Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2009(10 år) Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Azalea BK Svart Patrick Hansén 0739014111 Orange/Svart/Orange
Dalen/Krokslätts FF Rosaleen Chan 0709870085 Gul/Blå/Blå/Gul
Hovås Billdal IF Röd Andreas Rosbecker D'Arienzo 0733339313 Vit/vit/vit
Hovås Billdal IF Vit Annika Wieselgren Vit/vit/vit
IFK Hindås Sofia Alvarsson 0707721484 vit/Blå/Blå
Kungsladugårds BK Erik Jandersson 0722085890 Vinröd, Vita, Vita
Kållered SK blå Mikael Kihlström Blå/Blå/Blå
Kållered SK vit Mikael Kihlström Blå/Blå/Blå
Lindome GIF Jeanette Hugosson 0738548831 0738548831 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF 1 Henrik Larsson 0708145809 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF 2 Henrik Larsson 0708145809 Gul/Svart/Gul
Näsets SK Martin Dahl 0729707107 Vinröda/vita/vinröda
Slottsskogen/Godhem IF Frida Johansson +46734426142 VIT, VIT, VIT
Solängens BK Carl-Johan Winsth 0708989437 Vit/Vit/Vita
Ösets BK Peter Forsblad 0735373521 gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-28 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Lindome GIF Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-04-28 12:00 Azalea BK Svart - Dalen/Krokslätts FF Majvallen 12 Konstgräs
2019-04-28 14:15 Mölnlycke IF 2 - Solängens BK Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-04-29 18:30 Kållered SK blå - Hovås Billdal IF Vit Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-04-29 18:30 Kållered SK vit - Hovås Billdal IF Röd Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-04-29 19:00 Kungsladugårds BK - IFK Hindås Sjöbaren Arena
2019-04-30 19:00 Näsets SK - Ösets BK Stavdal Arena
Omgång 2
2019-05-05 11:00 Dalen/Krokslätts FF - Kållered SK blå Krokslättsvallen 12
2019-05-05 11:00 Lindome GIF - Kållered SK vit Lindevi 32 Konstgräs
2019-05-05 11:00 Ösets BK - Slottsskogen/Godhem IF Gröna Vallen 12
2019-05-05 13:00 Mölnlycke IF 1 - Kungsladugårds BK Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-05-05 13:00 Mölnlycke IF 2 - Näsets SK Djupedalsplan B Konstgräs höger
2019-05-05 14:30 Solängens BK - Hovås Billdal IF Röd Eklandavallen 12
2019-05-06 18:30 IFK Hindås - Azalea BK Svart Fagervallen 22 Konstgräs
Omgång 3
2019-05-12 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Mölnlycke IF 1 Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-12 12:00 Azalea BK Svart - Mölnlycke IF 2 Majvallen 12 Konstgräs
2019-05-13 18:15 Kungsladugårds BK - Solängens BK Sjöbaren Arena
2019-05-13 18:30 Kållered SK vit - IFK Hindås Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-05-14 18:30 Kållered SK blå - Ösets BK Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-05-14 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Dalen/Krokslätts FF Billdalsvallen 1A
2019-05-14 18:30 Hovås Billdal IF Vit - Lindome GIF Billdalsvallen 1B
Omgång 4
2019-05-19 11:30 Ösets BK - Hovås Billdal IF Röd Gröna Vallen 12
2019-05-19 13:00 Mölnlycke IF 1 - Kållered SK blå Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-05-19 14:15 Mölnlycke IF 2 - Kållered SK vit Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-05-19 14:30 Solängens BK - Dalen/Krokslätts FF Eklandavallen 12
2019-05-20 18:15 Kungsladugårds BK - Slottsskogen/Godhem IF Sjöbaren Arena
2019-05-20 18:30 IFK Hindås - Hovås Billdal IF Vit Fagervallen 22 Konstgräs
2019-05-20 19:00 Näsets SK - Azalea BK Svart Stavdal Arena
Omgång 5
2019-05-25 13:30 Dalen/Krokslätts FF - Ösets BK Krokslättsvallen 12
2019-05-26 11:15 Lindome GIF - IFK Hindås Lindevi 32 Konstgräs
2019-05-26 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Solängens BK Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-05-27 18:30 Kållered SK blå - Kungsladugårds BK Kållered Sportcenter Skogsbo 1
2019-05-27 18:30 Kållered SK vit - Näsets SK Kållered Sportcenter Skogsbo 2
2019-05-27 18:30 Hovås Billdal IF Röd - Mölnlycke IF 1 Billdalsvallen 1A
2019-05-27 18:30 Hovås Billdal IF Vit - Mölnlycke IF 2 Billdalsvallen 1B
Omgång 6
2019-06-16 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Kållered SK blå Ruddalen 7M7 nr 3 Konstgräs
2019-06-16 12:00 Azalea BK Svart - Kållered SK vit Majvallen 12 Konstgräs
2019-06-16 13:00 Mölnlycke IF 1 - Dalen/Krokslätts FF Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-06-16 14:15 Mölnlycke IF 2 - Lindome GIF Djupedalsplan B Konstgräs vänster
2019-06-16 14:30 Solängens BK - Ösets BK Eklandavallen 12
2019-06-17 18:15 Kungsladugårds BK - Hovås Billdal IF Röd Sjöbaren Arena
2019-06-17 19:00 Näsets SK - Hovås Billdal IF Vit Stavdal Arena
Omgång 7
2019-06-19 18:30 Hovås Billdal IF Vit - Azalea BK Svart Billdalsvallen 1B
2019-06-23 11:00 Lindome GIF - Näsets SK Lindevi 32 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info