Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2008(11 år) Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Jessica Hesselroth Röd/Svart/Röd
Hönö IS Maria Ljunggren 0734045681 Röd/Röd/Röd
IF Mölndal Fotboll Stefan Osla 0707803830 Vit/Vit/Vita
Kållered SK Christian Karlsson Blå/Blå/Blå
Lundby IF Elin Svan Grön, vit, gröna
Proletären FF Henrik Källén 0702228771 Röd/Röd/Röda
Sandarna BK Ola Ramnäs 0728889412 Svart/Röd randig/svarta/röda
Slottsskogen/Godhem IF Johan Berglund 0765535372 VIT, VIT, VIT
Södra Skärgårdens IK Mattias Johnsson 031970158 0739803625 blå/vit randig, Blå, Blå
Torslanda IK Daniel Folke 0733373093 Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-24 17:30 Backatorp IF - Slottsskogen/Godhem IF Ruddalen 2 Konstgräs
2019-04-27 11:15 Lundby IF - Södra Skärgårdens IK Färjenäsplan
2019-04-28 11:00 Hönö IS - IF Mölndal Fotboll Hönö Arena 22
2019-12-31 Torslanda IK - Kållered SK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 2
2019-05-02 17:30 Hönö IS - Kållered SK Hönö Arena 22
2019-05-02 19:00 IF Mölndal Fotboll - Sandarna BK Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-04 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Lundby IF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-04 16:00 Proletären FF - Backatorp IF Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2019-05-05 15:30 Södra Skärgårdens IK - Torslanda IK Donsövallen 11
Omgång 3
2019-05-09 18:00 Kållered SK - IF Mölndal Fotboll Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-05-11 11:15 Lundby IF - Proletären FF Färjenäsplan
2019-05-11 12:15 Torslanda IK - Slottsskogen/Godhem IF Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2019-05-12 12:00 Backatorp IF - Sandarna BK Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2019-05-12 17:30 Hönö IS - Södra Skärgårdens IK Hönö Arena 21
Omgång 4
2019-05-16 19:00 IF Mölndal Fotboll - Backatorp IF Enerbacksplan Gräs 7M7
2019-05-18 12:00 Proletären FF - Torslanda IK Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2019-05-18 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Hönö IS Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-18 13:15 Sandarna BK - Lundby IF Sannaplan 2
2019-05-19 14:00 Södra Skärgårdens IK - Kållered SK Styrsöplan 12 Gräs
Omgång 5
2019-05-23 18:15 Kållered SK - Slottsskogen/Godhem IF Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-05-25 10:00 Lundby IF - Backatorp IF Färjenäsplan
2019-05-25 12:00 Södra Skärgårdens IK - IF Mölndal Fotboll Donsövallen 12
2019-05-25 12:15 Hönö IS - Proletären FF Hönö Arena 22
2019-05-25 12:15 Torslanda IK - Sandarna BK Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
Omgång 6
2019-06-01 13:00 IF Mölndal Fotboll - Lundby IF Bravida Arena 11
2019-06-15 12:00 Backatorp IF - Torslanda IK Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2019-06-15 12:00 Sandarna BK - Hönö IS Sannaplan 2
2019-06-15 12:00 Proletären FF - Kållered SK Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2019-06-15 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Södra Skärgårdens IK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info