Jonsereds IF - Nol IK Jonsereds IP 22 Konstgräs
2019-09-29 12:30 Hjuviks AIK - Slottsskogen/Godhem IF Hästevik 12
2019-09-29 18:00 Vallens IF - BK Häcken Gul Stora Höga IP 22
2019-10-03 19:15 Hermansby IF - Torslanda IK Kärnavallen 22 Konstgräs
Omgång 13
2019-10-04 18:30 Romelanda UF - Hjuviks AIK Romevi 22 Gräs
2019-10-05 10:00 Azalea BK - BK Häcken Gul Majvallen 12 Konstgräs
2019-10-06 10:00 Nol IK - IF Mölndal Fotboll Nolängens IP 9-manna Konstgräs
2019-10-06 12:15 Torslanda IK - Eriksbergs IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-10-06 12:30 BK Häcken Svart - Vallens IF Slättadamm 3 konstgräs
2019-10-06 13:15 Mossens BK - Jonsereds IF Guldheden Södra 12 Konstgräs
2019-10-06 15:00 Slottsskogen/Godhem IF - Hermansby IF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info