Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F10 Nordvästra, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-07 12:30 IK Wormo - Vejby IF Exercisfältet konstgräs 7-manna 1
2019-04-13 12:00 Eskilsminne IF gul - Ängelholms FF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-04-14 09:30 Hittarps IK - Eskilsminne IF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-14 13:00 Fortuna FF svart - Hjärnarps GIF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-04-16 18:15 Hjärnarps GIF - Råå IF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-04-17 17:45 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF gul Örbyvallen A-plan 7-manna 1
2019-04-21 10:00 Ängelholms FF - Hittarps IK Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-04-26 18:30 Råå IF - Vejby IF Råå IP B-plan 7-manna
2019-04-28 09:30 Hittarps IK - Eskilsminne IF gul Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-28 12:00 IK Wormo - Ängelholms FF Exercisfältet D-plan
2019-04-28 13:00 Fortuna FF svart - Eskilsminne IF blå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Maj
2019-05-04 11:00 Ängelholms FF - Fortuna FF svart Fridhemsparken, Ängelholm Konstgräs 7-manna 1
2019-05-05 10:00 Eskilsminne IF blå - Råå IF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-05 11:00 Hjärnarps GIF - Fortuna FF röd Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-05-05 12:00 Hittarps IK - IK Wormo Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-09 17:45 Eskilsminne IF blå - IK Wormo Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-10 19:00 Råå IF - Ängelholms FF Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-11 11:00 Fortuna FF röd - Vejby IF Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-05-12 12:00 IK Wormo - Eskilsminne IF gul Exercisfältet D-plan
2019-05-12 14:30 Fortuna FF svart - Hittarps IK Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-05-18 10:00 Vejby IF - Fortuna FF svart Vejby IP 7-manna
2019-05-19 10:00 Eskilsminne IF gul - Hjärnarps GIF Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-19 12:00 Hittarps IK - Råå IF Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-19 13:00 IK Wormo - Fortuna FF svart Exercisfältet D-plan
2019-05-23 17:45 Eskilsminne IF blå - Fortuna FF röd Västergårds IP 6, 7-manna
2019-05-24 17:45 Råå IF - IK Wormo Råå IP B-plan 7-manna
2019-05-25 11:00 Fortuna FF röd - Ängelholms FF Örbyvallen B-plan 7-manna 2
2019-05-26 11:00 Hjärnarps GIF - Vejby IF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna
2019-05-26 14:30 Fortuna FF svart - Eskilsminne IF gul Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-05-30 10:00 Eskilsminne IF blå - Hjärnarps GIF Västergårds IP 6, 7-manna
Juni
2019-06-09 10:00 Hittarps IK - Fortuna FF röd Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-06-09 10:00 Eskilsminne IF gul - Vejby IF Västergårds IP 4, 7-manna
2019-06-09 13:00 Fortuna FF svart - Råå IF Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-06-14 18:30 Råå IF - Eskilsminne IF gul Råå IP B-plan 7-manna
2019-06-15 12:30 Fortuna FF röd - IK Wormo Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-06-16 10:00 Vejby IF - Eskilsminne IF blå Vejby IP 7-manna
2019-06-16 11:00 Hjärnarps GIF - Ängelholms FF Hjärnarpsvallen B-plan 9-manna

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info