Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Johan Gabrielsson +46705510399 Svart/Röd, Svart, Röda
Azalea BK Evelina Prytz 0708270651 Orange/Svart/Orange
Hovås Billdal IF Vit Sandra Brenner 0704855365 Vit/vit/vit
IFK Hindås Bernard Fuller 0761497182 vit/Blå/Blå
Lindome GIF Rosa Tobias Caple +46705188120 Svart vit randig/Svart/Vit
Mölnlycke IF vit Gisela Edendahl Gul/Svart/Gul
Proletären FF Henrik Källén 0702228771 Röd/Röd/Röda
Älvsborg FF Blå Fredrik Bergh Thorén Blå/Svart/Svart/Svart
Örgryte IS FF Janne Partanen 0761094167 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-25 18:10 Askims IK - Azalea BK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-04-25 18:30 Mölnlycke IF vit - IFK Hindås Vällsjöplan bortre
2019-04-25 18:45 Örgryte IS FF - Lindome GIF Rosa ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-04-27 13:00 Proletären FF - Hovås Billdal IF Vit Åkeredsvallen 22 Konstgräs
Omgång 2
2019-05-02 18:15 Lindome GIF Rosa - Mölnlycke IF vit Lindevi 4
2019-05-02 18:15 Älvsborg FF Blå - Askims IK Hagenplan 11
2019-05-02 19:00 Hovås Billdal IF Vit - Örgryte IS FF Billdalsvallen 3A
2019-05-18 10:00 Azalea BK - Proletären FF Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
Omgång 3
2019-05-09 17:30 Azalea BK - Hovås Billdal IF Vit Majvallen 12 Konstgräs
2019-05-09 18:10 Askims IK - IFK Hindås Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-09 18:15 Proletären FF - Älvsborg FF Blå Välen gräs 5M5
2019-05-09 18:30 Mölnlycke IF vit - Örgryte IS FF Vällsjöplan bortre
Omgång 4
2019-05-16 18:00 Älvsborg FF Blå - Azalea BK Hagenplan 11
2019-05-16 18:15 Lindome GIF Rosa - Askims IK Lindevi 4
2019-05-16 18:30 IFK Hindås - Proletären FF Fagervallen 21 Konstgräs
2019-05-16 19:00 Hovås Billdal IF Vit - Mölnlycke IF vit Billdalsvallen 3A
Omgång 5
2019-05-23 18:10 Askims IK - Örgryte IS FF Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-05-23 18:15 Proletären FF - Lindome GIF Rosa Välen gräs 5M5
2019-05-23 18:15 Älvsborg FF Blå - Hovås Billdal IF Vit Hagenplan 11
2019-05-25 10:00 Azalea BK - IFK Hindås Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
Omgång 6
2019-05-28 18:15 Lindome GIF Rosa - Azalea BK Lindevi 4
2019-05-28 18:30 IFK Hindås - Älvsborg FF Blå Fagervallen 21 Konstgräs
2019-05-28 18:45 Örgryte IS FF - Proletären FF ÖIS-gården 7M7 Konstgräs
2019-05-29 18:00 Mölnlycke IF vit - Askims IK Vällsjöplan bortre
Omgång 7
2019-06-04 18:15 Proletären FF - Mölnlycke IF vit Välen gräs 5M5
2019-06-04 18:15 Älvsborg FF Blå - Lindome GIF Rosa Hagenplan 11
2019-06-04 18:30 IFK Hindås - Hovås Billdal IF Vit Fagervallen 21 Konstgräs
2019-06-05 18:00 Azalea BK - Örgryte IS FF Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
Omgång 8
2019-06-13 18:15 Lindome GIF Rosa - IFK Hindås Lindevi 4
2019-06-13 18:15 Askims IK - Hovås Billdal IF Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2019-06-13 18:30 Mölnlycke IF vit - Azalea BK Vällsjöplan bortre
2019-06-13 18:45 Örgryte IS FF - Älvsborg FF Blå ÖIS-gården 7M7 Konstgräs

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info