Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2010(9 år) Lerum+Partille+Öster Höst

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Magnus Thorén 0732578566 Blå/Blå/Blåa
Gunnilse IS Mellat Abosh 0736642127 Röd/Blå/Röda
Jonsereds IF Erik Wallentin 0736802436 Gul/Svart/Blå/Gul/svart
Lerums IS Lag 1 Jens Rechnagel Dalman 0723240638 lila/vit/vit
Lerums IS Lag 2 Jens Rechnagel Dalman 0723240638 lila/vit/vit
Lerums IS Lag 3 Jens Rechnagel Dalman 0723240638 lila, vit, lila
Qviding FIF Vinröd Lars Hamberg 0727187786 Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vit Lars Hamberg 0727187786 Vinröd, Vit, Vit
Sjöviks SK Marcus Andersson 0739836450 röd blå blå
Stenkullens GoIK Anna Löfvenius 0708928983 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Henrik Larsson Röd/Blå/Röda
Utbynäs SK Blå Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Utbynäs SK Gul Caroline Jarnestål 0735447042 Gul/Blå/Gula
Öjersjö IF Blå Fredrik Lundgren +46766311427 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Fredrik Lundgren +46766311427 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 9
2019-08-19 17:30 Öjersjö IF Blå - Bergums IF Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-08-22 18:00 Lerums IS Lag 1 - Jonsereds IF Aspevallen C-yta
2019-08-22 18:15 Sävedalens IF - Qviding FIF Vit Ugglums skola nr 1 5M5
2019-08-22 18:15 Utbynäs SK Gul - Gunnilse IS Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-08-22 18:15 Utbynäs SK Blå - Lerums IS Lag 3 Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-08-22 19:00 Lerums IS Lag 2 - Sjöviks SK Aspevallen C-yta
2019-08-25 17:15 Stenkullens GoIK - Qviding FIF Vinröd Stenkullens IP 21 KG
Omgång 10
2019-08-29 18:00 Bergums IF - Utbynäs SK Blå Bergumsvallen 11 Gräs
2019-08-29 18:15 Jonsereds IF - Sävedalens IF Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-08-29 18:15 Sjöviks SK - Stenkullens GoIK Sjöviks IP 1
2019-08-29 18:30 Gunnilse IS - Lerums IS Lag 1 Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-08-29 18:30 Qviding FIF Vit - Öjersjö IF Vit Skatås 22
2019-08-29 18:30 Qviding FIF Vinröd - Öjersjö IF Blå Skatås 23
Omgång 11
2019-09-02 17:30 Öjersjö IF Vit - Jonsereds IF Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-02 17:30 Öjersjö IF Blå - Sjöviks SK Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-05 18:00 Bergums IF - Lerums IS Lag 3 Bergumsvallen 11 Gräs
2019-09-05 18:15 Utbynäs SK Gul - Qviding FIF Vit Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-09-05 18:15 Utbynäs SK Blå - Qviding FIF Vinröd Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-09-05 18:30 Sävedalens IF - Lerums IS Lag 1 Ugglums skola nr 1 5M5
2019-09-08 16:00 Stenkullens GoIK - Lerums IS Lag 2 Stenkullens IP 21 KG
Omgång 12
2019-09-12 18:00 Lerums IS Lag 1 - Öjersjö IF Vit Aspevallen C-yta
2019-09-12 18:15 Jonsereds IF - Utbynäs SK Gul Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-12 18:30 Gunnilse IS - Sävedalens IF Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-09-12 18:30 Sjöviks SK - Utbynäs SK Blå Sjöviks IP 1
2019-09-12 18:30 Qviding FIF Vinröd - Bergums IF Skatås 23
2019-09-12 19:00 Lerums IS Lag 3 - Stenkullens GoIK Aspevallen C-yta
2019-09-12 19:00 Lerums IS Lag 2 - Öjersjö IF Blå Aspevallen C-yta
Omgång 13
2019-09-16 17:30 Öjersjö IF Vit - Sävedalens IF Öjersjö IP 12 Konstgräs
2019-09-16 17:30 Öjersjö IF Blå - Stenkullens GoIK Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-09-19 18:00 Bergums IF - Sjöviks SK Bergumsvallen 11 Gräs
2019-09-19 18:15 Utbynäs SK Gul - Lerums IS Lag 1 Kviberg 9 5m5 nr 2
2019-09-19 18:15 Utbynäs SK Blå - Lerums IS Lag 2 Kviberg 9 5m5 nr 1
2019-09-19 18:30 Qviding FIF Vit - Gunnilse IS Skatås 22
2019-09-19 18:30 Qviding FIF Vinröd - Lerums IS Lag 3 Skatås 23
Omgång 14
2019-09-26 18:15 Sävedalens IF - Utbynäs SK Gul Ugglums skola nr 1 5M5
2019-09-26 18:15 Jonsereds IF - Qviding FIF Vit Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-09-26 18:30 Gunnilse IS - Öjersjö IF Vit Hjällbovallen 5 Gräs 7M7
2019-09-26 18:30 Sjöviks SK - Qviding FIF Vinröd Sjöviks IP 1
2019-09-26 19:00 Lerums IS Lag 3 - Öjersjö IF Blå Aspevallen C-yta
2019-09-26 19:00 Lerums IS Lag 2 - Bergums IF Aspevallen C-yta
2019-09-29 17:15 Stenkullens GoIK - Utbynäs SK Blå Stenkullens IP 21 KG
Omgång 15
2019-10-03 17:30 Öjersjö IF Vit - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
2019-10-03 18:30 Jonsereds IF - Gunnilse IS Jonsereds IP 21 Konstgräs
2019-10-03 19:00 Lerums IS Lag 2 - Qviding FIF Vit Aspevallen C-yta

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info