Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P9 Nordvästra A, vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-13 10:00 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF blå Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-04-13 10:00 Eskilsminne IF gul - Ramlösa Södra IF blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-04-14 11:45 Fortuna FF röd - Hittarps IK blå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-04-21 15:00 Helsingborgs IF blå - Fortuna FF röd Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-04-21 15:00 Helsingborgs IF röd - Landskrona BoIS Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-04-22 12:00 Hittarps IK blå - Eskilsminne IF gul Laröds IP F-plan, 7-manna
2019-04-27 10:00 Landskrona BoIS - Ramlösa Södra IF blå Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-04-28 09:30 Hittarps IK blå - Helsingborgs IF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-04-28 11:45 Fortuna FF röd - Helsingborgs IF röd Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Maj
2019-05-04 10:00 Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-05 10:00 Ramlösa Södra IF blå - Fortuna FF röd Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-05 15:00 Helsingborgs IF röd - Hittarps IK blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-11 10:00 Landskrona BoIS - Eskilsminne IF gul Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-05-12 14:00 Hittarps IK blå - Ramlösa Södra IF blå Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-12 15:00 Helsingborgs IF blå - Helsingborgs IF röd Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-18 10:00 Landskrona BoIS - Fortuna FF röd Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-05-18 10:00 Eskilsminne IF gul - Helsingborgs IF röd Västergårds IP 12, 5-manna
2019-05-19 10:00 Ramlösa Södra IF blå - Helsingborgs IF blå Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-05-26 09:30 Hittarps IK blå - Landskrona BoIS Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-05-26 11:00 Helsingborgs IF röd - Ramlösa Södra IF blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-05-26 11:45 Fortuna FF röd - Eskilsminne IF gul Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
Juni
2019-06-07 19:00 Helsingborgs IF blå - Landskrona BoIS Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-06-09 10:00 Ramlösa Södra IF blå - Eskilsminne IF gul Ättekulla IP A-plan 7-manna 1
2019-06-09 12:00 Hittarps IK blå - Fortuna FF röd Laröds IP E-plan, 7-manna
2019-06-14 19:00 Helsingborgs IF blå - Hittarps IK blå Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-06-15 10:00 Landskrona BoIS - Helsingborgs IF röd Landskrona IP E-plan konstgräs 5-manna 1
2019-06-15 10:00 Eskilsminne IF gul - Hittarps IK blå Västergårds IP 12, 5-manna
2019-06-16 11:00 Helsingborgs IF röd - Fortuna FF röd Norrvalla IP, Helsingborg plan 9B, 5-manna/ovanför plan 1
2019-06-16 11:45 Fortuna FF röd - Helsingborgs IF blå Rydebäcks IP, gräsplan 7-manna 1
2019-06-23 10:00 Ramlösa Södra IF blå - Landskrona BoIS Ättekulla IP A-plan 7-manna 1

Postadress:
Alingsås IF Fotboll Förening - Fotboll
Lövekullevägen 21
44144 Alingsås

Kontakt:
Tel: +4632212186
Fax: +4632215589
E-post: This is a mailto link

Se all info