Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Magnus Thorén 0732578566 Blå/Blå/Blåa
Gunnilse IS Mellat Abosh 0736642127 Röd/Blå/Röda
Jonsereds IF Erik Wallentin 0736802436 Gul/Svart/Blå/Gul/svart
Lerums IS Lag 1 Jens Rechnagel Dalman 0723240638 lila/vit/vit
Lerums IS Lag 2 Jens Rechnagel Dalman 0723240638 lila/vit/vit
Qviding FIF Lars Hamberg 0727187786 Vinröd/Vit/Vit
Sjöviks SK Marcus Andersson 0739836450 röd blå blå
Stenkullens GoIK Anna Löfvenius 0708928983 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Henrik Larsson Röd/Blå/Röda
Utbynäs SK Blå Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Öjersjö IF Blå Fredrik Lundgren +46766311427 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Fredrik Lundgren +46766311427 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-22 17:30 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-04-22 17:30 Öjersjö IF Vit - Utbynäs SK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-04-25 18:15 Sävedalens IF - Bergums IF Ugglums skola nr 1 5M5
2019-04-25 18:30 Sjöviks SK - Gunnilse IS Sjöviks IP 1
2019-04-25 19:00 Lerums IS Lag 2 - Stenkullens GoIK Knappekullaplan
2019-04-25 19:00 Lerums IS Lag 1 - Qviding FIF Knappekullaplan
Omgång 2
2019-05-02 18:00 Bergums IF - Öjersjö IF Vit Bergumsvallen 11 Gräs
2019-05-02 18:15 Jonsereds IF - Lerums IS Lag 2 Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-05-02 18:15 Gunnilse IS - Utbynäs SK Blå Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-05-02 18:30 Sjöviks SK - Lerums IS Lag 1 Sjöviks IP 1
2019-05-02 18:30 Qviding FIF - Sävedalens IF Skatås 23
Omgång 3
2019-05-06 17:30 Öjersjö IF Blå - Qviding FIF Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-06 17:30 Öjersjö IF Vit - Stenkullens GoIK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-09 18:15 Sävedalens IF - Jonsereds IF Ugglums skola nr 1 5M5
2019-05-09 18:15 Utbynäs SK Gul - Bergums IF Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-05-09 19:00 Lerums IS Lag 2 - Gunnilse IS Aspevallen C-yta
Omgång 4
2019-05-12 16:00 Stenkullens GoIK - Utbynäs SK Gul Stenkullens IP 21 KG
2019-05-16 18:15 Jonsereds IF - Öjersjö IF Blå Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-05-16 18:30 Sjöviks SK - Öjersjö IF Vit Sjöviks IP 1
2019-05-16 18:30 Qviding FIF - Utbynäs SK Blå Skatås 23
2019-05-16 19:00 Lerums IS Lag 2 - Sävedalens IF Aspevallen C-yta
Omgång 5
2019-05-20 17:30 Öjersjö IF Blå - Lerums IS Lag 2 Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-05-20 17:30 Öjersjö IF Vit - Lerums IS Lag 1 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-05-23 18:00 Utbynäs SK Blå - Jonsereds IF Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-05-23 18:00 Bergums IF - Stenkullens GoIK Bergumsvallen 11 Gräs
2019-05-23 18:15 Sävedalens IF - Gunnilse IS Ugglums skola nr 1 5M5
2019-05-23 18:15 Utbynäs SK Gul - Sjöviks SK Kviberg 9 5m5 nr 2
Omgång 6
2019-05-28 18:15 Sävedalens IF - Öjersjö IF Blå Ugglums skola nr 1 5M5
2019-05-28 18:15 Gunnilse IS - Qviding FIF Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-05-28 18:30 Sjöviks SK - Bergums IF Sjöviks IP 1
2019-05-28 19:00 Lerums IS Lag 2 - Utbynäs SK Blå Aspevallen C-yta
2019-05-28 19:00 Lerums IS Lag 1 - Utbynäs SK Gul Aspevallen C-yta
Omgång 7
2019-06-02 16:00 Stenkullens GoIK - Sjöviks SK Stenkullens IP 21 KG
2019-06-03 17:30 Öjersjö IF Blå - Gunnilse IS Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-06-03 17:30 Öjersjö IF Vit - Jonsereds IF Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-06-04 18:00 Utbynäs SK Blå - Sävedalens IF Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-06-04 18:00 Bergums IF - Lerums IS Lag 1 Bergumsvallen 11 Gräs
Omgång 8
2019-06-09 16:00 Stenkullens GoIK - Lerums IS Lag 1 Stenkullens IP 21 KG
2019-06-13 18:15 Gunnilse IS - Jonsereds IF Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-06-13 18:15 Utbynäs SK Gul - Öjersjö IF Vit Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-06-13 18:30 Qviding FIF - Lerums IS Lag 2 Skatås 23
2019-06-13 19:00 Utbynäs SK Blå - Öjersjö IF Blå Kviberg 9 5m5 nr 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info